Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - soysuz köpekler sizi
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 9 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Pts Ağu 01, 2005 4:40 pm    ileti konusu: soysuz köpekler sizi Alıntıyla Cevap Gönder

Yeter bre yeter artık soysus köpekler

Kürtçe yayın serbest bırakıldı bu ihanet yetmez gibi ,şimdi de kürtçe reklam
yakinda da PKK piçlerinden öğretmen alın ve okularda militan eğitin bre soysus köpekler

BURASI TÜRKİYE VE DILI TÜRKÇE
BU VATANİ YA SEV YA TERKET!! .....

AKP'nin televizyonlarda Kürtçe yayının serbest bırakılmasından sonra Diyarbakır’daki bir yerel televizyonda Kürtçe reklamlar yayınlanmaya başlandı.
Yerel yayın yapan Gün TV, firmalardan gelen talepleri göz önüne alarak Kürtçe reklamlar yayınlamaya başladı Bağlar semtinde bulunan ve yöresel kıyafetler dikip satan ‘Romans’ mağazasının reklamı, Kürtçe olarak ekrana geldi. ‘Her cure kumaş lewendi, Şal-u Şapken Xerzani, Cıl-u bergen folklorik, Werın em we bı xemlinin’ (Her çeşit yakışır kumaş, Garzan’ın şal ve şapiki, folklorik elbiselerle gelin sizi süsleyelim) anonsuyla başlayan mağazanın Kürtçe reklamında, yöresel kıyafetler giyen genç kız ve çocuklar da yine Kürtçe müzik eşliğinde modellik yaptı.

‘Gün TV’ Genel Yayın Yönetmeni Cemal Doğan, firmalardan gelen talep üzerine Kürtçe reklamlar yayınlamaya başladıklarını belirterek, “Ürünlerini Kürtçe tanıtmak isteyen çok esnaf vardı. RTÜK’ün Türk vatandaşlarının günlük yaşamlarında kullandıkları farklı dil ve lehçelerde yayın yönetmeliğinin yürürlüğe girmesinden sonra böyle bir uygulama başlattık” dedi.

bunların hepsi birbirinden soysuz birer köpektir başka hiçbirşey denemez bunlara
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 180

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısın ülküdaşım.Ne günlere kaldık!!!Yüzbinlerce şehidimizi feda ederek sahip olduğumuz bu cennet topraklarda neler oluyor böyle!Bu şerefsizler onların çoğunun dedesinin,atasının canını kurtaran arslan mehmetçiğimize nasıl da ihanet ediyorlar!Ve bunlar kadar şerefsiz olan soysuz devlet adamlarıda bu ülkede nasıl yaşayabildiklerini unutmuşlar.Şimdi kanlarına ihanet ettikleri o arslan mehmed'imiz olmasaydı bu kanı bozuk piçler nasıl bu canım vatanda yaşayabilecekti!!?!..
ulkucu_gardas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 2:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok haklısın ülküdaşım..

it oğlu itler..

bu vatanı kürdistan yapmak istiyorlar..
şerefsizler..bunlara fırsat vermemeiz lazım..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ulkucu_gardas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 2:59 pm    ileti konusu: Re: soysuz köpekler sizi Alıntıyla Cevap Gönder

cengizhan_333 demiş ki:
Yeter bre yeter artık soysus köpekler

yakinda da PKK piçlerinden öğretmen alın ve okularda militan eğitin bre soysus köpekler

AKP'nin televizyonlarda Kürtçe yayının serbest bırakılmasından sonra Diyarbakır’daki bir yerel televizyonda Kürtçe reklamlar yayınlanmaya başlandı.
Yerel yayın yapan Gün TV, firmalardan gelen talepleri göz önüne alarak Kürtçe reklamlar yayınlamaya başladı Bağlar semtinde bulunan ve yöresel kıyafetler dikip satan ‘Romans’ mağazasının reklamı, Kürtçe olarak ekrana geldi. ‘Her cure kumaş lewendi, Şal-u Şapken Xerzani, Cıl-u bergen folklorik, Werın em we bı xemlinin’ (Her çeşit yakışır kumaş, Garzan’ın şal ve şapiki, folklorik elbiselerle gelin sizi süsleyelim) anonsuyla başlayan mağazanın Kürtçe reklamında, yöresel kıyafetler giyen genç kız ve çocuklar da yine Kürtçe müzik eşliğinde modellik yaptı.

‘Gün TV’ Genel Yayın Yönetmeni Cemal Doğan, firmalardan gelen talep üzerine Kürtçe reklamlar yayınlamaya başladıklarını belirterek, “Ürünlerini Kürtçe tanıtmak isteyen çok esnaf vardı. RTÜK’ün Türk vatandaşlarının günlük yaşamlarında kullandıkları farklı dil ve lehçelerde yayın yönetmeliğinin yürürlüğe girmesinden sonra böyle bir uygulama başlattık” dedi.

bunların hepsi birbirinden soysuz birer köpektir başka hiçbirşey denemez bunlara

bu yazıya kesinlikle katılıyorum...
doğru cengiz kardeşim....
allah seni korusun..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 5:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haklısın kardeşim bunlar iyice zıvanadan çıktı bu arada yetkili şairim artık şiirlerimi www.antoloji.com da funda şengül
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 5:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gun TV ve baglantili Radyo Gun yayinlarini bilirim. Radyolari ara sira kapatiliyordu yasak yayin yapildindan dolayi. Gun TVnin de ilk firsatta Kurtce yayin yapmaya calismasi sasilacak bir sey degil. Zaten Diyarbakir'dayken yerliler bana Gun TV/Radyonun PKK destekli veya PKK ya sempati duyan bir istasyon oldugunu soyluyorlardi...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
goynuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Per Ağu 18, 2005 6:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ağlama Türküm Gün Gelecek

Buradan Sesimiz ulaştığı Tüm Yetkililere sesleniyorum.
Gecenlerde Bir kürt Arkadaşım Bak buda Bizim sitemiz Dedi ve WWW.rojame.com gösterdi.
Ey Türk Sakın girme o Siteye Unutma ki O siteye Giren 35 bin Şehidimin Hakkına Tecavüz etmiş olur buda kul hakkıdır.

Sitede kimler yokkı
Apo Leyla zana İNSAN HAKLARI DERNEĞİ ve tüm pkk destekcileri orada
Ha kimmi yok oara der iseniz buna görmezden gelen Türkler VE Daha en acı olanı ÜLKÜCÜLER.
Bu sitey giren kişi mesaj defterine mesaj yazmak için üyelik istiyor ama onlarda öyle dil.

EY TÜRK UYUMA GÜN GELECEK ONLAR SANA YALVARACAK.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bekirdogrul
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 12:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SAYIN ÜLKÜDASLAR BEN BEKIR DOGRULUN OGLUYUM YANI SU AN YAZAN KISI BEKIR DEGIL OGLU!! YANI INAN KI BU SITEYE GIRMEK ISTEMEDIM AMA AKLIMDAN ONLARIN ZIYERETCI DEFTERINE BIR KAC SÖZ YAZMAK ISTEDIM GIRDIM AMA AMACIMA ULASAMADIM SU AN SCHOKDAYIM BÖYLE BIR SITEYI HEMDE PKK NIN SITESINI NASIL GÖRMÜYORLAR VEYATTA GÖRMEMEZLIKDEN GELIYORLAR ANLAMIS DEGILIM!!!!!!
O SITEYI MAF ETMEK ICIN SILMEK ICIN NE VERMEZDIM ÜLKÜDASLAR!!! ÜLKÜDASLAR LÜTFEN BIRLIK OLALIM VE O SITEYI ORTADAN KALDIRMAYA CALISALIM BIR YOLUNU MECBUR BULMALIYIZ!!SAGLICAKLA DOSTCA KALIN ÜLKÜDASLAR GURBET ALMANYADAN SELAM EDERIM

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSIN

murat dogrul
Sadettinyalci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 10:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vay şefefsizin çocukları yaa. ülküdaşlarım bu siteye bir göz gezdirdim.yok böyle birşey olamaz da. şu an tüylerim diken diken oldu. Eğer dünkü yazdığım yazıları okuyan arkadaşlarım varsa göreceklerdir.aynı konulardan tekrar bahsetmek istemiyorum.Arrkadaşlar bu siteyi kayıttan silmemiz üç hilal bayrağı ve Türk Bayrağını bu siteye dikmemiz lazım..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 10:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamünaleyküm gardaşlarım siz hiç kafanızı yormayın gereken yapılacaktır bu kansız köpeklere bunun gibi birçok site var hepsi izleniyor ve gerekenler yapılıyor http://www.gewrekurd.com/ bunun gibi olcaklar bütün arkadaşlar çalışıyor gerekenler yapılıyor
saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
suzuki
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Çar Ekm 05, 2005 5:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamun aleykum bir site var peygamberimizin hakkinda o kadar seyler yazmiski bu sitenin bence ortadan yok edilmesi lazim YARDIM sitenin ismi www.faithfreedom.com keske yapabilsem boyle siteleri cokertirdim. yapanlardan ALLAH razi olsun birde arkadaslar birbirimizle deyil bize bizden olmayanlarla ugrasalim.selam ve saggilar
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Ekm 05, 2005 11:00 am    ileti konusu: Re: soysuz köpekler sizi Alıntıyla Cevap Gönder

cengizhan_333 DEMİŞ Kİ:Yeter bre yeter artık soysus köpekler

GERÇEKTEN YETER ARTIK DEFOLUN KÖPEKLER SOYSUZ SOPSUZ ŞEREFSİZLER DÜN EMİNÖNÜNDEN GEÇİYORUM BİR TÜRKÇE MÜZİK ÇALMIYOR UĞRADIĞIM KASETÇİDEKİ KASETLERDE AHMET KAYA İTİNİNDE KASETİNİ GÖRÜNCE BEYNİM DÖNDÜ SANKİ ALIP AYAĞIMIN ALTINA PARAMPARÇA ETTİM ADAMIN DEDİĞİ SÖZ:ABLA NE YAPIYORSUN SATIMI SERBEST BU KASETİN HAKLI..........KENDİMİ BİR ANDA KÜRDİTANDA AZINLIK OLARAK YAŞAYAN BİR TÜRK GİBİ HİSSETTİM YAZIKLAR OLSUN TÜRKİYEMİ BU HALE SOKANLARA BU MÜBAREK RAMAZAN HÜRMETİNE LANET OLSUN MAHŞERDE İKİ ELİM YAKASINDA OLSUN NE DİYİM Kİ DAHA
bozkurtfatih
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 12:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burası türkiye burada türkler yşar çıkın bu vatandan bre kürtler yada sevin bu vatanı it....
bozkurtfatih
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 12:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BURASI TÜRKİYE BURADA TÜRKLER YAŞAR KİMSE BU VATANI BÖLEMEZ ... BUGÜNLEREDE BU VATANI BÖLMEYE ÇALIŞAN İT SOYLARI VAR BUNLARADA KÜRTLER... ANLAMIYORUM NASIL İZİN VERİLİYOR KÜRTÇE YAYINLARA...
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız