Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 4 ÖNEMLI HABER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 12:44 am    ileti konusu: 4 ÖNEMLI HABER Alıntıyla Cevap Gönder

BozKurt_Han demiş ki:
Selaminaleyküm ülküdas ,

Aşağıdaki haberler Türk Haber Ajanslarından "Son Gelişmeler" olarak alınmış olup tarafımdan derlenmiştir.

Bu haberlerin forumda yayınlanmasının hepimiz için yararlı olacağına inanıyorum.

En azından Haberlere ulaşamayan veya Gündemi takip etmeyenler bilgilenir.

Sağlıcakla Kal.

Ülküdasimizin istegi üzerine... Allah (c.c.) kendisinden razi olsun....

Başbakandan çiftçiye "LAN"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , partisinin il kongresine giderken kendisine ulaşmaya çalışan çiftçiyi , yanına çağırıp "sen ne yaptığını sanıyosun lan?" diye tersledi. Bir ülkenin başbakanı bir vatandaşa LAN diyebiliyor..

Bu günlere de mi gelecektik?

Oldu olacak anasına sövseydi bari.

İsviçrede asiri SAG Parti internet Sitesinde Hz. Muhammed (SAV) için çizilen hakaret dolu karikatürleri yayınladı

İsviçrede asiri sagci bir parti , internet sitesinde hakaret dolu karikatürleri yayinlayinca ortalik karisti.Elçiliklerin hedef alınmasından korkan ve ülkelerindeki Müslüman nüfusun dini duygularıyla oynamak istemeyen İsviçre Hükumeti , Aşırı Sağ Partiyi desteklemediklerini , karikatürlerin yayınlanmasından dolayı üsüntü duyduklarını ve bu tür yayınlara karşı olduklarını yapılan basın açıklaması ile duyurdu.

Karikatür Yayınlayan Misyoner Sitesi Türk Hacklerlar tarafından Hacklendi

www.bible-land.com

Karikatürleri ısrarla sitesinde yayınlayan , incil dağıtımı ve satışının yapıldığı misyoner sitesi Türk hackerlar tarafından hacklendi ( by SeSSiz )

NOT : Siteye girerken hoparlörlerinizi açmayı unutmayın. :)

Danimarka başbakanı Rasmussen , özür dilemesinin söz konusu bile olmadığını söyledi

Danimarka başbakanı Rasmussen ,karikatürler için kendi adina veya hükümet adına özür dilemesinin söz konusu bile olmadığını , bir takım kişilerin yaptığı kendinibilmez şiddetin onlara geri adım attıramıyacağını söyledi. Israrla , kendisinin "Basın Özgürlüğü" biz Müslümanların ise en ağır Hakaret olarak algıladığımız Hz. Muhammed (SAV) 'ın adice resmedilmesini savundu.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 10:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O ilk haberdeki konuşmanın tam metnini buldum:

Başbakan: Böyle bağırılmaz ki, terbiyesizlik yapma
Kemal Öncel: Terbiyesizlik yapmıyorum. Lütfen bana hakaret etmeyin
Başbakan: Artistlik yapma
Kemal Öncel: Artistlik yapmıyorum, ben sanatçı değilim
Başbakan: İyi bir sanatçısın
Kemal Öncel: Tarım bakanımızın anayasayı ihlal ettiğini biliyor musunuz?
Başbakan: Lan terbiyesizlik yapma.
Kemal Öncel: Lan mı?
Başbakan: Evet
Kemal Öncel: Lan mı? Canın sağ olsun
Başbakan: Şu anda çiftçiye ne verildiğinin farkında mısın?
Kemal Öncel: Ne zaman?
Başbakan: Şimdi
Kemal Öncel: Benim mahsulüm öldükten sonra mı? 2 senedir anamız ağlıyor
Başbakan: Hadi ananı al git buradan

Gördüğümüz gibi sayın boşbakanımız beli bükük 50 yaşındaki çitçiye karşı böyle tepki verirken,konu boşbakanın ağabeyleri(Rasmussen,Bush,Blair,Annan...) olunca süt dökmüş kedi gibi kalıyor,olayları endişeyle(!) izliyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 2:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BozKurt_Han ülküdaşımın isteği ile Vuslatim ülküdaşım tarafından açılan birinci haber konusu ile ilgili bir haber sitesinde okudugum yazıyı ÜLKÜDAŞ'larımla paylaşmak için buraya taşıdım.Buraya bir anlık üye olup kovulan akp liler buraya gelip midemiz bulandırmayın bu forumlarda sizler için vede diğer görüş sahiplerininde faydalanabileceği yorumlar var okuyun bizler sizleri kazanmak için buralardayız kovulmanız için değil gelin okuyun bir daha okuyun vicdanınızla hesaplaşın.Bu kadrolarmı bizleri ilerlere taşıyacak.ALLAH korusun.

Biz bunca yıllık Cumhuriyet tarihinde bir başbakanın böylesine argo konuştuğuna, insanları böyle azarladığına hiç tanık olmamıştık.

Kendisinden başlayarak ağızları iyice bozuldu.rt Bey zor durumda. Kötüye gidiş karşısında sinir sistemi çöktü. Yukarıdaki sözler ne ilkti, ne de son olacak. İşte kendi ağzından birkaç örnek daha:

Baykal’a: "Adam okusa, nelerin pazarlanacağını bilir."

"Bunların dünyadan haberi yok. Bekára karı boşamak kolay."

"Milliyetçilik havasında gezip afra tafra atıyorsunuz."

"Bunlara sorun, hayatında bir koyun güttün mü?"

Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi’ne: "Senin başbakanınla görüştüm, haberin var mı? Bir daha böyle siyaset yaparsanız yanarsınız! (Yanıt almayınca): Fazla içmedin değil mi?"

YÖK Başkanı’na, kafasını göstererek: "Burası basmıyor. Hayatta iki koyun gütmediği için bunu kavrayamıyor."

Erzurum’da çiftçinin durumu ne olacak diye soran vatandaşa: "Yahu bu millet yatıp kalkıp size mi çalışacak?"

Muhalefet partilerine: "Dur dinle be! 9 ay 10 gün be."

"Akılları basmaz. Bana da frikik attırıyorlar. İyi frikik atarım."

Son günlerdeki konuşmalarından:

"Ben halkımın dilini konuşuyorum. Halkımın dili argoysa ben argo konuşurum. Beni gaza getirmeye çalışıyorlar."

"Kıbrıs elden gidiyor diyorlar. Ne gidiyor be?"

"Sanki meslek liselilerin hepsi imam hatipli anasını satayım."

(İyi ki S harfiyle başlayan son sözcükte bir dil sürçmesine uğrayıp yine S harfiyle başlayan bir sözcük çıkmamış ağzından!)

Bu konuda kendisini izleyen, aynı argo ağızlarla konuşan bir de Maliye Bakanı var. Onun da sinir sistemi bozuk. Onun da ağzı iyice bozuldu.

Birkaç gün önce Kayseri’de Deniz Baykal’a hitaben mikrofonlara konuştu:

"Lan oğlum, Maliye Bakanı’ndan niye bu kadar korkuyorsun? Niye korkuyorsunuz oğlum?"

Beyefendi birkaç gün önce Hacettepe Üniversitesi’ne gitmişti. Yanına bir delikanlı yanaştı. Önce bakan beyin elini sıktı. Genç sonra derdini anlattı:

"Durum çok kötü, bir şeyler yapın. İş yok. Açız. Zor durumdayız."

Devreye anında korumalar girdi. Genç oradan uzaklaştırılırken son bir şey daha söyledi:

"Sayın bakanım hep kendinize cukkalıyorsunuz, hiç halkı düşünmüyorsunuz."

Son cümle çok önemliydi: "Hep kendinize cukkalıyorsunuz."

(Kimbilir, belki de marketten aldığı Unakıtan ürünlerinin bayat çıkmasına kızmıştı!)

Sevgili okuyucularım, bunların inişi her geçen gün biraz daha hızlanıyor. Eğer bir iktidarın en tepesine ve öteki yöneticilerine vatandaş tepkileri böylesine artıyorsa, cukkalar, devlette ve belediyelerde ihale ve alım vurgunları, özelleştirme peşkeşleri, partili yandaşları zengin etmeler böyle havalarda uçuşuyor ve onlar da bunun karşılığında ağızlarını bozmak zorunda kalıyorsa, piyesin sonu yaklaşıyor demektir.

Türkiye’de sonun başlangıcı hep böyle gelir.

Üç yıl boyunca övülmeye, yağlanmaya, pohpohlanmaya, çizilen ve kendileri tarafından çizdirilen yapay pembe tablolara fena alıştılar. İnsanlar ses vermeye başlayınca şaşkına döndüler. Sinir sistemleri boşaldı. Gerçek kişilikleri ve bilinçaltları yüzeye fırladı!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
vatan_TURKIYE
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 4:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BASBAKANIMIZ "LAN" DIYE KONUSTUYSA DEMEKKI BIRSEYLER OLDU DUYDUGUMA GORE BOYLE BIR OLAY 2 SENE ONCE AYNI SEKILDE TANSU CILLERE OLMUS YANI BUNLARI BILE BILE YAPAN VAR
BU YUZDEN BILMEDEN ETMEDEN KONUSMAYALIM
SAYGILAR SEVGILER
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 4:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vekili " gözunuzu kara toprak doyursun " dedi bu " lan " demis çokmu ?
erol74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BASBAKANIN KAMERALAR ÖNÜNDE BÖYLE BİR KONUSMA YAPMASININ TEK BİR MAZERETİ OLUR BENCE KÖŞEYE SIKIŞMIŞ OLMASIDIR ARTIK MEDYA PATRONLARI DAHİ GİZLEYEMEZ OLDU BASİRETSİZLİĞİNİ HALİYLE BASBAKANDA ASABİYETİNİ GİZLEYEMİYOR.ÇARESİZLİK İNSANIN İRADESİNİ ZAYIFLATIR TEPKİLERİN ŞİDDETLENMESİ BUNDANDIR.SEÇİM YAKLAŞTIGINDA ÇİZECEKLERİ İYİ TABLOYA KANMAZSA BENİM MEMLEKETİMİN GÜZEL İNSANI BUNLARIN İKTİDAR OLMALARI İMKANSIZ ARTIK..İNŞALLAH SEÇİM ÖNCESİ YAPACAKLARI MAAŞ ZAMLARI VS. GİBİ ALDATMACALARI YUTMAZ İNSANLAR
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 6:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RTE,Genel Kurmay Başkanına "hocam" diye seslenmişti zamanında yanlış hatırlamıyorsam.
IHTIYARKURT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 7:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu yasima kadar Türkiye Cumhuriyetinin böyle seviyesiz böyle terbiyesiz
bu kadar görgüsüz bir Basbakan tarafindan Yönetildigini görmedim,O karsisindaki Lan diye hitab ettigi Ciftcinin oylariylan o koltuga oturdugunu unutmus anlasilan.Ne demisler hizli cikisin iniside cabuk olur,Öglede olacak Insallah.
NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
asena7
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 7:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

s.a. akp başımızda olduğu zaman içerisin de allah yardımcımız olsun.şuan 20 yaşındayım ve gelecekteki gençlere ne bırakıyoruz diye düşünüyorum.topraklarımız parça parça elimizden gidiyor...
%100 bizim olan ne kaldı elimizde.
allah yüreğimizdeki vatan bayrak millet ve iman gücünü muaffak etsin..
allah türkü korusun ve yüceltsin
Militan_asker
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 7:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaziklar olsun !!! Ciftçi Başbakani "Sayin Basbakanim , devletimin Başbakanı " diye hitab etti ,Başbakan'da kameralar önünde artistlik yapayim dedi ve çiftçiyi "lan" diye hitab etti ! Yaziklar olsun , bu ülkenin böyle pis terbiyesiz insanlar tarafindan yönetildigini görünce çilgina dönüyorum ! Yaziklar olsun ! Ciftçiye HELAL OLSUN , Basbakana çok güzel bir ders verdi . Kahrolsun böyle vatan hainleri !

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Şub 13, 2006 12:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
SON DAKİKA 09.02.2006 PERŞEMBE

Zorba başkan makam odasında gazeteci dövdü

Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman, belediyeyi zarara uğrattığı için yetkilerinin elinden alındığı haberini yapan Zaman Gazetesi muhabirlerine saldırdı.

Balaman, iki koruması ile birlikte, makamına çağırdığı Zaman gazetesi Isparta temsilcisi Arif Bayram Taş ile muhabir Mustafa Altıntaş'ı döverek hastanelik etti.

Makamında Türk misafirperverliğine ve Belediye Başkanlığı makamına yakışmayan davranışlar sergileyen Hasan Balaban, iki koruması ile birlikte Arif Bayram Taş ile Mustafa Altıntaş'ı hastanelik edinceye kadar tekme tokat dövdü. Mustafa Altuntaş'ın aldığı yumruk darbeleri ile kaburgalarının kırıldığı belirlendi.

Isparta Belediye Meclisi'nin, belediyeyi zarara uğrattığı gerekçesiyle yetkilerini elinden almasının gazetede haber yapılmasına sinirlenen Isparta Belediye Başkanı Balaman, randevu vererek makamına çağırdığı Zaman Gazetesi Isparta Temsilcisi Arif Bayram Taş ile muhabir Mustafa Altuntaş'ı tartaklayarak küfürler yağdırdı. Bir anda neye uğradığını şaşırarak Başkan'ın yumruklarına hedef olan Mustafa Altıntaş olay sonrası hastaneye kaldırıldı. Altıntaş'a iş göremez raporu verilirken, olayı AK Parti İl Başkanı Abdullah Gülcemal'in de birebir yaşadığı belirtildi. Gülcemal, yaşananların çok çirkin olduğunu söyledi. Isparta Gazeteciler Cemiyeti de Belediye Başkanı'nın gazetecilere yönelik saldırısını kınadı.

Her şey son Belediye Meclis toplantısında Belediye Başkanı Hasan Balaman'ın yetim hakkı yediği, Isparta'nın mallarını peşkeş çektiği ve belediyeyi zarara uğrattığı gerekçesiyle bütün yetkilerinin elinden alınmasıyla başladı. Alınan karar üzerine Başkan Balaman, dahil bütün taraflarla görüşen muhabir Mustafa Altıntaş'ın yazdığı haber dün Zaman gazetesinde 'AK Partili başkanın yetkileri elinden alındı' başlığıyla yayınlandı. Ancak haberin yayınlanmasını hazmedemeyen Belediye Başkanı Balaman, ilde terör estirmeye başladı. Önce Arif Bayram Taş'ı telefonla arayıp 'Siz nasıl böyle bir haber yazarsınız' diyerek tehdit eden Başkan Balaman, ardından haberle ilgili açıklama yapmak için bir gün sonrasına randevu verdi. Randevu günü Başkan'ın makamına gelen temsilci Arif Bayram Taş ve muhabir Mustafa Altıntaş, özel kalemde 2 dakika bekletildikten sonra makama alındı. Temsilci ve muhabir odaya girer girmez yerinden fırlayan Başkan Balaman, 'Siz nasıl böyle bir haberi yayınlarsınız' tehditleri arasında muhabir Mustafa Altıntaş'ı yumruklamaya başladı. Balaman, ardından korumalarını da çağırarak 'vurun' talimatı verdi. Araya birilerinin girmesiyle olay yerinden uzaklaştırılan Mustafa Altıntaş'tan hırsını alamayan Başkan, bu kez temsilci Arif Bayram Taş'a saldırdı. Küfürler yağdırarak onu da darp eden Balaman ve korumaları, güçlükle sakinleştirildi.

Yaşanan çirkin saldırının ardından yüzü gözü moraran Mustafa Altıntaş, hastaneye kaldırıldı. Altıntaş'a '3 gün iş göremez' raporu verildi. Olayın nasıl geliştiğini anlayamadığını söyleyen Altıntaş, "Ne olduğunu anlayamadık. Odaya girer girmez Başkan Balaman ve korumaları bizlere saldırmaya başladı." dedi.

Balaman ve korumalarının yumruklarına maruz kalan temsilci Arif Bayram Taş ise şunları söyledi: "Haber bir çok gazetede yayınlandı ancak bizimki Türkiye geneli çıktığı için sorun oldu. Başkan öğle saatlerinde beni aradı ve tehdit etti. Ardından akşam bir daha aradı ve 'Yarın sabah bekliyorum. Haberle ilgili açıklama yapacağım' dedi. Biz de verilen saatte makamına gittik. Ne bilelim böyle karşılayacağını."

AK Parti Isparta İl Başkanı Abdullah Gülcemal de olayı birebir yaşayanlardan. Olayın vuku buluş şeklini doğrulayan Gülcemal, yaşananların hiç hoş olmadığını söyledi. Balaman'ın hisleriyle hareket ettiğini aktaran Gülcemal, "Yapılan bu hareket makama yakışmadı. Sanırım haber çıktıktan sonra kendisini bir kaç kişi aradığı için Başkan Balaman'ın da sinirleri gerilmişti. Misafir konumundaki insanlara bu şekilde davranılması doğru değil. Kendisi de yanlış yaptığının mutlaka farkındadır." şeklinde konuştu.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tarkan Çetin, saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi. Başkan Balaman'ın aleyhinde yazan bütün gazetecileri tehdit ettiği bilgisini veren Çetin, "Başkan, bir haberden sonra beni arayıp telefonda küfürler yağdırdı. Etmediği küfür kalmadı. Beni yakaladığı yerde adamlarına dövdüreceğini söyledi. Hepsinin ses kaydı var. Daha önce de söylediklerini yazan üç arkadaşımızı 'neden yazdınız' diyerek makamından küfrederek kovdu. Olayı şiddetle kınıyoruz. Isparta tarihinde böyle bir siyasi şimdiye kadar görülmedi." şeklinde konuştu.

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Emin Bilgiç, yaşanan olayı hiç bir şekilde tasvip etmelerinin söz konusu olmadığını belirterek, olayı şiddetle kınadığını söyledi. Kendisinin görüşünü almak için verilen randevuya gelen gazeteciye korumalarla birlikte saldırılmasının üzüntü verici olduğunu anlatan Bilgiç, "Böyle bir davranışı düşmanınız olsa yapamazsınız. Kaldı ki, Zaman, yayınlarında son derece yapıcı ve dengeli olup makamın yıpratılmaması için çalışan bir gazetedir. Olayın tasvip edilmesi mümkün değildir. Eğer haberle ilgili bir yanlışlık varsa, bunu düzeltmenin yolu açıklama yapmaktır, dayak atmak değil. Dayakla nereye kadar gideceksiniz? Bu çaresizlerin başvuracağı bir yöntemdir. Bu olay AK Parti'ye yakışmadı." dedi. [14:21:00]

Buyrun.Böyle başbakan ve bakana,böyle belediye başkanı yakışır.
Olayı Ispartadaki arkadaşlarımla görüştüm ve doğruladılar.Olay korumanın üzerine yıkılmaya çalışılıyor ve bu şahıs şu anda tutuklu.
Kim bu belediye başkanı?Bu Ispartaya seçimlere bir ay kala aniden sürpriz olarak atanmış bir şahıs.İki yüksek mühendis belediye bünyesinden gelen adayı atlayıp,bir sürü kaiteli ismi eleyip oraya oturtuldu.Geldiği yer,ALBAYRAK HOLDİNG GURUBU.BU GURUP KİMİN?BAŞBAKANA SORUN.AKEPE bu ilde yaptığı hatanın bedelini,ve bu tepeden inme adayın sıkıntısını yaşıyor.Bu olaydan önce kendi meclis üyeleri tarafından,şehrin pazar yeri inşaatı ve belediye şirketleriyle ilgili tüm yetkileri elinden alındı.Zaten bu olay da bunu haber yapan gazeteciye duyulan kinden kaynaklanıyor.Şehir şu anda ayakta.İstanbuldan belediyeye getirdiği tetikçilerle belediye içinde de terör estiren bu başkanı,cemil çiçek görevden alacakmı almayacak mı.Çok merak ediyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Sal Şub 14, 2006 3:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Erdoğan çiftçiye “lan” derken Atatürk ne yapıyordu?
‘Köylü milletin efendisidir’

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk her fırsatta “Köylü milletin efendisidir” sözünü dile getirirdi. Atatürk, yurt gezilerinde de yurttaşların dertlerini dikkatle dinlerdi. Başbakan Tayyip Erdoğan ise bu devlet geleneğinden yoksun, “köylünün milletin efendisi” olduğunu unutup her fırsatta üreticiyi, emekçiyi, meydanlardaki yurttaşları azarlamayı gelenek haline getirdi.

* Atam sen ‘efendi’ dedin Erdoğan ‘lan’ dedi.

* Her şeyiniz yalan, bana demeyin ‘lan.’

* Milletin efendisine ‘lan’ diyen başbakandan bizi kurtarın.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Şub 14, 2006 8:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan_TURKIYE demiş ki:
BASBAKANIMIZ "LAN" DIYE KONUSTUYSA DEMEKKI BIRSEYLER OLDU DUYDUGUMA GORE BOYLE BIR OLAY 2 SENE ONCE AYNI SEKILDE TANSU CILLERE OLMUS YANI BUNLARI BILE BILE YAPAN VAR
BU YUZDEN BILMEDEN ETMEDEN KONUSMAYALIM
SAYGILAR SEVGILER

Görünen köy kılavuz istemez kardeş...

Bu rte nin ne ilk ne de son saçmalığı...

Duyarsız ve tepkisiz bir toplum olmaya o kadar iyi alıştırılmışız ki...

Mağduriyetini dile getiren vatandaşı, neredeyse vatan haini, provakatör ilan edeceksin.

''Bilmeden konuşmayalım'' demişsin. Anlat doğrusunu da öğrenelim kardeş...

Ben hiçbir zaman güvenmedim ya, bu adamın artık savunulacak hiç bir tarafı kalmadı...

Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Sal Şub 14, 2006 9:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rte´nin öfkesi neden sorusuna cevap arayalim.

1 - Tacir zihiniyetiyle basa geldi. Hazirdan yedi, para-pul-kredi kalmadi.
2 - Hesapsiz kasap ne satir birakir ne masat. 57. Hükümetin ekonomik programini dahi uygulayamadi. 3 yilda 120 milyar dolar pompalanan borc dahi onu kurtaramadi.
3 - Her iktidar kendi zenginini ortaya cikarirmis. Dinsizin hakkindan imansiz gelir der gibi, ortya cikardigi zenginleri onu yüzüstü birakmaya basladi. Ne de olsa tacir zihniyeti.
4 - Kimyasinin uyusmadigini zannettigimiz ama aslinda bayagi uyusuyor olan fatih altayli türünden sözde gazetecilerden imdat bekler oldu.
5 - Yeni safak denilen aslinda ismi karanlik safak olan gazete sanirim bütün ümidleri bosa cikarmis olmali ki yerine sabah gazetesini ve ciner grubundan imdat bekler oldu.
6 - Kapasitesi yetmedi.
7 - Malvarligi bildiriminde ogluna olan borcunu ödemismis. Daha kimlere borcu var, kimlere borcunu ödedi? Daha kimlere borclanabilir ve kimlere yüzü kaldi? Kaygisi tabiki tacir zihniyetinden.
8 - akp´de "vay be" dedirtecek vurgunlari duydukca "bana da, bana da" mantigi. özal dönemini ve hayali ihracatlari aratmamis olmaktan,
9 - Artik hicbir tarafa dönebilecegi yüzü olmamasindan. Islam ülkelerine dönemez degisti. Okyanus ötesinden gelen haberler icler acisi. Onlar agar ve mumcu pesinde. Doguya bakamaz; Türk Cumhuriyetleri ile ilgilenemez. Zira Türklerle kimyasi uyusmaz. Kuzey ile isler istedigi gibi degil. ab yalani tutmadi. Mum söndü, cünkü yatsi oldu... Gökyüzüne bakamaz basi dönüyor. Topraga baksa ölüm aklina geliyor, eyvah ben ne yaptim... Pismanlik duysa bile "en azindan pisman oldu diyecek" haldeyiz.
10 - Evde first lady (!) olma pesinde. Son günlerde medyatik degil. Oysa yolun basinda hergün tv kanalizasyonlarinda yagcilik ve yalakalik görüyordu.
11 - Krolara verdigi destek isine yaramadi. dana (zana) ve ekibi ab yolunda destek yerine köstek. baydemir iti abd´den teröristlerin affini istedi. Haydaaa bu dami gelecekti der gibi. Sükür rahatlamasi olabilir mi tam bilemiyoruz. Zira milli görüs geleneginde Vatan haini krolara bakis acilari Müslüman Din kardesleri idi. Herseyi degisse bunun degisecegine ihtimal vermiyoruz.
12 - Yargitayin verdigi karar onlari sokaga dahi cikamayacak hale getirdi. O degil islerine geldiginde sokaga dökebilecek kimseleri dahi kalmamis olabilir. Bunu denemeye de korkar olmalari. Arkasinda kitle oldugunu tahmin etse hemen basacak erken secimi. Ama o yürek yok.
13 - akp catirdiyor. dagilma noktasinda. sener, gül vs.... herkes kendi yolunda ilerlemek ile mesgul. Bunu siyasi ve ticari olarak düsünün.
14 - arinc köske göz dikti.
15 - dialog mialog kurtulusuna care degil.
.........
......... Ülkenin pazarlanmasi, yahudi cesaret ödülü, kanunlardaki yapilan tahribat, Türkiye´mizi karanliga ve ic savasa götürebilecek tartisma, ayrismalar ve arastirmalar, gelecegin ipotek edilmesi, kimlere hangi kollarin kaptirilmis olmasi, Türk Dünyasina sirt dönüs, Kibris ve TÜRKMENELI politikasizliklari, basiretsizlikler vs... Insan Yüce Divanda bu sekilde yargilanirken ne hisseder acaba?... Kacis ta yok fg gibi... Yoksa !!!... Hmmm

Etkisi azaldikca tepkisi büyük oluyor... Daha yazacak cok sey var ya.... Neyse...

Saygilarimla...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız