Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DİNK SUİKASTİ TEZGÂHTIR!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Oca 22, 2007 11:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Safak demiş ki:
MHP Trabzon İl Başkanı Muhammet Öztürk, Yasin Hayal'in ve gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısının MHP ile uzaktan, yakından ilişkisi olmadığını bildirdi.

Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, ulusal bir gazetede bugün, gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısını azmettirici olarak ismi geçen Yasin Hayal'in MHP Akçaabat İlçe Teşkilatının çay ocağını çalıştırdığı şeklinde haber çıktığını belirtti.

Haberin tamamen asılsız, gerçek dışı ve hayal ürünü olduğunu savunan Öztürk, şunları kaydetti: ''Ne Yasin Hayal'in ne de katil zanlısının MHP teşkilatlarıyla bırakın hukuki bağını uzaktan ve yakından ilişkisi yoktur. Bu tür asılsız haberlerle MHP camiasını karalamaya çalışanların niyetinin ne olduğu bilinmektedir.

Bu tür gayretler hiç kimseye fayda sağlamaz. Camiamız duyarlılığını ve sabrını tahrikler ne olursa olsun korumaya devam edecektir. Ülkemizde yaşayan her insanımızın can ve mal emniyetini sağlamak ve korumak işbaşındaki siyasal iktidarın görevidir. Sorumlu aranıyorsa buralarda aranmalıdır.''

Ülküdasim aramiza hosgeldiniz..

Ayrica degerli yaziniz icin tesekkür ederiz. Lakin haber, yazi vs. Otagimiza tasinanlarin kaynaklarini bilmek isteriz. Konunun takibi ve dogrulugunun tesbiti icin hayati önem arzeder.

Dikkatinize...

Saygilarimla...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Sal Oca 23, 2007 12:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Can'a, Etyen'e, Yaşar'a, Orhan'a velhasıl kendini "Ermeni" hisseden herkese ithaf olunur...

Bu memleketin hastalığı bu. Armudun sapıyla çöpünü, at izi ile it izini birbirine karıştırmak.

Fikir özgürlüğünü savunmak adına millete sövmek.

Akli melekeleri normal çalışan herkesin kınayacağı bir cinayette topyekün bir milleti "katil" ilan etmek...

Ve katilin doğduğu memleketi "ıslah" için orduyu göreve çağırmak...

Duygu fırtınası ile "ben o değilim, ben buyum" veya "ben de ondanım" sloganları ile gezinmek...

Sahi "ben Türk'üm" demekle "ben de Ermeniyim" demek arasındaki Nasyonalist fark nedir?

İki kat üst komşum İzzet Ulvi'nin dediği gibi Talat Paşa öldürüldüğünde kaç Ermeni "Ben de Türk'üm ben de Talât'ım" demişti"?...

Merak ediyorum...

Etyen'in "değişemeyen Türkler"i mi daha milliyetçi, yoksa Taşnak partisinin yönettiği Ermeniler mi?

Yoksa, Hrant'ın cenazesi kalkmadan ABD Başkanı'na mektup yazan Diaspora Ermenileri mi?

Katle üzülmekle, akıl ve iz'anı terketmek arasındaki ince çizgiyi bir türlü ayırd edemiyoruz...

Romantik kalem Can'ın kaleminden dökülenlere bakınca edebiyatta aklın olmadığını söyleyenlere hak vermiyor değilim.

Cemil Meriç üstadın dediği ne kadar da doğruymuş "Şiir, fikrin emekleme çağıdır..."

Evet bu arkadaşlar, cinayetin üzüntüsünden olsa gerek mensubiyetlerini unuttuğu gibi akıllarını da rafa kaldırdılar...

Can Dündar'ın dediğini yapsak. Ve toplama kampı kursak, 301'in kaldırılmasına karşı çıkanları, 301'vari fikirlere temayülü olanları, Adalet, içişleri Bakanlarını ve dahi Başbakan'ı, Milliyetçi dernekleri, siteleri ve etnik ayrıma karşı çıkıp üniter yapıyı savunanları, evde yemek yaparken "memlekette 36 etnik grup var" diyenlere söven Ayşe teyzeyi hasılı Can Dündar gibi düşünmeyen bütün vatandaşı buraya doldursak...

İşte milat bu olurdu...

Türk (pardon Türkiye) aydınlanması gerçekleşirdi... Böylece Can'da Ermeni olurdu, hepimiz Hırant olurduk...

Bu yazıyı yazanı da, bunun gibi yazanları da içeri atsak ne güzel olurdu değil mi?

Çünkü bunlar Milliyetçi, bir türlü "değişemeyen Türk". Ve dahi "Faşizan eğilimlere" sahip "sapık" bir ideolojinin sahibidirler...

Çünkü bu meseleye onlar gibi bakmamaktadırlar...

Çünkü, bu memlekette Türk Milliyetçiliği ikrah edilen bir şeydir ve Türk denilen "o damarları zehirli kanla dolu" çoğunluk bu mekruh ideolojiyi pek severler...

Peki Hrant veya Etyen, ömürleri boyunca mücadele ettikleri Ermeni milletine hizmeti hangi saikle yapmıştır?

Türkler adam olmaz deyivermeyi "edebi bir şekilde" beceren Etyen, ezilmiş Ermeni milletine Milli hislerle değil de enternasyonal hislerle mi bağlıdır?

Ermeni'yi Ermeninin savunması "azınlık" hakkı da, Türk'ün Türk'ü savunması Milliyetçiliktir bu memlekette...

Bu memlekette Türk'ten başka her türlü anasırın milliyetçiliği yapılır kimsenin sesi çıkmaz da Türk deyiverince bu arkadaşların bir yerlerine iğne batmış gibi olur...

Ve bu memleket ve bu memleketin insanı bin küsür yıldır, Ermeni'yi, Süryaniyi hasılı kendini azlık gören herkesi bağrında yaşatmamış mıdır?

Latinlerin doğradığı Rum'u, Haçlının kovaladığı Ermeni'yi bu millet bağrına basmamış mıdır?

Bu millet değil midir Ermeniden Bakan, Sadrazam yaparken Fransız'ın ve Rus'un gazıyla Taşnak birliklerinin doğradığı?...

Belki de dünyada "müsamaha"nın öğretileceği son Millettir Türkler... Bence Etyen, önce Karabağda binleri doğrayan Taşnakları, Asala'yı finanse eden Diaspora'yı adam et, ondan sonra Ermenistan'da bile yaşayamayacağı kadar özgür yaşadığın bu ülkeye dil uzat...

Yok eğer dersen ki, "kardeşim, ben bu ülkenin vatandaşıyım bana ne Ermenistan'ın vaziyetinden" diye, o zaman bu ülkenin vatandaşı gibi davran; sağduyu tavsiye et herkese, at izi ile it izinin karıştığı bir zamanda beraber yaşadıklarına sövmeyi bırak!...

www.etikhaber.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Safak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Sal Oca 23, 2007 12:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hoş buldum, teşekkür ederim Vuslat reis. Üzgünüm eklemeyi unutmuşum, hatırlattığınız için teşekkür ederim.
saygı ve dualarımla...
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Sal Oca 23, 2007 10:36 pm    ileti konusu: Hrant Dink Alıntıyla Cevap Gönder

Herkese Hayırlı Akşamlar,

Burada Müteveffa Hrank Dink'in öldürülmesi ile alakalı önemli tahlil yazıları okuduk. Başta Kadir Bey olmak üzere, bu konuya zaman ayıran , emek harcayan beyin ve gönül veren bütün Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.
Bir iki günden beri, şu marksızların, ırkçı Kürecilerin ve aşırı solcuların yaptıklarını gördünüz değil mi arkadaşlar?!..Vallahi baştan-beyinden olduk....Adamlar sebep arıyorlarmış. Türk devletine, Türk milletine ve milliyetçilerine saldırmak, hakaret etmek için. Adamlar demediklerini-söylemediklerini bırakmadılar. Olur da bu kadar mı olur….??...
Marksiz –komünist ve ayrımcı bezirganların yanında, Ermeni vatandaşlarımız son derce dikkatli ve temkinli hareket ettiler., din kardeşleri olan Hrank Dink’i istismar etmek gibi bir şeye tenezzül etme gereği duymadılar. Buradan onlara teşekkür ediyor ve başsağlığı diliyorum. Kıralıdan ziyade kıralcı geçinen yerli ve işbirlikkçi şarlatanlar!Ne yazık ki onlar kadar olmadılar.
Ayıplıyorum…kınıyorum…teessüf ediyorum…
Yazık size…Bir de aydın olacaksınız…öyle mi?!...
Yapmayın…etmeyin…ALLAH’tan korkmuyorsunuz biliyorum. Ne olur yediğiniz ekmekten, içtiğiniz sudan ve teneffüs ettiğiniz havadan utanının…Çarık suratlı yaratıklar!!...
Türk devletine karşı olan kininizin bu kadar çok büyük olduğunu hakikaten tahmin etmiyordum. Nedir bu yahuuu?!...Bu vatanda doğan ve bu vatanın ekmeğini yiyerek, suyunu içerek büyüyen ve okullarında okuyan, Ordusunda askerlik yapan insanlara yakışır mı bu denli nefret?! Siz bunu kendinize nasıl yakıştırabiliyorsunuz?!...Televizyon ekranlarında size bakarken, gazetelerdeki yazılarınızı okurken itiraf edeyim. Yüzümüz kızardı. Bir Türk milliyetçisi olarak utandım-sıkıldım…Bir Türk vatandaşı Türk devletine NASIL OLUR DA KATİL DEVLET DİYEBİLİR. TEMELİNDE VE HARCINDA 450 BİN ŞEHİDİN KANI-CANI BULUNAN TÜRK DEVLETİ NİÇİN KATİL OLSUN?!.. Mustafa Kemal Atatürk’ün ve şanlı dedelerimin can verip-kan akıtarak kurdukları devlete katil devlet diyemezsiniz! Arkadaş!! Buna hakkınız yok!..Ben buna izin vermem.. Hayır! Türkiye Cumhuriyeti devleti asla ve kat’a katil değildir. Birkaç beyinsizin, vicdansızın yaptığı işlerden dolayı Türk Devletini bu kadar örseleyip-hırpalamaya hakkını size vermem verem..Siz bu hakkı nereden ve kimlerden aldınız?!..
Biliyor musunuz, biz sizler gibi davranan ve düşünen insanların bu milletin manevi katilleri olduklarına inanıyoruz O halde katil sizsiniz…
Oldum olası, bu milletin ne dinine, ne diline ve ne de vatan ve milletine; devlet ve bayrağına hiçbir zaman en küçük bir saygı göstermediniz! Türkün milli ve manevi değerleri söz konusu olduğunda dere-tepe dümdüz gittiniz. Duyarlı davranmadınız…. Saygılı olmadınız..Bu itibarla, Ogün ve benzeri katillerin ortaya çıkmasına can alıp kan akıtmasına büyük oranda sizin bu davranışlarınız sebep oldu. Mütemadiyen boş beyinli, fakir gönüllü ve aç mideli insanları tahrik ettiniz… canlarını acıttınız. Şu iki gün içinde, altmışına merdiven dayamış olan şu satırların sahibini, yemeden-içmeden kesilmesine sebep oldunuz. Bundan daha büyük bir günah olur mu?!...Unutmayın. İlahi kültürümüzde SEBEP OLAN O İŞİ YAPANDAN ÇOK DAHA SUÇLUDUR.
Bu ne ciddiyetsizliktir böyle…
Olu olur da AB'ye ve Ermenilere bu kadar da yağcılık olur mu be!!..
Vıcık vıcık…her taraftan yağ akıyor.
Herkes Ermeniymiş…Ne münasebet…Bu menfur olayı lanetlemek için Ermeni olmak zorun damıyım?!.. Demokrasinin gereği, Ermeni’nin Ermeni, Türkün Türk olarak kalması ve böylece birlik ve beraberlik içinde yaşaması değil midir?!!
Nedir bu kadar bezirganlık..şarlatanlık…
Bir zamanlar dışarıda, aslanlar gibi Türk Gençleri, şahit edilmişti. Fransızlar, Almanlar ve Ermeniler….böyle davrandı, sizin gibi devletlerine KATİL DEVLET DİYE BAĞIRMIŞLAR MIYDI?!! KILLARI BİLE KIBIRDAMAMIŞTI.
Ne mümkün….bu isyan ve bu küfür ancak benim yurdumda yapılır…İyi de ne zamana kadar…
Unutmayın; sizler böyle yaptığınız ve bu şekilde yaptığınız ve yazdığınız müddetçe Ogünlerin sayısını artıracak ve kin ve nefretlerinin çok daha fazla artmış olmalarına sebep olacaksınız. Oldunuz bile…
Yanlış anlamayın! Hrank Dink beyin katledildiği günün gecesinde, üzüntümüzden sabahı edemedik.
Çocuklarımın annesinin göz yaşlarına ne yapsak ne etsek engel olamadık.
Çünkü bir insan, bir Türk vatandaşı, bir baba, bir dede...katledilmişti.
Hrant Dnk beyin düşünce ve görüşlerine elbettteki katılmıyordum. herdefasınsa, ahh keşke fikirlerini biraz daha sakin ve biraz daha dikketli ve temki yazmış olsaydı...derdim..diyorum.
Tabii ki acıdık..üzüldük…Cinayet cinayettir. Bunun hiçbir tevili- tefsiri-izahı olmaz!!... mensup olmakla dünyanın en talihli ve en çok nasipli olduğuma inandığım İSLAM; hiçbir şekilde ve hiçbir surette ve hiçbir zaman(savaşların dışında) insan öldürmeye izin vermez asla!! Biz bunu herkesten çok daha iyi bilen ve mucibince hareket eden insanlarız.
Biz Türk milliyetçileri olaya böyle bakarken ve bu minval üzere yaklaşırken sizin şu tutumunuza bankız!!...Milliyetçilimize demediğinizi bırakmadınız!
Beyler ve bayanlar! Sizin bu vatanı nasıl gördüğünüzü ve nasıl bulduğunuzu bilemiyorum… Sizin gözünüzde-gönlünüzde Türk vatanının ayağınızdaki ayakkabı ve kolunuzdaki saat kadar değer ve kıymetinin olmadığını düşünüyorum. .Şu yaptıklarınızdan ve sergilediğiniz tavır ve davranışlarınızdan bunun böyle olduğunu düşünüyorum.
Fakat biliyor musunuz bizim için, biz Türk milliyetçileri ve Ülkücüler için; bu vatan, bu millet ve bu devlet anamızdan, babamızdan, kardeş ve bacımızdan; çocuklarımızdan ve onların sevgili annelerinden çok çok daha önemlidir, kıymetlidir. Bunun için gökler yere inse; yerler göklere çıksa biz bu vatanın maddi ve manevi zarar görmesine, yara almasına izin vermeyeceğiz.
Kanıma, canıma ve imanıma yemin ederim ki; bu sözlerimde asla ve kat’a hilaf yoktur.
Boşuna uğraşmayınız…Kendinize geliniz…Aklınızı kullanınız…kalbinizle hareket ediniz…
Bu satırların yazarının her iki dedesi Çanakkale’de şehit oldu. Rahmetli anacığımla merhum Babacığım Amca çocukları idi. Anam üç yaşında yetim kalmış, Babam da altı yaşında. .Gün geçmez ki can anam bunu dile getirmesin ve saatlerce göz yaşlarını sebil etmesin…Ben ve benim DAVA arkadaşlarımın ekseriyeti böyle bir kutsal göz yaşı altında büyüdük…Ülkücü olmamızda bunun sebebi sanıldığından çok daha fazladır. . Bunun için bu vatana, bu millete ve bu devlete karasevda ile bağlandık. Bin canımız olsa, bu ülke için her gün birini vermeyen namerttir.
Söz buraya gelmişken size sormak istiyorum. Bu vatanın temelinde bu devletin harcında sizin kaç şehidiniz var?!...Var mı? Galiba yok…Eğer olmuş olsaydı bu kutsal memlekete ve bu mukaddes devlete bu kadar kin ve nefret duymazdınız!!...
Şunu da unutmayın. Siz böyle yaptığınız müddetçe, Türk milletinin mili ve manevi değerlerine ikide bir saldırdığınız sürece bizler de; inadına milliyetçiyiz…İnadına Ülkücüyüz ve inadına Türkçüyüz..Var mı başka diyeceğiniz?!!..
Lütfen rice ediyoruz. Bu kadar pervasız ve bu derece saygısız davranmayın. Benim beş bin yıllık devletime siz katil, siz hain diyemezsiniz arkadaş!! Hayır bu vatan topraklarında bir kişi de kalsam buna izin vermem. Başta bütün demokratik haklarımı kullanırım. Başaramadıysam, maddi ve manevi her türlü gücümü ortaya dökerim.
Çünkü benim kahramanlar kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’üm öyle emretti: “BİRİNCİ VAZİFEN, TÜRK İSTİKLALİNİ, TÜRK CUMHURİYETİNİ, İLELEBET, MUHAFAZA VE MÜDAFAA ETMEKTİR.”
Bu emir benim için hem yerlerde geçerlidir ve hem de göklerde…
Böyle bilirim ve böylece inanırım.
Dostlar, bozkurt.NET’in saygıdeğer mensupları. Galiba biraz fazla uzattım. Buna mecburdum… Buna rağmen söylemek istediklerimin daha yüzde birini yazmadım…yazamadım… Gerekirse ileriki günlerde tabii ki yazacağım.
Yok öyle şey….
Dedelerimin mübarek ve muhterem kanları üzerinde, hiçbir kimseye ben, devletime küfrettirmem ve milletime sövdüremem.
Bu adamlar, haddinden fazla gemi azıya aldılar. Olur da bu kadar da olmaz ki?!!
Bu nasıl insanlıktır, böyle..
Son söz.
“Doğrudur, sizler Ermeni, Kürt, Fransız, İtalyan, Arap veya Rum olabilirsiniz. Ama ben değilim. Ben Türküm ve Türk olmakla da gurur duyar, övünürüm. Doğrudur, sizler Hrant olabilirsiniz, Apo olabilirsiniz veya Dimirtri, John, Anthony olabilirsiniz veya olmaya özenebilirsiniz. Ama benim adım bir Türk adıdır. Alilerden, Mustafalardan, Mehmetlerden başka bir şey olmadı ve olamaz da.
İŞE BU NEDENLE BEN NE ERMENİYİM, NE DE HRANT..”
Bir de şunu bilmenizi istiyorum.
Hukuk devletinin verdiği imkanlar dahilinde sizinle mücadelemiz devam edecektir.
Kapa kuvvete tabii ki hayır! Biz Türk Ülkücüleri onu kapa kuvveti asla ve kat’a tasvip etmiyoruz.
Ölmek ve …… korktuğumuz kadar hiçbir şeyden de korkmuyoruz. (Özellikle de……..).Bu kelimeyi(ölüm)yazarken bile içim acıyor canım yanıyor…ALLAH’ın emri gelmeden ölmek ve …..kadar kötü, zalim cani hiçbir şey yok şu yeryüzünde….Unutulmasın lütfen!
Dava dostlarım,
Cennab-ı HAKK sizi-bizi ve mukaddes vatanımızı, kutsal devletimizi her türlü bela ve musibetten korusun.
ALLAH’ın bütün iyilik ve güzellilikleri sizinle olsun.
Bütün Ülküdaşlarıma selam ve sevgiler.

(Bedii Edipoğlu)
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Çar Oca 24, 2007 12:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dünyanin hiç bir yerinde " bizim " medya kadar SATILMIS, KANI BOZUK, SOYSUZ, YAHUDI, ERMENI yandasi bir medya görmedim Vallaha Billaha !!
Gün geldi bu Vatan 10-15 Evladini topraga verdi, ama en fazla 3-4 dakika yayinlandi ve ertesi gün hiç bir sey olmamis gibi devam edildi !!
Neden bu dogan medya böyle yapiyor ? !!! KANIMA DOKUNUYOR KANIMA !!!
dink'in karisinin feryatlarini, bugunki aini, mezarliga kadar CANLI YAYIN yapmanin ne geregi var ! Haberleri sunan spikerleri görünce kendi kendime : " acaba bunlar dink'in akrabalarimiydi, yüzleri böyle asik sunuyorlar haberleri !! ?? " sanki gardaslari, babalari oldürülmüs !

ben anlamiyorum gardasim bu devleti, milleti
binlerce ermeni yürüyüs yapinca, MHP ISTANBUL TESKILATI NERDEYDI ???
Binlerce soysuz " katil devlet " diye tempo tutarken, MHP ISTANBUL NERDEYDI !!
Hep bastakilerden tepki bekliyoruz, ama biz hiç bir sey yapmiyoruz !! hiç birsey yapmiyoruzzz !!! sonradan tek basimiza iktidar istiyoruz bu isler öyle kolay degil, IRKDASLARIM SOYDASLARIM ÜLKÜDASLARIM !!!

EGER BIR AVUC ERMENI INTIKAM YEMINI ETTIYSE OSTANBUL'UN GÖBEGINDE ONLARA FIRSAT VERMEDEN BIZ HAREKETE GECMELIYIZ !!!!!!

ALLAH TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSIN

ALLAH MEHMETCIKLERIMIZI OGÜNLERIMIZI KORUSUN !!

ben utanmiyorum bu olayi kinamiyorum !!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
caglaryesil779
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Çar Oca 24, 2007 1:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sebas demiş ki:
dünyanin hiç bir yerinde " bizim " medya kadar SATILMIS, KANI BOZUK, SOYSUZ, YAHUDI, ERMENI yandasi bir medya görmedim Vallaha Billaha !!
Gün geldi bu Vatan 10-15 Evladini topraga verdi, ama en fazla 3-4 dakika yayinlandi ve ertesi gün hiç bir sey olmamis gibi devam edildi !!
Neden bu dogan medya böyle yapiyor ? !!! KANIMA DOKUNUYOR KANIMA !!!
dink'in karisinin feryatlarini, bugunki aini, mezarliga kadar CANLI YAYIN yapmanin ne geregi var ! Haberleri sunan spikerleri görünce kendi kendime : " acaba bunlar dink'in akrabalarimiydi, yüzleri böyle asik sunuyorlar haberleri !! ?? " sanki gardaslari, babalari oldürülmüs !

Hep bastakilerden tepki bekliyoruz, ama biz hiç bir sey yapmiyoruz !! hiç birsey yapmiyoruzzz !!! sonradan tek basimiza iktidar istiyoruz bu isler öyle kolay degil, IRKDASLARIM SOYDASLARIM ÜLKÜDASLARIM !!!

EGER BIR AVUC ERMENI INTIKAM YEMINI ETTIYSE OSTANBUL'UN GÖBEGINDE ONLARA FIRSAT VERMEDEN BIZ HAREKETE GECMELIYIZ !!!!!!

ÜLKÜDASIM ZATEN ADAMLAR SUCU ATMAK İÇİN ÜSTÜMÜZE, BİR NEDEN ARIYOR ALPEREN OCAKLARINDAN BASLADILAR GÖRMÜYORMUSUN DAHA SONRA BİZE KADAR UCU GELDİ.TEK YAPACAGIMIZ SEY BİRAZ SAKİN OLMAK.SİNİRİNİ ANLIYORUM.KARSILARINA CIKSAK YİNE BİZ SUCLU OLACAKTIK.TÜRKİYE İÇİN İYİ BİRSEY YAPAN AYAKLAR ALTINA ALINIYOR BÖYLE KÖTÜLER İSE HERZAMAN BAS ÜSTÜNDE TUTULUYOR. ÖNCE NEDENLERİNİ BULMAMIZ GEREKİYOR . AMA SUNU UNUTMAYALIM BU OLAY TAM AYDINLANANA KADAR SAKİN OLMALIYIZ. YANLIŞ BİR HAREKET HERSEYİN ÜSTÜMÜZE YIKILMASIYLA SONUÇLANIR.DİYECEKSİN Kİ SEN KIZMIYORMUSUN ? KAÇ GÜNDÜR SUNU DÜŞÜNÜYORUM HER GÜN SEHİT VERDİK EN FAZLA HABERİN SÜRESİ 10 DK OLDU BİR ERMENİ HAKKIMIZDA OKADAR LAF ETTİ 301 DEN YARGILANDI VE 4 GÜNDÜR GÜNDEMDEN DÜŞMEDİ ACABA BİZ YASADIGIMIZ VATAN TOPRAKLARI BAŞKLARINAMI AİTTE OYÜZDEN Mİ BU KADAR BİZİM İNSANIMIZIN HİÇ DEGERİ YOK? 30 BİNDEN FAZLA SEHİT VERDİK VE HALADA VERİYORUZ DÜNYA HİÇ SESİNİ CIKARMAZKEN NEDEN BİR ERMENİ ÖLDÜRÜLDÜ DİYE AYA KALKIYORLAR NEDEN PEKİ ?

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Oca 24, 2007 8:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEBAS DEMİŞ Kİ;
Alıntı:

SEN ÜLKÜCÜ MÜSÜN PROVAKATÖR MÜ?NE DEMEK MHP TEŞKİLATI NAPIYORDU?NE YAPACAKTI,OYUNA GELİP DE O DA SOKAĞA ÇIKIP PROVAKASYONA ALET Mİ OLACAKTI?MİLLET İLE KAVGA ETTİN UYARILDIN,HALA ANLAMADIN BU DEFA DA MİLLETİ KALKIŞMAYA DAVET EDİYORSUN.SANA İHLAL ETTİĞİN FORUM KURALININ HANGİSİNİ UYGULAYACAĞIMI DA ŞAŞIRDIM,NEREDEYSE ALAYINI ÇİĞNEDİN.FORUMLARA YAZMAN YASAKLANMIŞTIR.

En son kadir45 tarafından Çar Oca 24, 2007 10:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Çar Oca 24, 2007 9:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
SEBAS DEMİŞ Kİ;
Alıntı:

SEN ÜLKÜCÜ MÜSÜN PROVAKATÖR MÜ?NE DEMEK MHP TEŞKİLATI NAPIYORDU?NE YAPACAKTI,OYUNA GELİP DE O DA SOKAĞA ÇIKIP PROVAKASYONA ALET Mİ OLACAKTI?MİLLET İLE KAVGA ETTİN UYARILDIN,HALA ANLAMADIN BU DEFA DA MİLLETİ KALKIŞMAYA DAVET EDİYORSUN.SANA İHLAL ETTİĞİN FORUM KURALININ HANGİSİNİ UYGULAYACAĞIMI DA ŞAŞIRDIM,NEREDEYSE ALAYINI ÇİĞNEDİN.ÜYELİĞİN İPTAL!

Değerli Ülküdaşlarım "MHP" ve "sokak" kelimeleri yanyana geldiğinde, toplumun partimize yönelik algısı değişiyor.

1980 öncesini yaşayan ve hatırlayan (sağ-sol) kuşaklar, Bahçeli'nin "sokağa inmeyecek, devletin işini yapmayacağız" sözlerine, önce kuşkuyla yaklaştı.

Ancak, yıllar içinde, MHP'nin Türkiye düşmanları tarafından yaratılmak istenen Türk-Kürt kavgasında aktif rol almaması, ülkücü gençliği sokaktan çekmesi, kuşkuları büyük oranda ortadan kaldırdı.

Politika üretenlerin, en büyük hedefinin Türkiye'de bir Türk-Kürt kavgası yaratarak, toplumu operasyonlara açık hale getirmeyi amaçladığını bilen sağ-sol kesimler, bu yüzden, açıkça ifade etmeseler bile, Bahçeli'nin politikalarına "örtülü destek" verdiler.

Hiç bir kimse boşuna heveslenmesin. Biz Türk milliyetçileri olarak sokağa çıkacağımız zamanı yine biz tayın ederiz. Ülkede şartlar ne kadar vahım olsada, teslimiyetçilerin uygulamaları sabrımızı ne kadar zorlasada, bu ülkede kardeş kavgasında fayda görenler husrana uğrayacaklardır. Burası Türkiyedir vr Türkiye olarak kalacak. Bu ülkede kaoslar ortamı yaratmak için çırpınanların tuzağına düşmeyeceğiz. Bu ülkede meşrü güçlerimiz var. Meşrü güçlerin yetki alanlarını kısıtlayanların başka ihale mercileri aradığı, en hassas konumuz olan Terörü yabancılara ihaleye çıkardığı günlerde sessiz duranların tavrını izlemeye ve resim çekmeye devam edeceğiz. Biz geçmişte bu ülkeyi kızıllara karşı savunduğumuz için taş medreselerde ömür tükettik. Bu ülkeyi çok sevmenin bedelini işkence odalarında ödedik. Şimdi daha bir başka bakışa sahıbız. Bir gün bize iş düştüğüne karar verdiğimiz zaman sokaklara nasıl çıkacağımızı geçmişi bilenler bıraz tahmin edebilirler. Bu gün birlik olma günüdür. Bu gün oyunlara karşı uyanık olma günüdür. Bu gün kurulan tezgahları bozma günüdür. Bu tez gahları sessizliğimizle ve vakarlı duruşumuzla boşa çıkaracağız. Allah bizlere sokağa çıkma durmu yaşatmasın. Biz bir daha sokağa çıkmak zorunda kalırsak bu coğrafyada taş üstüne taş kalmaz ve bütün satılmışlar o gün kaçacak yer arayacaklar. Ülkücüyüm diyen herkes Lider- Teşkilat displini içerisinde kendini kontrol etmek ve uyanık durmakla görevlidir. Diğer çağrıların ve yönlendirme gayretlerinin hepsi şeytan değirmencilerinin tuzaklarıdır.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız