Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Çok önemli bir dosya mutlaka okuyun...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 7:46 pm    ileti konusu: Çok önemli bir dosya mutlaka okuyun... Alıntıyla Cevap Gönder

Kaynak ismi açıklayamam ama;

Geçtiğimiz günlerde Kara Kuvvetleri Komutanımız Org.Yaşar BÜYÜKANIT Türkiyeli Tayyip ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin içeriği konusunda ise hiçbir açıklama yapılmamıştı!
Bu önemli ve ani görüşmenin içeriğiyle ilgili bana ulaştırılan bilgiyi aktaracağım.
Türkiye ve ordumuz üzerine kimler ne oyun oynamak istiyor, kim kimdir iyi tanıyın eyy ahali! ! !

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan Şemdinli iddianamesi kapsamında elde ettiğimiz istihbarat, TSK’ya karşı hükümetinizin ve partinizin bir komplo içinde olduğunu gösteriyor. Bana ve TSK’ya karşı tavrınızı ve YAŞ’a yönelik dış destekli oluşumu ve tezgahı kabul etmemizi ve sessiz kalmamızı bekleyemezsiniz. Eğer bugüne kadar TSK olarak, sorumlu paşalar birçok tepkiyi Anayasal platformda şahsınıza ve makamınıza iletmişsek ülkemizde bir kaosa malzeme edinmekten çekinmemizdendir. “TSK konuştu, ekonomi çöktü” dedirtmemek için kamuoyuna açık konuşmadık. Ama hükümetinizin ve partinizin dış destekli TSK’ ya yönelik hamlelerine çok fazla seyirci kalamayız.

RTE: Sayın Paşam, korkmayınız, “TSK konuştu” diye Türkiye’de ekonomik kriz çıkmaz. Dünyanın önde gelen finans kuruluşlarıyla anlaştık. Şemdinli İddianamesinde size ve TSK’ya yönelik araştırılması gereken ne varsa araştırılacak. Türkiye artık TSK’nın kontrolünde bir ülke değil, millet idaresinin hakim olduğu bir ülke olacaktır. TSK da bir paşa da konuşsa ekonomide bir şey olmaz. Rockfeller gibi dünyanın en zengin, en güçlü grupları ile birlikte hareket ediyoruz.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, bu üslup Türk Hükümeti’nin Başbakanı’na ait olamaz. Dünyanın önde gelen finans kuruluşları ile TSK’nın Anayasal sorumluluklarını yerine getirmesini engellemek için mi anlaştınız? Sayın Başbakan, Türkiye’ye karşı bir komplonun içindesiniz! Şemdinli’de Türk askerine karşı girişilen linç hareketinin arkasında partinizi iktidara taşıyan dış güçlerin istihbarat servisleri var.
Sayın Başbakan, Şemdinli araştırılırsa TSK aklanır, ben aklanırım ama sizler bu işin altında kalırsınız. Sayın Genelkurmay Başkanım, soruşturmayı gerek görmeyerek beni değil, Türk hükümetinin onurunu ve haysiyetini korudu. Şayet, Şemdinli iyice soruşturulursa o işin ardından siz, sizin müsteşarınız ve sizi destekleyen dış güçler görülecekti. Hükümetinizin Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni temsil ettiğini unutuyorsunuz.Sayın Başbakan, siz Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanı değil, Rockfeller’in Başbakanı olmuşsunuz. RTE: Sayın Paşam, istihbaratınız yanlış. Şemdinli’deki hadisenin ardında TSK’daki “Savaş Lordları” var.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: O “Savaş Lordları”, AKP’yi iktidara taşıyanların içinde. Sizin ve partinizin arkasında “Savaş Lordları” var. Bazı müttefiklerimiz, partinizi ve sizi “Truva Atı” olarak kullanıyorlar. Siz Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin Başbakanı değilsiniz, “Savaş Lordları”nın başbakanısınız!
Çuval Olayı’nı Türk Silahlı Kuvvetleri’ni cezalandırmak için sizi iktidara getiren ABD içindeki güçlerle birlikte tezgâhladınız. Şemdinli hadisesi sizi iktidarda tutmaya çalışan Siyonistler ve İngilizler kurguladı. Siz Türk milletine değil Siyonistlere güvenen bir korkaksınız! TSK bu durumu eninde sonunda ortaya çıkaracaktır.

RTE: Türkiye, bizim kontrolümüzde. TSK da benim kontrolümde. Kimi istersem onu paşa yaparım. Kimi istersem onu Genelkurmay Başkanı yaparım.
Biz ABD ile anlaştık. Irak’a da, İran’a da, Suriye’ye de birlikte operasyon düzenleyeceğiz. BOP’ta ABD bizi de ortak olarak görüyor. Sayın Paşa, Türkiye artık TSK’nın elinde değil.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, bu ifadeleriniz sizi ve heyetinizi Yüce Divan’a götürür. “İhaneti Vataniye”den yargılanırsınız. Siz, partiniz ve hükümetiniz açık bir ihanet içindesiniz. ABD, İngiltere ve İsrail BOP’un planlayıcıları. BOP'ta Türkiye’nin fikri bile alınmadı. Siz ve Dışişleri Bakanı BOP’un Türkiye’yi tarihten silecek stratejiler içerdiğini bildiğiniz halde intikam duygusu ile hareket ediyorsunuz.

RTE: Paşam siz Genelkurmay Başkanı olacaksınız. Sizinle anlaşalım. BOP’a evet deyiniz. Ortadoğu’nun asıl sahipleri kararlı onlarla birlikte hareket edelim. Rockfeller’ler ve Rothchild’ler bizi ihya ederler.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, ben buraya Genelkurmay Başkanlığı kulisi yapmaya gelmedim. Dünyanın önde gelenlerine kul olmak için de gelmedim. Ben buraya TSK’nın sorumluluk bilinci içinde geldim ve satılık değilim. Türkiye, Türk milleti ile birlikte hareket ettikçe kazanacaktır. Bu teklifiniz gerçekten iğrenç. ABD, İngiltere ve İsrail adına birilerine makam ve para teklif eder pozisyonunuz kabul edilemez.

RTE: Sayın Paşam, beni yanlış anladınız. Ben memleketimizin çıkarı için işbirliği yapalım önerisinde bulundum.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, yaptığımız bu görüşmeyi Sayın Genelkurmay Başkan’ıma rapor etmek zorundayım. Sizler, gerçek Müslüman olamazsınız, sizler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olamazsınız! Bu haliniz apaçık bir ihanet. Milletin dini duygularını istismar ederek Türkiye’yi diğer dinlerin bahçesi, diğer ülkelerin sömürgesi yapmak isteyen zihniyetle Türk milleti savaştı, yineden savaşacaktır. TSK’yı din düşmanı, Türk düşmanı gösterme çabaları hüsrana uğrayacaktır.

RTE: Paşam, bu sözlerin artık modası geçti. Türkiye artık bizim kontrolümüzde, biz de birçok yerle anlaşmış durumdayız.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, ihanetiniz cezasız kalmayacaktır. Bu millet sahte dincilerden, sahte Atatürkçülerden, sahte milliyetçilerden, sahte demokratlardan çok çekti; ama eninde sonunda hepsini cezalandırdı.

Siz ve arkanızda bulunan güçler, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni, Atatürk’ü, Atatürkçülüğü, İslam’ı, Türklüğü bu topraklardan kazıyamayacaksınız. Allah size ve partinize lanet eder, millet sizi lanetler. Bu görüşme giderek iğrençleşiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Başbakanlığı demek ki işgal altında.

RTE: Sayın Paşa, hiçbir şeye gücünüz yetmeyecek. Türkiye başka ellere geçti ve Geçiyor. Her yere hâkimiz. Size tavsiyem, siz de bize katılınız.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Başbakan, ben TSK’nın, Türk Milleti’nin ve Devleti’nin şerefli bir askeriyim. Sizler gibi ihanet içinde olamam. Şemdinli Olayı araştırılacak ve arka planı millete açıklanacaktır. “Çuval” rezaletinin arkasında sizin ve hükümetinizin bulunduğu kanıtlanacak ve açıklanacaktır.

RTE: Sayın Paşam, beni yanlış anladınız (Ayakta Paşa’nın çıkmasını engellemeye çalışırken) . Ben ve hükümetim ülkemiz için çalışıyoruz. Biz Şemdinli Olayı’nda Savcı’yı cezalandıracağız. Bazı cemaatler, TSK’nın aleyhinde olabilir. Olayı onların uzantıları araştırdı.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Fethullah Gülen imanız bile iğrenç ve ispiyon kokuyor. Şunu unutma Sayın Başbakan, TSK’nın en üst komuta kademesi Fethullah Gülen’in arkasından gitmez. TSK’da da Türk milletinin içinde de milyonlarca gerçek Müslüman var. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Milleti kendi dini önderlerini üretir ve onlar başka ülkelere ve başka dinlere sığınmazlar. TSK, Fethullah Gülen’in ABD’ye kimler tarafından, hangi komplo ve tezgahlarla gönderildiğini de ortaya koyacaktır. İktidarınız, siz ve partiniz Türk milleti için gerçekten büyük bir faciasınız.

RTE: Sayın Paşam, Vallahi beni yanlış anlıyorsunuz. (Yaşar Büyükanıt Paşa’nın yöneldiği istikametin önünü keserek) , ben AB için, yeni bir dönem için demokrat bir görüntü vermenin önemine dikkat çektim. Fethullah Gülen’i de ABD, İngiltere, İsrail ve Vatikan destekliyor; ama onunla işbirliği içinde değiliz. Sayın Paşam ben bireysel bir teklifte bulundum.

Org. Yaşar BÜYÜKANIT: Bu tavırlar ve yalakalıklar bir Başbakan’a yakışmıyor. Bu iğrenç ortamdan çıkıyorum, toplantı bitmiştir.

(RTE, bir takım telefon konuşması yapar. Çok sinirlidir. ‘Birini bul, paşayı teskin etsin arkadaş, çok büyük yanlış yaptık. Kim dediyse Yaşar BÜYÜKANIT her türlü teklife açık diye bizi yanılttı, onu bana bulun, ismini verin’. Emirleri ve azarları birbirini kovaladı..)

İşte durum ortada yoruma çıyorum arkadaşlar.........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 8:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu istihbarat ne kadar doğru bilemem ama eğer doğruysa RTE'nı gerçektende vatan-i ihanetten yargılamaları lazım...
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eminmisiniz arkadaşlar bu hadisenin doğru olduğuna, vallahi gözlerime inanamadım. Komplo teorisi falanmı yoksa? Biri çıksın bunun bir şaka olduğunu söylesin....
OGUZBOYUATA
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 9:28 pm    ileti konusu: inanamadım..! Alıntıyla Cevap Gönder

bu olasılık olabilir gidiş onu gösteriyor....bunlar terör konusunda sınıfta kaldılar......

TÜRK MİLLETİ YÜCE BİR MİLLETTİR HER ZOR DURMDA BÖYLE GAFİLLERE HESAP SORMUŞTUR..BU TABLO ÇOK İGRENÇ....

BU MİLLET BU VATAN İÇİN BU BAYRAK İÇİN HERŞEYİ YAPARIM.!
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 9:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞ'ım "OGUZBOYUATA" sadece terör değil ekonomi'de sınıfta kaldılar yakındır tastiknamelerini eline almaları

ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin....

Saygılarımla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
YALNIZKURTmfc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Nis 12, 2006 9:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ESSELAMINALEYKÜM!Ne bu yaa..ne diyo bu?ne biçim oyun bunlar?bunu kesinlikle gerekli bütün mercekler duymalı ve bir an önce seçime gidilmeli...ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ÜLKÜDAŞIM...SAĞOLASIN BU BİLGİ İÇİN...Bunun yaptığı resmen vatan hainliği başka hiç birşey değil...ALLAH'a emanetsiniz...
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 12:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bunan sasmaya gerek yok bu iktidar melcise getirdigi terör yanlisi destekcisi millet vekillerine zaten bu sözü verdi askeri cekecegim orayi özer bir konuma getireceyim ve olacak insallah vatan sevenler ge uyanmaz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 10:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamerr demiş ki:
Eminmisiniz arkadaşlar bu hadisenin doğru olduğuna, vallahi gözlerime inanamadım. Komplo teorisi falanmı yoksa? Biri çıksın bunun bir şaka olduğunu söylesin....

Kandaşım ben geçerli bir kaynak olmadan zaten bunları yayınlamam beni tanıyanda zaten tanıyor bu konular da şaka yapmam herhalde vatan konusunda da şaka olmaz zaten...............Saygılar
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 11:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben hic sasirmadim arkadaslar.Tayyip ten umulur böyle bir davranis.Vatan hayinleri her devlette vardir.Her zaman cikarlar.Mesela en iyi örnek Tükiyede Enver Pasa yada Talat Pasa gibi.Onlarda Vatanin milletin ve bayragin menfaatini degil kendi menfaatlarini düsündüler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 6:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 sevgili kardesım
bubılgıyı yayınladıgın ıcın sana sonsuz tesekkur ederım bu bılgılere bende ulasmıstım ama bu kadar da ıgrenc ıcerıgı oldugunu bulamamıstım
bu serefsız rte fetullahcı tarıkatına mensup bırcok rızelı kardeslerım gıbı
fetullah gulen degıl midir? dinler arası dıyalog dıyerek abd'ınde ıslam dınını kotuleyen sevgılı kardesım paslarımız ve şerefli türkmilliyetçisi imanı saglam islam subaylarımız yetişmekte ve tsk tam teskılat komuta kademelerınde boyledır. bunu bızzat bılen bır kısıyım.

bop ve Türkiye'yi coktan satmaya calısıldı ve satıldı bugercek artık ama hayaller suya dusecek planlar degısecek ihaneti vataniye zamanı gelincwe elbet kurulacak evanjelist güclerin hayalleri rte ile suya düsecek....

sayılarımla sana yeniden teşekkür ederim........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
ihtilal33
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 7:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah yardımcımız olsun diecek başka bişey yo
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 8:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki:
tamerr demiş ki:

Kandaşım ben geçerli bir kaynak olmadan zaten bunları yayınlamam beni tanıyanda zaten tanıyor bu konular da şaka yapmam herhalde vatan konusunda da şaka olmaz zaten...............Saygılar

"Akpye oy verenler iyi okusun bunları özellikle asker düşmanı sakallılar,cüppeliler,sarıklılar ve bilumum fetullahçılar"
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 8:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bu konuşmanın satırı satırına doğru olduğuna inanıyorum ve kesinlikle hayret falan etmedim.rte kendisinden beklediğim sözleri sarfetmiş.Keşke bu konuşma banta alınsaydı.Benim hayret ettiğim bu konuşma değil.Bu konuşmaya rağmen bunların hala neden görevden alaşağı edilip,arkalarına tekme vurulup iktidardan atılmamaları ve mahkemeye çıkarılarak yargılanmamaları.Tsk bu konuşmaya rağmen hala;borsa çökecek,ab bizi dışlayacak endişesi içerisinde olacak bitecekleri seyrederse;onlar da ileride olacakların hesabını veremezler.Yahu bu iktidar bu kadar rezaletten sonra hala görevde tutulur mu?Bu millet bunlar 40 yıl başımızda kalsa kımıldamaz.Ne zaman kımıldadı ki bu güne kadar?Bu Cumhuriyeti koruma kollama görevi yasa ile kime verildiyse,bu işi yapacak olan odur.İşgal edilmiş devlet;ki biz bu işgalin yapıldığını üç yıldır haykırıyoruz;seçim ile mi kurtarılır,oldu bitti ile mi?Muhtıra falan bu adamları durdurmaz.Bu saatten sonra bunları fiili durumdan başka hiçbir şey durdurmaz.Bunların bir dakika bile devletin başında kalması yanlıştır.Üç yılda 300 yıllık darbe vurdular ülkeye.Olayın farkında olan bu milletin ancak yüzde 25i.Buna daha ne kadar seyirci kalınacak?İşgal edilmiş,dışarısı ile ihanet üzerine anlaşmış bir çete başta iken,hala demokratik çözüm aranılıp durur mu?Bunlara Cumhurbaşkanı seçtirilip,rejimin değiştirilmesine seyirci kalmanın hesabını hiç kimse veremez.Bu ülkede öyle şeyler olur ki,bunun sonuçları çok adamın başını yer.Yeter artık!Durdurun şunları!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 9:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Ben bu konuşmanın satırı satırına doğru olduğuna inanıyorum ve kesinlikle hayret falan etmedim.rte kendisinden beklediğim sözleri sarfetmiş.Keşke bu konuşma banta alınsaydı.Benim hayret ettiğim bu konuşma değil.Bu konuşmaya rağmen bunların hala neden görevden alaşağı edilip,arkalarına tekme vurulup iktidardan atılmamaları ve mahkemeye çıkarılarak yargılanmamaları.Tsk bu konuşmaya rağmen hala;borsa çökecek,ab bizi dışlayacak endişesi içerisinde olacak bitecekleri seyrederse;onlar da ileride olacakların hesabını veremezler.Yahu bu iktidar bu kadar rezaletten sonra hala görevde tutulur mu?Bu millet bunlar 40 yıl başımızda kalsa kımıldamaz.Ne zaman kımıldadı ki bu güne kadar?Bu Cumhuriyeti koruma kollama görevi yasa ile kime verildiyse,bu işi yapacak olan odur.İşgal edilmiş devlet;ki biz bu işgalin yapıldığını üç yıldır haykırıyoruz;seçim ile mi kurtarılır,oldu bitti ile mi?Muhtıra falan bu adamları durdurmaz.Bu saatten sonra bunları fiili durumdan başka hiçbir şey durdurmaz.Bunların bir dakika bile devletin başında kalması yanlıştır.Üç yılda 300 yıllık darbe vurdular ülkeye.Olayın farkında olan bu milletin ancak yüzde 25i.Buna daha ne kadar seyirci kalınacak?İşgal edilmiş,dışarısı ile ihanet üzerine anlaşmış bir çete başta iken,hala demokratik çözüm aranılıp durur mu?Bunlara Cumhurbaşkanı seçtirilip,rejimin değiştirilmesine seyirci kalmanın hesabını hiç kimse veremez.Bu ülkede öyle şeyler olur ki,bunun sonuçları çok adamın başını yer.Yeter artık!Durdurun şunları!

Kandaşım durdurucak olan kim?...
Artık Bozkurtlardan başka ülkeyi düşünen mi kaldı hele ki bu konuşmadan sonra rte ye hiç birşey yapılmamış olması da içten içe düşündürüyor beni halk zaten kendi havasın da bazen acaba diyorum ya...acaba bu kadar basitte vatan satmak sadece bize mi şerefsizlik geliyor diyorum............

Ama biz Çanakkale torunlarıyız Fatih torunlarıyız da;ya bu bilinçsiz olan insanlar... hayat demek sadece ekmek davası mı?...
Nerde o eski şuur eskiden halk culüsa itiraz eden yeniçeri ağalarına tükürür ve çarşıda onları rezil edermiş olayın basitliğine bak halkın tepkisine bak....
Şeyhülislamın karşısında ayakta duran Fatih Sultan Mehmet............
Adalet mülkün temeliymiş................DOKUNULMAZLIK YOK TABİİ O ZAMANLAR.......................Devir halka hesap verme devriymiş..........
Aslında acabası yok biz abartmıyoruz çünkü ben onların kanını gururla taşıyorum ve taşıcam.................
Halk eski halk değil...........
KISSADAN HİSSE:

Kanuni Sultan Süleyman Beşiktaşlı Yahya Efendi'ye gider:

-Sayın üstadım acaba devletim daim olucak mı Osmanlı İmparatorlu'ğu ne zamana kadar sürecek.......

Cevap beklenmedik olur:
-Bana ne lazım

Padişahın zoruna gider :
-ilk defa bir işim düştü bana ne lazım demen mi gerekirdi oysa ki biz birde sizinle süt kardeşiz
-Yanlış anladınız hünkarım bana ne lazım derken ben kendimi kastedmedim der..
-Peki ne o zaman
-Ben şunu demek istedim halkınız haksızlığa karşı her zaman dimdik ne güzel ama bir zaman gelecek ki aman dicekler bana ne lazım.........
İŞTE O ZAMAN OSMANLI İMPARATORLUĞU DİYE BİRŞEY KALMAYACAKTIR...................

İşte şimdi ki halkın söylediği ve dilinden düşürmediği o acı söz....
BANA NE LAZIM............

Sizi bilmem ama bana aynaya bakabileceğim bir yüz lazım....
Yarın ki nesil için hesap verebilmem lazım.......
Yarınım da utanmadan tarihime gururla bakmam lazım.....
Türk halkını biliçlendiricek kuvvet lazım...............
Bu olanlara dayanabilecek sabır lazım...........
Ve en önemlisi ALLAH'ın yardımı lazım.........

BANA KIZILELMA,TURAN LAZIM..........................................
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız