Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YILDIZ TİLBE VE ROJİN...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 2:13 pm    ileti konusu: YILDIZ TİLBE VE ROJİN... Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.UZUN ZAMANDIR ESKİSİ GİBİ AKTİF OLAMIYORUM.SİTEYİ ZİYERET EDİYORUM.YAZILARI OKUYORUM AMA YORUM YAPMAK İÇİN VAKTİM OLMUYOR.3 AYDIR SÜREKLİ OCAKLA UĞRAŞIYORUM.TEŞKİLATTA YENİLİKLER YAPILIYOR.ONLARLA İLGİLENİYORUM.HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN.

DÜN EVDE OTURUYORDUM.FİLM İZLİYORDUM.BİR ARKDAŞIM ARADIM.STAR TVYİ AC.KÜRTCE ŞARKI SÖYLEYECEKLERMİŞ DEDİ.SİNİRDEN DELİYE DÖNDÜM.ACTIM STARI.SÜREKLİ ALT YAZI GECİYOR ROJİN KÜRTCE ŞARKI SÖYLECEK DİYE.İLERLEYEN SAATLERDE ULAŞTIRMA BAKANLIĞINDAN UYARI GELDİ.KÜRTÇE ŞARKI SÖYLENEMEZ DİYE.

SONRA YILDIZ TİLBE TRİPLERE BAŞLADI.ZATEN DELİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ.EROİNMAN OLDUĞUNUDA BİLİYORUZ.ALDI MİKROFONU.BENİM ANNEM TUNCELİ KÜRDÜ,BABAMDA AĞRI KÜRDÜ DEDİ.KÜRTÇE ŞARKI NİYE SÖYLEYEMEM FALAN FİLAN KIVIRMAYA BAŞLADI.ARADA TAŞLAMASIN MİLLET DİYE TÜRK KÜRT KARDEŞLİĞİNDEN DE BAHSETTİ.AMA KÜRTÇE ŞARKIYA İZİN OLMADIĞI İÇİN BAKIŞLARI COK DEĞİŞTİ.CİNS CİNS HAREKETLER YAPTI.

BİR SÜRE GECTİ.ROJİN ŞARKI SÖLEMEYE BAŞLADI.TÜRKÇE SÖYLEREKEN 1,2 CÜMLEDE KÜRTÇE KARIŞTIRDI İÇİNE.SONUNDA EMELLERİNE ULAŞTILAR YANİ.BAKALIM UYARIYI DİKKATE ALMAYAN YILDIZ TİLEBENİN PROGRAMINA Bİ CEZA GELCEKMİ COK MERAK EDİYORUM.

YALNIZ BENİM ROJİNE VE YILDI TİLBEYE BİR KAÇ SÖZÜM OLCAK.BU MİLLET SİZİ SESİNİZLE SEVDİ.BU SEVGİYİ HANGİ AKLA KULLUK SUİSTİMAL EDİYOSUN.BURASI TÜRKİYE.TÜRKİYEDE KÜRTÇE ŞARKI SÖYLENEMEZ.BU KURALI BİLE BİLE NİYE ÜSTÜNE GİDİYOSUNUZ HALA.DERDİNİZ DİĞER VATAN HAİNLERİNİ DESTEKLEMEKMİ SİZİN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 3:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten şaftı kaymış belli kürt olduğu söylemesine gerek yok.İnsandan başka herşeye benziyor :))))
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgiler can arkadasim bakin nedense biz hep baskalari suratimiza vurunca uyaniyoruz benim bir pirensibim vardir irkima ve devletime saygisizlik eden yazari medyayi sarkiciyi tv yi okumam almam dinlemem
hele hele pera hic vermem cunku bilirimki o vardigim paralar askerime kursun devletimin bölünmesine zemi olacaktir halandir benim cok iyi tanidigim yazikki ülkücü arkadaslarim var ahmet kayayi satiyor ve dinliyor satana niye satiyorsun dedigimde ben esnafim herkes geliyor benim icin önemli olan alis verisim diyor dinleyene soruyorum ya sarkilarini dinliyorum diyor eger kendini türk hissedenler ahmet kayaya dersini verselerdi simdi ne mahsumlar ne yildizlar ne ali sanlar türerdi eger tek yürek olur yildizin programini izlemesek kasetini almasak oda yarin ben türk olu türküm diyecek bakiyorlarki biz türkler uyusmusuz meydan bizim diyip at oynatiyorlar kendimize gelmeliyiz bilincli olmaliyiz ne olur yani dinlesek alsak demeyi birakmaliyiz olaylari kucumsememeliyiz yani adam gibi ülkenin yaninda olmaliyizhepimiz bir basbug bir kursat oguz bir catli olmaliyizki adam olmayan adamlar cikip bizim ülkemizde bize küfür etme hakkini kendinde görmrsin
saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 5:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulkudaslarim abilerim benim yasim 14 ama bizim ulkedeki Türklere burdan (Almanyadan) birsey demek istiyorum neden i.tatlisesin neden kirmizigulun konserine gidiyorsunuz onlar sizden konserde aldigi parayi pkk ya weriyor bizim askeri sehit etmek icin lutfen allah rizasi icin gitmeyin we dinlemeyin .gecen sene bi ulkudasimiz iboyu wuracakti konserinde duymusnuzdur polisler son anda yakaladi malesef keske geberseydi gecen kuzey iraka gitti haberde gordum ibo denen herif sarkisini dedi kurtce dedi tamam irakta anlarizda neden konsere gircince turk bayarag yok diye yalandan astiriyo oraya bizim bayragimizi neden yapiyor bide turk olu turkum diyor ana dilim kurtce diyor ole kurtlerle isimiz olmaz siktir sin gitsin bu ulkeden ozurdilerim kufur le konustum diye ablam gil felan almak istiyo cd sini innniain yemin ediyorum aldirmiyorum pkk lilarmi alidrcan diye sizde ole yapiyin batart ha bide korsanlara sesleniyor inadina korsan basacam kim oliyomus o millete emrediyo watan haini allah belalerini wersin dewelette dewlet olsa deweltin kanalinda star da her pazar programm yaptirmaz yaziklar olsun kalbimden kan akiyor her gun ulkudalasrim arife gunuzun mubarek olsun simidden haydin eywallah lutfen konuyu kitlemeyin adminler mod lar bunlara yakaisi o laflar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
gencosman34
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 55

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 5:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

VALLAHİ BENDE GÖRDÜM BİR ANDA TEPEM ATTI HEMEN KANAL DEĞİŞTİRDİM
TÜRKİYE BU İBO VE YILDIZ'A KALIRSA VAH HALİMİZE
YILDIZ ZATEN AYAKTA DURAMIYOR GARİP GARİP HAREKETLERİ VAR.BİRDE KENDİLERİ GİBİ ROJİN DENEN MAHLÜKATI YANLARINA ALMIŞLAR TAM TAKIM OLMUŞ BUNLAR.ASIL SUÇ BUNLARDA DEĞİL BUNLARI TV'YE ÇIKARANLARDA...

BU VATAN TÜRK’TÜR HER KES BUNU BİLSİN
VATANA İHANET EDEN BU VATANDAN GİTSİN
BU VATAN TÜRK’TÜR TÜRK KALACAK
EBEDİ BU VATAN TÜRK’ÜNDÜR TÜRK'ÜN OLACAK
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 5:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ewet basacan degenye bunlara yenmi yemenmi a.q ben burda okulda watana laf attilar diye pkk lilari doyoz oklun dusunda bizim deweltin yaptina bak yazik tayyip yazik sehitlerle hespalasacan sonra obur dunyada nedicen hemi lan ne dicen ????????
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 6:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ustalarim ben deliriyorum ole turk telewisoynunda kurtce deyince wallahi deli oliyom en kotusu bisey de yapamiyoruz
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 6:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürtçe söyledilerde vatanmi bölündü ?

bende karsiyim ama o zaman ingilizce sarkilari da yasakliyalim su meshur " single " leri !

Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
abbasG
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 6:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ülküdaşlar; bütün söylediklerinize katılıyorum. Onları onun gibileri televizyona çıkarmamak lazım
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 6:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkhack demiş ki;
Alıntı:

ulkudaslarim abilerim benim yasim 14 ama bizim ulkedeki Türklere burdan (Almanyadan) birsey demek istiyorum neden i.tatlisesin neden kirmizigulun konserine gidiyorsunuz onlar sizden konserde aldigi parayi pkk ya weriyor bizim askeri sehit etmek icin lutfen allah rizasi icin gitmeyin we dinlemeyin .gecen sene bi ulkudasimiz iboyu wuracakti konserinde duymusnuzdur polisler son anda yakaladi malesef keske geberseydi gecen kuzey iraka gitti haberde gordum ibo denen herif sarkisini dedi kurtce dedi tamam irakta anlarizda neden konsere gircince turk bayarag yok diye yalandan astiriyo oraya bizim bayragimizi neden yapiyor bide turk olu turkum diyor ana dilim kurtce diyor ole kurtlerle isimiz olmaz * * * sin gitsin bu ulkeden ozurdilerim kufur le konustum diye ablam gil felan almak istiyo cd sini innniain yemin ediyorum aldirmiyorum pkk lilarmi alidrcan diye sizde ole yapiyin batart ha bide korsanlara sesleniyor inadina korsan basacam kim oliyomus o millete emrediyo watan haini allah belalerini wersin dewelette dewlet olsa deweltin kanalinda star da her pazar programm yaptirmaz yaziklar olsun kalbimden kan akiyor her gun ulkudalasrim arife gunuzun mubarek olsun simidden haydin eywallah lutfen konuyu kitlemeyin adminler mod lar bunlara yakaisi o laflar

sen bu kadar içten yazarsın da biz konuyu kitlermiyiz.Hele konu şu bahsettiğin sıfatsız adamsa.Bu konuda gösterdiğin duyarlıktan dolayı sana teşekkür ederim.Herkes senin gibi düşünse,bu adamın kaseti satamaz.Ayrıca onun konserleri ve cd leri için koyduğun tavrı takdirle karşılıyorum.Genç yaşta ailene sahip çıkmanı da çok beğendim.Düşüncelerine saygı duyuyorum.Ben de bayramını tebrik ederim.
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 6:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saolgun abilerim icten geliyor sizin sayenizde bu siteyi actiniz icinde tebrik ederim yeni uye oldum daha cok bilgim olacak insallah allah izin weriirse herkesime saygilarimi aniyorum kendinize bakin aslm
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 7:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alinti: Kürtçe söyledilerde vatanmi bölündü ?

bende karsiyim ama o zaman ingilizce sarkilari da yasakliyalim su meshur " single " leri !

bi kürtce konusma yasagi kalkdi diye milyonlarin karsisinda ne kürtce diyo pkk lilarin dilini ne aniyo ben sinirlenirim istze bzurda kafam tak ediyo deliriyom ben bunu duyunca kim oliyo orda bi dandik kendi basina babm tunceli kurudmu neyse ananmda bilmemm ney kurdu dese bu kesin pkk ya da para weriordur kesin zaten suratindan belli arkadaslarin dedgii gibi insandan her seye benziyo suusturulmasi gerek apoynan ayni hapise koysunlar bi firildaki saygilarim la kusra bakmayin abiler ben acaip sinrleniyom bu ulkucu organlarima basiyor
oljayto
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 8:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamün aleyküm can ülküdaşlar suç ne yıldızın nede rojinnin suç ülkeyi yönetiyorum diye başımızda ahkamlar kesip bu ülkede KÜTR SORUNU VARDIR diyen ve bunlara kürtce yayın hakkı veren A ldatma ve K andırma P artisinin suçudur ben o sarkıyı söyleyenlere değil bu ib..... lere kızıp ve diyorum siz şarkınızı söyleyin orkestra susup mehterin calacağı gün yakın belki yarın bellki yarındanda yakın son olarak biz dava adamlarına eroyinman ,insana benzemiyor gibi sözler yakışmaz biz insanları hatalarıyla anmayalım yarıdılanı sev yaradan dan ötürü
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 8:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turkhack demiş ki:
ulkudaslarim abilerim benim yasim 14 ama bizim ulkedeki Türklere burdan (Almanyadan) birsey demek istiyorum neden i.tatlisesin neden kirmizigulun konserine gidiyorsunuz onlar sizden konserde aldigi parayi pkk ya weriyor bizim askeri sehit etmek icin lutfen allah rizasi icin gitmeyin we dinlemeyin .gecen sene bi ulkudasimiz iboyu wuracakti konserinde duymusnuzdur polisler son anda yakaladi malesef keske geberseydi gecen kuzey iraka gitti haberde gordum ibo denen herif sarkisini dedi kurtce dedi tamam irakta anlarizda neden konsere gircince turk bayarag yok diye yalandan astiriyo oraya bizim bayragimizi neden yapiyor bide turk olu turkum diyor ana dilim kurtce diyor ole kurtlerle isimiz olmaz * * * sin gitsin bu ulkeden ozurdilerim kufur le konustum diye ablam gil felan almak istiyo cd sini innniain yemin ediyorum aldirmiyorum pkk lilarmi alidrcan diye sizde ole yapiyin batart ha bide korsanlara sesleniyor inadina korsan basacam kim oliyomus o millete emrediyo watan haini allah belalerini wersin dewelette dewlet olsa deweltin kanalinda star da her pazar programm yaptirmaz yaziklar olsun kalbimden kan akiyor her gun ulkudalasrim arife gunuzun mubarek olsun simidden haydin eywallah lutfen konuyu kitlemeyin adminler mod lar bunlara yakaisi o laflar

14 yasinda...

Atalari ayni yaslardayken Canakkale´de ve diger cephelerde vatan ugruna bir gül bahcesine girer gibi sehid olmuslar. Ve kendisi yine ayni yaslarda vatan ugruna Ülkücü durusu ile göreve hazir.

Televole gencliginden uzak memleket sevdasinda carpiyor yüregi. Ve genc fidan olarak sesleniyor; BU YANLIS....

Yüregine saglik Ülküdasim. Bu yasta bize güc verdin. Allah (c.c.) senden razi olsun...

Sende bu azim oldukca her ne kadar Almanya´da yasiyor ve Türkceyi ögrenmekte zorlaniyorsan da kendini bulmayi basaracaksin. Zamanla heyecanlarini kontrol edip küfürsüz tepkiler de vermeyi ögreneceksin.
Bil ki üzerinde büyük sorumluluklar var.

Allah (c.c.) güc versin Ülküdasim...

Sevgilerimle...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız