Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - pkk üssü ''MERSİN''
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 3:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamün Aleyküm Ülküdaslarim,

en evvela tedbiri elden birakmamak gerekir muhakkak.

Yönetim uyusa da, Türk silahli kuvvetleri nin uyuyacagini

zannetmiyorum. Ülkemiz sanli tarihi ile gurur duyacagimiz,

yedi düvele nam salmis sanli yigitlerin torunlariyiz.

Türkiye üzerine bir takim oyunlar oynaniyor. Bir gün hepsine bir "DUR"

diyecegiz evvel Allah. Yalniz herseyin bir zamani var.

Türkiye`den kimse bir karis toprak alamaz, hic bir TÜRK kimseye bir

karis toprak vermez. Gerekirse kanimizin son damlasina kadar savasiriz.

Bu Vatan bize Atamizdan bir emanettir.

Emanete Türklügün gerektirdigi gibi sahip cikacagiz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 4:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mersin ve civarı buna adanad dahil buralara güneydoğudan büyük göç varve pkk buyerlerin özellikle kürtler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmasını teşvikliyor.son yıllarda dikkatlice izlediğimizde mersin ve civarında pkk nın hazırladığı eylemler oluyor.bayraklar yakılıyor yada ordaki türk vatandaşlarının milli duygularıyla oynanıyor .bunun tek amacı türkiyeyi kaosa sürüklemek.iç savaş çıkartarak türkiyenin parçalanmasına zemin hazırlamaktır.mersinli vatandaşlarımızın buna çok dikkat etmesi gerekiyor.pkk nın oyununa gelip peşmergelerle çatışöaya girmemelidirler.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diyarbakır,şırnak,tunceli derken iyice batıya kaydı bu şerefsizler.Ayrıca bugün İstanbul küçükçekmece de pkk yuvası...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 6:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan1299 demiş ki:
mersin ve civarı buna adanad dahil buralara güneydoğudan büyük göç varve pkk buyerlerin özellikle kürtler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmasını teşvikliyor.son yıllarda dikkatlice izlediğimizde mersin ve civarında pkk nın hazırladığı eylemler oluyor.bayraklar yakılıyor yada ordaki türk vatandaşlarının milli duygularıyla oynanıyor .bunun tek amacı türkiyeyi kaosa sürüklemek.iç savaş çıkartarak türkiyenin parçalanmasına zemin hazırlamaktır.mersinli vatandaşlarımızın buna çok dikkat etmesi gerekiyor.pkk nın oyununa gelip peşmergelerle çatışöaya girmemelidirler.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin

Çok doğru bir tespit Ülküdaşım...

Onların amacına hizmet etmemeliyiz.

Az bir zaman kaldı. Biz onları istediğimiz yere çekeceğiz...

Biraz daha sabır...

MHP nin güçlü iktidarı ile birlikte, hepsi inlerine kaçmaya çalışacaklar, ama nafile...

Bu yüzden çok çalışmalı, yeni kardeşlere kavuşmalı, büyük davamızı her fırsatta çevremize anlatmalı ve en önemlisi de, Ülkücü duruşu ile örnek insan olmalıyız...
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 8:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu tür olayları mersinde yapan kişiler adana da yapan kişiler vede hatay dörtyol da yapan kişiler güneydogu ve dogudan oralara gelen kişilerdir. bunların birkaç tanesine ben kendim şahit oldum çünkü. adam hatay a mevsimlik işçi olarak gelmişti babamın arkadaşıyla ocak hakkında konuştugumuzu duydugunda adam renk degiştirmeye başladı nereli oldugunu sorduk hatay dörtyolluyum dedi ama aslen diyarbakırlıyım dedi . ikinci günü adamın oglunun elinde deniz gezmiş köpegini anlatan dar agacında üç fidan adlı kitabı gördüm ve adamın neden renk degiştirdigini anladım. adamlar resmen pkk yanlısı oldugunu söylüyorlar ve savunuyorlardı. adamlara o kadar anlattık oturdugumuzda ama anlamadılar ya da anlamak istemediler. bende enson onlara dedimki pkk neyi savunuyo kürtlügü dediler. pekii neden doguda ölen vatandaşların çogu kürt kökenli dedim sesleri çıkmadı. enson sefai ustanın sözünü hatırlattım onlara :

KÜRDÜM DEYİP KÜRDÜ SOKAN BU PİÇTİ.

dedim ve sizin laftan anlayacagınız yok dedim sustum. anladım ki çogu egitimsizlikten düşüyor bu itlerin peşine.
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Katılıyorum,Cengizhan kardeşim bunlar eğtimsiz işsiz güçsüz,ne elinden bi iş gelir nede gelmesi için çalışmayı kendini geliştirmeyi dener.onlar için en kolay yol silahı eline alıp daga çıkmak.Ama bi işi çok iyi yaparlar;KÖPEKLER GİBİ ACI ÇEKE ÇEKE ÖLMEKTE ÜSTLERİNE YOKTUR O PİÇLERİN!.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 9:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Iyide...Ülküdaslarim neden Hic birsey yapmiyoruz?Neden böyle seyler hep Tartisma konusu oluyorda kimse cikip birsey yapmiyor???
Artik ayaklanalim,DERIM ben! Yanlis söz sarf ettiysem,Özür dilerim..Hakkinizi Helal edin!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Sal Şub 21, 2006 9:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyi güzel demişsin ülküdaşım ama sende biliyorsun ki günümüz hükümeti TÜRKİYE DE TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM diyenleri nerede hain ilan edecek elinden gelse ama bu hükümetinde suyu ısındı pek yakında o senin dedigim olacaktır. O da Allah'ın izni ile milliyetçi hareketin iktidara gelmesiyle olacaktır. bu süreçte çok yakındır.

işte ozaman :

ALLAH TÜRK'ÜN YAR VE YARDIMCISI OLACAKTIR.

suç olsada ölüm olsada türkiyede yaşıyorum ve TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 3:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt-68 demiş ki:
Iyide...Ülküdaslarim neden Hic birsey yapmiyoruz?Neden böyle seyler hep Tartisma konusu oluyorda kimse cikip birsey yapmiyor???
Artik ayaklanalim,DERIM ben! Yanlis söz sarf ettiysem,Özür dilerim..Hakkinizi Helal edin!

herşeyin bir zamanı vardır ülküdaşım zamanı gelince hersey olacak bütün taşlar yerine oturacak.

saygılar...
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 7:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt-68 demiş ki:

Kardeşim emin ol senin gibi düşünüyorum ama biz ülkücü gençlik olarak gerçekten katlanamıyoruz artık bu olaylara.O bağcılarda filan olanlar ve diğer bütün gelişmeler bunun üstüne de devletin hiçbirşe yapmaması aksine bunların önünü açan yasalar çıkarılması bizi çileden çıkarıyor ve ben de bir an önce bu duruma el konulması düşüncesindeyim ve sonuna kadar da kararlıyım.

Ama biz tecrübesiziz yani ben öyleyim en azından o olayları yaşamadım ama yaşayan abilerimiz bize bunun kimseye yararı olmaz bu askerin polisin işi diyorlar ben babamdan hep bu yönde nasihatlerle sakinleşiyorum.Elbette bizim liderlerimizin bir bildikleri var ve neyin ne zaman oılacağını bizdençok daha iyi ve akıl ile tespit edebilirler.Biz fazla duygusalız.Bu yüzden de biz liderimizin emrinde birer neferiz.

Ama şunu da ekleyim bölücüler asla bizim pıstığımızı veya artık bittiğimizi düşünmesinler.Ahmet Yılmaz ağabeyimizin Kayserideki kurultayda bir sözü vardı."Satırlarımızı sakladığımız yerler hala aklımızda" diye biz gerekirse tufan oluruz sel oluruz akarız ve bir tane çapulcu bırakmayız Allahın izniyle bu memlekette.

Aslında yazılacak şey çok ve de çok doluyum ama sanırım bu kadarı şimdilik yeterli.hepiniz yüce Allaha emanet olun.

ÜLKÜCÜ HAREKET HESAP SORACAK ELBET
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 11:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aksu61 demiş ki:
ÜLKÜCÜ HAREKET HESAP SORACAK ELBET

Haklisin ülküdas´im. Cok iyi anliyorum seni. O günde gelecek ve bunlardan hesap soracagiz mutlaka!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
emre442
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 76

İletiTarih: Per Şub 23, 2006 1:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamun Aleyküm

Ülküdaşlarım baktım da Konu gerçektende İçler acısı Bende Mersindeyim Yaşamayan bilemez en son çalıştığım kafede sadece 2 müşterim vardı Milliyetci geri hepsi Apocu koministler esrar içen ufak bebeler
herneyse mersinde yaşamak zor Bende hergün hepsini Vurmak istiyorum bizlerin gücüde o soysuzların alayınma yeter ama devletimiz onlardan yana pkk yı kim besliyor devlet yav bişey deyim 2003 de şırnakta askerdim orada ki adamlar mersindeki gibi değiller çok efendiler artı askeriye çatışma olmuştu suçlu ların hepsini tepe köyden getiriyor 1 ay sonra bakıyom ki köy koruyucularına kimlik çıkıyor ve hepside tepe köyden bunasıl iş siz ce bir de onlara silah veriyoz mermi roket sırtçantası kuman ya vs işte şimdi teroristi devlet besliyor hatta birgün izin dönüşü bölüğüme gidecem cizreden bir münübüse bindim ben den başkada yolcu binmedi şoför askermisin dedi evet abi dedim ben de bu vatan da askerlik yaptım dedi bizim zorumuza giden ne oluyor biliyormusun dedi yolda gidiyoz arabayla gerçektende ıssız yollar var pkk yolumuzu kesiyor para istiyor verirrsen suçlusun vermezsen evde eşin çoluğun çocuğun var bu seni vuracak ozaman ne olacak diyor bizde veriyoz diyor son ra jandar maya da bunu söylediğimizde biz suçlu oluyoz diyor daha baya bi yaşadığı olayları anlatdılar orada ki insanlar iyi batıya gelen leri kışkırtıyorlar cahil insanı kandırmak kolaydır zaten ya şırnakta biton kilise var süyani köyleri var onlara çatsın soysuz pkk la kürt denilen şahısın soyu bellidir gardaşlarım Kurtsoyudur ama cehaletin gözü Körolsun Onlarda Türk ama onlar buna inanmak istemezler

İlkönce başımızdan şu recep tayip denilen herif gitsin Devlet babada başa bir gelsin bakın Ozaman nasıl Düzeliyor Başbuğum varken mersinimiz böyle deyildi gardaşım ben sivaslıyım ama mersinde yaşıyorum tek karışına da elletmem bu topraklar Atalarımızdan bize emanet Herne gerekiyorsa biz hazırız

Allaha emanet olun Allah yar ve yardımcınız olsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Cum Şub 24, 2006 1:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emre442 demiş ki:
Selamun Aleyküm

Ülküdaşlarım baktım da Konu gerçektende İçler acısı Bende Mersindeyim Yaşamayan bilemez en son çalıştığım kafede sadece 2 müşterim vardı Milliyetci geri hepsi Apocu koministler esrar içen ufak bebeler
herneyse mersinde yaşamak zor Bende hergün hepsini Vurmak istiyorum bizlerin gücüde o soysuzların alayınma yeter ama devletimiz onlardan yana pkk yı kim besliyor devlet yav bişey deyim 2003 de şırnakta askerdim orada ki adamlar mersindeki gibi değiller çok efendiler artı askeriye çatışma olmuştu suçlu ların hepsini tepe köyden getiriyor 1 ay sonra bakıyom ki köy koruyucularına kimlik çıkıyor ve hepside tepe köyden bunasıl iş siz ce bir de onlara silah veriyoz mermi roket sırtçantası kuman ya vs işte şimdi teroristi devlet besliyor hatta birgün izin dönüşü bölüğüme gidecem cizreden bir münübüse bindim ben den başkada yolcu binmedi şoför askermisin dedi evet abi dedim ben de bu vatan da askerlik yaptım dedi bizim zorumuza giden ne oluyor biliyormusun dedi yolda gidiyoz arabayla gerçektende ıssız yollar var pkk yolumuzu kesiyor para istiyor verirrsen suçlusun vermezsen evde eşin çoluğun çocuğun var bu seni vuracak ozaman ne olacak diyor bizde veriyoz diyor son ra jandar maya da bunu söylediğimizde biz suçlu oluyoz diyor daha baya bi yaşadığı olayları anlatdılar orada ki insanlar iyi batıya gelen leri kışkırtıyorlar cahil insanı kandırmak kolaydır zaten ya şırnakta biton kilise var süyani köyleri var onlara çatsın soysuz pkk la kürt denilen şahısın soyu bellidir gardaşlarım Kurtsoyudur ama cehaletin gözü Körolsun Onlarda Türk ama onlar buna inanmak istemezler

İlkönce başımızdan şu recep tayip denilen herif gitsin Devlet babada başa bir gelsin bakın Ozaman nasıl Düzeliyor Başbuğum varken mersinimiz böyle deyildi gardaşım ben sivaslıyım ama mersinde yaşıyorum tek karışına da elletmem bu topraklar Atalarımızdan bize emanet Herne gerekiyorsa biz hazırız

Allaha emanet olun Allah yar ve yardımcınız olsun

ülküdaşım gercektende doğru söylüyorsun yaşamayan bilemez
ama ülküdaşlarımızın bizi anladığını ve bizimle aynı seyleri hissettiğine inanıyorum.

saygılar...
aslanbey42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Cum Şub 24, 2006 4:25 pm    ileti konusu: selam Alıntıyla Cevap Gönder

gardas degındıgın konu gercekten cok ıyı bu konuda bizler provake olmamalıyız emnıyet gerekenı ypacaktır ınsallah tabı bu ıcıslerı bakanı olacak ..... gorevden ayrılırsa daha rahat bır sekılde ustesınden geleceklerdır hepınız ALLAHA EMANET OLUN.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız