Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Mehmet Ali Agca.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 1:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Catliyi agcayla ayni kefeye koymayalim.
Agcanin Ulkucu olmadigi ortaya cikti.

Kirci Ve Catli gercek Ulkuculerdir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 4:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamunaleyküm ülküdaşlar
eğer biz ülkücüler ÇATLI,AĞCA,PEKER,KIRCA gibi olacaksak allah bizi kahretsin. bu ne ya kim bunlar hepsi katil. unutmayalımki biz mafya değiliz.davamız allah davası,vatan millet davası bunlarlamı gurur duyucazya allah aşkına bunlarlamı. siz ne sanıyorsunuz bu davayı. takım tutar gibi dava tutmayalım.bizi lekeleyen bu insanlar.

ÜLKÜCÜ DAVASINI YAŞAMALI BİLMELİ İKTİDARA GELİRSE HAK EDEREK GELMELİ...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 4:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım boyalı medyanın yazdıklaklarını inanıp araştırmadan hemen yargılama onlara göre hepimiz katiliz.Adlarını yazdığın bazı şahsiyetler bizler için değerli kişilerdir.ALLAH'a emanet ol.
tarsuslu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeslerım aranıza yenı katılmıs olabılrım ama ben boyle bır cevrede buyumus bır türk genciyim.yazdıklarınızın cogunu okudum samımı bır dayanısma var.Sımdıde ben bı konu ortaya koyım sızce nereye dogru gıdıyoruz gıttımız yol belli degil cunku bu ıktıdarla bır yere gıdemeyız bızı icten bıtırmeye calısıyorlar kendı rahıplerı öldü aynı gun ıcerısınde ıtalyada bır otobusun ıcınde bırsuru turk ınsanı canını kaybettı nedemek oluyor bu tamam rahıbi vuran cocuk ıcın sorusturmayı actılar pekı bızden ölenlerın sorusturması kım acacak kımse cunku goz yumuyorlar kanı bozuk serefsızler vatan haini ,artık ne olcaksa olsun boyle ustumuzden buyuk devlet oyunları yanı sıtrateji yapmasınlar. öyle degılmı kardeslerım ve ülküdaslarım..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 5:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamin aleyküm tüm gönüldaslarim
bizi yillardir yildirmak susuturmak isteyen yeni ceri jontürk takimi her zaman var ve var olacak amalar halendir agcayi haluk kirciyi arastiriyor
bu ülkenin kimligine ezanina bayragina ulusal bütünlügüne kim saldiriyor kalemini haksizdan yana yazip sonra atatürkün arkasina siginip kemalizim rolu oynuyorsa dunde oynuyordu bazi arkadaslara sordum soruyorum gün sasaki nihat erimi emin türkeri üniverseteki üc ülkücü profosorlerin katili nerede burda yazi yazan ama bu fikri tasimayan halendir rusculuk oynayan gidip fransada mitarantin etegine siginan kisilerle koyun koyuna yatan ama bize hesab sormaya kalkanlar ya haki hakca sovunmali ya hakketigini bulmali su anda bile tehlikeli ounlar oynayan elli kalem tutan serefsizler var yarin olla hayrola mehmet ali agca bir zamanlar rus kizil kömünistte usaklik edip bizim bayragimiza dinimize ezanimiza küfrederken bu beyler alkisliyordu agca okula bi itlerin yüzünden gidemiyordu sadece müslüman oldugu icin biz mazlumun yaninda oldugumuz bu da bizim fasifemizdi ezdiremezdik ama sonra hayatini kendi secti papayi vurduran kizilkominislerdir ülkücülerin hic isi olmadi olmazda cunku icimizdeki hayin keferelerle ugrasmaktan ona zaman kalmadi bazi bizi toylarda okumadan buraya yazilan yazilara cevap veriyor sucluyor dünün catlilari halik kircilari agcalari nice isimsiz toprakta yatan mapushanelerde iskance gören ülkücüler olmasaydi bügün kürdistan vardi türkler ezan dinleyemez ibadet yapamazdi ancak sibiryada donan türlerden olurlardi
arkadas soruyor agacayi mit kullanmadiysa ülkücüler vur emri vermistirdiye soruyorumacaba bu arkadas ölen catlinin emintürkerin üzeyirlerin gün sasakin katilini ariyor yoksa biliyormu yoksaaa .k.dimi
bakin ülkücülerin tek yegane gayesi var su an ülkede avrupanin pkk nin cin köministlerinin istedigi sokaga dökme pilanina uyulmayacak susmak budur ama bu demek deyildirki yarin böyle olacakkurtlar sesiz bekler ama yuvasina cakallar saldirirsa bilinsinki bas egmezler cünkü onlarin kaybetmek istemedigi tapulari vardi ezan bayrak vatan namus seref bunlara saldirilir ve bunlarin yok olma eylemi görülürse ergenekon yine baslar kurt asla cakallara meydan birakmaz keske bu ülkede milyonlarca catli milyonlarca haluk kirci milyonlarca begenmedigimiz ama cok kisilerden serefli basi dik catlilar olsa
saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 5:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım ağca tartışılır,bu tartışma sayfalarca uzar,Papa ile ne konuştu,onu neden vurdu,abdi ipekçiyi gerçekten o mu vurdu,ülkücü müydü,komünist miydi...
Dışarıda da tartışılıyor ve mason medya ağcayı kullanıp Ülkücü Harekete ve en büyük dava adamlarımıza özellikle rahmetli Çatlı Reise salyalarını akıtarak saldırıyorlar.
Bu saldırılardan bazı ülküdaşlarımız da etkilenmiş olacak kı,Haluk Kırcıyı,Abdullah Çatlıyı "katil" olarak nitelendirebiliyor.
Dikkatli olalım demiştim uyarıyı yineliyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 6:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt_1453_ demiş ki:
Ülküdaşlarım ağca tartışılır,bu tartışma sayfalarca uzar,Papa ile ne konuştu,onu neden vurdu,abdi ipekçiyi gerçekten o mu vurdu,ülkücü müydü,komünist miydi...
Dışarıda da tartışılıyor ve mason medya ağcayı kullanıp Ülkücü Harekete ve en büyük dava adamlarımıza özellikle rahmetli Çatlı Reise salyalarını akıtarak saldırıyorlar.
Bu saldırılardan bazı ülküdaşlarımız da etkilenmiş olacak kı,Haluk Kırcıyı,Abdullah Çatlıyı "katil" olarak nitelendirebiliyor.
Dikkatli olalım demiştim uyarıyı yineliyorum...

Haklisiniz... Dikkatli olmakta fayda var... Artik bu konu üzerine daha ne tartisilacak merak ediyorum...

Gündemi takip etmek mi yoksa gündem olusturmak mi? Bu noktayi iyi anlamak gerekir...

Bu senaryoda piyon olmak ile yeni senaryo yazmak yol ayrimi degil midir?

Biz kimsenin senaryosunda rol almayacagiz derken, nerelerde tikaniyoruz bu sekilde belli olmuyor mu?

Biz kendi senaryomuzu yazar, oynar ve kendi Ülkümüz icin mücadele veririz...
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 7:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamunaleyküm ülküdaşlar
burdakilerin hepsi kutsal mübarek davanın savunucusu allah davamızın yolunu açık etsin. hepimizin dileği budur.bizden evvelkiler bu davaya can verenler sizce çatlı,ağca,kırcı gibilermiydi.ya geçmişe bakıyorum inanın nasıl üzüldüğümü anlatamam.ben herkezin görüşüne saygı duyarım , dinlerim ve düşünürüm saçmaysa güler geçerim,ama o konuyu uzatırsa sinir olurum.gülüşüm yerini kızgınlığa ve öfkeye bırakır.ben bu davaya canımı veririm.eğerki davam gerçekten bildiğim gibiyse uğrunda can verilecek bir davaysa.
bakıyorumda ağcayı kabullenmeyenler çatlıyı savunuyor.bu ne ya ağcayla iş yapanın , dostluk,kardeşlik kuranın nasıl biri olmasını bekliyorsunuz ikisinin birbirinden farkını söyleyin. zamanında yapmış bişeyler mesela ankara ülkü ocakları başkanlığı bu onun gerçek bir ülkücü olduğunu göstermez siz şimdi çatlının uyuşturucu işi yaptığınıda bilmezsiniz.bana biri çatlıdan ağcadan bahsedince inanın boynum bukuk kalıyo,gerçekler acıdır.tabiki anlatıyorum gereğini konuşuyorum ama bana oda sizdendi diyolar. yoksa katıl dıyemı kabullenmıyosun diyolar.övünecek birileri varsa inanın onlar değil. bakın BAŞBUĞUMUZ,ÖNKUZUMUZ var. onlarla övünün çatlının ağcanın yolunda değilde türkeşimizin yolunda ilerleyelim.belimize silah değilde aklımıza şehitlerimizi,vatanımızı koyalım.bakın bakın o zaman neler oluyo bitsin bu çileli hayat. huzura gidelim , turana ilerleyelim. eğerki bu yolda gidersek yolumuz açık olsun.aksini yolda ilerleyen varsa yuce allahım onu islah etsin.

ozan arifin dediği gibi bana göre

çatlıya gelince faşist bir katil....

ALLAHA EMANET OLUN
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 8:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım Ahmet Yılmazın satırını yanlış anlamışsın

Kimine Rusya'da bedava tatil
Kimine dinamit, kimine fitil
Çatlıya gelince 'Faşist' bir katil

Komünistlerin,rusyadan gelen fitille,dinamitle olaylar yaptığını ama iş Çatlıya gelince ona katil diye iftira etmekten geri kalmadıklarını anlatmak istemişti.

Uyuşturucu işi,midesinden uyuşturucu çıkması gibi iftiralar kesinlikle kanıtlanamamış,masonların elinde tuttuğu terör,pardon medya oluşumlarının uydurmasıdır.

Çatlı,Ağca ilişkilerini ise zamana göre değerlendirmek daha mantıklı olur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 9:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eyvallah kardeş sağol yanlış tanımışım.
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 10:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben babam çatlı kitabı okumuştum orda kazadan sonraki o uyuşturucu işi ve arabadan çıkan silahlar dikkatimi çekmişti belkide ordan etkilenerek yazmışımdır. belkide yapacağı süikastler veya yapmış olduğu süikastler hepsi palavraymış yanlış yazılmış heralde nasılda anlamadım eşşek kafam işte, kusuruma bakmayın................................
bilmeden yorum yapıp konuşuyoz. çatlının yolunda ilerleyin siz çatlı gibi büyük adam olun.hıııı ağcayıda unutmayalım. bide sedat peker var. çatlıdan sonra gelen en büyük ülkücü hani devamlı bizimle dalga geçmek için koministlerin delil olarak kullandığı peker varya işte o

siz ne derseniz deyin benim örnek alacağım kişi varsa oda
BAŞBUĞUM ALPARSLAN TÜRKEŞTİR

TÜRK EŞSİZ TÜRK EMSALSİZ TÜRK NE YAPAR TÜRKEŞSİZ!!!

nemi yapar ülküdaşım sizin yaptığınızı. başbuğumuz yok artık yooooooooooooooooooook başbuğun yerine kimi koyacaksınız bence pekeri koyun haksız yere ceza evinde adamcağız hele bir çıksın allahın izniyle koyarız olduki çıkarmadı bu devleti yakarız yıkarız nasıl çıkarmazlar.ama oda olmadı mesihimiz var dimi.
-YAZIKLAR OLSUN -

BEN BAŞBUĞUMU ÖZLEDİM
KİME BIRAKTIN BU DAVAYI BAŞBUĞUM KİME

YOKLUĞUNLA HERKES BİR YANA SAVRULDU,ÇIKARI İÇİN BU DAVAYA SOYUNDU,VATANINI UNUTUP HAİN OLDU.

İSTİSNALAR OLSADA ÜZÜLÜYO İNSAN AMA BAŞBUĞUM YEMİN OLSUNKİ HERŞEY SENİN İSTEDİĞİN GİBİ OLACAK. ÜLKÜDAŞLAR EL ELE VERİP HUZURA DOĞRU YOL ALACAK BU VATAN BİZİM BİZİM KALACAK..

_DÜN EMRİNDEYDİK BUGÜN İZİNDEYİZ BAŞBUĞUM_
AGAH1965
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Pzr Şub 19, 2006 11:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarım bu adam ilk başlarda belki ülkücü olabilir ancak soradan parayı görünce yolunu şaşıranlardan

bir tetikçi kominis için çalışırsa kominist mi olur buda tetikçi ülkücüler kullandı diye yada vatanperverler bu adam ülkücü mü olacak para yoldan çıkarttı bunları bunlar bir gruptu paraı gören gittİ

ALLAH (C.C) TÜRKÜ KORUSUN
sinan_solak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Şub 19, 2006 11:34 am    ileti konusu: mesih ve mehdi Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bazılarınız M.Ali Ağca'nın ben mesih ve mehdi yim demesini anlamamışsınız onu biraz acayım dedim.
mesih ve mehdi nin anlamı kurtarıcı demektir ki Ağca ben İsayım demiyor ben mesih im mehdi yim diyor yani ben kurtarıcıyım diyor. bana gore gercekten kurtarıcıdır cunku O ulkucu hareketi kurtarmıstır. Nasıl mı: eger agca ipekci cinayetini üstlenmeseydi ki ben onun bu cinayeti işlemedigine inanıyorum, bu cinayet ulkucu hareketin üstüne kalacaktı. konuşmalarına dikkat ettiyseniz ben ulkucuyum diye bir laf cıkmıyor agzından. daha bu konu üzerine yazacak cok sey var isteyenle msn de bunlar uzerine durabilirim şimdilik hoşçakalın Allaha emenet olun.

o2_home@hotmail.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
göktürk-kagan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cum Şub 24, 2006 8:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mehmet Ali Ağca başlı başına bir tarih'i susma hakkını kullanarak saklıyor ben tahmin ediyorum ki o konuşursa dünya yı ayağa kaldırır bir arkadaşımızın da dedigi gibi gözlemledigimiz şu an ki psikolojik durumu hedef saptırmaktır... ve bir ülkücüdür

GökTürk KaĞaN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız