Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Iste hainler.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 9. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
oflu_reis61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Çar Oca 25, 2006 8:26 pm    ileti konusu: CIA İSLAMİYETLE İLGİLİ GİZLİ RAPORU: AKP ve Fetullah Gülen. Alıntıyla Cevap Gönder

--------------------------------------------------------------------------------

Bilmeden bilmece çözülmüyor. Bilince bulmaca kolay çözülüyor. Bilmek ise sabır ve araştırma istiyor. Türkiye'de AKP'nin nasıl iktidara geldiğini ya da Fethullah Gülen cemaatinin ABD'de nasıl kolayca örgütlendiğini anlamak için de bilgi gerekiyor. Bilgiye ulaşıldığında da düğüm kolayca çözülüyor. İşte JÖNTÜRK'ün ulaştığı CIA'nin İslamiyet Raporu da AKP ve Gülen'in kodlarını çözmeye yarayan bilgileri içeriyor. İşte o rapor:
CIA'nin 88 sayfalık raporunun girişinde şu cümleler dikkat çekiyor:

"İslam Dünyası kendi değerlerini ve doğasını tanımlamanın kavgasını yaşıyor. Peki ABD'nin bu kavgadaki öncelikleri neler? Önce İslamiyet'ten kaynaklanan şiddetin önlenmesi, sonra ABD'nin İslamiyet'e karşı olduğu imajından kaçınılması ve daha sonra da İslam dünyasının demokratikleştirilmesine yönelik atılacak radikal adımların planlanması...
"İslam dünyası şu an gelişme yoksunluğu ve globalleşme ile uyumsuzluk sorunlarıyla boğuşuyor ve bugüne kadar İslam dünyasında çare için bulunan milliyetçilik, Pan-Arabizm, İslam devrimi vb. kavramların da bu çözümde yetersiz kaldıkları görülüyor."
Bu tanımlamadan sonra raporda İslam dünyası 4 başlıkta şöyle kategorize ediliyor:
"1) Köktendinciler: Demokratik değerleri redderler ve İslami değerlerle yönetilen otoriter bir dtevlet biçiminden yanadırlar.
2) Tutucular: tutucu bir toplum isterler ve modernleşme ve değişim konularına kuşkulu yaklaşırlar.
3) Ilımlılar: İslam dünyasının, globalleşmenin bir parçası olmasından yanadırlar ve İslamda reform ve modernleşme isterler.
4) Laikler: Din ve devlet işlerinin ayrılmasından yanadırlar. Batı türü demokrasiden yanadırlar ve dini kişi düzeyine indirgemeye çalışırlar."
Bu kategorilendermenin ardından ABD yönetiminin yapması gerekenler raporda şöyle sıralanıyor:
"Önce "Ilımlı İslamcılar" desteklenecek: Çalışmaları ve görüşlerinin yayınlanması ve dağıtılmasına maddi katkı yapılacak, daha geniş kitlelere ve özellikle gençlere ulaşmaları teşvik edilecek, sivil toplum kuruluşları kurmalarına, eğitim için yer bulmalarına ve politik süreç içinde gelişmelerine destek olunacak, görüşlerini yaymak için web sitesi, okul, enstitüler kurmalarının önü açılacak ve Ilımlı İslam'ın kitlelerin alternatifi olması sağlanacak.
Köktendincilere karşı tutucular desteklenecek: Bu amaçla, her iki grubun ittifak kurmalarının önüne geçilecek, tutucularla Ilımlı İslamcıların ittifak kurmaları sağlanacak ve tutucu eğitim kurumlarında ılımlı İslamcılar'ın görüşlerinin yayılmasına çalışılacak, tutucu İslamcılar arasında özellikle Sufizm'in taban bulması için uğraşılacak.
Laikler, duruma göre desteklenecek: Laikler'in köktendinci tehhlike karşısında ABD ile aynı görüşte olmaları için uğraşılacak ve bu durum laiklerin milliyetçilik ve sol akımlara yanaşması önlenerek gerçekleştirilecek.
Köktendincilerle etkili mücadele edilecek: bu konuda da köktendincilerin terör eylemleri sürekli gündemde tutulacak, gazetecilerin köktendinci akımlar içindeki yolsuzlukları, baskıları, moralsizliği sürekli gündemde tutmaları sağlanacak, aralarındaki bölünmeler hızlandırılacak."
Raporun daha sonraki bölümlerinde kategoriler daha detaylı olarak anlatılıyor ve Türkiye'yi ilgilendiren bölümler başlıyor.
Örneğin Köktendinci gruplar arasında El Kaide ile birlikte Kaplancılar da sayılıyor. Laik kategoriye en iyi örnek olarak Türkiye'deki Kemalistler gösteriliyor ve aslında milliyetçilik vb akımlar nedeniyle aslında laiklerin ABD'ye çok yakın bakmadıkları da raporda yer alıyor.
Peki bu durumda en iyi ittifak olarak kim kalıyor?
Rapora göre bu durumda en iyi ittifak Ilımlı İslamcılar'la yapılabilir... Ve sıkı durun raporun 38. sayfasında Ilımlı İslamcı olark Türkiye'den Fethullah Gülen'in adı örnek olarak veriliyor. 39. sayfada da Ilımlı İslamcılar'ın en büyük eksikliklerinden birinin "ekonomik güç" olduğu vurgulanıyor ve maddi açıdan desteklenmeleri isteniyor.
Raporda Türkiye'nin Ilımlı İslam için iyi bir madel oluşturduğu tespitinde bulunularak, bu konuda Türkiye'deki iktidarın desteklenmesinin altı çiziliyor.
Raporun daha sonraki bölümlerinde kategorilendirilen İslami grupların, kadın, evlilik, cihad, demokrasi, eğitim vb. konulara nasıl baktıkları da ayrıntılarla inceleniyor.
Raporun son bölümünde "Derin Strateji" başlığı altında da, ilk başta verilen "Yapılacaklar" daha da detaylandırılıyor.
Burada en ilgi çekici olanı da, "Ilımlı İslami bir lider oluşturulması" başlığı altında ortaya çıkıyor:
"Ilımlı İslamcılar'ın cesur sivil liderler olmasına çalışılmalı ve demokrasi, insan hakları, kadın hakları konusunda etkili politikalar geliştirmeleri sağlanmalı. İslamın bir üst kimlik olduğundan çok, insanlarının kimliklerinin bir parçası olduğu işlenmeli, sivil toplum örgütleri oluşturarak Ilımlı İslamcı liderlere yardım edilmesine çalışılmalı..."
Tabii raporda Türkiye'yi, Irak'ı ve tüm İslam dünyasını ilgilendiren bölümler ve hepimize tanıdık gelecek "uygulama önerileri" bulunuyor...
Biz burada sadece raporu kısaca özetledik...
Bilmek sabır ve araştırma istiyor. Bilen, bulmacayı daha kolay çözüyor...
Editörün Notu: Şimdi biraz anlaşılmıştır umarız AKP'nin ve Fethullah Gülen'in ardındaki ABD rüzgarlarının nedenleri...
http://www.jonturk.com/

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Per Oca 26, 2006 7:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

baskurtkut demiş ki:
Tüm iletileri okudum, gördüm ki ülkücüyüm,milliyetçiyim diyen arkadaşlar herşeyi birbirine karıştırıyorlar.Millet kavramı konuşulurken,siyaset konuşulurken devamlı şekilde din kavramı ortaya atılıyor.Ülkemize zarar verenler,hainler dinci ise hemen bazı arkadaşlar savunmaya geçiyor hatta dahada ileri gidip seriatçıyız diyorlar ve Türk Milliyetçilerinin böyle olması gerektiğini söylüyorlar.Din kişi ile Allah arasında ki iletişim ,inanç sistemidir kimse buna karışamaz,karışmıyorda.Milliyetçilik ise bir sosyolojik olgu,toplumların yönetim biçimlerinde bir olgu. Yıllarca maalesef bu dinciler Ülkücülere milliyetçiliğin zararlarını ,ümmetçi olunması gerektiğini anlata anlata herkesin aklını karıştırdı.Kimi Ülkücüyüm diyor,kimi Türk islamcıyım diyor,kimi sadece islamcıyım diyor, kimide ülkücüyüm şeriatçıyım diyor.Diğer taraftan bunu empoze eden ümmetçiler gizli gizli kürtçülük,çerkezcilik,gürcücülük yaptılar.kendileri mikro milliyetçilik yaptılar,bu ülkenin saf,tertemiz,inançlı milliyetçilerinin kafasını karıştırdılar.Herkesin söylediği basit şeyi bende söylemek zorundayım;Din ve Devlet işlerini birbirine karıştırmayalım.Bazen bazı arkadaşları okurken üzülüyorum.Büyük Turan Ülkesinde her dinden TÜRK var. Arkadaşlar o kadar ileri gidiyorki Türk müslüman olmayınca Türklüğünü sorguluyor,hatta hakarete varan ifadeler yazıyor.Bu sitelerde dini tartışmalar yerine Türk milletini daha mutlu,daha refah,daha ileri nasıl götürebiliriz onu tartışmamız gerekir diyorum naçizane.
Tanrı TÜRKÜ Korusun........

Bir yazı ya anlamak istediğin gibi bakarsan o şekilde anlar o şekilde yorumlarsın.Bakış açısı subjektif olmayan yorumlar ,kaynağı bilinmeyen, şüpheli, insanları kışkırtmaya karıştırmaya yönelten,provakasyon’dan başka bir şeye yaramayan kelime dizinleridir.Bu dava da: fikirde bellidir amaçta.Kimse bu konunun dışında bir görüşü kabul etmiyor ve benimsemiyor.Kaldı ki bunun aksini iddaa eden kişilerin bu otağda nefes aldıkları süre bellidir.Bizler Türklük ve Müslümanlıkla şereflendirilmiş olmanın alçak gönüllülüğüyle Yüce Yaradan’ımıza ne kadar şükretsek azdır.Bir Ülkücünün kafasını kesip aletlerini dinlemeye kalksalar
‘’Kalbinin Allah,damarlarının Türk,dilinin de Türk İslam ‘’ diyeceğini göreceklerdir.
Benim Ülkücü zihniyetim ve anlayış biçimim yukarda sizin itiraz ettiğiniz gibidir.Türklük bedenim İslam ruhum Türk İslam Ülküsü de hayat felsefemdir.Değerli ağabeylerimin bu konuda tek kelimeyle harika tesbitleri mevcuttur.Bunun üzerine laf söylemek bana yakışmaz haddim değil.Bizler burada kardeşlerimizle fikir alışverişinde bulunup orta noktada buluşmayı hedeflemekteyiz.Amacımız birilerini yükseltip diğerlerini karalamak veya korumak değildir.
Yukarda isimleri geçen şahısların konusu burada oldukça yer bulmuş herkes ortak bir görüşte birleşmiştir.Onları savunmak aklımızdan geçmediği gibi onların adlarını bu siteye taşıyarak yersiz sohbetlere yol açma tenezzülünü de şahsımızda kabul etmemişizdir.Ben böyle bir ideolojiyi kabullenip onun fikirlerini hayat felsefesi olarak kabul etmiş isem ‘ben şeriatçıyım’’ demekten çekinmem.Şeriat bir yaşam biçimidir bir rejim değildir.İnanan insanlar için inançları doğrultusunda hareket etme kurallarının bir bütünüdür felsefik olarak.Bunu söyleyen bir insan Ülkücü olamazmı:Yoksa bizler farklı bir misyonamı hizmet veriyoruzda haberimiz yok.
Bakın şöyle bir güneşi gözünüzün önene getirin:Baktığınızda bir alev topundan başka şey değil.Fakat farklı bir bakış açısıyla baktığınızda o alev topundan birden fazla ışık etrafa yansımakta ve her ışık ayrı ayrı yerlere ulaşıp ısıtmakta.Burada ki üretilen fikirlerde aynı lambadan yansıyan iki ışık gibi.Amaç ta aynı fikirde.Biz kula kulluk etmektense,şereflice ölmeyi kendimize bedel biçenleriz: Bundan gayrı düşüncemiz ve amacımız yoktur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BoraBertan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Oca 27, 2006 9:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş bu pislıkler hakkında guzel bılıgıler bulmuşsun ama bunlar gibi daha nice pislikler her gun bu vatanı bölmeyi dünyanın en yuce devleti olan TÜRKİYE'yi parçalamaya çalışıyorlar ama şunu bilmiyorlar yıllarca dünyaya hükmeden bir devletten ve soyları millattan onceye dayanan şanlı bir devlet oldugumuzu elimizde savaşacak silahımız olmasa bile milyonlarca ecnebiyi ve bunlar gibi nice pislikleri damarlarımızda gezen bu kudretli kan sayesınde temizliyecegimizi bilmiyorlar.Arkadaşlar Osmalı Devletinin yaşadıgı bir olaya bunu çok güzel anlatıyor:"Osmanlı Devletiyle sınır düzenlemesi için masaya oturan ecnebilerin harita istemeleri üzerine heyet başkanı Keçecizade hemen nükteyi yapıştırır:
„Bizde harita kullanma alışkanlığı yoktur. Zira o yerleri ölçüyle değil, kılıçla aldık"
Saygılarımla Allah Turku Korusun Ve Yuceltsın
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
turkemre52
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Cum Oca 27, 2006 10:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fetullah gülen
ekrem dumanlı
etyen mahçupyan
akpyi destekleyen tüm köşe yazarları
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ersinbozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Cum Oca 27, 2006 12:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BÜTÜN ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİME S.A
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
baskurtkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Cum Oca 27, 2006 2:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mus25, benim yazdığım fikirlerin provakasyona yönelik,subjektif olduğunu söylemiş ve kendi fikirlerini yazmış.....
Herşeyden önce şunu belirteyim şeriat rejim değil yaşama biçimidir demiş, o zaman şeriatla yönetilen ülkelerin rejimi nedir? orda yaşayanların yaşama biçimi nasıldır?Bunlar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.Beni sadece Türk milleti ilgilendiriyor.Siz kendi yaşamınızda dini esasları esas alırsınız,çok dindar olursunuz öyle yaşarsınız ama herkesede benim gibi yaşayacaksın diyemezsiniz.Cumhuriyet rejimlerinde herkes birbirine saygılı,toplum kurallarına uymak zorundadır. Toplumlarda herkesin uymak zorunda olduğu kurallar sadece dindar olanlar için değil herkes içindir,kimsede size niye namaz kılıyorsun,oruç tutuyorsun diyemez.Laik toplumlarda kimse birbirinin dinini sormaz,dini yaşayışına karışmaz.
Milliyetçilik bir siyasi yönetim tarzıdır.Türkçülük te direkt bununla ilgilidir.Milliyetçi kendi içinde dini inancı nasıl olursa olsun ilk önce kendi toplumunun daha ileri gitmesi için çalışır,ahlaklı olur,dürüst olur.
Forumun konusu siyasi bir konu ama dönüp dolaşıp bazı arkadaşlar dine getiriyor.Hatta alakasız biçimde ben şeriatçıyım diyorsunuz.Size basit bir soru sizin düşünceleriniz diyelim ki iktidar oldu,ülkenin siyasi yönetimi ne olacak?
Tanrı TÜRKÜ korusun........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
cecenlider
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 5:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH belalarını verecektir...
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 6:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

baskurtkut demiş ki:
mus25, benim yazdığım fikirlerin provakasyona yönelik,subjektif olduğunu söylemiş ve kendi fikirlerini yazmış.....
Herşeyden önce şunu belirteyim şeriat rejim değil yaşama biçimidir demiş, o zaman şeriatla yönetilen ülkelerin rejimi nedir? orda yaşayanların yaşama biçimi nasıldır?Bunlar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.Beni sadece Türk milleti ilgilendiriyor.Siz kendi yaşamınızda dini esasları esas alırsınız,çok dindar olursunuz öyle yaşarsınız ama herkesede benim gibi yaşayacaksın diyemezsiniz.Cumhuriyet rejimlerinde herkes birbirine saygılı,toplum kurallarına uymak zorundadır. Toplumlarda herkesin uymak zorunda olduğu kurallar sadece dindar olanlar için değil herkes içindir,kimsede size niye namaz kılıyorsun,oruç tutuyorsun diyemez.Laik toplumlarda kimse birbirinin dinini sormaz,dini yaşayışına karışmaz.
Milliyetçilik bir siyasi yönetim tarzıdır.Türkçülük te direkt bununla ilgilidir.Milliyetçi kendi içinde dini inancı nasıl olursa olsun ilk önce kendi toplumunun daha ileri gitmesi için çalışır,ahlaklı olur,dürüst olur.
Forumun konusu siyasi bir konu ama dönüp dolaşıp bazı arkadaşlar dine getiriyor.Hatta alakasız biçimde ben şeriatçıyım diyorsunuz.Size basit bir soru sizin düşünceleriniz diyelim ki iktidar oldu,ülkenin siyasi yönetimi ne olacak?
Tanrı TÜRKÜ korusun........

Rüzgarda savrulan yaprak gibi bir yerden bir yere savrulmuşsun be kardeş.Sen bu rüzgara dur demez isen rüzgar seni bitirecek.Çağlayarak akan bir derenin önüne basitçe bent vurulamadığı gibi sevdamızın da önüne bent vuramıyoruz.Bunları vurgularken de kesinlikle kalbimizde zerre kadar korku ve şüphe hissetmeyiz.
İlk olarak sorduğun soruya cevap vererek başlayalım:

Türk oğluyum Türk olarak ölürüm
Kanım Türk tür dilim Türkçe sözüm Türk
Türk olmayı en mukaddes bilirim
Dinim İslam içim Türk tür özüm Türk
Türkçe yürür her kıtada gezerim
Şiirim Türk bağlamam Türk yazım Türk
Türklüğüme zarar görsem ezerim
Avrupada iz bıraktım izim Türk
Türke karşı kim olursa karşım var
Arş ileri arş ileri arşım var
Bü ülkede Türk İstiklal marşım var
Ay yıldızlı bayrağım Türk tezim Türk

Galiba bu şiir düşüncelerimizi açıkça ortaya koymuştur. Biz Ülkücülüğü hayat felsefesi olarak kabul ederek onun gerektirdiği doğrultuda yaşamaya karar vermişizdir demektir.Bunun dışında önümüze çıkan yollar bize samimiyetten uzak boş şişeden farkı olmayan manasız somut kavramlar olarak gelmektedir.Bu hayat felsefesinde ırkçılık yoktur.Kendini Türk olarak gören ve bu doğrultuda hareket eden herkes kardeşimizdir.
Milliyetçilik ırkçılıktan ziyade milli iradeyi hakim kılma düşüncesidir.İnançları olmayan birinden ahlak.edep ve terbiye beklemek ahmaklık olur.İnsan oğlu yaradılış şekli olarak her zaman bir şeylere inanma htiyacı duymuştur.Çağlara bakıldığındada bir şeyi kendilerine tapınmak için kutsal saymışlar ve tapınmışlardır.İslam dinlerin padişahı sultanıdır.Onun emirleriyle hareket etmek bizleri rahatsız etmediği gibi söylemektende utanç duymuyoruz.Kimsenin inancına karıştığımızı da kimse söyleyemez.sadece sözümüz kendini Türk gibi hissedip o şekilde davranan her ki olursa olsun bizim kardeşimizdir diyoruz.
TC-Kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 88

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 11:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baska bir sayfadan buldum, PKKya destekleyenler diyor.

akpli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Per Şub 09, 2006 12:46 am    ileti konusu: hainler yazısına cevap Alıntıyla Cevap Gönder

Hala akpyi savunabilenler var demek...

Burasi Ülkücülerin...

Yazin silindi...
TC-Kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Şub 09, 2006 12:56 am    ileti konusu: Re: hainler yazısına cevap Alıntıyla Cevap Gönder

akpli demiş ki:
sayın başbakanımızı ve başbakan yardımcımızı hain olarak ilan etmişsiniz de siz kimsiniz de bu hakkı buluyorsunuz YÜCE ALLAH herşeyi görüyor bizde milliyetçiyiz ancak gerçek milliyetçiyiz tabela milliyetçisi değiliz bilmem anlatabildim mi bu ülkenin sahibi sadece siz değilsiniz bunu unutmayın sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANININ SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ ALLAH nasip ederse tekrar tek başına iktidar olacağız ALLAH ülkemize ve tüm müslümanlara yardım etsin farklı düşünsekte ALLAHA EMANET OLUNUZ

Bunlari git ozaman orda söyle burda degil. SATA SATA bir hal oldunuz saten.
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Per Şub 09, 2006 1:00 am    ileti konusu: Re: hainler yazısına cevap Alıntıyla Cevap Gönder

akpli demiş ki:
sayın başbakanımızı ve başbakan yardımcımızı hain olarak ilan etmişsiniz de siz kimsiniz de bu hakkı buluyorsunuz YÜCE ALLAH herşeyi görüyor bizde milliyetçiyiz ancak gerçek milliyetçiyiz tabela milliyetçisi değiliz bilmem anlatabildim mi bu ülkenin sahibi sadece siz değilsiniz bunu unutmayın sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANININ SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ ALLAH nasip ederse tekrar tek başına iktidar olacağız ALLAH ülkemize ve tüm müslümanlara yardım etsin farklı düşünsekte ALLAHA EMANET OLUNUZ

Arkadas sen yalnis adrestesin ya.

Burada ne isin var senin?

Burasi milliyetcilerin sitesi, vatani peskes cekenlerin sitesi degil.

Akp nin sayfasina dön sen en iyisi fazla laf duymadan.

HADI KARDES UGURLAR OLA,

IKTIDARA DA BU GIDISATLA ZOR GELIRSINIZ;

MILLETIMIZIN ALLAH´A SÜKÜR MILLIYETCILIK DUYGULARI GITTIKCE DE

KABARIYOR, SIZIN GIBILERIN MAC SAHASI GITTIKCE DARALIYOR.
TC-Kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Şub 09, 2006 1:04 am    ileti konusu: Re: hainler yazısına cevap Alıntıyla Cevap Gönder

altaylar demiş ki:
akpli demiş ki:
Burasinida Ben silim TC-Kurt :-)

Arkadas sen yalnis adrestesin ya.

Burada ne isin var senin?

Burasi milliyetcilerin sitesi, vatani peskes cekenlerin sitesi degil.

Akp nin sayfasina dön sen en iyisi fazla laf duymadan.

HADI KARDES UGURLAR OLA,

IKTIDARA DA BU GIDISATLA ZOR GELIRSINIZ;

MILLETIMIZIN ALLAH´A SÜKÜR MILLIYETCILIK DUYGULARI GITTIKCE DE

KABARIYOR, SIZIN GIBILERIN MAC SAHASI GITTIKCE DARALIYOR.

Muhahahahaha bundan daha güzel söylenmezdi sagol abicim.

En son TC-Kurt tarafından Per Şub 09, 2006 1:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Şub 09, 2006 1:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne cüretle buraya gelip akpyi savunuyorsun...

Insanda biraz utanma olur...

Bir hata yaptiniz oy verdiniz... Bari bir dogru yapin da birdaha ayni hataya düsmeyin...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 9. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız