Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DİNK SUİKASTİ TEZGÂHTIR!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ATAHAYAT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Oca 19, 2007 7:34 pm    ileti konusu: merhabalar bütün dostlar.! Alıntıyla Cevap Gönder

19,01,2007 haber bültenleri türk vatandaşı olan bir ermeni gazeteciye
suikast yapıldıgını anlatıyor..bu cinayeti nefretle kınıyorum..
şu anda sisli bir dönemde böyle bir cinayetin yapılması asla asla ve asla hiç iyi birşey degil bunlar yanlışşeyler uluslar arası arenada bizlerin kartlarını zor duruma düşürüyor..
bu neyi gösteriyor çok muamma bir dönem içinde bulunuyoruz çevremiz örümcek agı gibi daraltılmıya çalışılınıyor.
bir kerkük davası hortladı.bunun yanında eşkiya pkk ile ugraşıyoruz
üstelik bazı ülkelerde diaspora görüşülüyor..
Bence bu yapılan işte şimdi tam vatana hainlik ne olursa olsun kabul edilenemez..dünya ülkelerine karşı çok kuvvetli olmıya çalışan lobi faaliyetlerimizi bir an sıfırlanma noktasına geliyor..
bizler bu durumda uyanık olalım böyle zamanlarda provakaye gelmiyelim akıllı ve aklı selim olalım bizlerin vatan olarak kuvvetli olmamız lobilerimizin kuvvetli olması herzaman tek yumruk olmamız
ve böyle ucuz bir şekilde bölmeye ve zayıf düşürmeye kalkan bedbahtlar
içte ve dışta olacaktır ATAMIZ BUNU ÇOK GÜZEL anlatmıştır
İÇTE VE DIŞTA VE YAKININMIZDA HAİNLER OLABİCEGİNİ SÖYLEMİŞTİR...
düşman sisli havayı sever uyanık olalım bir olalım tek yumruk olalım..oyunlara gelmiyelim..
tüm dostlar ALLAHA EMANET OLUN !
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Oca 19, 2007 8:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazınıza katımamak mümkün değil...

Üzüldüm mü ? Hayır !

Ama Türkiye adına zorluklar çıkaracaktır. (Bu kısmına üzülmemek elde değil)

Umarım bu olayı da Ülkücülere mal etmeye çalışmazlar...

Herşey bir yana, ülkemdeki her olayda diğer devletler ne der, ne yapar demekten fazlasıyla bıktım...
Yettiyse yetti artık !
Her şeye maydanoz olmaktan vazgeçmeyecekler. Burası bağımsız bir ülke. En ufak olayı bile kendi çıkarları için kullanmalarından bıktım. Kanıma dokunuyor. Var mı ötesi ?

Küçük bir hatırlatma için Hrant Dink'ten inciler...

"Türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur"
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Cum Oca 19, 2007 8:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bir Türk olarak, yaziyorum bu yaziyi !
Bu olaya hiç üzülmedim,
bu hrant denen adamin zamaninda kaç kere 301 den yargilandigina bakin, kaç kere TÜRK'lüge hakaret ettigini unutmayin, kaç kere sözde ermeni soykirimini tv lerde bas bas bagardigini unutmayin, bunun gibilerine vatanimizda yeri yoktur !!
Herkes hak ettigini bulur IRKDASLARIM !!

ben bu olaya üzülmedim, ve satilmis medyamizada bir çift sözüm olacaktir !

zamaninda bir köy baskininda 33 vatandasimiz öldürüldü kim sesini etti !
askerlerimiz kursuna dizildi kim kilini kipirdadi ?
Hergün dul bacilarimiza yenileri ekleniyor, Sehit listelerine yeni isimler ekleniyor kim ne yapiyor ? bir basit haber veriyorlar bültenlerde ! " filan yerde 1 er Sehit oldu " sonra alisik oldugumuz tablo hukumet kinayacak, ve ertesi gün hersey unutulacak, ve bir daha tekrarlanacak bu olaylar !
ama is ermeni yazara gelince, bütün medyamiz " hain saldiri " " kahpece saldiri " vs vs vs

ne tez unuttunuz bu oldurulen sahis ASSALA yandasi oldugunu ?
ne çabuk unuttunuz bu adamin, BÜYÜK ERMENISTAN projesi yanlisi oldugunu ??? !!!

satilmis medya istemioruz

ve olaydan sonra ermeniler eylem yaptilar,kardeslerim, elinizi vicdaniniza koyun, eylem sirasinda bu slogan atildi " katil devlet hesap verecek " !! hele bu sloganin kürt vatandaslarimiz tarafindan atilsaydi orada polis nasil tepki gösterirdi, ve mansetler nasil atilirdi ? " hain kürt'ler ? " ayni sey ermeniler için geçerli ! ermeniler bu aksam hep bir agizdan, Vatanimiza devletimize bir kez daha hakarette bulundular !!
ama medyamiz hiç yazmiyor !!! yaziklar olsun !!!

ALLAH TÜRK IRKINI KORUSUN
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cum Oca 19, 2007 9:05 pm    ileti konusu: DİNK SUİKASTİ TEZGÂHTIR! Alıntıyla Cevap Gönder

Hasan Sabah, silahlı ve afyonlandırdığı teröristleriyle Alamut Kalesi tedhişçiliğinin en açık örneğiydi. Nizamül Mülk bu çetenin saldırısıyla katledilmişti. Müslümanlarının Emirleri Hz. Osman-Hz. Ömer-Hz. Ali terörize saldırılara hedef olmuştur. Rehberimiz, Efendimiz Hz. Muhammed(ASV) menfur şekilde zehirlenmiştir. Şiddet ve silahlı saldırılar amaçları itibariyle infial meydana getirmek, toplumsal çalkalanmalara sebebiyet amaçlı çeteleşmenin açık organize hareketleridir. Ülkemiz ve Milletimiz, yıllardır bu saldırıların Uluslar arası Gizli servislerin tezgâhları altında bunalımlı yıllar geçirmektedir. Mezhep kışkırtmaları, Madımak otel yangını ve Başbağlar katliamları, tehlikeli oyunlardı. Bu olayların açık failleri ve gizli elleri halâ gün ışığına çıkarılamadı. Belgelere göre 1909 yılından beri, ülkemiz de 65 yazar suikastlara uğrayarak yaşamını yitirdi. İlhan Darandelioğlu, Kemâl Fedâi Coşkuner Komünist çetelerin suikastına uğrayan şehit yazarlardır. Ülkücü Hareketin Hasan Tahsinleridirler! Terör, birilerinin olgunlaştırdığı ve darbelerine zemin hazırlaması için tezgâhlanan araçtır. 27/Mayıs ve 12/Eylül cuntacı darbeleri bunun en açık örnekleridir. Emekli Bedrettin Demirel Darbenin olgunlaşması için seyrettik ve bekledik!" demiştir. 12/Eylül öncesi İstanbul ve Ankara CIA-Mossad ajanlarının cirit attığı arenaydı. Bu gerçeği eski CIA ajanları anılarında yazmaktadırlar. 12/Eylül cuntacı ve yasadışı darbesi olduğunda, ABD Büyükelçisinin Bizim çocuklar darbe yaptı!" raporunu Pentagona göndermesi manidardır. Emekli istihbarat Daire Başkanı Sn.Orakoğlu Ülkemiz 36 ülkenin istihbarat elemanlarının ve açık tehditleri altındadır!"(Kanal 7 Haber 19 haberleri 19/Ocak/2007) beyanında bulunmuştur. Böylesi bir coğrafya ve 72 milyon nüfuslu,dış borçları son 4 senede 2 kat artmış,sosyal barışı sağlanmamış,bölücülük tehlikesinin en üst boyutta sergilendiği ülke de suikastları ifâ ettirenler,Türkiye üzerinde abluka hareketlerini genişleten çeteleşmenin ürünüdür. Hablemitoğlu suikastı gizli servislerin işi olduğu konusunda her kesim hem fikirdir. Suikasttan 2 saat evvel mobil telefon vericilerin başka kanallara yöneltildiği suikast mahalli ve çevresinin temizlendiği ve eylemin halâ aydınlatılmamasındaki karanlık şaibeleri ortaya sermiştir. Danıştay saldırısını tetikleyenler ve azmettirenlerin adresi belli mi? PKKya karşı kullanılmış Hüseyin Velioğlu davalarına giren bir Avukat ve sokak eylemlerinde yer alanların bireysel ve fevri manâ da bu saldırıyı gerçekleştirmeleri mümkün değil! Bu eylemlerin ve saldırıların ülkeyi ne derece gerdiği ve bunalımların hangi noktalara tesir ettiği, kurumlar arası diyalogların koptuğu şartlar doğdu. Unutmamak lâzım ki; Danıştay saldırısı Başörtüsü sorununu çözümü önüne set koyan provokatif hareket olarak tetiklenen tezgâhtır. Bu kanlı saldırıyla beraber, demokratik talepler rafa kaldırıldı. Asla ve hiçbir zaman iddia ve düşüncelerine katılmayacağım Hrant Ding saldırısı Türk Milletini kalın duvarlar arasında mahkûm etmeye çalışan gizli servislerin açık ve hileli, şeytani oyunlarının sadece bir parçasıdır.

Bu saldırı sonrası Agos Gazetesi önünde toplanan 30 kişilik PKKlı göstericinin attığı sloganlar ve Devletimize hakaretleri sahneye konulan tiyatronun senaryosuydu. Taksim meydanına kadar yürüyüş yapan PKKlıların oturma eylemleri, tetiğe basanların vitrine çıkardığı şaibeyi gözler önüne sermiştir. Terör ve şiddet hiçbir onaylanamaz. Karşıt düşünceler de de olsak, insan hayatına yönelen silahlı saldırıların Milletimize zararlar getireceği ve gizli servislerin oyunlarına düşeceğimiz unutulmamalıdır. Bu saldırı, Ermeni diasporasının onayıyla ve ABD de görüşülecek sözde soykırım tasarısını desteklemesi düşünülen bir eylem olarak sahnelendi. PKK bu saldırının taşeronluğunu üstlendi. Planlanan, ilk etapta belli kesimlerin suçlanmasıydı.
Patrikhane avukatı Kezban Hateminin Haber Türk kanalındaki konuşmasındaki satır aralarında bu mesajlar vardı. Fail belli olmadan, fiil hakkında yorumlar yaptılar. . Bu olay sonrasında, Fransanın hemen atağa geçerek Uluslar arası araştırma komitesi kurulması önerisi gündeme geldi. Bu girişim Lübnan Başbakanı Hariri suikastı sonrasında da hayata geçirilmiş ve Lübnanın iç tahkikat organizasyonu tasfiye edilmişti. Bu talepleri sonrasında, iç hukuk sistemimize de müdahale edecekleri unutulmamalıdır. Ermeni diasporası, Fransız meclisinin aldığı ve sözde soykırım yoktur! İddiasına ceza yasasını onaylaması sonrasında (H.Dink bu kararı şiddetle reddetmişti) H.Dinke karşı açık tavır almıştı. Disporanın önündeki bu engel bu saldırıyla ortadan kaldırıldı. H.Dink suikastının karanlık planlarını yapanlar, bir taşla iki kuş vurmayı hedefledi. Büyük Türk Milleti bu oyunları milli birlikle çözecektir. Ülkemizi Irak-Lübnan-Suriye-İran saldırı denklemine dâhil etmeye çalışanların oyunları mutlaka bozulmalıdır. Ülkemizde ön planda bulunan yazar, politikacı, emekli subay ve istihbaratçılar mutlaka korunma altına alınmalıdır. 2007 senesi bu tür oyunları tezgahlayanların açtığı terör oyunlarına kapı açmamalıdır.

Türker Akın Sağlık
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ATAHAYAT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Oca 19, 2007 10:01 pm    ileti konusu: agzına saglık gardaşım..! Alıntıyla Cevap Gönder

Bu açık ve net duygularını ve düşüncelerini söylemen çok güzel arkadaşlar lütfen herzaman uyanık olalım bakın yine çok ucuz dış mihraklı ve belkide bu piyon kim ise AÇIK VE NET TÜRKİYEYİ KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTİYORLAR BU OYUNLARA GELMİYELİM HERKES METANETLİ OLSUN BİRLİKTEN BERABERLİKTEN GÜÇ DOGAR İÇTE VE DIŞTAKİ HAİNLER EMELLERİNE ULAŞAMIYACAKLAR YALNIZ BİRİBİRİMİZE KENETLENELİM MİLLİ BÜTÜNLÜGÜMÜZE VE BENLİGİMİZE
SAHİP ÇIKALIM ...
HER TÜRLÜ OYUN VE TEZGAH YAPILIYOR BUNLARI YAPANLAR BELLİ
BUNLAR TÜRK ULUSUNU YIKMAK VE PARÇALAMAK İÇİN TEZGAH VE SENARYOLARDIR..
TEK YUMRUK TEK FİKİR HERZAMAN POZİTİF ENERJİ İLE KENETLENELİM ALLAHIN İZNİYLE BU ZOR GÜNLERİDE BİRLİK BERABERLİGİMİZLE AŞACAGIZ
İYİ GÜNLERİN İLERİDE BİZLERLE OLMASI DİLEGİYLE.......

ALLAHA EMANET OLUN.....
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 4:21 pm    ileti konusu: Hrant Dink Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlarımızın,müteveffâ Hrant Dink'in öldürülmesi !le ilgili görüş ve düşüncelerini bizimle paylaştıkları için, kendilerine teşekkür ediyorum.
Ülküdaşlarımın malumudur. mensup olduğumuz yüce Dinimiz İSLAM, kolay kolay ne ölmeye ve ne de öldürmeye(Özellikle de öldürmeye)asla izinn vermez!!. Bu itibarla, adı geçen vatandaşımızın öldürülemsi, şahsımı vefkalade üzmüştür. Bunun sebebi, bir değil birden çok fazla...
Dostlar, bu satırların yazarı, seksen öncesini adıım adım, nefes nefese yaşamış bir arkadaşınızdır.(Daha önce, bunu ,bu sitede ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERLE İLGİLİ HATIRALARIM başlığı altında, sizlerle sunduğumu düşünüyorum.) Bana innamanızı rica edeiyorum. Şu gökkubbe altında, -ALLAH'ın emri gelmeden ölmek ve öldürmek kadar kötü bir şey yok! Maalesef kanla kan da temizlenmiyor..ALLAH muhafaza, kan kanı çağırıypor ve can canı davet ediyor...herşey ama her şey çok daha kötüye gidiyor. Hiç bir şey kötü iken iyi olmuyor..her şey çok daha kötü oluyor.
Bunları,KAN VEREMEKTEN VE KAN GÖRMEKTEN ve kan yazmaktan.. yorulmuş, bitmiş, tükenmiş bir kuşaktan geldiğim için söylediğimi düşünmeyiniz, lütfen!. Tabbi ki bunun da tesiri var. Fakat bunları paylaşmamın tek sebebi, geldiğimiz kan ve can gölü değil....
Bilindiği gibi, Yaratıcı Kudretin yanında, insan ve onun hayatı çok değerli ve pek muhteremdir. Bu konuda ilahi ferman aynen şöyle demektedir:(meâlen) BİR İNSAN ÖLDÜRMEK YERYÜZÜNDEKİ TÜM İNSANLARI ÖLDÜRMEK GİBİDİR. BİR KİŞİ DİRİLTMEK DE KEZA BÜTÜN İNSANLIĞI DİRİTMEK GİBİDİR.
Çünkü Dostlar, O'nun yanında bir insan, hem yerlerden büyüktür ve hem de göklerden...O'nun Hz. HAKK'ın katında bir insan, zamanlardan da azizdir, mekanlardan da...Dünyalardan da önemlidir, ukbalardan da...
Bunun için mukaddes dinimiz İSLAM, şartlar ne olursa olsun,"öldürme" yetkisini, katiyyen fertlere vermez, devletlere tevdii eder, onların devbletlerin-milletlerin hukukuna bırakır. Bunu bu ilahi hakikkatı, çok iyibilen şanlı ecdadımız, bu konuda son derce dikkatli ve rikkatli hareket etmişlerdir. Türk Cihan Devleti'nin altı asırlık tarihinde, Osmanlı mahkemelerinde, ölüme mahkum edilen insanların sayısı sadece iki yüz civarındadır. Hırsızlık yaptıkları için elleri kesilen kişilerin adedi da yalnız on altıdır. Üzerinde derinliğine ve genişliğine düşünmek lazım değil mi arkadaşlar?..
haydi ne olur, hep beraber bir defa daha düşünelim.

Katılırsınız-katılmazsınız... her iki durumda da saygıyla karşılarım. Benim bu konudaki kesin fikrim şu: BU GÜN HRANK DİNK' E KURŞUN SIKAN EL, YARIN GÖZÜNÜ KIRPMADAN SİZE DE BİZE DE(kendisi gibi düşünmeyen-görmeyen-anlamayan...) HERKESE SIKABİLİR. BUNU ÇOK İYİ BİLİYOR VE BİR AN OLSUN AKLIMDAN ÇIKARMIYORUM.
Özet olarak; 35 yılllık bir Ülkücü olarak,adı geçen vatandaşımıza sıkılan kurşunu, sıkan eli-ve sıktıran beyni ve kalbi -kim olursa olsun..)nefretle şiddetle kınıyorum. Biz salavatla tay eğitirken, kuyruğunun altına diken bırakan insanların bu vatanın, bu milletin ve bu devletin dosttu olmadığını da çok iyi biliyorum.
Ayrıca ben, Hrant Dink'in yabancı servisler tarafından öldürüldüğünü düşünüyorum.
Sizin de muttali oduğunuzu düşünüyorum.
Akşam Habertürk Televizyonunda, Melih Meriç'in, AV. Kemal Krinçsiz' ile yaptığı konuşma, beni, ailemi, dostlarımı, kısaca sağduyu sahibi olan herkesi sonderce rahatsız etmiştir. Bu sbeple mezkur Tv kanalını ve adı geçen şahsı, protosto ediyorum.
Hayır! bu işler böyle olmaz!... bu şekilde yapılmaz!...
Tavır yanlıştır....Demekrasiyi içine sindirmiş olan insanlar bu kadar sert-haşin hareket edemez, etmmemelidir!
Bizde bu gibi davvranışlara; YANGINA RÜZGARLA GİTMEK denir.
Gerek sesli medya ve gerekse yazılı basın, herzman olduğu gibi bu olayda da maalesef sınıfta kalmıştır.
daha dün, kalem gibi bir Türk askeri bir Assubay, hünharca şehit edildi. Bugün İnternette gazetelere baktım, aradım-taradım. Bu şanlı-şerefli Türk delikanlısı ile alakalı bir makale dahi bulamadım...ALLAH-LİLLAH aşkına dostlar, vatandaşımız Hrant Dink beyle ilgili sayfalar dolusu yazılar kaleme alan insanlar, niçin Türk askeri ile ilgili, bir kaç satır olsun, yazmamışlar ve dolayısıyla acımızı paylaşma ihtiyacı duymamışlardır. (Bu mukayeseyi, çok mecbur olduğum için, yapmak zorunda kaldım...)
Evet, derin bir konu... Biliyorum...Siz de farkındasınız. Konu derin ve olabildiğince de hassas olduğu için, beynimi ve yüreğimi satırlara aktarmakta oldukça zorlandım. Mazur görmenbizi diliyorum.Önümüzdeki günlerde, başta Kadir Bey olmak üzere, beyni zengin kalbi derin ve niyeti temiz arkadaşlarımız, mesleyi muhakkak gümndeme getirecekler, konuu üzerinde çok daha uzun yazacaklardır. Bunu kendilerinden istierham ediyorum.
Yüce HALIK vatanımızı, milletimizi ve devletimiz her trülü bela ve musibetten korusun.
En samimi selam ve muhabetlerimle.

ALLAH(c.c.)'a emanet olunuz.

Bedii Edipoğlu
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 5:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ermeni-Türk asilli gazateci Hran Dink´i tanimiyodum bu son günlere kadar.Ama duyduklarim kadariyla bizim görüsümüzden olanlar arasinda pek sevilmiyordu.Hem yazisiyla hem görüsüle olsun.Bir insan vaan aini olabilir sahtekar kendi menfaainide düsünebilir ama her zaman biz belirleyemiyoruz kimin hain oldugunu kimin olmadigini.Ama bu adamin öldürülmesiyle türkiye zarar görecekir belkide gözler MHP ye cevirilecek.Zaten Avrupa olsu Amerika olsun atamizi ariyordu bu onlara koz olmus oldu.Insallah Türkiye bu suikast nedeniyl zarar görmez.
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 7:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarım ben çok üzülmüyorum kınamıyorum da

o kadar mehmetciğimiz polisimiz ölüyor bişe olmuyor çare bulamıyorlar

bi ermeni gazeteci ölünce ortalık karışıyor. sonucta oda insan ama

olmuyor keske onlar bizim kadar hassas olsalar.

saygılar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 9:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hrant dinki malum görüşlerinden dolayı hiç sevmiyordum aksine büyük bir hınç duyuyordum kendisine.öldüğüne kendi adıma üzülmedim.ama ölümü bu şekilde olmamalıydı.çünkü türkiyenin bu zamanlardaki gündemine bir bakarsak amerika meclisinde ermeni soykırımı konuşulacak türkiyenin bir sınır ötesi operasyonla kerküğe girmesi konuşuluyor ve bunlardan öte türkiyede yükselen bir milliyetçilik var.bütün bunlar olurken bu olayın faili olarak türk milliyetçileri ülkücüler gösterilecektir.ve gösterilmeye başlandı.bugün çıkan gaztelerin hepsine baktım 3 gazete dışında bütün gazteler türk milliyetçilerini suçluyor bütün köşe yazarları atıp savuruyor.dün habertürk kanalında melih meriç le avukat kemal kerinçsizin konuşmasını izlemeliyidizi.melih meriç bütün kinini kemal kerinçsiz üzerinden türk milliyetçilerine kustu.bu olayın faali siz ve sizin görüşünüzü sanunanlardır dedi.ve aynı saatlarde diğer tv lerde yayınlanan programlardada aynı kanıya vardılar.satılmış aydın bozuntuları ülkücüleri suçluyor.ülkücülerin bu olaydan nasıl bir çıkarı olabilir bunu hiç düşünmüyorlar.ülkücüler bu vatanı karşılıksız sevenlerdir bunuda anlamıyorlar.bu kişiler vatanına kötü haller getirecek olaylara karışmazlar özellikle günden bukadar karışıkken.bizim günahımızı alanların ALLAH belalarını versin.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
BOZKURTTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 9:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tarihteki ihanetlerinden dolayi duydugumuz büyük kinler ve gündemden düşmeyen aleyhimizde kullanilan yoktan varedilen soykirim iddialari neticesinde ermeni ismini duydugumuzda onyarginin en belirgin ve en dogal ozelliklerini yasiyoruz.Bu yazar hakkindaki düsüncelerimizin olumsuz olmasinin nedeninin en buyuk payini olusturuyor ermeni ismi.Tahmin ediyorum ki ermeni ismi nedeniyle bu kisinin dusuncelerini yaptiklarini belirlemeden yargimizi koyduk kimimiz sevindik kimimiz ismini koyamadik kaldik kimimiz kotu yorumladik.
Acikcasi gundemi bu kadar teskil edecek bir konu olamaz haberin abartildigini dusunuyorum kacimiz olay oncesi bu kisinin varligindan haberdardik.Haberdar oldugumuz cok onemli bir deger var mehmetcigimizin sehit olmasi arkasinda acili insanlar birakmasi!!!medya icin artik gundem olustumuyor ve herkesi dusundurmeye sebep verecek bir olay olmaktan cikarilmis ben bunu yorumlayabiliyorum bu manzara karsisinda bu aci tabloyu yorumlayabiliyorum kardeslerim.
İLLAKİ YORUM YAZMAM GEREKİRSE DE SOYLE BİR YORUM YAPABİLİYORUM!!!
BU İNSANİN OLMESİNDEN UZUNTU DUYAN İNSANLAR ARASİNDA KAC TANE VATAN HAİNİ VAR BİR TANE VARSA UZULEMEM BİN TANE VARSA SEVİNEMEM.

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 9:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu suikast üzerimize oynana bir oyunun birsürecidir.bu suikastı ermeniler kendileri yapmıştır yani ermeni diasporası yapmıştır.çünkü dünyaynın birçok yerinde ermeni soykırımı konuşulacak ve gündemi kendilerine çekmek için bu oyuna başvurdular.bugün bir haber sitesinde bu haberle ilgili yapılan yorumların birinden bir kürt vatandaşımız ülkücülere ağıza alınmayacak laflar söyledi ve cümlesini şöyle bitirdi.ermenilerle kürtler birbirine benzeyen milletlerdir.ermeni kürdün kardeşidir.bu cinayetin faili türklerdir dedi.söylediklerinin bir kısmı doğru .ermenilerle kürtler birbirine benzediği doğrudur bütün kürtleri kastetmiyorum geneli öyle.her ikiside bu ülkeye ihanet etmekle önürlerini geçirmiş milletlerdir.ama türkler hiçbirzaman böyle kirli bir oyunu oynamaz.türkler hiçbirzaman soykırım yapmaz.bunu herkes bilecek ermenilerde bilecek kürtlerdebilecek.bu vatanı ya sevecekler yada terkedecekler.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
BOZKURTTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 9:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yanlis anlasilmamak icin aciklama geregi duydum o bin tanesinin eline oyle bal kaymak surduk ki kardesler bu yuzden sevinemedim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 11:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gündemin arkasina bakin...

Kerkük ile ilgili karar asamasindayken ve her an icin sinirötesine cikilmasi muhtemel bir durum varken niye böyle bir kavsak olustu?

Musul icin son günlerde medyada hakkimiz oldugu yönünde haberler cikarken böylesi gündem degisikligi? Neyse...

Birlileri kiritiyor...

Neymis Ermeniler Türk imis, Türkler de Ermeni.. Alakaya turp suyu... Bu kadar ileri gidilir mi diye sormak gerekir. Niye olaylari oldugu boyutta kabul edemiyoruz.

Sözün özü; gündemi kendimiz yazalim. mevcut gündemin arkasina bakalim. Birileri yutturuyor, uyutuyor... Kediler arslan kesiliyor.

Bozkurtlar yine sagduyulu... Sagduyulu olmaya da devam edecegiz...
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pzr Oca 21, 2007 9:58 am    ileti konusu: Apo ile Hrant ın ortak yönü ne? Alıntıyla Cevap Gönder

Bebek katili Abdullah Öcalan ile öldürülen gazeteci Hrant Dink in ortak bir yönü olduğunu biliyormusunuz? Hrant Dink öldürüldükten sonra ne kadar bölücü örgüt yandaşı varsa !!Hepimiz Hrant ız,katil devlet hesap verecek !! sloganları ile meydanları doldurdu.Peki bölücüler Hrant Dink i neden bu kadar çok seviyordu?.

Bu sorunun yanıtını sizler için aradık ve bulduk.Bebek katili Apo ile Hrant Dink aynı internet sitesinde köşe yazarı.Birilerinin Türk bayrağına saralım dediği Hrant efendi meğerse apo adlı bebek katili ile aynı satırları paylaşıyormuş.İşte ispatı..(www.koxuz.org
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız