Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Ozan Arif'in Kaseti Çıktı
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Haz 03, 2006 9:11 pm    ileti konusu: Ozan Arif'in Kaseti Çıktı Alıntıyla Cevap Gönder

ADAM DEGILMIS

Ben ADAM sanmistim ADAM degilmis!
Bundan sonra ADAMDA olmaz giden gitmis!

Albümünü indirdim ve hepsini dinledim.
Icimde bir umut vardi ve dedim,
Belkide ADAM olmustur ve kendine gelmistir,
Ama maalesef olmamis bu is bitmistir!

Nasil olurda bos yere umutlanmisim?
Halbuki can cikar huy cikmaz, nasilda unutmusum!

Yaziklar olsun ADAM sanmistim ADAM degilmis!
Ozan Arif´i adam sanmistim adam degilmis!

En son EgE tarafından Pzr Haz 04, 2006 12:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr Haz 04, 2006 12:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ozan Arif yeni Albümünde RTE´i ve Hükümetini ne kadar elestirmis ise
Liderimiz Devlet Bahceli beyede es degerde yüklenmis! RTE´yi ve Akp
tayfasina nasil hakaret ettiyse Liderimiz Devlet beyede hakaret etmistir
ve kücük düsürücü cümleler kurmustur!

Anlasilan Ozan Arif, RT.Erdogani ve Liderimiz Devlet Bahceli beyi ayni
kefene sokuyor! Her ikisinide düsman bellemis! Ayni anda bu MHP´ye ve
Ülkücülerede bir hakarettir! Liderimi düsman belleyen benim
düsmanimdir! Liderimize hakaret eden bana ve Ülkücülere, davamiza ve
Milliyetci Hareketimize hakaret etmis sayilir!

Ozan Arifi burdan siddetle kiniyorum!!! Elini dilini ceksin Ülkücülerden,
orda burda Ülkücüyüm diye dolasmasin fazla! MHP´ye fazla yüklenmesin,
Ülkücüleri bölmeye calismasin, MHP´nin önünü kesmeye calismasin zaten
basaramaz! Cok cok yanlis yapiyorsun O Arif!!! Birgün bunun hesabi
sorulacaktir emin olabilirsin!!!!

Nasil RTE birgün karsima ciksa kendime hakim olabilecegime garanti
veremiyorsam, bu senin icinde gecerlidir!!!!

Benim gözümde bir Abdullah Gül neyse Ozan Arif´de odur!
Benim gözümde bir Cüneyt Zapsu neyse Ozan Arif´de odur!

Kisacasi Ozan Arif seni ADAM sanmistik ADAM degilmissin!!!

ADAM olmadigini zaten biliyorduk ama bu kadar serefsizlik yapacaginida
tahmin etmemistim! Dedim belkide ADAM olmussundur ama olmamissin,
ayni tas ayni hamam!

Kiskanclik yüzünden bir insan bu kadar düsebilir!!!

Ozan Arif yuh sana!!! Seni siddetle kiniyorum!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GencBozkurtum
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pts Haz 05, 2006 8:05 am    ileti konusu: mhp Alıntıyla Cevap Gönder

cok cok cok sagolun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Oguzhan07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 2:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cok güzel bir kaset herkese tavsiye ederim dinlemeyen varsa dinlesin cok güzel cok tam derinden anlatiyor herseyi!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Finikelikurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 3:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ozan Arif'in eline koluna sağlık. onun dediklerinin yazdıklarının altına imzamı koyarım.Yeni kaseti bazı kesimlerin hoşuna gitmesede ve çok fazla tepki alsada herkese hayırlı olsun.Allah Ozan babadan razı olsun.Ozan Arif'in kasetindeki bazı şiirlere tepkili olanlar unutmasın ki " Dost acı söyler.Ama doğru söyler."

Tanrı Türk'ü korusun.
cendere82
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 4:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardesim adamin dedikleri dogru yalan degil hepimizde biliyoruz¨, süper bir albüm olmus bence, özellikle kimlik siirini çok begendim!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 4:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Tek Vatan-Tek Bayrak” konserine katıldım. 19’da başlayacak konser için, yer bulamama endişesiyle18:30’da salona girdim

Salona girdiğimde gördüğüm manzara ve pankartlardan bunun bir müzik şöleni değil bir “tiyatro” olduğunu anlamam çok zaman almadı. Pankartları okuduğumda “tiyatronun” baş rolünde “Ümit Özdağ”, figüran rolünde “Arif Şirin” ve zorla “takım elbise” giydirildikleri her hallerinden belli “Ocaklı süsü” verilmiş epeyce genç vardı.

Neyse kısa bir aradan sonra “Ozan Arif” sahnedeydi artık. Ama sahneye çıkan, deyişleri ve destanları ile bizi şah damarımızdan yakalayıp, her ülkücünün birer Kür-Şad olduğu hissi veren eski “Ozan Arif” değil, “Arif Şirin” idi..

Daha ilk sözlerinde “Ozan Arif” olmadığını, o’nun kıyafeti ile, o’nun makyajı ile sahneye çıkartılan “Arif Şirin” olduğunu gösterdi. “10 yıldır Ankara’ya ilk defa geldiğini, kendisinin makasla kesilip atılmaya çalışıldığını,...” falan söyledi. Bilmeyen de sanır ki, Ankara’nın sınırlarına gümrük konmuş, içeri Ozan alınmıyor. Demek ki, Başbuğumuzun kabri başında her 4 Nisan’da gördüğümüz Ozan değildi, demek ki, MHP’nin son Kurultayında Ankara Kent Otel’de yaklaşık iki saat kendisi ile “Oğlunun Ocağa mektubu” hakkında sohbet ettiğimiz Ozan Arif değildi, demek ki, Genel Başkan adaylarından Ramiz Ongun’un Kent Otel’e girdiğinde doğruca yanına gittiği, ama oturduğu yerde ayaklarını bile indirmeden zoraki toklaştığı kişi Ozan Arif değildi. “10 yıldır Ankara’ya gelmediğini söylerken” “Ankara’da konserlere çıkmamasını” kastediyorsa o başka ama, bu sitayişi kimseye değil kendisine yapması gerekmiyor mu? O’nu Ozan yapan Ülkücülerdi, ama Ülkücüleri Ozan’dan mahrum bırakan da “Arif Şirin” idi. “Ülkücülerin Ozanını, Arif Şirin yok etmiş, takımın en önemli oyuncusu, kendisini takımdan daha önemli saymaya başlamıştı.” Kendi deyimiyle “Ozan’ın işi ne” idi. Ozan doğruları, hakikatleri sazı ile dile getirecek, hiç kimseye, hele hele Türk Milliyetçilerinin temsil manada en üstte oturanına hakaret etmeyecekti. Türk tarihinde hiç bir Ozan’ın eleştirilerini, deyişlerini hakaretlerle süslemediği hakikatini en iyi kendisi bilmeli değil miydi?

Konuşmaları devam ettikçe, gördüm ki, “Muhteşem Ozan Arifimizin katili, Arif Şirin’dir.” Arif Şirin, Ozanımızı katletmiş, sazını gasbetmiş, sözünü devşirmiş, ama o yüreği ile sazın tellerine dokunup, yüreklerimizi Tanrı dağına, ruhlarımızı Hira dağına götüren, gönüllerimizi titreten Ozanımızın ruhunu çalmayı becerememiş biri olarak sahnede öylece durmakta.

Daha fazla sabredemedim ve daha fazla tahammül edemeyerek, salondan çıktım.

O gün sabaha kadar uyuyamadım. Aklıma kah Yusufiyeliler geldi, kah sürgündeki ülküdaşlarım, kah kara toprağa verdiğimiz 3600 şehit.

Zindanda el kadar kuru ekmeği, işkenceyi, zulmü, kaderi paylaşan ülkücüler, neyi paylaşamıyorlar, biz neden böyleyiz,...düşündüm durdum. Hiç bir gerekçe bulamadım.

alıntıdır...................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 5:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Oguzhan07 demiş ki:
cok güzel bir kaset herkese tavsiye ederim dinlemeyen varsa dinlesin cok güzel cok tam derinden anlatiyor herseyi!!!

Ne kadar derinden anlatiyor?..

Fazla derine inen yukari cikmakta zorlanir. Dolayisi ile hayallerine yazik olur...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 6:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEN KİMİN OZANISIN?

Sazının ve sözünün verdiği emekleri kimse inkar etmesin, etmemeli dedik; olmadı…

Muhaliflik zehir kusmak değil, alçalmak, küçük düşmek değil, seviyesizleşmek, çirkefleşmek değil dedik; olmadı…

Birlik ve beraberliğimizi tartışmaya açacak her şeyden uzak duralım dedik; olmadı…

"Ozanların geleneğidir, lafını esirgemez" sözünün arkasına sığınarak, MHP'nin mevcut yönetimini yıpratmak için hakaretini, küfrünü, kinini, nefretini yansıtmaktan geri durmayan muhtereme artık soruyoruz:

Sen kimin Ozanısın?

Senin sazından, sözünden irin akmasının sebebi nedir, arkandaki akıl hocaların kimler?

Akıl hocaların aşağı-yukarı kendini belli ediyor.

Düzenledikleri programlarla kendilerini belli ediyorlar, köşe yazıları ile belli ediyorlar pis pis sırıtmaları ile kendilerini belli ediyorlar.

Başbuğ 'evladım' dermiş(!)

Evlat(!) Başbuğun sırtına hançer saplayanlarla beraber, evlat(!) Başbuğa ihanet
edenlerle beraber, evlat (!) Başbuğa hayatı boyunca sövenlerle beraber…

Bu evlatlığı bir izah eden olsa da enine boyuna dinlesek…

Evlat(!) MHP'yi zarara uğratmak, MHP Liderini yıpratmak için, gözü dönmüş gibi, sazını-sözünü zifte batırıp çıkarmaktadır?

Bu halden mutlu olanlar var, alçaklığa alkış tutan alçaklar var!

Sazı,sözü ziftleşmiş Ozanın reklamını yapmak için birbiri ile yarışıyorlar…
Bunlardan birisi, şu Turgut Özal'ı "Atatürk'ten sonra gelmiş geçmiş en büyük Türkçü-Türk milliyetçisi cumhurbaşkanı" gören ve serveti, kabak tadı veren yazılar olan muhterem(Turgut Özal'ı böyle gören adam, hayatı boyunca her halde Ozan'ın Turgut Özal'la ilgili eserlerini dinlemeden Ozancı olmuş) bunlardan birisi…

Şu, bir zamanlar "Türkeş devrini tamamladı,Türkeş köşesine çekilmeli, MHP ve Ülkücü Hareket misyonunu tamamladı." diyen hayatı zeybekle geçmiş muhterem, bunlardan diğeri… Şu, Başbuğa ihaneti en meşhur kişileri, köşesinde cilalama görevi almış muhterem ve hepsi birbirine benzer kişiler zevkten dört köşe olmuş vaziyette, rezilliğin reklamını yapabilmek için canla-başla çalışmaktadırlar.

Sen kimin ozanısın? Sorumuza, isterseniz biz cevap verelim, Ozan işte bunların Ozanıdır artık…

Ozan haddini bilmezliğin, Ozan terbiye sınırlarını zorlamanın, Ozan küçülmenin, Ozan düşmanları mutlu etmenin, birlik ve beraberliğimizi zedelemenin sazlı-sözlü sesi olmuştur.

Düşmanlarımızın dahi demediklerini sözde dava adamlığı etiketinde ,sözde muhaliflik etiketinde kusarak ifade eden birisini kimse savunmaya kalkmasın...
Savunma gerekçelerine bahaneler, kılıflar bularak konuşanların, ülkücü ahlakla ve ülkücü değerlerle hiçbir ilişkisi olamaz.

Hele hele 'o istediğini der,o istediğini yapar' gibi bir anlayışa giren kişilerinde,zeka seviyesini kontrolden geçirmesi bir şart olmuştur.

Sen çıkacak,hareketin Liderine ve Ülkücü iradeye her türlü hakareti edeceksin sonra 'dava adamı' pozunda gezeceksin...

Ve bunları yaparken sırtını kime dayayacaksın,dün ismini ağzına aldığında mideni bulandıran kişilere(Artık onlara Sayın diyor),kırk kapıdan içeri girmiş 'zübüklere' ve en büyük amacının Alparslan Türkeş'ten intikam almak olduğunu söyleyen CFR(Derin Dünya Devleti Organı)brifingcisi muhtereme...

Akıl hocaları ve sırtını dayadıkları işte bunlar ve bunun gibiler...

Yok öyle Ozan efendi,artık yok...Senin ziftlenmiş sazın,zehir olmuş sözlerin karşısında susmak yok...

Senin hesabın nedir bilmiyoruz ama bizlerin tek hesabı var,o da Türkiye'nin varlık sigortası olan MHP ve Ülkücü Hareketi savunmak,korumak ve yüceltmektir.

Sen,sana karşı hiçbir kötü söz kullanmamış kişileri ve Ülkücüleri toplumda rencide edecek,onları küçük düşürecek davranışlara girdin...

Elbet sana karşı söyleneceklerde artık ayyuka çıkacaktır...Şu bir zamanlar
düzenlediğin konserlerinde,ocak ve parti teşkilatlarına yaşattığın anılarını dinlemeye ne dersin?

Fazla mutlu olmazsın değil mi?

'Arif olan anlar' dedik,anlamadın.

Ozan artık sen düşün,sen karar ver.

Kimin Ozanısın?

Yildiray Cicek
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 6:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamunaleyküm

degerli gardasim ege
öncelikle senin yazmis oldugun her kelimeye katiliyorum ve sana sunu sormak istiyorum gardas katrani kaynatsan olurmu seker olmaz demi bencede olmaz yani sende hala umutmu vardi yok gardas bende o umut yok RTE ye güya laf etmis diyenler yerden yere vurmus diyenler birakin bu laflari adam resmen övmüs ne hikmettir bu gardas ne zaman tr de bir secim havasi olsa bizim ozan kaset yapiyor buna ben bir anlam veremiyorum sonrada adam degil diyor yaw ozan sen adamligin ne oldugunu biliyomusun allahini seversen adamlik basa küfür etmekmi yoksa akp ye canak tutmakmi BASBUGUMU özledigini söylüyorsun ölmek istedigini söylüyorsun hangi yüzle ölecen ozan hangi yüzle oraya gidecen BASBUGUMA ne dicen BASBUGUM senin yapmis oldugunu ben yiktimmi dicen senin yaninda olmayana adam yaninda olana ise adam degilsin dedim partiyi böldüm oylari akp ye aktardimmi dicen yoksa BASBUGUM ben senden sonra o serefli koltuga oturmak icin elimden gelen her pisligi yaptim amma DEVLET bey akillimi cikti dicen ne dicen ne yazik ozan sana yazik biz seni bas taci ettik sen gittik sekilsiz semalsiz heriflerin oyuncagi oldun baba ocagina ihanet ettin saa bise diyimmi ozan adam gibi adam DEVLET bey adam gibi adam MHP tek adam olmayan varsa oda sen yani ozan arif cok yazik biz seni adam bilirdik adam degilmisin git allahindan bul
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Oguzhan07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 6:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agbey cok güzel eger siz ozan arife nefret duyarsaniz anlamasiniz ozanimi yahu söyleyin bana bakalim eski mhp gibmiyiz dogru konusun ama eski mhp gibimiyiz basbugum zamaninda böyle miydik yahu söyleyin ben simdiki kurulatylarda eski havayi göremiyorum maalesef ama insanlar hatalar yaparak bir seyi ögreniller !! yahu kabaklinin dedigi gibi 199 secimlerinden önce sehir sehir kaza kaza köy köy dolasan ve mhp icin oy toplayan ozan arifin secimlerin aciklmasi birlikte göz yaslarini tutamayip kalemini alarak GÖZÜN AYDIN TÜRKIYE BIZ, BIZ , BIZ GELDIK eserini yazdi Ozan Arif 100% ülkücü hic süphem yok ahhhh basbugum olacakdi simdi............
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Albümünü dinledigimde heyecanlandim ama sira bazi parçalara gelince gözlerimden yaslar akti !! kahroldum !! utandim !!

Gerçek degil, yalan sandim !!

Ama degilmis ...

MHP ve Ülkücüler " bir birlerine girdiler " evet yine !!! ayni nakarat üzülen bizler sevilen eller !! ne zamana kadar ? !!

Bize ne senin onun sahsi sorunlarindan ?

Biz ülkücüyüz MHP'liyiz, Basbugumuzun kurdu partinin izinden yürüyoruz, herkes elestirilerini kendine saklasin, ulu ortaya salmasin, hemde böyle kritik dönemde, seçimler kapidayken ne geregi vardi yani ? !!!

YAZIK BIZLERE
YAZIK ÜLKÜCÜ GENCLIGE
GENCLIGI IKI DAG ARASINDA BIRAKIYORSUNUZ
GENCLIGI CARESIZ BIRAKIYORSUNUZ
BU ISE BIR SON BULUN ARTIK BIR NOKTA KOYUN ARTIK ?
BIRAKIN SAHSI MESELELERI, GELECEGIMIZI, YANI GENCLIGIMIZI
BU GENCLIKTIR; ÜLKÜCÜ HAREKETI SÜRDÜRECEK OLAN, VE SIZSINIZ YASLI KURTLAR BU GENCLIGE YÖN VERECEK OLAN !!
A - N - L - I - Y - O - R - M - U - S - U - N - U - Z NE DURUMDA OLDUGUMUZU ???

Sen OZAN'sin,
Sen ARIF'tin hani ?
Sen anlardin derdimizi hani ?
Sen OZAN'sin

Senin dedigini küpe ederdik kulagimiza
Basbugun " Evladiydin " Sen !
Ülkücü Gençligin Agabeyidin Sen
Simdi Nerdesin SEN ?

Hangi ellerdesin OZANim
Kimlerdesin OZANim
Özlüyor Selçuk seni 3 Hilalli Bayragin gölgesinde
Yoksa sendemi ayrildin bizden OZAN'im ? !!

niye bu kin ALlah'im Niye bu Göz yasi Allah'im niye kaderimiz böyle çizilmis Allah'im !!

Allah'im sen yardimcimiz ol !!!

YARRABIM SEN ÜLKÜCÜ GENCLIGI KORU BIRLESTIR !! KIRGINLIKLAR GECSIN

ALLAHIM TÜRK IRKINI KORU VE YÜCELT YARRABBIM....
davaninAdami
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 8:31 pm    ileti konusu: KATILIYORUM Alıntıyla Cevap Gönder

AYNEN KATILIYORUM SIZE..

Sebas demiş ki:
Albümünü dinledigimde heyecanlandim ama sira bazi parçalara gelince gözlerimden yaslar akti !! kahroldum !! utandim !!

Gerçek degil, yalan sandim !!

Ama degilmis ...

MHP ve Ülkücüler " bir birlerine girdiler " evet yine !!! ayni nakarat üzülen bizler sevilen eller !! ne zamana kadar ? !!

Bize ne senin onun sahsi sorunlarindan ?

Biz ülkücüyüz MHP'liyiz, Basbugumuzun kurdu partinin izinden yürüyoruz, herkes elestirilerini kendine saklasin, ulu ortaya salmasin, hemde böyle kritik dönemde, seçimler kapidayken ne geregi vardi yani ? !!!

YAZIK BIZLERE
YAZIK ÜLKÜCÜ GENCLIGE
GENCLIGI IKI DAG ARASINDA BIRAKIYORSUNUZ
GENCLIGI CARESIZ BIRAKIYORSUNUZ
BU ISE BIR SON BULUN ARTIK BIR NOKTA KOYUN ARTIK ?
BIRAKIN SAHSI MESELELERI, GELECEGIMIZI, YANI GENCLIGIMIZI
BU GENCLIKTIR; ÜLKÜCÜ HAREKETI SÜRDÜRECEK OLAN, VE SIZSINIZ YASLI KURTLAR BU GENCLIGE YÖN VERECEK OLAN !!
A - N - L - I - Y - O - R - M - U - S - U - N - U - Z NE DURUMDA OLDUGUMUZU ???

Sen OZAN'sin,
Sen ARIF'tin hani ?
Sen anlardin derdimizi hani ?
Sen OZAN'sin

Senin dedigini küpe ederdik kulagimiza
Basbugun " Evladiydin " Sen !
Ülkücü Gençligin Agabeyidin Sen
Simdi Nerdesin SEN ?

Hangi ellerdesin OZANim
Kimlerdesin OZANim
Özlüyor Selçuk seni 3 Hilalli Bayragin gölgesinde
Yoksa sendemi ayrildin bizden OZAN'im ? !!

niye bu kin ALlah'im Niye bu Göz yasi Allah'im niye kaderimiz böyle çizilmis Allah'im !!

Allah'im sen yardimcimiz ol !!!

YARRABIM SEN ÜLKÜCÜ GENCLIGI KORU BIRLESTIR !! KIRGINLIKLAR GECSIN

ALLAHIM TÜRK IRKINI KORU VE YÜCELT YARRABBIM....
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Sal Haz 06, 2006 8:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

söyle bir mesajlara bakiyorumda, OZAN ARIF'in yeni kasetini begenenler hep " yeni üye " genellikle .... ???

Kimlik, Bu Vatan Bizim, körmüsün, Ak mi Kara'mi bunlardan baskasida hosuma gitmedi o kasette
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız