Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Çok önemli bir dosya mutlaka okuyun...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 5:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki:
tamerr demiş ki:
Eminmisiniz arkadaşlar bu hadisenin doğru olduğuna, vallahi gözlerime inanamadım. Komplo teorisi falanmı yoksa? Biri çıksın bunun bir şaka olduğunu söylesin....

Kandaşım ben geçerli bir kaynak olmadan zaten bunları yayınlamam beni tanıyanda zaten tanıyor bu konular da şaka yapmam herhalde vatan konusunda da şaka olmaz zaten...............Saygılar

FUNDA3307 ULKUDASIM SANA YUREKTEN INANIYORUM.
SENIN BU YAZIYI HER SITEDE YAZ VE YAYINLAT.
YADA EN IYI YOL HULKI CEVIZOGLU'NA E POSTA'DAN(E MAIL'DEN)
YOLLAMAKTIR.TABI KI ORJINAL BELGE VARSA (VARDIR MUTLAKA)
ONUDA HULKI CEVIZOGLUYLA IRTIBATA GECEREK VEREBILIRSIN.
BAK YARIN CEVIZ KABUGU PROGRAMI VAR HEPIMIZ IZLEYELIM.
O AKSAM E POSTAYLA BU YAZIYI GONDEREBILIRSIN.
SAKIN YABANA ATMA BU COK ONEMLI.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 224

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 12:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

innılması güc ama gercektende durum cok vahim tamamen kontrolden cıkmıs rte
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 1:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki;
Alıntı:
Kandaşım durdurucak olan kim?...
Artık Bozkurtlardan başka ülkeyi düşünen mi kaldı hele ki bu konuşmadan sonra rte ye hiç birşey yapılmamış olması da içten içe düşündürüyor beni halk zaten kendi havasın da bazen acaba diyorum ya...acaba bu kadar basitte vatan satmak sadece bize mi şerefsizlik geliyor diyorum............

Bu işin tek yolu ordunun müdahalesidir.İnan bunun dışında bir çare yok.Tarihimizde başka bir örneği yok.Milletimiz devletine bağlıdır.Ne olursa olsun bağlıdır.Bizde bozgunculuk olmaz.Biz ne fransa,ne rusyayız!
Bu iş seçimle falan düzelmez.rte nin dediği doğru.Bunların arkasında büyük para odakları var.Bir beş yıl daha bunları kullanmak için ne gerekirse yapılacaktır.Raydan çıkan sürat treni gibi,bu adamlar ülkeyi mahvoluşa götürüyorlar.Şu ana kadar bir şey yapılmaması yapılmayacağı anlamına gelmez.Bu işin örneği vardır.Ordumuz sabırla son ana kadar bekler.Ama yumruğu indirmeye karar verdi mi de kimse durduramaz.
Bize gelince.Bu harekete bizim kalkışmamız kesinlikle yanlıştır.Biz hiç bir zaman kaos çıkarmadık.Ayaklanmadık.Bu işe biz kalkışırsak olay çok değişir.Ülke iç savaşa gider.Bu da Türk milletinin sonu olur.Bunu göze alamayız.Bakın her gün bir ocak bombalanmaya başladı.Gizli tutuluyor.
İstedikleri zaten bu.Ben kendi kafamda olan yüz kişi toplar sokağa çıkarım mesele değil.Ama ertesi günü bu ülke birbirine girer.Mahalli bir olay anında tüm yurda sıçrar.Bize asıl iş düşeceği an,ordunun terhis edildiği andır.Şu anda bunun şartlarını hazırlıyor bu itler.O gün bu milletin yeni bir ordusu olmasını istiyorsak,ülkücüyü sokak savaşında kırdırmamalıyız.Bu ordu terhis edilinceye kadar biz kımıldamamak zorundayız.Ama yapılacak bir şey var?Nedir o?Ordumuz ile birlikte sonuna kadar savaşmaya kararlı olduğumuzu açıklamak.Orduyu göreve çağırmak.
Ordu millet için olduğu sürece,biz bu ordunun arkasında,yanında ve emrindeyiz.Saldırı altındaki Cumhuriyetin gönüllü erleriyiz.Tahsilli olanlarımız da komutanlarıdır.Kaos,kaosla düzelmez.Düzenli bir şekilde fiili müdahalede bulunarak,iktidar uzaklaştırılır.İktidara da milleti temsil edecek bir hükümet getirilir.Bu bir ayarlamadır.Şu anda iktidarın ülkeyi getirdiği kargaşa ortamında biz yer alamayız.Ne zamana kadar?Dayanabildiğimiz kadar.Ama işler 12 eylül öncesi noktasına getirilirse,buna genel başkan da teminat veremez.Ben bu meclise Cumhurbaşkanı seçtirilmeyeceğine inanıyorum.Yok bunu yaptırırlarsa,geçmiş olsun,2.Cumhuriyet o zaman kurulur.O zaman herkes sokağa çıkacaktır.Bizi gaza getirmeye çalışanlar unutmasınlar ki,bu işler başka bir ülkede yapılsaydı,o ülke bugün teslim alınmıştı.Bu caydırıcı güç de ülkücülerdir.BAKIN BU ÜLKEDE CEMAATLER AYAKLANAMAZ.ONLAR ANCAK KÜRT TEALİCİLER GİBİ DÜŞMANLA İŞBİRLİĞİNE KALKIŞIR.BİR ÜLKÜCÜ RTE NİN 50 AKINCISINI ÖNÜNE KATAR SÜRER.ÇÜNKÜ BU HERİFLERDE RUH YOK.BUNLAR KOYUN.BUNLAR ALDATILMIŞ BİR SÜRÜ!
ONUN İÇİN AYAKLANAMIYORLAR.BU MİLLETİN YARISININ TÜRK ORDUSUYLA PROBLEMİ VAR.BU BİR GERÇEK.O OCAĞI BUNLAR GAVUR OCAĞI OLARAK GÖRÜYORLAR.AMA KALKIŞABİLİYORLAR MI?İŞTE KAFASIZ KÜRTLER BUNUN İÇİN DEVREYE SOKULUYOR.BU KOYUNLAR BİR HALT EDEMEYECEĞİ İÇİN!KÜRT MÜ?BENİ GÜLDÜRMEYİN.BİZİM ORADA BİR TEK 3000 NÜFUSLU BİR BELDE,BUNLARIN KIRKBİNİNİ SUSTALI MAYMUN GİBİ KIMILDATMIYOR.
Biz işimizi iyi yapıyoruz.Hiçbir ülkücü komplekse kapılmasın.Hem de çok iyi yapıyoruz.Ödleri kopuyor.
Tüm bunlara karşı diyorum ki gerçekçi olalım.Bunun tek yolu askeri müdahaledir.Şartlar oluşmuştur.Benim varlığıma kasdedenlere artık demokratik davranmaktan bahsedilemez.Peygamber kutlu doğum haftasına bakılarak yapılan azgınlık ve taşkınlıklara dikkatinizi çekerim.
Böyle kutlanmaz O yüce Rasul.Bir gül edebiyatı sloganları.Bakın bizde gül nedir biliyormusunuz?O devşirme ve dönme alimlerin kavuklarına,halk Türk alimlerinden ayırt etsin diye işlenen işarettir Osmanlıda.Bu devşirmeler bu gün Rasulullahı güllere bezeyerek 600 yıllık kinin hıncını alıyorlar.Ayni tüm taksileri sarıyaboyattıkları,akepeye sarı rengi seçtikleri gibi.Dikkat edin bu gül edebiyatı başladı bu yıl.Bunlar hep saptırmaca.Olayları iyi izleyin.Devlet din ile,din kullanılarak yıkılmak isteniyor.Din yüzünden bu milletin yüzde 50si ordusundan nefret ediyor.
Bunlar gerçek!Orduyu milletle harp etmekle suçluyorlar.Nedir bu harbin gerekçesi?Ordunun şeriat devletine vize vermemesi.Onun için ordu çok dikkatli olmak zorunda.Biraz bekleyin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 2:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 yildir bunlarin vatan haini olduklarini haykiriyoruz..

hic sasmadim, bunlardan ancak bu beklenirdi zaten..

tek umudumuz TSK ve MHP
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 2:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tayyip erdoğanın ihanet içinde olduğunu biliyordum ama tsk yıda içine çekmeye cesaret edeceğini hiç beklemiyordum.geçen hafta başbakanın başdanışmanı amerikada amerikan yetkililerle görüşürken tayyip erdoğanı silmeyin onu kullanın dedi bu insanların kendilerini sattığı apaçık meydandadır.bu ihaneti durduracak tek güç türk silahlı kuvvetleridir.biz türk milliyetçileri tsk nın yanındayız ve tayyibin yüce divanda yargılanacağı günü savırsızlıkla bekliyoruz.birde funda arkadaşımıza bu haberden dolayı teşekkür ederim ve bu yazıyı hulki cevizoğluna gönderip ceviz kabuğu programında bu konuyu gündeme sunsa çok iyi olur.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 3:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rte kendi pis işlerine askeriyeyide ortak etmeye calısıyor ama

Büyükanıt bu oyunu yemedi helal olsun.

sanada cok sagol funda3307 ülküdaşım

saygılar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
KutluKagan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 5:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rte nin bunları diyebileceğinden hiç şüpem yok. Ama sanki bu diyalog yazılmış gibi.Komplo Teorisi olabilir.Söylenen şeyleri kesin yapıyordur ama bunları anlatmaz böyle.Rte bütün bağlantılarını açıklamış. Salak olduğunu biliyoruz ama bu kadar salak olmasa gerek.
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 7:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eger bu soylenenler dogruysa kımse merak etmesın hıcbır suc cezasız kalmaz.Bu dunyada cezasını cekmezse bıle muslumanın kanı uzerıne pazarlık ettıgı ıcın ahırette yanacaktır..
oguzsoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 9:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

''Eyyyy!!! kahpe rüzgar artık ne yandan esrsen ess...'' ''Türk oglu türk bak gör bakta gör kahpeler, çakallar bozkurtların yuvası önünde dolanırlar yan bakarlar eyyyy!!! kutlu millet eyyy!!! büyük türk devletinin bozkurtları ulusun bozkurtlar ulusun da titresin çakallar... ''umutların bittigi yerde türkün kudreti başlar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 10:24 pm    ileti konusu: Re: selamünaleyküm Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurtum_06 demiş ki:
kardeş site yayın hayatına başlamıştır
sizleride aramız da görmek ten mutluluk duyacağız..
http://www.kizil-elma.com/
allaha emanet olunuz....

güzel bir site hayırlı uğurlu olsun......................
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Cum Nis 14, 2006 10:34 pm    ileti konusu: allah razı olsun Alıntıyla Cevap Gönder

funda bacım sizi de aramız da görmek ten mutluluk duyacağız o güzel şiirleriniz le
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Nis 15, 2006 10:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
funda3307 demiş ki;
Alıntı:
Kandaşım durdurucak olan kim?...
Artık Bozkurtlardan başka ülkeyi düşünen mi kaldı hele ki bu konuşmadan sonra rte ye hiç birşey yapılmamış olması da içten içe düşündürüyor beni halk zaten kendi havasın da bazen acaba diyorum ya...acaba bu kadar basitte vatan satmak sadece bize mi şerefsizlik geliyor diyorum............

Bu işin tek yolu ordunun müdahalesidir.İnan bunun dışında bir çare yok.Tarihimizde başka bir örneği yok.Milletimiz devletine bağlıdır.Ne olursa olsun bağlıdır.Bizde bozgunculuk olmaz.Biz ne fransa,ne rusyayız!
Bu iş seçimle falan düzelmez.rte nin dediği doğru.Bunların arkasında büyük para odakları var.Bir beş yıl daha bunları kullanmak için ne gerekirse yapılacaktır.Raydan çıkan sürat treni gibi,bu adamlar ülkeyi mahvoluşa götürüyorlar.Şu ana kadar bir şey yapılmaması yapılmayacağı anlamına gelmez.Bu işin örneği vardır.Ordumuz sabırla son ana kadar bekler.Ama yumruğu indirmeye karar verdi mi de kimse durduramaz.
Bize gelince.Bu harekete bizim kalkışmamız kesinlikle yanlıştır.Biz hiç bir zaman kaos çıkarmadık.Ayaklanmadık.Bu işe biz kalkışırsak olay çok değişir.Ülke iç savaşa gider.Bu da Türk milletinin sonu olur.Bunu göze alamayız.Bakın her gün bir ocak bombalanmaya başladı.Gizli tutuluyor.
İstedikleri zaten bu.Ben kendi kafamda olan yüz kişi toplar sokağa çıkarım mesele değil.Ama ertesi günü bu ülke birbirine girer.Mahalli bir olay anında tüm yurda sıçrar.Bize asıl iş düşeceği an,ordunun terhis edildiği andır.Şu anda bunun şartlarını hazırlıyor bu itler.O gün bu milletin yeni bir ordusu olmasını istiyorsak,ülkücüyü sokak savaşında kırdırmamalıyız.Bu ordu terhis edilinceye kadar biz kımıldamamak zorundayız.Ama yapılacak bir şey var?Nedir o?Ordumuz ile birlikte sonuna kadar savaşmaya kararlı olduğumuzu açıklamak.Orduyu göreve çağırmak.
Ordu millet için olduğu sürece,biz bu ordunun arkasında,yanında ve emrindeyiz.Saldırı altındaki Cumhuriyetin gönüllü erleriyiz.Tahsilli olanlarımız da komutanlarıdır.Kaos,kaosla düzelmez.Düzenli bir şekilde fiili müdahalede bulunarak,iktidar uzaklaştırılır.İktidara da milleti temsil edecek bir hükümet getirilir.Bu bir ayarlamadır.Şu anda iktidarın ülkeyi getirdiği kargaşa ortamında biz yer alamayız.Ne zamana kadar?Dayanabildiğimiz kadar.Ama işler 12 eylül öncesi noktasına getirilirse,buna genel başkan da teminat veremez.Ben bu meclise Cumhurbaşkanı seçtirilmeyeceğine inanıyorum.Yok bunu yaptırırlarsa,geçmiş olsun,2.Cumhuriyet o zaman kurulur.O zaman herkes sokağa çıkacaktır.Bizi gaza getirmeye çalışanlar unutmasınlar ki,bu işler başka bir ülkede yapılsaydı,o ülke bugün teslim alınmıştı.Bu caydırıcı güç de ülkücülerdir.BAKIN BU ÜLKEDE CEMAATLER AYAKLANAMAZ.ONLAR ANCAK KÜRT TEALİCİLER GİBİ DÜŞMANLA İŞBİRLİĞİNE KALKIŞIR.BİR ÜLKÜCÜ RTE NİN 50 AKINCISINI ÖNÜNE KATAR SÜRER.ÇÜNKÜ BU HERİFLERDE RUH YOK.BUNLAR KOYUN.BUNLAR ALDATILMIŞ BİR SÜRÜ!
ONUN İÇİN AYAKLANAMIYORLAR.BU MİLLETİN YARISININ TÜRK ORDUSUYLA PROBLEMİ VAR.BU BİR GERÇEK.O OCAĞI BUNLAR GAVUR OCAĞI OLARAK GÖRÜYORLAR.AMA KALKIŞABİLİYORLAR MI?İŞTE KAFASIZ KÜRTLER BUNUN İÇİN DEVREYE SOKULUYOR.BU KOYUNLAR BİR HALT EDEMEYECEĞİ İÇİN!KÜRT MÜ?BENİ GÜLDÜRMEYİN.BİZİM ORADA BİR TEK 3000 NÜFUSLU BİR BELDE,BUNLARIN KIRKBİNİNİ SUSTALI MAYMUN GİBİ KIMILDATMIYOR.
Biz işimizi iyi yapıyoruz.Hiçbir ülkücü komplekse kapılmasın.Hem de çok iyi yapıyoruz.Ödleri kopuyor.
Tüm bunlara karşı diyorum ki gerçekçi olalım.Bunun tek yolu askeri müdahaledir.Şartlar oluşmuştur.Benim varlığıma kasdedenlere artık demokratik davranmaktan bahsedilemez.Peygamber kutlu doğum haftasına bakılarak yapılan azgınlık ve taşkınlıklara dikkatinizi çekerim.
Böyle kutlanmaz O yüce Rasul.Bir gül edebiyatı sloganları.Bakın bizde gül nedir biliyormusunuz?O devşirme ve dönme alimlerin kavuklarına,halk Türk alimlerinden ayırt etsin diye işlenen işarettir Osmanlıda.Bu devşirmeler bu gün Rasulullahı güllere bezeyerek 600 yıllık kinin hıncını alıyorlar.Ayni tüm taksileri sarıyaboyattıkları,akepeye sarı rengi seçtikleri gibi.Dikkat edin bu gül edebiyatı başladı bu yıl.Bunlar hep saptırmaca.Olayları iyi izleyin.Devlet din ile,din kullanılarak yıkılmak isteniyor.Din yüzünden bu milletin yüzde 50si ordusundan nefret ediyor.
Bunlar gerçek!Orduyu milletle harp etmekle suçluyorlar.Nedir bu harbin gerekçesi?Ordunun şeriat devletine vize vermemesi.Onun için ordu çok dikkatli olmak zorunda.Biraz bekleyin.

Kandaşım umarım yanlış anlaşılmadım tabii ki TSK ya güvenim tam ordumuz ne yaptığını elbet bilir ama bu konuşma beni çok etkiledi şimdiye kadar ses çıkmaması beni düşündürüyor ve malesef ki halk bilmiyor.........Müslümanım deyip çıkar ilişkisi için dini istismar eden rteye zaten laf bulamıyorum artık kelimeler onun yanında fakir ve çaresiz kalıyor..........
ALLAH bu tür güya müslüman olanlardan TÜRK-İSLAM alemini korusun
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Cmt Nis 15, 2006 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ERBAKANIN MİLLİ GÖRÜŞ VE R.TAYYİP ERDOĞAN, YANDAŞLARIN-
DAN BU BEKLENİR . ONLAR İÇİN TÜRK MİLLETİ ,TÜRK ORDUSU,MİLLİYET
Cİ ÜLKÜCÜ HAREKET YOK EDİLMESİ GEREKEN DÜŞMANDIR,BIRAKIN ABD,AB,ROCKEFELLERİ ŞEYTANLA BİLE İŞBİLİĞİ YAPARLAR.
TÜRK MİLLETİ DOSTUNU DÜŞMANINI BİL.
İSTİKLAL MAHKEMELERİNİ KUR.
HAİNLERE GEREKEN CEZAYI VERKİ KURTULSUN TÜRKİYE.
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Cmt Nis 15, 2006 3:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya benım anlamadıgım mademkı rte boyle konusmus.Bızım paşamız neden bunun hakkında suc duyurusunda bulunmuyor nıcın bunu kendısı medyaya acıklamıyor .Acıklasın o zaman halkın tepkısı ne olur hep bırlıkte gorururz.Eger oyle bısey varsa ve pasamız bunu acık acık mılletle paylasmıyorsa ben onuda rte den sayarım hıc kımse kusuruma bakmasın..
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız