Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - COCA COLA NIN ANLAMI?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cum May 13, 2005 6:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yabancı mal içilmeyecektir bu bize yakışmaz o kadar.hele amerika piçinin malını hiç içmeyelim.ayran için kardeşlerim daha sağlıklı:)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
_gulum_
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Cum May 13, 2005 7:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cemersever kardesim, öncelikle yaptigin bu seyden dolayi sana cok tesekür etmek istiyorum.
coca cola bir yahudi markasi, ve alinan her coca colada yada her yahudi markasini aldigimizda, israile bir miktar yardim parasi gidiyor. ve düsünün bakalim ne kadar yahudi markasi var, ve hepside en tutulmus ve en cok satanlar arasinda. lütfen ben bunu bir kitabta okumustum ve gercektende öyle cikti, bir sey alirken, onun ambalagina iyi bakalim.

yahudiler, hep ambalagin üstüne kücük ama cok kücük bir isaret koyarlar. coca cola siselerinde yada nestle markalarinda v.b seylerin hep üstünde kücük bir isaret vardir. biraz arayinca ama bulunur isaretler, cok kücükler, ve bunun anlami, baska yahudiler (yani yahudilerin hepsi zaten bu isaretleri tanirlar 12 cesit GALIBA bunlar) kendi markalarini tanisinlar ve o markadan alsinlar diye. lütfen ama lütfen sizden ricam bunlara cok dikkat edin. yahudilerin yaptiklarini anlatmaya gerek yok. herkes bilir, yaptiklarini ve yapmak istediklerinide, ve bizde onlara onlarin markalarini kulanarak destek vermeyelim lütfen! türk neferi kardesimizin dedigi gibi... ayranimiz ne güne duruyor ;)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Cum May 13, 2005 9:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Gardaşlar...

Kısa olarak bu Coca Cola konusuna şimdilik diyeceğim şey şu:

Konuyu açan cemersever gardaşın bu konunun ciddiyetini anlatmaya çalışmasını ve çoğunuzun, ulaştırılmak istenilen bu uğraşın iletimini tam olarak alamayışının, ya da meselenin esas ciddiyetini tam sezememiş olduğunun intıbasına vardım!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Cum May 13, 2005 9:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Gardaşlar...

Bunu takiben, konuya şunu da eklemek isterim...

Coca Cola konusunu açan cemersever gardaş, konuyla ilgili ciddiyetinde ve iddialarında da haklıdır.

On_Suz gardaşın kırmızı yazıyla verdiği deyişlerinde de, bir büyük yararlılık ve doğruluk vardır.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum May 13, 2005 10:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
yabancı mal içilmeyecektir bu bize yakışmaz o kadar.hele amerika piçinin malını hiç içmeyelim.ayran için kardeşlerim daha sağlıklı:)

valla çok doğru buz gibi ayran içmek varken,gaz yapan mide şişiren kolaya ne gerek var...
üstelik coca-cola ve pepsi emperyalizmin önemli ve büyük oyuncularındandır,
her türlü kolaya karşı çıkmamız emperyal planlarını bir ölçüde bozacaktır...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
cyberx241
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt May 14, 2005 8:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben onu bunu anlamam coca-cola'nın manasını da bilmem. manası ne olursa olsun ha Allah c.c. ha Muhammed s.a.v. yok veya başka bişey olsun farketmez. Ama şunu iyi bilirim amerika bir ülkeye önce coca-cola ile daha sonrada mc-donalds'la girer. Bunun gibi yabancı mal ürün ve fastfood tarzı yiyecek içecekleri kullanmayın. Bunun gibi bir dolu şirket var KFC PİZZA HUT vs. Bunlara verilecek her kuruş
MEHMETÇİK'E SIKILACAK KURŞUN PARASIDIR...

kendi aranızda'da tartışmayın böyle şeyler için manası ne olursa olsun...
manasını tartışacak zaman değil. Kesinlikle zorda kalmadıkça bir ürünü yabancı olduğunu bilerek o ürünü kullanmayın özelliklede yukarıda söylediklerimden sonra...
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cmt May 14, 2005 9:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başka bir açıdan;
-Böbbrek yetmezliği
-Gastrit ve ülser
-Diabet (Şeker)
-Obezite
-Kanser
-Kalp ve tansiyon

hastalıklarında colalı içecekler sorumludur.
Ve bu hastalıkalrın ya nedenidir ya da risklerini artırırlar.

Bu sağllıkla ilgili problemleri.

Tuz ruhu kimyasal yapısıyla kolalı içecekler kimyasal yapısı eş teşkil edecek kadar yakındırlar.

Her coca-cola Philips Morrise bir hediye ve güç sağlar o da bize kurşun olarak döner.
Yabancı her sigara ve mal aynı derecede önemlidir ve

TERKEDİLMELİDİR.
on_suz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pts May 16, 2005 3:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

değerli ülküdaşım elif mevzu alkol mevzusu deil mevzu TÜRKÇÜLÜK mevzusu. alkol başka bi rkonuı ki sen alkoe temas etmek istersen sigaraların tütünleri kesinlikle şaraba batırılır. laf lafı açar ülküdaşım ama konumuzu dağıtmayalım her kelimemizi özenle yazalım özellikle kelimelere dikkat ülküdaşım
redexorsist
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Pts May 16, 2005 4:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim bu konuya değindiğiniz cok iyi olmuş.yahudi (isimlerini bile kullanmaktan iğreniyorum)denen adi şerefsiz... millete kesinlikle yardım etmeyelim gelin kendi malımızı kullanalım.ha hoşunuza gitmiyorsa bizim ürettiğimiz mal bi kardeşimin dedeiği gibi daha sağlıklı olan ayranı içelim :)elimde bu şerefsizlerin filistinli müslüman kardeşlerimize yaptığı şerefsizce işkencelere dair slayt var.isteyenlere gönderebilirim. RABBİM TÜM MÜSLÜMANLARA YARDIM ETSİN
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts May 16, 2005 6:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cemer sever kalite ye sıgınıp vatana bir nevi ihanet edenlere iyi bir msj göndermişsin tebrikler ülküdaşım
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
KutluKagan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pts May 16, 2005 8:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ORKUN_BOZKURT demiş ki:
Şimdi oradan konuşması kolay yok coca-cola içmeyecekmişiz vs.

Gardaşlar siz bu sözleri söylüyorsunuz ama uyguluyormusunuz?

Tabii ki uyguluyoruz diyenler çıkabilir..Peki diğer tanıdıklarınıza da anlatıyor musunuz?Biz de coca-colaya karşı savaş açtık ama kampanya 3 veya 5 kişiyle olmaz kampanyayı halka mâl etmek gereklidir.Eğer kampanyayı tüm Türkiye'ye anlatmak gerekliyse bu ancak basın-yayın sayesinde olacak iştir.Ama basın-yayının(ingilizcesi medya) zaten satılmış "Türkiyeli basın-yayın" olduğu bilinen bir gerçek.Onun için hayallere kapılmayalım.Başka bahara...

Allah'ın selamı üzerinize olsun.

Millette coca cola'nın ne bok olduğunu anlattığımızda millet bizi takmıyor bide bütün şerefsiz Müslüman geçinen bakkallar , marketçiler coca cola satıyor.Kimse Filistinde ölen Müslümanları düşünmüyor. Sağlık açısında bilmiyorum ama bizim Gazozumuz var faydalı olan Ayranımız var daha neye ihtiyacımız var.

Olay sadece coca cola değil coca cola'nın yan firmalarının ürünleride tüketmeyelim(FANTA,SPRİTE,CAPPY,TURKUAZ SU,POWERADE)
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal May 17, 2005 6:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Coca cola ya karşı söylenilen sözlerin hepsine katılıyorum.KutluKagan kardeşimi iki defa tebrik ediyorum.Cola turka yı da hatırladığı için.Geçekten bunu da içmemek için çok önemli bir nedeniniz var.Çünkü ithal ettikleri genleriyle oynanmış mısırdan tadlandırıcı elde ederek bunu kullanıyorlar.Bunu da ülker gurubu yapıyor.Bu adamların tüm mallarını boykota çağıryorum arkadaşlarımızı.Çünkü başımıza rte gibi adamları armağan eden,bu guruplar.28 şubatı bile çıkarlarına kullanıp reklamlarını yaptılar.Bunları da protesto edelim.Hem sağlığımız için,hem ülkeye yaptıkları ihanet için.Şekerden kaçıp,bizi kanserojen tadlandırıcı ile zehirleyen,banka kuran bu sahte müslümanlar bize domuz da yedirir.Çünkü bu adamların her işi haram.Dahasını ispat etmek gerekir mi?
_gulum_
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Sal May 17, 2005 8:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardeslerim
bu tartismayi bastan beri dikkat ile takip ediyorum.
ve su an murat-dadaloglu kardesimizin dedigi seye tamamen katiliyorum
MURAT-DADALOGLU demiş ki:

Konuyu açan cemersever gardaşın bu konunun ciddiyetini anlatmaya çalışmasını ve çoğunuzun, ulaştırılmak istenilen bu uğraşın iletimini tam olarak alamayışının, ya da meselenin esas ciddiyetini tam sezememiş olduğunun intıbasına vardım!

su an is sadece coca cola ve yahudi mali cercevesinden cikti ve baya acilmaya basladi. bazi kardeslerimizin belirtigi gibi, cola turka ve buna benzer seylerinde sagliga cok zararli oldugu. evet son derece hakklilarda, ama artik biz bunlarida secmeye baslarsak, maalesef ac kaliriz. yani bu söylediklerimi lütfen yanlis anlamayin, ama bizim SU AN icin bence tek ayirt etmemiz sey, bunlarin türk yada yabanci malar olmasi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Tem 22, 2005 7:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sıcak yaz günlerinde en çok tüketilen kapalı içicek kola sanırım. Kolanın zararları bir yana, maddi boyutları oldukça karışık.
Coca cola yahudi şirketidir... Merkezi Amerika olsa da -daha öncede yazmıştım USA ve İsrail bence tek devlettir- şirket gelirinin büyük kısmını İsrail'e aktarmaktadır. İsrail'in bu paraları nasıl değerlendirdiği bilindiği için detaya girmiyorum.
Bozbeyaz kardeşim hat sanatına gelince; profiline baktım MSN adresin yok. Olsaydı sana metnin tamamını gönderecektim. Çünkü buraya aktaramadım. Özel iletilerde de olmadı. Benim profilimde E posta adresim var. Dileğen arkadaşlara o metnin tamamını e posta ile gönderirim.
Da Vinci şifresi, melekler ve şeytanlar, yahudilik ve masonluk gibi kitapları okumuş arkadaşlar hristiyanların özellikle yahudilerin ne entrikalar çevirebildiklerini daha iyi anlamışlardır...
Zaman; etrafa ve olaylara en çok dikkat etmemiz gereken zamandır... Çağımız bilgi çağıdır... Sayın Dr. Devlet Bahçeli gibi bir lidere bile dil uzatan, hatta saldıran Ülküdaşlarımız
-kusura bakmasınlar- cahildirler ya da gözlerini kapatmış uyumaktadırlar. OKUMALIYIZ... OKUMALIYIZ... OKUMALIYIZ...
Sonra da iyice analiz edip GERÇEKLER KAVRAMALIYIZ...
Bizlere yakışan budur... Atalarımızın bizden beklediği budur...
Milli Doktrin Dokuz Işık'ın sekizinci ilkesi GELİŞMECİLİKtir. Gelişmecilik şu demektir: Daima daha iyiyi, daha gelişmiş bir durumu elde etmek için araştırma yapmak; daha iyiye daha mükemmele varmak arzusu taşımak ve bunun için çareler aramaktır... Başbuğumuz Sayın Alparslan TÜRKEŞ'in Dokuz Işık ve Türkiye adlı kitabından alıntıdır... Hatırlatmak istedim...
Yüce Allahım Türk Milletine lutuflarda bulunmuş; çok değerli liderler hediye etmiştir. Onların kıymetleriini bilelim kardeşlerim...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız