Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Mehmet Ali Agca.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 6:00 pm    ileti konusu: Re: Mehmet Ali Agca. Alıntıyla Cevap Gönder

dediğin gibi birileri tarafından kullanıldı ve yalnız bırakıldı..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 7:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rusya...Baska kim olabilir!
Su Papa midir iste öyle birsey onu Vursaydi cok Mesut olurdum!
Ama neyse olsun...Bu arada onun vurdugu Abdi Ipekci vardi kimdi o yav?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ekin_asena
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 8:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet ali ağcanın ülkücü mü değil mi tartışması sadece bizim aramızda geçmekte. bu konuda ikiye ayrılmış durumdayız. ama dışarıdan bazı kesimler onu kesinlikle ülkücü olarak görmekteler. hesapsız bir şekilde. ben özel bir şirkette çalışmaktayım. ve çalışma arkadaşlarımın hepsi karşıt görüşlü kesim. ağcanın bu olayı ilk çıktığı zaman yemekhanede bu konu konuşuldu ve bende ağcayı savunan bir cümle kurdum. adamların hepsi benimle konuşmayı kesti. şu an acayip tavırlar içerisindeler. çok yakın olmaya başladılar. ama sonunu iyi görmüyorum. hemen ülkücü damgasını vurdular. bu kesimlere böyle konular lazımdı. ülkücülere damga vuracak konular. katilsiniz diye dillerine dolandık. geçtiğimiz pazar aynı konu kız arkadaşım tarafından tekrar açıldı. ülkücülere verdi veriştirdi. olaya tek yönlü baktığından dengeli açıklamalarda bulunamadı. ben olaya yüzeysel olarak açıklık getirdim. biraz hak verdi ve sustu. yeter ki bizden kötü bir haber gitsin millete. hemen geçmişte ocaklarımızda yapılanlar ortaya atılmakta. bana göre ağca ülkücü. ama başkanımız sayın devlet bahçeli tarafından yapılan açıklamadan sonra tekrar düşündüm ve ağca hakkında yapılan programları izledim. o zamanın davalarında bizim yanımızda olduğu için ben hala ağcayı ülkücü olarak görüyorum. başkanımızda ülkücülerin katil olarak anılmasını istemediği için böyle bir açıklamada bulunduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
eksioglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 8:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

AGCA ÜLKÜCÜ DEGILDIR VE ZAMANINDA BASBUGFUMUZUN EMIRLERINI YERINE GETIRMEMIS SÖZÜNÜ DINLEMEMIS bir INSAN DIR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 9:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamunaleyküm değerli ülküdaşlar
ekin_asena sana inan içimden hiç bir şey söylemek gelmiyo ama tutamıyorum işte kendimi. acaba o arkadaşlarına sen ne dedinde sustular. inanki çok merak ediyorum bizede anlatırmısın. neyini savundun sen ağcanın. inanın sizin bu düşünceleriniz şuanki durumumuzun açıkça göstergesidir. şimdi siz bir katili savunuyosunuz, sizce bir katilin neyi savunulabilir. biz ne katiliz nede caniyiz bunu hala anlayamadınızmı.
neden neden ya TÜRKEŞİ,ÖNKUZUYU,ELÇİBEYİ örnek almıyoruzda gidip ÇATLIYI,AĞCAYI,PEKERİ örnek alıyoruz.
çatlı,ağca,peker bunlar davamızı kirleten , bizi insanların gözünde katil hareket,cani hareket diye yer bırakan insanlar sizse bunları ağa ,paşa yaptınız.
syn başkanımız bahçeli doğru olanı söylemiştir. daha neyi tartışıyorsunuz. biz medyanın gözünü boyamıyoruz. biz milleti kandırmıyoruz.demek bahçeli bizim katil olarak anılmamamız için bu yalanı söyledi.bu nasıl bir düşünce nasıl bir fikir neysek oyuz eğerki ağcayı ülkücü olarak görüyorsanız eğerki ağca gerçekten bir ülkücüyse BİZDE KATİLİZ BİZDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
oflu_reis61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 10:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamun aleyküm değerli ülküdaşlarım bu olayı fazla karıştırmayalım inanın icinden cıkamayız eskiden ülkücüydü ama şimdi değil genel merkezde kabul etmiyor zaten hicbir teşkilatımızla ilişkisi olmadığı gibi icine bile alınmayacak beyanadı veriyor siz hala neyi öğrenmeye calışıyorsunuz.Bence bu olay bitmişdir lütfen buna bir son verelim sevenler veya saygı duyanlar olabilir bende hepsine saygı duyuyorum

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

Allah' a, Kur' an' a, Vatana ,Bayrağa ve Silaha Yemin Olsun Müslüman Türk Gençliği Olarak;Mücadelemiz Sürecektir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 10:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Ülküdaşlarım bu konu hakkında bir iki kelamda ben etmek isterim. Ağca denilen bu adam bırkın ülkücülüğü hiç bir fikri olmayan ve zamanında dış güçler tarafından ülkü hareketi karalamak için kullanılan bir kukladır ve halada kullanılmya devam edilmektedir.
Bu adamın hapishaneden çıkarılmasıda çıkarken yapılan karşılama törenide orada atılan sloganlar falan hepsi düzmece ve hepsi bir senaryonun ürünüdür. Sebebte ükücü hareket nezaman yükselişe geçse ülkücünün geçmişi kurcalanır, dikkat edin hep aynı isimlerle ülkücü hareketin geçmişi karanlık bir hareket olduğu hissi uyandırılmaya çalışılır ama şükürler olsunki YÜCE TÜRK MİLLETİ artıkbu oyunlara gelmeyeck kadar uyanık vede kimin bu ülke için ne niyeti olduğunu biliyor.
ONUN İÇİNDE ÜLKÜCÜLÜK VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ gün geçtikçe yükselen bir değer haline gelmiştir.
Onun için rte ve mızıkacılarına diyorumki madem bukadar adaletten yanasınız.Bu ülke için 5.000.000 şehit vermiş ülkücü hareketle uğraşmaktan vazgeçin Çünkü ÜLKÜCÜLER KADİFE ELDİVEN İÇİNDE DEMİR BİR YUMRUK GİBİDİR ve sevdiğimize şefkatle yaklaşır düşmanımıza balyoz gibi ineriz.
Madem bu kadar adaletten yanasınız şu yaziyı okuyun ve tek taraflı çalışan adalete adalet getirmek için yeni düzenlemeler yapın.

Gün SAZAK'ın katilleri nerede...

Ağca bir suçludur, bunu kimse inkar edemez. Onu savunmak gibi bir düşünceye de sahip değiliz. Abdi ipekçiyi öldürmüştür ve hak ettiği cezayı da çekmesi gerekir. Eğer yanlış hesaplanmışsa, cezasını tam olarak yatmalıdır. Kısacası, bu iş bizi aşar, hukukçuların bileceği iştir. (Bu arada karar veren medya, karar uygulayıcısı adalet bakanıdır.) Ancak, A. İpekçinin öldürülmesinden birkaç ay sonra, Türkiye’ye çok büyük hizmetler etmiş çok değerli bir insan, bir Bakan kahpece katledildi. Sözünü ettiğim kişi Gün Sazak. Gün Sazak, 1980 yılında 5,5 ay kadar Gümrük ve Tekel Bakanı olarak görev yaptı ve prensipli, kararlı ve tavizsiz çalışmalarıyla kısa zamanda gümrüklerdeki rüşvet, hırsızlık ve yolsuzlukları en aza indirdi ve vurguncu-soyguncuların canına ot tıkadı. 27 Mayıs 1980 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit oldu. A. İpekçinin katili aramızda, peki Gün Sazak’ın katilleri nerede. Niye hiçbir tv kanalı yada gazete bununla ilgili tek bir kelam etmiyor, belgesel yapmıyor. Çünkü, o solcu, komünist veya gayri Türk değil, o milliyetçi, vatansever ve Türk’tü. Bizden biriydi vesselam, dönme yahut devşirme değildi.

Vatandaşlar olarak şunu söyleyebiliriz ki, siyasilerin çıkarmış olduğu kanunlardan dolayı serbest kalan binlerce insandan biri de Mehmet Ali Ağcadır. Tabii Ağcayı diğerlerinden ayıran nokta, onun hem Abdi İpekçinin katili olması, hem papa suikastçısı olması hem de malum medya tarafından ısrarla vurgulanan ülkücü! olması. Her ne kadar, ülkücü olduğuna dair tek bir beyanı, icraatı yada kanıt olmasa da.

Burada sorulması gereken asıl soru, Ağca neden bu kadar önemli. Onu bu denli önemli kılan şey, onun bir sır kutusu olması mı. Yani Ağca bir şeyler biliyor da, herkes onu mu bekliyor. Eğer öyle değilse, neden haftalardır her şeyi bıraktık da bunu konuşuyoruz. Türkiye’de çıkarılan aflar nedeniyle, binlerce kişi (katiller, tecavüzcüler, sapıklar, teröristler vs.) sokaklara salınırken hiç sorun olmadı da, şimdi mi çıkarılan af yasaları yanlış oldu. AKP’nin iktidara geldiğinde yaptığı ilk icraatlardan biri olan “topluma kazandırma yasası” ile sayısını bilemediğimiz asker, polis katili teröristler affedilirken, bu konu medya tarafından AB uyum yasaları çerçevesinde çok yerinde bir hareket olarak değerlendirilirken, iş Ağcanın bu yasalardan faydalanmasına gelince, aynı medya savcıların yatması gereken süreyi yanlış hesapladığını ve Adalet Bakanlığının da tahliye edilmemesi konusunda hiçbir girişimde bulunmadığını ileri sürüyorlar.

Tabii söz konusu kişi bir marksist, komunist yada pkk’lı olsaydı, sosyolojik ve psikolojik açıdan bu insanın topluma kazandırılmasının erdemleri üzerine edebiyat yapılırdı. İşlenen cinayet trajikomik bir senaryoyla, yoksulluk ve çaresizlik içinde çırpınan bir zavallının hüzünlü bir hikayesi haline dönüştürülürdü. Ruhlarını ve bilimlerini bir takım çevrelere satmış uzmanlar tv kanallarına çıkar, psikoloji kuramlarından referanslar vererek, bu insanların aslında iyi niyetli kişiler oldukları ancak devletin, sistemin ve ekonomik şartların bu insanları terörist yapmaya zorladığını çok süslü, netameli laflarla anlatırlardı.

Zaten topluma kazandırma yasasının çıkarılması sürecinde de öyle oldu ve belki binlerce asker, polis ve masum vatandaşın katili dışarı çıkarıldı. Acaba, bu salıverilenlerin kaçı planlandığı gibi iyi bir vatandaş oldu, kaç tanesi tekrar dağa çıktı ve asker, polis vurmaya devam ediyor merak konusu.

Sonuç olarak, adaletin tam sağlıklı işlediği bir ülkede öyle zırt pırt af çıkmaz. Suç işleyenin cezası bellidir ve suçu işleyen bunu bilir ve cezasını da çeker. Hiçbir AB ülkesinde yada ABD’de masum insanları, devlet görevlilerini, polis ve askerleri öldürenler birkaç yıl sonra serbest kalmazlar. Onlarca yıl, bazıları ömür boyu hapis yatarlar, hatta ABD’nin bazı eyaletlerinde idam edilirler. Kimse de çıkıp, bunun yanlış olduğunu söylemez. Çünkü adalet mülkün temelidir ve yasalara uyan vatandaşı korumanın güvencesidir. Eğer ülkemizde olduğu gibi, insanları öldürenler, devleti ve milleti soyanlar, ülkeyi bölmeye çalışanlar üç beş yıl yatıp çıkarlarsa, o zaman vatandaş kendi adalet anlayışını uygulamaya kalkar ki, bu devletin ve toplumun tükenmişliğine dalalet eder. ***

KAYNAK:DTCF ORG

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 10:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ülküdaşım Mustafayaman
yüreğine sağlık işte en güzel açıklaması budur.
BUNLARIN ÜSTÜNE AKSİNİ SÖYLEYECEK BİRİ VARMI ÇOK MERAK EDİYORUM DOĞRUSU.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 10:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mustafayaman demiş ki:
Değerli Ülküdaşlarım bu konu hakkında bir iki kelamda ben etmek isterim. Ağca denilen bu adam bırkın ülkücülüğü hiç bir fikri olmayan ve zamanında dış güçler tarafından ülkü hareketi karalamak için kullanılan bir kukladır ve halada kullanılmya devam edilmektedir.

Bildigimiz kadari ile maoisttir. Malatya´da maoistler kendi aralarinda fraksiyona bölününce bu marjinal olan kisimda kalmistir. Daha sonra Ülkücülerin arasina özellikle yerlestirilmistir...

Bütün bunlari gecsek bile su sonucu görmek gerekmektedir...

Yaptilarindan Türk´e yarar gelmemis tam tersi zarar gelmistir.
Yaptiklarindan Ülkücülere yarar gelmemis tam tersi zarar gelmistir.

Kandirilmis veya kurban secilmis o kendi sorunu. Neticede emri baska yerden almistir. Öyleyse bizden degildir...

Oyun MHP´nin önünün kesilmesi oyunudur...

Adalet bakani bir ay öncesinden biliyordu.. Cikip MHP´ye vurmasi hesaplanmistir...

Hatirlarsananiz Bozkurt.net´e bir yazi kopyalamistim. Adana taraflarinda bir yerel gazetede cikan bir köse yazisi idi. Yazar kösesinde "sosyal demokratim ama mecburen MHP´ye oy verecem" yaziyordu... Bu anlayis dalga dalga büyüyor...

Olay budur. Devlet Bey MHP´nin yerini MERKEZIN TAM ORTASI OLARAK BELIRLEMIS ve TÜM TÜRK VATANDASLARIMIZI KUCAKLAMAYI hesaplamistir. Bu hakikatte solu bitiren bir adimdi... Chp ve Dsp gibi particiklerde Türk´ün meselesine cözüm bulamayanlar MHP´ye akin etmeye baslamislardir. Bu akin gittikce hizlanacaktir...

Bu vesile ile "niye koalisyon" diyenlerin de "bir daha düsünmeleri gerekmektedir" deme hakkimiz var...

Devlet Bey Liderliginin hakkini vererek yanlisa düsmemis, dünü ve bu günü ile bütünlesmis bir hareket sergilemistir.

Bugün agcaya MHP´ye ragmen sahip cikmaya cesaret edenler sunu bilsinler ki, 1980 öncesi de birileri bu gibi tuzaklarla Ülkücülerin birligini hesaplamis ve gaflete düsen bazilarini da avlamislardir.

Bizler gaflete düsmeyecegiz...
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 12:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUCU HAREKETE AYIT OLMADIGI CEVIZ KABUGUNDA ORTAYA CIKTI.

ULKUCU HAREKET TEMIZ BIR HAREKET OLDUGUNU HERKES GORSUN.

NE MUTLU TURKUM DIYENE.
reis_yavuz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 10:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim geçen gün tv de bir siyaset proğramında izledim kimin proğramıydı net hatırlamıyorum ağcanın rus ajanları tarafından kullanıldığını söylediler ve ellerinde çeşitli kanıtlar vardı çeşitli ülkelerin farklı zamanlı gazetelerinde oluşmuş ve sonuç çıkmış şifre gibi gelelim özüne ağca rus ajanları tarafından 77 yılında ankarada bir ülkü ocagına kaydettirilmiş sonrasında ağca rusyada 6 ay gerillla egitimi almış ve türkiyeye gönderilmiş sonrasında abdi ipekçi olayı neticesinde ağca içerde ve gün geliyor ülkücü kimliği ile bilinen ağca asker kıyafetli bir arkadaşının yardımıyla cezaevinden kaçırılıyor ve yardım edenler ülkücüler(hiç bir şey bilmeyen sadece dostlarına yoldaşına yardım amacıyla) ve burda yine başka bir ülkenin adı geçiyor rusyanın adı hiçbiryerde yok amacı neyse amacına dogru sinsi sinsi koşuyor nihayetinde papa olayı gündeme geliyor ve ağca mazisi bitiyor diye söylendi aslına bakarsanız bana olumlu geldi çünkü neler olmuyorki belkide bu söylenenler oyun insanları farklı düşündürmek için ben şu anda ikilemdeyim ağca bizdenmi değilmi?
saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 11:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizden olmadigi Ceviz kabugunda aciklandi ortaya cikti.
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 11:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım bazılarımız Ağcayla Çatlıyı birbirine karıştırıp ikisini de oyuncak olarak gösterebiliyor.Çatlı Reis bir devrim kahramanlarındandır.Ermeni terör örgütünü çökertmiş,birçok devlet görevi içinde bulunmuş,gittiği ülkelerdeki pkk oluşumlarını Türkiyeye bildirmiş bir yiğittir.Allah rahmet eylesin.Sapla samanı karıştırmayalım.
Ağcayı kullanıp Çatlı Reisi suçlamak istiyorlar.
Bu oyunlara gelmeyelim.
Dikkatli laf edelim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
k2an
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 12:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ağca daima ülkücüdür bence onun şuanki konusmaları psikolojik nedenlerden kaynaklanıyor
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız