Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Bu Günde Ölmedim ANNE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 12:20 pm    ileti konusu: Bu Günde Ölmedim ANNE Alıntıyla Cevap Gönder

'Bugün de ölmedim anne'
Şırnak’ın kuzeyindeki Bestler Bölgesi Dereler Mevkii'nde PKK'lı teröristlerle dün girdikleri çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Uzman Çavuş 26 yaşındaki İsa Çiçek’in Adana’da oturan babası 56 yaşındaki Mehmet Çiçek, “3 gün önce telefonla konuştuğumda teröristler için ‘7 tanesini yedim’ dedi. Şehit olduğu çatışmada da 11’ini yemiş, helal olsun O’na'' diyerek oğluyla gurur duyduğunu söyledi.

Bekar olan 4 yıllık Jandarma Komando Uzman Çavuş İsa Çiçek’in şehit olduğu haberi Adana’nın Ceyhan İlçesi’ne Başören Köyü’nde yaşayan ailesini derin üzüntüye boğdu. 6 çocuk babası Mehmet Çiçek, ortanca oğlu olan Jandarma Komanda Uzman Çavuş İsa Çiçek ile sık sık telefonla görüştüğünü, en son Kurban Bayramı’nda izne geldiğini, 4 ay sonra şark hizmetini tamamlayıp, Hatay’a tayininin çıkması için temennide bulunduğunu anlattı.

‘BELKİ BİR GÜN BAYRAĞA SARILI GELİRİM’
Metin olduğu gözlenen baba Çiçek, “Fırsat buldukça bizi telefonla arardı, konuşurduk. 4 aydır çok sık operasyona gittiğini söylüyordu. En son 3 gün önce aradığında ‘7'sini yedim’ dedi. Şehit olduğu çatışmada da 11’ini yemiş, helal olsun O’na. Kurban Bayramı’nda bir daha ne zaman izne geleceğini sorduğumda ‘Belli olmaz, bakarsın bir gün bayrağa sarılı gelirim’ demişti. O gün, bugünmüş'' diye konuştu. Şehit babası, kendisini arayıp, başsağlığı dileyen oğlunun silah arkadaşlarının, şehit olmdan önce 11 teröristi öldürdüğünü bildirdiğini, bunun kendisini gururlandırdığını söyledi.

‘BUGÜN DE ÖLMEDİM ANNEM’
Şehit Jandarma Komanda Uzman Çavuş İsa Çiçek, en son tüfekle poz verip, beyaz bez üzerine mermilerle ‘Bugün de ölmedim annem’ yazılı fotoğrafı ailesine gönderdi. Evlat acısıyla yıkılan anne 56 yaşındaki Emine Çiçek, “Yandım yandım, bugünleri de mi görecektim?'' diye ağıt yaktı. 1995’te şehit düşen Jandarma Er Ali Birmen’i toprağa veren Başören Köyü, ikinci şehidini toprağa vermeye hazırlanırken, Jandarma Komando Uzman Çavuş İsa Çiçek’in baba ocağı taziye dileyip, acılarını paylaşmak isteyenlerle dolup taştı.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
wodoo
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 3:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İsa Çiçek’in babası bizim babamızdır..Amcacım Oğlun Tek Seni değil Bizde Gururlandırmıştır..Gözü Arkada Kalmasın Taşıdığı Bayrağı Biz vede Bizden Sonrakiler Daha İleri Götürecektir..Tez Zamanda Onun İntikamıda Alınacaktır...

Kod:
‘BELKİ  BİR GÜN BAYRAĞA SARILI GELİRİM’

Ey Yüce Allahım Şehitlik Şerbetinden İçmeyi bizede Nasip Eyle...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kursadruhu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 8:23 pm    ileti konusu: BU ÜLKE EBEDİYEN VAR OLACAK Alıntıyla Cevap Gönder

İçimizde İSA gibi kardeşlerimiz abilerimiz olduğu sürece bu ülke bu bayrak hep yerinde duracaktır. ŞEHİT bizim şehidimiz ruhu şaad olsun unutulmasın. unutulmasın ve ne uğurda şehit olduğu tüm dünya halklarına, PKK ya sırt çıkan AB ülkelerine İbret olsun. ve şunu unutmasınlar ki bu üklede daha nice isalar vardır. RUHUN ŞAAD OLSUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
bluemen
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Per Nis 13, 2006 9:01 pm    ileti konusu: ruhu şaad olsun Alıntıyla Cevap Gönder

İsa abime Allah'tan Rahmet ailesine sabır diliyorum.Bu ülkede Seyid Ali Onbaşılar Jandarma Komando İsa'lar ve bizler olduğuz sürece hiç bir güç BÖLEMEZ.
------------------KAHROLSUN PKK---------------

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ . . .
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 224

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 12:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ailesine allahtan rahmet dilerim.
FAKAT ONLARA ÖLÜ DEMEYİNİZ.ONLAR ÖLMEZLER.LAKİN SİZ ANLAYAMAZSINIZ.
VATAN SAĞOLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 2:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şehidimiz ALLAH tan rahmet geride kalanlarada baisağlığı diliyorum .mekanı cennet olsun.böyle kahramanlar olduğu sürece bizi kimse bölemez.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
YALNIZKURTmfc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 4:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ESSELAMINALEYKÜM!Gardaşlarım görüyoruz ki vatanımız için bir mücahit daha ŞEHİT düştü...gene ciğerler yandı...ama şu var ki giderken 18 pkk lıyı da göndermiş cehennemin dibine... ne mutlu ona...RABBİM mücahitlerimizi.mehmetçiklerimizi korusun inşallah!(AMİN)Bizlerde bu mertebeye ulaşabilirsek ne mutlu bizlere... şehit yakınlarımıza YÜCE RABBİM sabır ihsan eylesin inşlallah!(AMİN) ALLAH'(c.c) a emanetsiniz..
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 8:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

VATAN SAĞOLSUN...Ulubatlı hasanlar onlarda bu dava ıcın sehıt dustuler.ve vatanı sağ bıraktılar.Yıne oyle olacak.Hepsının mekanı cennet olsun...mardınden herkese saygı ve sevgıler
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Cmt Nis 15, 2006 11:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU vatanin neden bölümeyeceginin basit bir örnegi.
böyle yigitler oldukca amerika bize kafa tutamaz.
ALLAH´tan dileyim her türk ferdin böyle yigit olmasi.
yigit olmassak komunistlerle bas edemezdik.
Bu asil kan vucudumuzda gezdigine gurulandikca biz ALLAH´tan baska
hicbir kimseden korkmayiz.
NE MUTLU BU ASIL KANA NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE !!!
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Cmt Nis 15, 2006 10:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dün yine toprağa gencecik fidanların kanı düşmüştü..! Anaların bağırları yanarken, yine vatan sağolsundu...Dün kan toprağa düşerken yine gözlerden yaşlar süzüldü, yine katillere lanetler okundu, beddualar edildi... Anaların ve gelinlerin yüreklerinde ise sızıdan da öte bir şey vardı...Evet, onların yürekleri kanamıştı... kahpe kurşun Civanmertleri şehit ederken, analarının yüreklerinde de görünmeyen kanlar akıtmıştı...Artık anacığın oğlu yoktu zahirde...Hayır -hayır;

Yok olan şehitler değildi aslında... onlar ölmediler şehadet şerbetini içip canları karşılığında Rabb’ lerinden cenneti satın aldılar...Ve geride kalanlar... Analar, babalar, yavrucuklar, şehidine döktükleri gözyaşları...

O, Bayrak inmesin, ezan susmasın, vatan bölünmesin diye kurban olmuşdu bu vatana ama devletin ileri gelenleri, o'nu çoktan unutmuştu bile...Uğurlanırken bile sessiz -sessiz ve kimsesiz uğurlanıyordu...

Şimdi ayrılık vakti geldi;ve sen gidiyorsun şehidim...Senin için düzenlenen son görevde sade bir törenle gidiyorsun...Yolcu edenlere bir bak! görüyormusun? üç-beş Rütbeli komutanın, sevenlerin, eşin ,dostun Ve....Annen..! kimleri bekliyordun ki? Vatan- vatan deyip canını verdin;oysa bu ülkenin ileri gelenleri burada bile çiftte standart uyguluyor ve seni görmezlikten geliyor,önemsemiyorlar şehidim..!çünkü sen "jandarma er" din onun güzünde… Rabbim "Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz bilakis onlar diridirler" ayeti kerimesiyle yücelttiği makamı, Devletin ileri gelenleri küçümsüyor ve anmıyor bile şehidim..! onlar şimdi rütbe uğurluyorlar... hani birlikte düşmüştünüz ya bu toprağa, hani birlikte koruyordunuz ya vatanı...Şehit yoldaşın rütbeliydi şehidim... Belki de son yolculuğuna layık değillerdi de; nasip olamadı seni uğurlamak onlara...

Rütbeli şehidimize güller atıyorlar ,Sözde büyükler son derece soğuk ve taş gibi kaskatı duruyorlar... Siz ilgili kişiler..! sizler bilemezsiniz bir oğlu toprağa vermenin ne demek olduğunu. Ve bir annenin yüreğinin taa derinliklerindeki acısını.. Size göre parsel -parsel sattığınız vatan sağolsun(!) bir yiğit toprağa düşer yerine bir başka yiğit gelir...Sahi siz hiç kanayan yüreğinizi sarsın diye soğuk bir çerçeveli camın içindeki Şehidin resmini öptünüz mü ?

Ya bir bayrağa sarılı tabutu, yada sonrasında kara toprağı kucaklayıp ta; yavrum-yavrum diyerek, avundunuz mu ? Efendiler! Onlar birer yiğittiler...Can'dan, kan'dan bahsediyorum..! şehit olmak herkese nasip olmaz amenna; ama bu gidişe "dur !"demeli...Bu düzen böyle gitmemeli... Yürekler kanıyor,akan kan'dan giden can'dan bahsediyorum!!!Artık Anadolu çocukları ölmesin, artık onların analarını ağlatmayın,yüreklerini kanatmayın!!!

Durdurun bu alçakça ve kahpece saldıran hainleri, işbirlikçileri, artık kesin çözüm arayın,terör belasını güzel yurdum, cennet vatanımdan def edin,yoksa Anadolu insanının,anaların dayanma gücü kalmadı, "yeter artık dur!" deme zamanı geldi, geçiyor....
mustafa1995
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 8:31 am    ileti konusu: 2 AYLIK BİLANÇO Alıntıyla Cevap Gönder

Son iki ay içerisinde Batman,Şırnak,Bingöl,Diyarbakır ve Mardinde verdiğimiz şehit sayısı 20 nin ,yaralı sayısı tahminen 30 un üzerinde neredeyse her gün bir ŞEHİDİMİZİ toprağa verir olduk.İsrail,ABD;İngiltere orjinli BOB projesi büyük bir hızla sürdürülürken topraklarımız kademe kademe,sanayimiz,bankalarımız,fabrikalarımız,yer altı ve yer üstü kaynaklarımız yahudilere peşken çekilirken hala bizim birinci derecede sorunumuz nasıl İRTİCA oluyor,ŞERİAT oluyor.Ben ŞERİATCIYIM zira ŞERİAT demek ALLAH ın emir ve yasaklarına riayet edip İSLAM inancını yaşamak demektir.Ama ben ne fetullahcıyım,ne nurcuyum,ne oyum ne buyum sadece ve sadece MÜSLÜMAN BİR TÜRKÜM.YÜCE ALLAH TÜRK-Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.
mustafa1995
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 8:39 am    ileti konusu: OMUZ OMUZA Alıntıyla Cevap Gönder

CANIM KARDEŞİM SEN YİNE ÖLMEDİN.SADECE BEDENİN TOPRAĞA GİRDİ AMA RUHUN HALA BİZLERLE VE MÜCADELEMİZDE YİNE OMUZ OMUZAYIZ.HER NE KADAR SENİN MEKANIN CENNET BİZİM MEKANIMIZ HALA VATAN OLSADA
oguzsoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 10:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gözlerim yaşla doldu bu satırları okurken. Bize nasip olmadı şehitlik bize nasip olmadı bir köpek kellesi almak şehit kardeşimize ALLAH 'tan rahmet ailesine başsaglıgı diliyorum. dagcı komando metin
ısparta 1982/3 dagcı komando
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 4:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uzman Çavuş İsa SANA SELAM OLSUN

içerken sahadet şerbetini rabbim bahsetti sana suhedaya 19 tane
pkk lı san a selam olsun ki sana öldün diyemem sen ölmedin

ŞEHİT ÜLKÜDAŞ

bu vatan senin gibi nice evlatların kanıyla sulanbdı sulanmayı beklıyor

mekanın cennet ruhun sad olsun

yanında götürdügün pkklılar şehitlik mertefenin rütbesi olsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız