Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 13 Şehit!....
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 6:45 pm    ileti konusu: 13 Şehit!.... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Vatan Evlatları,

Saat 19.00 itibari ile 13 şehitimizin haberini üzülerek öğrenmiş
durumdayım...

Şehitlerimize rahmet diler.. Ailelerine sabır ve başsağlığı dilerim..

Bu ülkenin GenelKurmayına da... haddim olsun veya olmasın iki çift laf söylemek istiyorum...

Yıl 1994 bir iş için ABD'deyim.. ertesi gün bulunduğum resmi dairede

ABD bayrakları yarıya iniyor...

Merak edip , oradaki görevli arkadaşa soruyorum.. ;

Ne var ne oldu da bayraklarınız yarıya indi diyorum..

Cevap şu ; üç saat önce bir askeri helikopterimiz Libya'da vuruldu..

6 askerimiz ABD için şehit oldu... onun için.... !!!...

Yazıklar olsun...

Bir saat önce 13 şehidimizin haberi.. !!!

Bir sanatçının selülit haberinin altında alt yazı olarak veriliyor....

Bir başka tv kanalında.. Ata demirel şov'un.. komedisinin altında yine alt yazı olarak geçiliyor...

Başka kanalları geziyorum... Çoğu tv kanalının umrunda değil....

Yarın sokakları dolaşacağım.. pek umurlarında olacağını sanmıyorum..

Bu muydu bizim ülkemiz...

Biz bu ülke için mi yaşıyoruz.. yoksa başka şey için mi?...

Lütfen artık bu yaşanan Dram'a bir son verilsin..

Seferberlik ilan edin!... gelelim..

ne gerekiyorsa yapalım... hanımların bileziğini bozduralım... gerekirse.. çocuğumuzun Dershane parasını verelim.. ne gerekiyorsa alalım.. silahsa silah.. cephaneyse cephane.. 1915'te bu millet ne yapmıştı..

Bu ülkede yaşananlara tek bir cümle yeter....

YAZIKLAR OLSUN!....

saygı ve sevgi ile.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 7:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu guzucuklari bosu bosuna oldurtuyorsunuz,bu yavrucaklarin sucu ne,analari dasil dayanacak bu aciya,yemin ederim ben agliyoruum suan yaziyi yazarken,tamam anladik gavur soyusunuz ,hicmi vicdan yok sizlerde acima duygunuz bu kadarmi koreldi,insan kopek olsa ekmek yedigi yere ihanet etmez, bir sekilde birileri tarafindan bu zavalli milletin basina getirildiniz ,hic olmazsa ab laflariyla milleti kandirmayin,ab ye girince ne olacak soyu bozuklar ,adamlar calisarak yada bir yerleri somurerek ,insan kani icerek zengin olmuslar,siz hangi yolu tutatacaksiniz,insan kanimi iceceksiniz,hangi zavalli ulkeyi somureceksiniz,serefsizler,bosuna milleti kandirmayin,ab kasasindaki eurolari bize yedirmez,ah milletim nezaman gozun acilacak,olu topragimi attilar uzerinize,ne oldu ne oldu boyle duyarsiz oldunuz ne oldu ,sizlere,bu serefsizlere oy verirken hicmi yureginiz sizlamadi,bir torba erzaga oy verdiniz buyrun sizlerin eseri istediginiz bumuydu yaziklar olsun sizlere...
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 7:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir Tv kanalı sipikeri ispanya'da ödül alan Türk filmleri haberini sunarken gözyaşlarına boğuluyor . Terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda 13 Vatan evladının şehit edildiğini ne yazıkki alt yazı ile geçiştiriliyor.Benim Ülkem bu kadar duyarsız bu kadar vurdum duymaz olamaz yazık , şu an çok sıkıntılıyım yetkisi olupta önlem almıyan sorumluların ALLAH (c.c.) soyunu yoketsin

En son -ULKUCU-GARDAS- tarafından Pzr Ekm 07, 2007 7:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 7:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu haberden bir buçuk saat sonra da İstanbul da patlama haberi ...

4 yaralı...

Aman Ülküdaşlar..

sakın ha!... ''Ya sev ..ya terket ''.. diye slogan atmayın...

Sakın cenazelerde ... ''Şehitler ölmez ..vatan bölünmez'' diye..

slogan atmayın..

Vallahi de billahi de !....

Borsa düşer... Ekonomi bozulur...

Aman ha!....

Hele ki ! ''Asrın Düğün'' üne...... az birşey kala.....

saygılar.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 8:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu iktidarla terör ile mücadele olamıyacağını defalarca söyledik.
Bu saldırılar sadece pkk nın işi değil.Pkk ya yoğun bir destek olduğu ve bu desteğin sözde müttefiklerden geldiğine inanıyorum.İktidarın iktidarsızlığı nedeniyle artık gündemi pkk belirlemektedir.Sen teröristi cezaevinden alıp,o meclisin çatısı altına sokarsan,ve herkes de bunu seyrederse olacağı budur.
Bizim çevremizde işsiz güçsüz,soygun,talan,gasp ile beslenen binlerce pkk yandaşı enik var bildiğimiz.Şimdi biz de her gece bunların bir kaç tanesini temizleyelim mi?İş bu noktaya mı getirilmek isteniyor?
Koskoca devletin içine düşürüldüğü acziyeti utanmadan sıkılmadan nasıl seyrediyor bu sorumlu makamları işgal eden fuzuli şagil ler?
Biz bilmiyormuyuz ,insanlara zarar veren,asalak,her türlü pisliğin içine bulaşmış,her gece mahalle toplantıları yapan kürt eniklerini her gece 5 er 10 ar temizlemeyi?
Bu kanunlara sadece bu ülkenin milliyetçileri ve ülkücüler mi uyacak?
Ülkede resmen bir savaş var.Dağda bu köpekler,ovada bu itler huzur ve asayişi sürekli bozuyor.Bunu daha ne kadar seyredeceğiz?
Polis olayları seyrediyor,müdahale etmiyor,kim koruyacak bu devleti ,kim koruyacak vatandaşın canını,malını ,ırzını?
Bunu artık daha fazla kabul edemeyiz.Biz kurbanlık koyun değiliz.
Bu işin mecliste çözülmeyeceğini bazı adamlar hala daha anlayamadılar mı?BU İKTİDAR GÖNDERİLECEK!ÖYLE YA DA BÖYLE!EŞKİYA İLE PAZARLIK YAPMAYA KALKIŞAN,ONLARI RENKLİLİK OLARAK ALGILAYAN,ONLARIN OYLARI İLE İLE BESLENEN BU İKTİDAR GÖNDERİLECEK!BUNUN BAŞKA BİR YOLU YOK.
MEYDANLARA,HEM DE SON DERECE HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇIKIP;"YETER ARTIK DEMEK" TEN BAŞKA BİR ÇÖZÜM YOK!
Genel Kurmay a kızmak çare değil.Önce kendimize bakalım.Nerede Türk milliyetçileri,nerede bu ülkenin sahipleri?Bizim işimiz abdullah ı Çankaya ya çıkarmak,referandum sonucu abdullah ın sarsılacak hukuki durumuna çözüm getirmek midir Allah lillah aşkına?
Millet bu olanları duyarsız bir şekilde koyun gibi seyrediyorsa;BAŞTA MHP OLMAK ÜZERE,MUHALEFET BU OLAN BİTENİN HESABINI BU YÜCE MECLİSTE DAHİ SORMAK BECERİSİNİ GÖSTEREMİYOR VE ABDULLAH IN PEŞİNE TAKILMIŞ,ONU MEŞRU KILMAKLA VAKİT ÖLDÜRÜYORSA,İÇİNE TÜKÜREYİM BÖYLE SİYASETİN DE BİLMEMNENİN DE!
BİR KIMILTI,BİR TEDİRGİNLİK,BİR KAYNAŞMA,BİR DALGALANMA OLMADAN NE YAPSIN GENELKURMAY?
ADAMLARI ÇETECİLİKLE BİLE SUÇLARKEN MHP DAHİL,KİMSENİN SESİ ,GIKI ÇIKMADI BU ÜLKEDE!BİZDEN BAŞKA BU VATANA BAĞLI İNSANLAR DIŞINDA KİM ŞEMDİNLİ HAKKINDA BİR TAVIR KOYDU?
GÜN 12 EYLÜLÜN KUYRUK ACISINI ÇIKARACAK GÜN DEĞİLDİR!
VATAN BAHASINA SİYASET YAPILMAZ.BİZİM BU ORDUMUZDAN BAŞKA NEYİMİZ VAR GÜVENECEK?Bu ülkenin genelkurmay başkanının verdiği demeçlerin hangi siyasi parti arkasında durdu ve destekledi açıktan?
TÜM DURUŞUMLA,13 DEĞİL 13.000 ŞEHİT DE VERSEK SONUNA KADAR TSK NIN ARKASINDAYIM!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kozenir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

6 AY HAZIRLIK!
6 AYDA İMHA!!!
otukenli_ozan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 10:18 pm    ileti konusu: YETER ARTIK Alıntıyla Cevap Gönder

Bizler her gün şehit haberi almaktan, duymaktan usandık. Ama vatan hainleri, bölücüler, teröristler Şerefli Türk Askerine kurşun sıkmaktan asla usanmadılar. Sıktıkları her bir kurşunla binlerce ocağa incir ağacını diktiler, binlerce ananın yüreğini yaktılar, binler çocuğu babasız bıraktılar. Ne bitmez çilemiz varmış, birileri duymak istemediler.

Türk’e namus olmuş topraklarımız diyor ki; Artık şehit kanına doydum, Şerefli Türk Askerinin kanıyla beslenmek istemiyorum diye feryat ediyor. Meclisteki bir grup vekil demeye şahit aranacak vekiller bunu asla duymuyorlar. Ne diyorlar? Kardeşimize asla terörist diyemeyiz. Ya da bu saldırıları Şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri yapmıştır diyorlar. Bu şahıslara sormak lazım Şırnak’ taki saldırıyı kim yaptı? Siz mi yaptınız yoksa kardeşleriniz mi? Gerçi sorunun cevabı belli. Kardeşlerinin düşüncelerini siyasal alana taşıyanla dağdaki arasında hiçbir fark yoktur. Her ikisi de vatana ihanet etmektedir ve benim gözümde teröristtir.

Sayın Devlet Büyüklerimize seslenmek istiyorum. Artık yeter DTP’ nin pkk nın siyasal bir versiyonu olduğunu anlayın ve bu şahıslar hakkında soruşturma açıp, gerekeni yapın. Bizler TBMM’ de kendini TÜRK ASKERİ’ne kurşun sıkan PKK ile kardeş sayanları istemiyoruz. Şehit analarımızın yüreğinde her gün acıların olmasını ve gözyaşı dökmelerini istemiyoruz. Siz büyüklerimiz bunu yaparaktan bir nebzede olsa acımızı hafifleteceksinizdir.

Hükümet TBMM’ni referandum nedeniyle tatil ederken, bir yandan her gün Şehit veriyoruz. Bir an önce TBMM toplanıp, terör zirvesi yapmalıdır. Öncelikli konusu referandum olmamalıdır. Verilen şehitlerimiz karşısında sessiz kalınmamalıdır. Gerekiyorsa Sınır ötesi operasyonda yapılmalıdır.

Şehitlerimize Yüce Yaradanımızdan rahmet, yakınlarına ve YÜCE TÜRK MİLLETİ’ne başsağlığı dileyerek, mekanları cennet, toprakları bol olsun.

ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ
Bilmeyen öğrensin, duymayan duysun.Kanımızın son damlasına kadar VATANIMIZI savunacağız.

OĞUL

ANAM TERHİS OLDUM OPERASYONDAYIM,
BEŞYÜZELLİ GÜN OLDU GELEMİYORUM,
SABRET ANAM YAKIN ZAMANDA ORDAYIM,
DÜN TELEFONDA ÖYLE DEDİN YA OĞUL!

KARAHABERİM TEZ GELİRSE ÜZÜLME,
TABUTUMA SARILIPDA AĞLAMA,
KARALARA BÜRÜNÜP DE FERYAD ETME,
DEDİN NASIL DAYANAM OĞUL!

KARA HABERİN OCAĞIMA TEZ GELDİ,
TABUTUN ALBAYRAĞA SARILIP GELDİ,
TEKBİRLER, DUALAR, AMİNLER ARŞI SARDI,
KOR ATEŞİN BENİ YAKTI BENİ OĞUL!

PAŞANA BENİ ALIN ASKERE DEDİM,
OĞLUMUN YERİNE BEN GİDERİM DEDİM,
KARALARA BÜRÜNDÜM DELİYE DÖNDÜM,
VATANIM SAĞOLSUN VATANIM EY OĞUL!

ANAM

KARLI KIŞ GECESİ SINIRDA NÖBET TUTTUM,
ALBAYRAĞIMA LEKE GELMESİN İSTEDİM,
DAĞLARI TEKTEK DİDİK-DİDİK ARADIM,
VATAN SAĞOLSUN HAKKINI HELAL ET ANAM.

ÇUKUROVAM’DA YAZ GELMİŞ BEN KIŞTAYIM,
BAYKUŞLAR PUFLARDA YATARKEN BEN DAĞDAYIM,
KUZULAR BARLARDAYKEN, BEN OPERASYONDAYIM,

DAVULLA ZURNAYLA KURBANLARLA YOLLADIN,
YOLUN AÇIK OLSUN VATAN SAĞOLSUN DEDİN,
TERHİSİMİ BEKLEDİN TABUTUMU GÖRDÜN,

TABUTUMA SARILIP AĞLAMAYACAKSIN,
OĞLUM ŞEHİT DEYİP DE ÜZÜLMEYECEKSİN,
ŞEHİT ANASIYIM DEYİP SEVİNECEKSİN,
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Aysel27
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 10:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaziklar olsun basimizda devletiz diye oturanlara yaziklar olsun hala basbakan cumhurbaskaniz diye ortalikta gezinenlere.

Biri dügün derdine digeri gene gidip bush a yalvarma derdine düsmüs.
Yetmedi cigerlerimizin yandigi yetmedi sehitler gaziler , yarin yine nutuk atar bir saat sonra unuturlar olanlari. Olan yine analara asker ailelerine olur.

Iftar yemeginde Büyükanit pasamizin esinin gözyaslarini hangisi yada esleri döktü bir kere gördünüzmü????

Vatan sevgisi milli bilinc den yoksun amerikan usagi, yahudi dostu Türklük nedir vatan nedir bilmeyenlerin eline kaldik Yarabbim sen kurtar.

Yigenim sirnakta askerlik yapti o gelene kadar hergün aci haberi gelecek diye yüregimiz agzimizda aylari saydik, onunla beraber hergün dualarimizi askerlerimize yolladik.Aci haberi gelirse nasil dayaniriz diye perisan olduk, cok sükür sagsaglim geldi ama hala bizim yüregimiz her asker her mehmetcik icin carpiyor , her sehit haberinde ates bizim eve düsmüs gibi cigerimiz yaniyor. Artik sehit haberini seyredemiyoruz gözyaslarimiz sel oluyor evimizde.

Yetmedimi binlerce sehit yetmedimi ??

Sizden ricam bir kampanya baslatalim Bayram arifesindeyiz fitre ve zekat yada bagis ne yapacaksak bu sene Mehmetcik vakfina , sehit ailelerine Türk silahli kuvvetlerine yollayalim. Elimizden ne kadari gelirse o kadar.
Yapabilecegimiz Sehitlerimiz icin dua etmekten baska bir sey yok ama geride kalanlar mücadele edenler icin bizde sizlerleyiz mesaji verelim.

Hadi arkadaslar ben kendi adima cevremdeki herkesle bu is basliyorum sizlerde destek olun.

Sehitler ölmeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
Vatan bölünmeeeeeeeeeeeeeeeeeez
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 10:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Ülkü Ocağı'na molotoflu saldırı

Kocaeli’nin Körfez ilçesi Tuğluk Caddesi’ndeki Ülkü Ocakları temsilciliğine önceki gece saat 23:30 sıralarında 15 kişilik bir grup saldırıda bulundu. İçeride bulunan üç kişiyi tartakladıktan sonra binaya molotof kokteyli atan kimliği belirsiz grup kaçtı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, yangını kısa sürede söndürürken, polis yeni olayların yaşanmaması için çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı. Olay yerine gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı, saldırı hakkında yetkililerden bilgi aldı. Saldırıyı kınayan Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Selim Çakır, “Saldırıyı kınıyoruz. Emniyet güçlerimiz gerekeni yapacaktır” dedi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geniş güvenlik önlemleri alırken, saldırıyı gerçekleştiren şahısların arama çalışmaları sürüyor.

Her Ülküdaşımın dikkatli olmasını rica ediyorum, gün dikkat etme günüdür....

Her ne kadar hükümet gelişecek olayları örtbas etmeye çalışsada, bu kuduran itlere dikkat etmeliyiz...

Her Ülkücü uyanık olmak zorunda !!!

Şehitlerime Allah tan rahmet diliyorum...

Canım yanıyor... fazla birşey yazmak istemiyorum......

Saygılarımla
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 11:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sakinlesecek gibi deyilim,yaban elde aci haberleri almak kanima dokunuyor, anne olarak rahatlayamiyorum bir turlu,cocuklarim gece eve gec gelse,kapida kaliyorum baslarina bir seymi geldi diye.bu guzucuklarin anneleri ne yapar nasil dayanir buyuk aciya,hergun sehit veriyoruz,kendi yavrum sehit olmus gibi canim yaniyor,bu yavrucaklara yazik oluyor,ALLAH,ini seven bi dur desin bunlara artik,..
....
Saygilarimla
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ekm 07, 2007 11:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birkaç sat sonra sahur olacak,biz uyuyamıyoruz.Adamnların rahatlığına bakın!

f5 haber com dan alıntıdır:
Alıntı:
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek başkanlığında, Şırnak'ta 13 askerin şehit olması üzerine yarın acil olarak toplanma kararı aldı.

Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in başkanlığında, Şırnak'ta 13 askerimizin şehit olması üzerine yarın acil olarak toplanma kararı aldı.

Adamlar dalga geçiyor.Ya bu ne rezalet?Biz uyuyamıyoruz,bu işin sorumluları yarın acil olarak toplanacakmış!
Kim toplanacakmış?Terörle mücadele YÜKSEK KURULU???
Kim miş bu kurulun başkanı;Adaletin içine yapan,terörle mücadeleye uyum yasaları ile darbe vuran,neredeyse terörle mücadele edenleri,soykırım cı ilan eden meşhur adalet bakanı.Sevsinler!Yüksek kurulmuş.!Milliyetçilerin ciğeri yanıyor,adamlar yarın acil toplanacakmış!
Bu gece çuvala mı girdi!Hangi iftar yemeğinde kimleri kumpasa almaya gittiniz?Devlet uyuyor!Samimiyetsiz adamlarla,olanlara için için gülen,bugünleri hazırlayan adamlarla işte bu kadar!
Şu anda hiçbir şey 13 aslanın şehadetinden önemli değildir!Ne namaz ne oruç!Bunun hesabını soruyoruz.Daha Mehmetçiği ne kadar tutacaksanız,neden sınır ötesi kararı vermiyorsunuz!Neden bu enikleri inlerinde basmıyor musunuz?Neden bu sözde müttefikin sözlerine hala daha inanıp bu milleti oyalıyor ve uyuyorsunuz?Yeter artık!Milleti enayi yerine koymayın.Yüksek kurulmuş!Yarın acil toplanacakmış!Nasıl uyuyorsunuz o yataklarınızda?Nasıl bir vidan bu!Değil yüksek kurul,meclisi topla bu gece meclisi!Yarın da çıkart şu müdahale kararını!
Abd ye,israile rağmen çıkart şu kararı!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kozenir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Pts Ekm 08, 2007 6:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk Milleti bu işe el korsa arkadaşlar,
Ne Tendürek Dagi'ndan ne de Cudi'den başlar,
Millet önce meclisi, önce sizleri haşlar.

Tutumunuz bu işi kötüye vardıracak.
Ya bu kanı durdurun, ya millet durduracak

OZAN ARİF
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Ekm 08, 2007 8:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

13 sehidin ardindan diyarbakirda bir askerimiz dahada sehit oldu.
Bu mubarek gunlerde sehit dusen askerlerimizin yeri cennettir insallah, Allah Turk milletine sabir versin
uzuntumuz buyuk, bu gidise artik bir dur demek gerekir, bu hukumet Turkmenelini barzani/talabaniye satti, ama hergun Turk askeri sehit oluyor buna bile birsey yapmiyor.
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pts Ekm 08, 2007 11:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

5 gün sonra bayram ama ocaklara ates düsdü sehit aileleri nasil bayram yapacak?
bu mübarek ayda sehit veriyoruz hükümet ne yapiyor uyuyor
yazik vallahi billahi yazik
ve benim akili sandigim MILLETIM %48 oyla bu beceriksiz,satilmis ve hayin itleri yeniden iktidara tasiyor yazik vallah
VATAN ellden gidiyor ama bazileri hayla bu kadar vurdum duymaz nasil oluyorlar anlamiyorum
bir söz aklima geliyor kendi düsen aglamaz
bundan sonra akp oy veren kisilerin isyan etmeye haki yokdur
sehtilerimize ALLAHDAN rahmet diliyorum
yakinlarinda sabir

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız