Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Ozan Arif'in Kaseti Çıktı
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Çar Haz 07, 2006 8:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kimse devlet bahçeliyi sevmek zorunda değil.bende devlet bahçeliye muhalefetim ama bu seçimlerde oyumu mhp ye atmayacağımanlamına gelmez benim oyumherzaman mhp yedir.hiç kimse ozan arifin ,ümit özdağın ,servet kabaklının ve bunlar gibi muhalefet yapanların ülkücülüğünü tartışamaz,kimsenin haddi değildir.ozan arif ömrünü bu davaya adayan büyük bir türk milliyetçisidir.devlet bahçelininde ülkücülüğünü kimse tartışamaz oda büyük bir türk milliyetçisidir ama mhp nin yükünü taşıyamamıştır benim fikrimce biz oturup bu meseleleri konuşmalıyız ozan arifin devlet bahçeliye muhalefet etmesini değil.2002 seçimlerinde kendini ülkücü diye tanımlayan birmilyon üçyüzbinkişi akp ye oy atmış bunun nedenlerini konuşup tartışmalıyız.o oyları geri almak için ne yaptık bunları tartışmalıyız.bizim aramızda dağılmak olmaz dağıldığımız takdirde bu davadadağılır.hiç bir güç ülkücüleri ayıramayacaktır.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Muratoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Çar Haz 07, 2006 10:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan1299 demiş ki:
hiç kimse ozan arifin ,ümit özdağın ,servet kabaklının ve bunlar gibi muhalefet yapanların ülkücülüğünü tartışamaz,kimsenin haddi değildir.

Burada ozan arifin ülkücülügü tartisilmiyor sadece satilmisligindan süphe duyuluyor. Hic kimse ozan arifi sevmek veya saygi duymak zorunda degildir. Hareketin lokomotifi merkezdir, merkezin basi ise liderdir. Türklerin töresinde lidere itaat esastir. Ülkücü isen itaat edeceksin.
Su günlerde ülkücüleri bir birine düsürüp satilmislara canak tutarsan eger Türk milliyetcileri senin ne ozanligini dinler ne de yedi ceddini....
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Çar Haz 07, 2006 11:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her ÜLKÜCÜ DEVLET BACHELIYI sevmek zorunda cünkü lider
sevmiyorsaniz saygi duymak zorundasiniz

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 3:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
yasar33" demis ki:

bu arada EGE kardeşimizin üslubunuda hiç hoş bulmuyorum zamanın ülkücüleri zindandayken başbakan Ecevitte tutuklanarak oraya getirilir bir tane asker ecevite bülent kalk ayağa şeklinde hitab ettiği zaman bizim ülkücülerimiz askere sert çıkıp senin karşındaki bir ülkenin başbakanı diye askeri uyarıyorlar oysa onların zindanda olma sebepleride o insan olmasına rağmen ama bakıyorum EGE kardeşimiz başbakan için "tayyip iti "şeklinde hitapta bulunuyor bence büyük yanlış yapıyor demekki daha ülkücü ahlaka ulaşması ve o olgunlu derecesine ulaşması için daha çok çabalaması lazım diye düşünüyorum öncelikle yaş olarak bile insanlara saygı duymalı çok ayıp yönetimi beğenmeye bilirsin ama hakaret edemezsin daha çok çalışır değiştirirsin bunuda ülkücü kardeşlerine hakaret ederek yapamazsın neyse kusura bakmayın herkese saygılarımı sunuyorum. Ha bu arada mustafa yaman kardeşimizin yazdığı idam sehpalarında hakka yürüdüler yazısını dikkatle okuyup ülkücü adabın nasıl olduğunu öğrenelim zannetmeyinki onlar koyundu koparılmaya gelirdi belki ama eğilmeye gelmezdi boyunları

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN...

yasar33 kardesim ben sunu anladim, sen ve senin gibiler sirf görmek istediklerinizi isinize geldigince görüyorsunuz gerisini görmezlikten geliyorsunuz. Bu Ülkücüye yakismaz!!!

Bir Ülkücü, Liderine ne hakaret eder nede hakaret ettirir!!! Ayrica burdaki bazi yorumcularin kendini bilmezin teki gibi Liderimize muhalifim sevmiyorum onu diye aciklamalar hic yapmamasi lazim!!!

Anlasilan sen Ülkücü ahlakini ve adabini cok iyi biliyor ve uyguluyorsun herhalde! Masallah cimbizla benim yazdiklarimi cekmissin ama diger yorumcularin Liderimize muhalif yazilarini bir Ülkücü olarak görmezlikten geliyorsun, yazik!

Gecmissin karsima bir Tayyip´i savunuyorsun birde Liderimize hakaret eden artik kimin Ozani oldugu belli olmayan Arif´i savunuyorsun! Halbuki O Arif, Liderimizi yerden yere vururken sen bu olaydan hic rahatsiz olmuyorsun. Bir kere olsun Liderimizi, Tayyip´i savundugun kadar savunmadin! Yaziklar olsun senin Ülkücülügüne diyorum sadece!

Bakiniz siradan Ülkücüler buraya geliyor ve Liderimizi Lider olarak tanimadiklarini, onu sevmediklerini, hic begenmediklerini ve muhalif olduklarini yazip ciziyorlar, senin gibilerden CIT yok!

Ve yine siradan bir Ülkücü olarak BEN, burda Liderimi savunuyorum ve O Arifi elestiriyorum bu sefer ayaklaniyorsunuz ve idam sehbasindan, zindandan, davaya hizmetten bahsediyorsunuz!

Anladigim su: Yani benim O Arifi elestirebilmem icin idam sehbasinda, zindanda bulunmam gerekiyor ve davaya yillarca en zor sartlarda hizmet etmem gerekiyor ama bazilari buraya basitce gelip Liderimiz hakkinda atip tutabilir, onu gayet normal elestirebilir, muhalif oldugunu ve sevmedigini söyleyebilir!

Bumu sizin anlayisiniz? O zaman kusura bakmayin efendim. Ben yanlis siz dogrusunuz!

Son olarak ; ben satilmis ve hain Tayyip´e hakaret etmisim, sende senden yasca büyük olan basbakanimiz olan Tayyip´i gördügün yerde bir zahmet elini öpüver, nede olsa sen TÜRKIYEYI satan bir HAINE saygilisin ve onun vatanimizi satmasina ragmen, anamizi aglatmasina ragmen düpedüz vatan hainligi yapmasina ragmen onu halen bir basbakan olarak sayiyorsun!

Aferin sana yasar33 kardesim aferin.

"Yönetimi begenmeye bilirsin ama hakaret edemezsin" dedin bana.

Yani Hükümeti ve serefsiz Tayyip´i savunuyorsun bana burda ve ekleyerek bana ahlak dersi ve olgunlugun derecesini anlatmaya calisiyorsun!

A be yasar33, senin cok sevdigin O Arif bey senin, benim hepimizin LIDERINE hakaret ediyor, sen ahlakin kitabini, olgunlugun derecesini yazmis biri olarak niye Liderini savunmuyorsun? O Arif´e bu hakki kim veriyor ne veriyor? Eskiden yaptiklari mi ona bu hakki veriyor? Ülkücüleri ve Ülkücü oylarini bölmeye calismasi davamiza fitne fesat sokma hakkini mi elde etmis oluyor?

Madem bana dedigin gibi, ne diye sen O Arife demiyorsun: Arif bey yönetimi begenmeye bilirsin ama orda burda Liderimize hakaret edemezsin" diye???

Güya iyi niyetli ahlakli ve adabli, saygin ve olgun bir Ülkücü olarak isine gelene "HEE" isine gelmeyene "YOO" diyorsun sana soruyorum sen Liderini niye savunmuyorsun bakim? Bula bula Tayyip´imi buldun savunacak?!

Yaziklar olsun sana ve senin gibilere diyorum!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 4:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
"polat_38" demis ki:

ozan arifin LIDERIMIZ DEVLET BAHCELIYLE bir meselesi varsa bu onlari baglar kimse DEVLET BAHCELIYDE elestiremez ozan arifide
ben kendimde bu haki görmüyorum ve gene söylüyorum ozan arifini yeni albümü cok güzel olmus
bir parcasindan haric
adam degilmis parcasinda haric hepsi cok güzel

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE CcC

Sevgili Ülküdasim,

eger ki gercekten Liderimiz ve Arif arasinda bir sorun olsa ve kol kirilip ama yen icinde kalsa ve olayi böylesine Arif bey büyütmese, düsman önünde Liderimizi yerden yere vurmasa, ona hakaret etmese dediklerinde son derece haklisin kardesim!

Ama maalesef durum böyle degil ve bu yüzden sen kendinde O Arifi elestirme hakkini ve Liderimizi savunma hakkini görmüyorsan, BEN ve BIZ kendimizde bu haklari görüyoruz! Sonucta Liderimizi dost düsman önünde yerden yere vuruyor ona hakaret ediyor, Ülkücü oylarinla oynuyor, bunu O Arif yapiyor niye yapiyor? Ülkücü Harekete zarar verdiginin farkinda degilmi acaba? Bunu niye anlamak istemiyorsunuz?

Ayrica "Adam degilmis" parcasindan haric hepsini begendigini söylemissin. Bak degerli ve güzel kardesim sen o zaman parcalarin hepsini ya dinlemedin yada anlamadin.

Sen acaba,

"TAHLIL" parcasini iyicene dinledinmi? Bu parcayi sen nasil olurda begenmis olabilirsin? Burda Liderimiz Devlet Bahceli beyi son derece asagiliyor ve cirkince, cirkeflikle, saygisizca elestiriyor!!! Düsman bellemis!!! Dikkatini cekerim tekrar dinle lütfen.

"KAHVE MOLASI", burda güya iki üc eski dostunun hükümetten yakinmasini ve bunlarin bütün partilere sövdüklerini anlatiyor güya. Ayni anda bunlarin MHP´nin basinda Devlet Bahceli´yi istemediklerini dile getirmis oluyor. Bunu siir´e dökmenin anlami ney? Soruyorum sana bu tehlikeli dönemde neden Devlet Bahceli bey düsmanligi yapiyor? Dostun düsmanin önünde neden bu cirkefligi yapiyor? Bu parca nasil senin hosuna gitmis olabilir anlamiyorum...

"ÖYLE ÖZLEDIM KI", burda Basbug´umuzun ardina siginarak onu kullanarak, yönetimi cekistiriyor. Kafasiz, sersem diyor, Ülkücülüklerini, insanliklarini süpheye koyuyor, kime hizmet ettiklerini soruyor, güya buna celme takan varmis, davadan silmek istiyorlarmis falanda filan. Ama mübarek birkere olsun kendi hatalarindan hic bahsetmiyor! Sucu hic kendisinde aramiyor! Bu parcanin neresi hosuna gitti?

"SIZDEN VAZGECMEM", burda duygu sömürüsü yaparak Ülkücüleri arkasina cekmeye calisiyor. Devlet Bahceli´yi disliyor bahsini bile etmiyor. Güya Basbug´a ve Ülkücülere söz vermis ondan vazgecemezmis. Acaba verdigi sözde nasil duruyor? MHP´yi Ozan Arif´ci ve Devlet Bahceli´ler olarak ikiye ayirarak mi sözünde duruyor? Sürekli Bahceli düsmanligi yaparak mi Ülkücü oylari bölerek mi sözünde duruyor diye sormak lazim!

"ADAM DEGILMIS", bunu zaten begenmedigini söylemissin. Sen bari bunu begenmemissin ama maalesef bunu begenenler cikmis! Burda Liderimiz Devlet Bahceli bey tekrar son derece asagilaniyor! Adeta Liderimize "PUST" diyor, "CAHIL" diyor, "KORKAK" diyor, "ADAM DEGIL" diyor" vs vs....

"AK MI KARA MI", bütün albümünde bir tek bu parcasinda Hükümeti ve Tayyip´i cok güzel elestirmis. Ama bütün albümüne bakarsak, maalesef Devlet Bahceli beyi daha cok elestirmis ve hakaret etmis. Tabi, Ozan Arif´e göre Devlet Bahceli bey, TÜRKIYE icin Tayyip´ten kat kat daha cok TEHLIKELI ya, o yüzden olsa gerek!!! Bu parcasinda Hükümeti güzel elestirmis ama bunun icinde bile Liderimize catmis ona yüklenmis yani elestirilerinin hic degeri kalmamis oluyor!!!

Kardesim kimse bana burda bu albümün cok güzel oldugunu söylemesin. Akil var mantik var!

Bu Albümünün ne degeri var?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 4:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
"yasar33" demis ki: AK MI KARA MI........

bilmiyorum ama ben yanlış bir ifade bulamadım dikkat çekilen noktalarını eleştirdim kendimce ben bize bir hakaret göremedim herkes kendi işine geldiği gibi anlar anlar ama o küfür hakaret kokan iğrenç yorumlar yapmaya gerek yok hele helede başbakanın danışmanları gibi vatan hainleri ile aynı kefeye kimse koymasın yorumumdan alınacak olanlarda kusura bakmasın ve yukarıdaki şiiri iyice okusun bir ülkücü olarak okusun
anlamaya çalışsın anlamıyorsada daha fazla ülkücü olabilmek için çalışsın ve kendiside hiç değilse ozan arifin beşte biri kadar ülkücü aşılasın çile çeksin vatan için hepinize saygılar sunuyorum.
VATAN DENEN NAZLI GELİN ERDE ŞAN İSTER....

Sen zaten isine geleni görüyorsun isine geleni okuyorsun onu anladik kardesim. Bak yukaridaki yazdigim parcalarida DINLE ondan sonra cik benim karsima! O zaman göster bana senin Ülkücü anlayisini da görelim... Diger parcalarida dinle, oku anlamaya calis anlayamiyorsan daha cok Ülkücü olabilmek icin SEN calis kardesim. Ayrica iyi bir Ülkücü olabilmek icin illaki cile cekmenede gerek yok. Ama yeterki o diger parcalari dinle oku ve ANLA güzel kardesim.

ALLAH (c.c) yardimcin olsun...

Not: Ben bu siiri icin (Ak mi Kara mi) hükümeti iyi elestirmis dedim ama bu elestirisinde bile sn Bahceli beye ve MHP yönetimine yüklenmis dedim ve bunu Hükümet elestirilerinin arasina sokarak tüm siirin degerini kaybetmis dedim sadece!
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 5:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
"Sebas" demis ki:

Kardes iyi dedinde, Ozan Arif o parçada Sn Devlet BAHCELi'yi ayni bavula koymuyor, çünkü dikkatli dinlediysen, söyl diyor:

Su Basim Bas olsa, bitse benim derdim
Size neler ederdim !! diyor !!

yani biz güçlü olsaydik o akp hukumetini yasatmazdik demek istiyor !! BENCE! !!

ama yinede o saydiklarim parçalardan baskasi para etmez !

Kardes ben o parcada Tayyip ile sn Bahceli beyi ayni kefene koymus demedim. Albümün tümünü göz önünde bulundurarak ALBÜM icin ikisinede es degerde yüklenmis hatta Bahceli beye daha cok yüklenmis dedim. Böylece ikisinede sonucta düsmangözüyle bakiyor ve düsman torbasina sokmus ikisinide demek istedim...Sirf o parcasi icin demedim yani.

Zannetmeki bu adam sirf elleri igneler
ben benden olanlara neler söyledim neler
neler cekti elimden o oturan gölgeler

Bu sözlerin Tayyip´e elestiri siirinde ne geregi vardi?

Ve "BAS" olarak Devlet Bahceli beyli MHP yönetimini kastediyor.
Yani BAS BAS olsada falanda filanda yapardim size vs vs....
Anliyacagin yönetimden memnun degil ADAM yerine koymuyor ya sn Bahceliyi....

Diger iki üc parcasi güzel ama gözümde degeri kalmadi...

Neyse su parcasi bu parcasi demeyi birakalim.

Albüm 5 para etmez!
yasar33
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 7:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak ege kardeşim ben başbakanıda hükümetide onun partisinide hiç sevmem kim olduklarınıda çok iyi bilirim liderimizide tanırım ve daha liderimizede hakaret etmedim etmem beni tanıyanlarda bunu çok iyi
bilir ancak kusura bakmayın yanlışıda savunamam ben senin o yazında
üslubunu yanlış buluyorum sana karşıda bir kinim nefretim yok bunu iyi bil sadece senin yazdığın içinde eleştirmedim ben 10 aydır falan üyeyim bu siteye ama bakarsan ileti yazma sayım 15'i bulmaz ama süreklide takip eder yazılanlarıda okurum sizin yaptığınız katkılarıda inkar etmiyorum sizleride teprik ediyorum ama banada senin başbakanın senin gibiler diyede hakaret etme benim daha davayada vatanada milletede hiç bir zararım dokunmuş değildir bizim eleştirilerimizde yıkıcı bölücü değil sadece yanlış buldum eleştirdim beni kimseyle özdeşleştirme ve sizin gibiler diyede bir ifade kullanma sadece bana değil bu sitedeki tüm ülküdaşlarıma böyle ifadeler yanlıştır zarar verir.

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN...
60. HÜKÜMET MİLLİYETÇİ HARAKET...
cendere82
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 3:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adam devlet bahceliye yalakalik yapsaydi hosunuza giderdi degilmi?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 3:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yasar33 kardesim elestiriyorsun elestiriyorsun da, nedense Liderimiz Devlet Bahceli beye yapilan hakaretleri hic elestirmiyorsun bu benim dikkatimi cekti! Ülkücü dedigin, Liderini hic savunmazmi? Ülkücü dedigin, O Arif´in üslubunu ve Liderimize yapilan hakaretleri hic elestirmez mi? O kadar dil döktün ama bi kere olsun Liderimizi savunmadin!!!
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 4:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
cendere82 demis ki:

Bizi birakta, o adam tarafindan Liderimize yapilan hakaretler senin baya hosuna gitmis olmali degilmi?

Lidere ITAAT edeceksin kardesim!!!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 5:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cendere82 demiş ki:

Lidere itaat ne zamandan beri yalakalik oldu?

Komutanina itaat etmeyen askerle savas kazanilir mi?
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 9:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="EgE"]
Alıntı:
"Sebas" demis ki:

Kardes iyi dedinde, Ozan Arif o parçada Sn Devlet BAHCELi'yi ayni bavula koymuyor, çünkü dikkatli dinlediysen, söyl diyor:

Su Basim Bas olsa, bitse benim derdim
Size neler ederdim !! diyor !!

yani biz güçlü olsaydik o akp hukumetini yasatmazdik demek istiyor !! BENCE! !!

ama yinede o saydiklarim parçalardan baskasi para etmez !

Kardes ben o parcada Tayyip ile sn Bahceli beyi ayni kefene koymus demedim. Albümün tümünü göz önünde bulundurarak ALBÜM icin ikisinede es degerde yüklenmis hatta Bahceli beye daha cok yüklenmis dedim. Böylece ikisinede sonucta düsmangözüyle bakiyor ve düsman torbasina sokmus ikisinide demek istedim...Sirf o parcasi icin demedim yani.

Zannetmeki bu adam sirf elleri igneler
ben benden olanlara neler söyledim neler
neler cekti elimden o oturan gölgeler

Bu sözlerin Tayyip´e elestiri siirinde ne geregi vardi?

Ve "BAS" olarak Devlet Bahceli beyli MHP yönetimini kastediyor.
Yani BAS BAS olsada falanda filanda yapardim size vs vs....
Anliyacagin yönetimden memnun degil ADAM yerine koymuyor ya sn Bahceliyi....

Diger iki üc parcasi güzel ama gözümde degeri kalmadi...

Neyse su parcasi bu parcasi demeyi birakalim.

Albüm 5 para etmez![/quote]

Evet zaten yönetimden memnun degil, ama memnun olsun olmasin Biz Her zaman ve Her yerde, ne sartlar altinda olursa olsun, Her ZAMAN MHP'liyiz, TEJ YOL TEK SECENEK MHP !!! LIDER IYI OLSUN OLMASIN !!!

Haklisin o tayyib siirinde o sözler olmasaydi daha güzel anlamli olurdu ...

Gerçekten beni çok etkileyen bir kaset, gerçekleri biraz daha görüyorum ... ve içim kan agliyarak yasiyorum !!!!

ALLAH YÜCE TÜRK IRKINI KORUSUN

ALLAH ÜLKÜCÜ HAREKETI DAIMA KORUSUN YÜCELTSIN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
davaninAdami
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per Haz 08, 2006 9:44 pm    ileti konusu: yazik Alıntıyla Cevap Gönder

Burada goruniyor ki Adamin Adamligi cok yapilmak ta yazik.

Yavuz Sultan Selim bile babasini vatan ugruna tahtan indirdi, bahceliyi koruyanlar hangi yuzle koruyorlar?

Ecevitin onunde dugmesini ilikleyen saygisindan sigara icmeyen rahsan ecevitin ulkucu sehitlere bu davanin cilesini cekmis ulkuculere hakaretlerine ses cikarmayan liderin arkasindan gidenler nasil ozan arifin ulkuculugunu sorgular nasil basbugu agzina alirlar anlamis degilim. Ozan arif dunde ulkucuydu bugunde ulkucudur siz ve sizin gibilerin (Egenin dedigi gibi) cirkef duzenine ayak uydurmadi diye ozan arife dil uzatamazsiniz. Basbugumuzun emanetlerine ne kadar sahip ciktigimiz belli. Basbugumun "evladim" dedigi bir ozani sen kalkip bugun yere vuruyorsan en azindan seni hakli cikaracak bir icraatin olmali. Devlet Bahceli beyefendi Rahsan hanimin karsisinda elpence durup bizi oaresiz duruma dusuruyor, Ozanimin konserinde elini uzatiyor Ozanim, bahceli bey ise hic takmiyor bu nedir. Once kendinize bakin. Bugun APO hala yasiyor yada besleniyorsa bu sizin sucunuz. Siz kalkip ne yuzle oy isteyeceksiniz bu halktan.

T.T.K.Y
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız