Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kurtler midemi bulandiriyor.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 6:38 pm    ileti konusu: Kurtler midemi bulandiriyor. Alıntıyla Cevap Gönder

Evet baslikta yazdigi gibi kurtler midemi bulandiriyor.
Ne geldiyse basimiza hep kurtler yuzunden geldi.
Diyeceksiniz ki kurtler insan degil mi?Bende size soruyorum ki kurtlerin bu yaptiklari hayvanca degil mi?
Insan onlar da insan olarak yaratildi fakat insanliga layik degiller onlar insanligin yuz karasidir beyler!Turk kurt kardesmis,peh!Ne komik bir laf degil mi?Ben inanmiyorum onlarin kardesligine inanmiyorum.

Kurtlerinde iyisi var diyorlar evet ama binde bir ama o binde bir olan kisiye bile suphe ile bakarim.Bana dese ki ben iyi insanim,bin sahit isterim.

Gecenlerde degerli yazarimiz Servet Kabakli aksarayda kurtlerle ugrasmis.Adama neler demisler neler.http://www.tercuman.com.tr/v1/yazaryazi.asp?id=8 bu yazmis oldugum sayfaya lutfen bir kac dakikanizi ayiriniz.Eminim sizlerde hayretle karsilayacaksiniz.

Ben yine diyorum kurtler midemi bulandiriyor.
Kimse kusura bakmazsin.Buyuklerin dedigi gibi.
KURTLERDEN OLMAZ EVLIYA,KOYMA HAVLIYA.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Cum Şub 04, 2005 2:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Cum Şub 04, 2005 2:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sana yürekten katılıyorum...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Şub 04, 2005 2:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün yaptıkları hareket;kürtler hakkındaki düşüncelerimizin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.Bozkurt net görevini başarıyla yapmıştır.Bunları bu kadar çıldırtması ve eceli gelen köpek haline dönüştürmesi,sitenin bu çakal sürülerini nasıl rahatsız ettiğinin kanıtıdır.Çünkü bozkurt net;gerçek bozkurtların sesidir.Buradan yemin ediyorum;bir gün bir şekilde,bu imralıdaki kudurmuş köpeğin defteri dürüldüğü gün aynısını ben onların sitelerine yapacağım.Tabii site yönetecek kadar sayıda kalabilirlerse.Gelin üstümüze çakal sürüleri.Gelin ki,kinimizi,gazabımızı arttırın.Gelin ki,sizi tasfiyemiz için elimizde haklı gerekçeler olsun.Gelin ki Ermeninin başına gelen sizin de başınıza gelsin.Gelin ki Dersimde aldığınız dersi bu kere misliyle alın.Ulan çakallar!Yedi dünyaya baş eğmeyen bu millet sizle mi başa çıkamıyacak.Siz ancak kahpeliğinizi yapar,sırtınızı döner kaçarsınız.Korktuğunuz için yüzünüz hep gizlidir.Türk yüzünüzü değil sırtınızı görür sizin.O güvendiğiniz dağlara kar yağacak yakında.Yunan 1919 da ne duruma düştüyse ayni akıbete uğrayacaksınız.O dicle,o fırat sayenizde sizin kırmızılıklarınıza bulanıp akacaklar.O gün köpek gibi ayaklarımıza kapanıp yalvaracak,bu bayrağa bu marşa saygıya kalkışacaksınız.Ama gene de kendinizi kurtaramıyacaksınız.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 4:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet canımız sıkılıyor midemiz bulanıyor. Aman ha it sürüsü sanmayın siz bir halt yaptınızda ona üzüldük çekindik veya yapacak cevap verecek birşey bulamadık. Biz sadece kabullenemiyoruz hangi aşagılık ırk yedigi çanaga sizin gibi pisler. Hangi medeniyetsiz toplum kundaktali bebege kursun sıkar. Ekmek verdik barınma özgürce yaşama hakkı verdik. Ülkede başbakanınız oldu millet vekiliniz doldu. Yetmedi vatanın topragına dadandınız. Bana bunları söylmek şart oldu artık vakit geliyor bekle ölüm size hak oldu artıkkkkkk....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
azapbozkurdu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 1:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Söyleyecek fazla birşey yok.Arslanları onlara feda-i yolladık marşlarla....ve çoğunun sadece künyesi gerigeldi ve biz tek cümleye sığdırdık isyanımızı.. VATAN SAĞOLSUN! Veyemin olsun.. ebediyyen emniyeti açık kinim bu soysuzların şakağında olsun.
03_mehmet
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 2:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En iyi kürt ölü kürttür ...............
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Size katiliyorum! Katilmamak mümkün degil zaten. Bunlar haddini asali cok oldu artik yeter ya! Aslinda alacan eline silahi ava cikacaksin, gördügün yerde temizlik yapacaksin! Yoksa daha cok migdemiz bulanir. Bunlari susturmanin zamani geldi ve geciyor!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tanülkü
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 73

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 6:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU NE HAL ANLAMIYORUM.
YAZILANLAR BİZE
-Kİ SİZ KENDİNİZE NE DİYORSUNUZ BİLMİYORUM-
YAKIŞMIYOR.
HERHALDE ŞU YAZILANLARA AMERİKALILARI MIDIR İSRAİLLİLERİ MİDİR HER KİM VARSA ARKASINDA AGZINDAN SALYALAR AKARAK ELLERİNİ AVUŞTURMUŞ İZLİYORDUR.
ÇÜNKİ SİZ ONUN İSTEDİKLERİNİ YAPIYORSUNUZ.
İKİLİK YARATIYORSUNUZ.KÜRTLERİ KENDİNİZDEN FARKLILAŞTIRIYORSUNUZ.SİZ BUNU YAPTIKÇA TÜRKÜN VATANINDA ARTIK O İKİ IRK-BELKİDE TEK-BİRLİKTE YAŞAYABİLİR Mİ?
KENDİ ELİNİZLE ÜLKENİZİ BÖLÜYORSUNUZ.

YAZILAR BÖLÜNMEMİZİ İSTEYENLERİN BAŞARILI OLDUKLARINI GÖSTERİYOR.
NE ZAMAN OLMADILAR Kİ?
TİTO ZAMANINDA BİRLİK ALTINDA OLAN YUGOSLAVGA,ONUN ÖLÜMÜYLE BİR KARIŞIKLIGIYLA SÜRÜKLENMEDİ Mİ?ÖNCE İNSANLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRDÜLER.SONRA DA MALUMUNUZ.GİDİN BİRAZ YUGOSLAVYA YA DA BÖLÜNEN HERHANGİ BİR ÜLKE TARİHİNİ OKUYUN VE BENZERLİKLERİ GÖRÜN.
BELKİDE VATANIMIZDA ÇIKACAK BİR İÇSAVAŞI DA AMERİKAN ORDUSU DÜZENİ SAGLAMAK İÇİN GELİR VE MÜDAHALE EDER HE NE DERSİNİZ.
TAMAM BİZ TÜRKÜZ YUGOSLAVLAR GİBİ OLMAYIZ AMA ÖNEMLİ OLAN DÜŞMANIMIZI-BİZİ BÖLMEK İSTEYENLERİ- TANIYALIM YÖNTEMLERİ BİLELİM Kİ DAHA İYİ SAVAŞALIM.

AÇIKCASI HERKES ÇOK DEGİŞTİ.BİZ DAHA 5 SENE ÖNCESİNE KADAR KARDEŞ DEGİLMİYDİK.
HANGİ KÜRT TÜRKLERDEN BASKI GÖRDÜ AŞAGILANDI.HANGİ İKİ MİLLET BİRBİRLERİYLE BİZİM GİBİ BİRADA YAŞAYABİLİR Kİ.İNGİLİZLE FRANSIZI BİRARAYA KOYUN BAKALIM.AYNI ŞEYLERDEN ZEVK ALIRDIK AYNI ŞEYLERDEN HEYECAN DUYARDIK.AYNI ŞARKILARI DİNLERDİK.AYNI TAKIMI TUTARDIK.SANKİ TEK BİR MİLLETMİŞ GİBİYDİK.

AMA NE OLDUYSA BU AKP İKTİDARI İLE BİRLİKTE OLDU.
O KADAR DEGİŞTİK Kİ SANKİ ETRAFIMDAKİ KİMSE BU DEGİŞİMİN FARKINDA DEGİL GİBİ.
BİR KÜRT TEPKİSİ YARATILDI.Kİ KÜRTLERDE BUNUN İÇİN ÇOK ÇABA HARCADILAR.BİLMİYORUM BUNU BİLEREK Mİ YAPTILAR.HERYERE ÇEKİRGE SÜRÜSÜ GİBİ SALDIRIP TALAN ETTİLER.TOPLUMSAL DÜZENİMİZİ AŞAYİŞİMİZİ BOZDULAR.TÜM SOKAK OLAYLARI ONLAR TARAFINDAN YAPILIR OLDU.GÜNEY SAHİLLERİMİZE YERLEŞTİRİLENLER ORADA TERÖR ESTİRİYORLAR.İSTANBULDAN HİÇ BAHSETMEMELİ ZATEN ORASI MERKEZLERİ GİBİ.SANKİ BİRŞEYLERE MEYDAN OKUYOR GİBİLER.YANİ BİZDE BİRŞEY KALMADI GİBİ.
ZATEN SON DÖNEM MİLLİYETÇİ MAFYA YA YAPILAN DARBELERLE YASA DIŞI İŞLER BÖLÜCÜLERİN ELİNE GEÇTİ.

YAZDIKLARIM ÖNCEKİLERLE TEZAT GİBİ DURSA DA ANLATMAK İSTEDİGİM SİZ BU YÜZDEN TEPKİ GÖSTERİYORSUNUZ BİRİLERİ DE BUNA SEVİNİYOR.
YANİ ŞİMDİ NE YAPALIM.
İSTİYOSANIZ HEPSİNİ KOVALIM YA DA SOYKIRIM YAPALIM.
Kİ BANA ÇOK UZAK DEGİL.
KESERİM HEPSİNİ SONRA 100 SENE SONRA DERLERKİ SOYKIRIMI TANIYIN BEN DE ''HADİ ORDAN'' DERİM.

AMA ŞUNU YAPMAYALIM.
''BİZ YEDİ DÜVELE KARŞI GELMİŞİZ.BUNLARLA DA BAŞA ÇIKARIZ''
ZATEN ÇIKARIZ.BUNA LAFIM YOK AMA HANGİ SAVAŞ ÖNCESİNDEKİ GİBİ SONUÇLANIR Kİ.BİZ 7 DÜVELİ DİZE GETİRDİGİMİZ KURTULUŞ SAVAŞINDAN SONRA SAVAŞA GİRDİGİMİZ SINIRLARDA MIYDIK.YA DA 1 DÜNYA SAVAŞI SONRASI.VAROLACAK TEK ŞEY VAR TÜRKÜN DEVLETİ-ADI TÜRKİYE OLUR,TÜRKİSTAN OLUR- .
MESELE GÜNEYDOGUYU İSTİYOR MUSUNUZ İSTEMİYOR MUSUNUZ? BEN İSTİYORUM. ÇÜNKİ ORASI 3-5 BİN YILLIK TÜRK TOPRAGIDIR, TÜRK YURDUDUR.

GAZA GELMEYELİM.
BİLİYORUM HEPİMİZDE VATAN AŞKIYLA KABARAN BİRŞEYLER VAR.
ZATEN OLMAZSA SORUN VAR DEMEKTİR.
AMA HEYECANIMIZI ASKER-MİLLET ÇOCUGU MİSALİ DÜŞÜNEREK BİR YÖN VERELİM.

VE ŞU AYRIMI YAPALIM BÖLÜCÜLERDEN MİDEMİZ BULANIYOR,DÜZENİ BOZANDAN,KAPKAÇ YAPANDAN YANİ BU VATANA YAKIŞMAYANDAN.
KÜRT DEYİP İŞİN İÇİNDEN ÇIKMAYALIM
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Cmt Şub 05, 2005 11:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamlar.
tanülkü kardeşime katılıyorum. yalnız şunu belitmeliyiz, bu olay 5 senelik değildir. akp zamanında tepkiler çoğalmıştır çünkü akp içinde kürtçü zihniyeti barındıran ve onları besleyen kaynaklar vardır. yürüttükleri politika açıkça bunu desteklemektedir.
ancak bu, altyapı hazırlanmasıyla birlikte 35 yıla varan bir savaştır. ihtilal öncesi komünistleri öne süren sscb -ki bir çoğu kürttü- planı tutmayınca sonraki 3 yıl doğrudan kürtçülüğe gaz vererek pkk'yı bu ülke insanına saldırtmayı başarmıştır. sscb'nin yıkımından sonra abd'ye devredilen maşalık misyonu titizlikle sürdürülmektedir. ortada azdırılan bir kürt kimliği vardır.
sanıyorum buradaki arkadaşların da kürtlerden kastı onların büyük çoğunluğunu oluşturan bölücü-pkk zihniyetidir.

Not: Büyük fontları düzelttim.

En son ulkucu_reis tarafından Pzr Tem 31, 2005 1:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Pzr Şub 06, 2005 3:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
tanülkü
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 73

İletiTarih: Pzr Şub 06, 2005 3:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen2005 demiş ki:
Bayragimiz indirilip yerine pkk bayragi cekildi

ULAN NİYE ÖLMEDİN O GÜN?
NASIL İZİN VERDİN ULAN ONLARA?
NİYE ÖLMEDİN Kİ YANINDA DA GÖTÜRSEYDİN 5-10 TANESİNİ ÖBÜR TARAFA.
NİYE AGIZLARINI KURŞUNLA DOLDURMADIN?
NİYE KAFALARINI SÜNGÜYLE EZMEDİN O GÜN?
Night-Wolf
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Pts Şub 07, 2005 12:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önce Ülkücü Abeylere Ve Kardeslerime Selam Ederim.

Su ana kadar "tanülkü" arkadasin yazidini, büyük hayranla okudum. Cok dogru bulduum ve akillica verdiigi bilgilerinin ayritisini da cok dogru anlatiini gördüm.

tanülkü gibi bu kadar güzel bilen, anlatan, hos horüslü gözüken, profice olan yazisina ve hos görüsüne saygi duyulacak kadar olan büyük düsünceli bir kisinin, son yazisinda ne yazikki Alperen2005 kardese, neden böyle ucuz cevab verir ve neden gözümdeki degerini kaybeder, orasini anliyamiyorum!

Alperen2005 Arkadasinda hatali bir girisi var olabilir. Bence, ne yazikki, bu durum, ona böylece hakaret edilmesini de hic dogru bulmuyorum ve cok özel bir degeri olguunu sandigim tanülkü´ye yakistiramiyorum.

Kürtlerin hayrani oldugumu sanmayin sakin, ne yazikki Kürtlerin cogularinin kötü düsünceli ve Türklere düsman oldugunu biliyorum ve düsünüyorum.
Ne yazikki ellerinden gelse Kürtler, K. Irak´da yasadiklari ülkeye karsi yaptiklari savasi, Müslümanlara karsi, Amerikallilarla beraber K. Irak´da yaptiklarini bizede yaparlar.
Eer cok yakinda bu düsmanlara karsi harekete gecilmesse, AB´ninde, icerideki düsmanlarinda hep sininde istedii o, fakat gün gelirse (sadik=! Kürtlerin) iclerinden Türkiye´ye baglilini gösterme ve sadikliini ispatlamalari gereken gün gelecek ve insallah o zaman görecegiz.

Demek istediim su, suunu kötü görüyorum, ben sahsen cok Kürtle tanistim fakat hic iyi bir Kürde ve insanliklarina rastlamadim, fakat belki, kendini bizden hisseden, bizden olmak isteyen Kürt´te olabilir, tek tük olsada belki... bakalim. ...kurtulus savas günü ispatlama günleri olacak!
DeHSeT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pts Şub 07, 2005 1:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benimsediğim 2-3 atasözü

Nerde görsen 3 kürt ; 2'sine sürt 1'ine dürt
Kürt olsa evliya , koyma avluya..
En iyi kürt ölü kürt.. :)

Ben artık inanmıyorum kürtleri "bizden ayrı tutarsak zaten ülkemizi kendimiz bölmüş oluruz" söylevine . Bunlardan ne soy olur ne millet.
Bu konuda daha ırkçı olmalıyız diye düşünüyorum.

Şuan kürdistan kuruluyo amerika tarafından , yarın birgün savaş çıkarsa bizi arkadan vuran ilk onlar olucak..

Onun için başlığı açan arkadaşa katılıyorum BENİMDE MİDEMİ BULANDIRIIYOLAR..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız