Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YETER ARTIK BİR SUS!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Nis 17, 2007 6:58 pm    ileti konusu: YETER ARTIK BİR SUS! Alıntıyla Cevap Gönder

Bu yazacaklarım;meclis başkanı değil,akepe milletvekili Bülent Arınç içindir.Çünkü yüce meclisin başkanına bunları yazmaktan utanç duyarım.
Ama meclis başkanlığı değil,akepe gurup sözcüşüğünden de öte amigoluk yapan Bülent Arınç şu okuyacaklarınızı fazlasıyla hakediyor.
Siyasi tarihimiz bu kadar yanlı,bu kadar çok konuşan,bu kadar gelişigüzel tartışmalara giren bir meclis başkanı daha görmemiştir.
En son yaptığı iş de "Çankaya ya dindar bir cumhurbaşkanı seçilecek"lafıdır.Bir meclis başkanı bu sözleri nasıl söyleyebilir?Bu ne cüret,bu ;gelmiş geçmiş cumhurbaşkanlarına karşı ne saygısızlık?
Şu meclisin;aslında böyle bir meclis başkanına karşı,o oturum yönettiği zaman sırtını dönmesi gerekir.Ayıptır,yakışmıyor.Cumhurbaşkanı na cevap yetiştirir,daha seçim turları başlamadan fikir açıklar ve ekseriyeti bulursam oturum açarım der,turban meselesi oldumu gene laf yetiştirmeye başlar.Ne yapmaya çalışıyorsun anlamadık ki?
Ortalığın bu kadar gerildiği bir ortamda,yangına benzin sıkmak ,her konuşması,her demeci ile olay adam haline gelmek ne demek?Bir meclis başkanına yakışıyor mu?Bu akepe denilen partinin başı ile ucu belli değil mi?Yok mu bu şahsa bir dur diyecek?Bu şahıs akepenin gurup sözcüsü mü;amigosu mu,anlamadık.Bir meclis başkanı bu kadar fanatik olabilir mi?
Yaşı genç olsa hadi ateşli diyeceğiz,değil;siyasi deneyimi olmasa gene acemidir diyeceğiz o da değil,hukuk bilgisi yok desek o da değil,çünkü avukat.İnsanın görüşü ne olursa olsun,o makama seçilen bir kişi tarafsız olmak meclisi adil bir şekilde yönetmek zorundadır.Bu işin gereği budur.
Nasıl bu kadar yanlı oluyor.Şuuraltındaki milli görüşü silememiş,sisteme kin duyan bir adam nasıl meclis başkanlığı yapar?Bir hukukçu laik Türkiye Cumhuriyetinin meclis başkanı dindar CUMHURBAŞKANI kelimesiyle ne kasteder?
Cumhurbaşkanlığı dinsizlerin yatağı mı ne demek bu sözler?
İşte zihniyet bu.Hiç kuşkunuz olmasın Bülent Arınç ne kadar Meclis başkanlığı yapıyorsa,ve nasıl yapıyorsa;bu meclisin akepe tarafından seçilecek Cumhurbaşkanı da o kadar Cumhurbaşkanlığı yapacaktır.
Bülent Arınç asıl niyetlerini çok acemice ortaya koyuyor,ve akepe zihniyetini çok güzel temsil ediyor.Partisi içerisinde gündemde kalabilmek,rte den sonraki koltuk için böyle çıkışlar yapoyor.Çok ucuz bir taşra siyaseti.Olan o yüce makama oluyor.Tarafsızlığını bozduğu için şimdiye kafar on kere istifa etmesi gerekirdi ama nerde?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Nis 18, 2007 5:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Meclis baskani olmus hic istifa eder mi o,nerde onda o yurek?
Koltuk ugruna hersey yapar o.

Artik kendileri'de onumuzde'ki secim'de kaybedeceklerini anladigi icin
sacmalamaya basladilar.Gerci zaten sacmalamaktan baska ne yaptilar ki?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Ağu 07, 2007 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Artık kabak tadı verdi?Bülent Arınç ı kim susturacak?Ekibi tasfiye edildikten sonra meclis başkanlığına adaylığını koymaya cüret edemeyen akepe milletvekilinden bir türlü kurtulup da başımızı dinleyemiyoruz.Sürekli basın toplantısı yapıtor,açıklamalarda bulunuyor.Meclis başkanlığının forsunu seçim meydanlarında bile kullanan,sürekli makamını öne çıkaran Arınç;hala daha cumhuriyet açıkhava toplantıları ile uğraşıyor,o hesaplaşmaları ve sandık sonuçlarını hasmane bir şekilde ortaya koyuyor,cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili sürekli açıklamalarda bulunuyor.ne zaman duracak bu şahıs?Bu adam kim Allahaşkına da basın hala daha buna önem verip açıklamalarını yayınlıyor.Kaale alınmayacak kadar kasaba siyaseti yapan bu milletvekili,bu bozkurt ve işareti düşmanı insan;bizim de artık sinirlerimizi bozmaya başladı ve gündeme getirmek zorunda kalıyoruz.Manisa da boyunun ölçüsünü aldı işte hala daha ne konuşuyor?3 milletvekili mhp,2 tane de chp ye kaptırmadı mı?Bunca göç nüfus,(neredeyse %50)bir sürü cemaat tam desteğine rağmen başarılı olamadığını,Manisa nın asıl sahipleri tarafından sevilmediğini,anlaması için daha Manisa lıların ne yapması gerekecek?Bu yaşta bir insanın,oyuncağı elinden alınmış çocuk gibi vır vır konuşması ayıp olmuyor mu?Akepe meydanlarda gençler gelsin diye atıp tutuyordu.Yahu hiç olmazsa,erbakan ı da,kutan ı da alın gelin de şunu bir kenara çekip nadasa bırakın yeter artık!Hiç olmazsa onlar,asker nefreti üzerinden bu kadar açık siyaset yapmıyorlar.Ağlayarak kendinin çok iyi işler yaptığını anlatarak zor veda ettiği koltuğa.Bunu bir daha sakın bakan falan yapıp milleti büsbütün germeyin artık.Yandaşları tasfiye edilmiş bir adamı bu kadar konuşturup,millete kin ve nifak tohumları ektirip durmayın.
Bu adamın hırsı,duyguları; aklının önüne geçmiş.aLTI OYULMUŞ BU ADAMI ARTIK ÖN PLANA ÇIKARIP DURMAYIN.bİR ŞEY BİLENİNİZ VARSA GELİP KONUŞSUN.BEN ARTIK BU ŞAHSI NE TELEVİZYONLARDA,NE BASINDA GÖRMEK,SESİNİ DUYMAK İSTEMİYORUM!KABAK TADI VERDİ ARTIK!
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Ağu 07, 2007 8:15 pm    ileti konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir abim cok haklisin. Fakat bizi dinleyen kim? Satilmis basin ve medya bu sahisi habire vatandasin gözünün icine sokmakta kararli gibi. Elbet birgün bunlarda susacak...susturulacak.

En son EgE tarafından Sal Mar 17, 2009 12:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Ağu 30, 2007 7:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bülent arınç ın genelkurmay başkanımızın 30 ağustos için verdiği açıklamaya gösterdiği tepki.
haberler.com dan alıntıdır.
Alıntı:
TBMM eski Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajı, "Mesajları takip etmiyorum. En büyük mesaj şu anda Meclis Başkanı tarafından sayın Gül'ün cumhurbaşkanı seçildiğinin ilan edilmesidir. Yoksa her güne ait mesajlar olabilir. Bunları ayrıca değerlendirmeye bile gerek yok. Biz Türkiye'de kurumların ne yaptıklarını, nasıl çalıştıklarını, Anayasal kurallar içinde hangi

görevlerle yükümlü olduklarını çok iyi biliyoruz" dedi.

Hala daha konuşmaya devam ediyor.Bunu kim durduracak,kim susturacak?Adama açık dan;ben bu konuşmaları "dikkate almıyorum,önemli bulmuyorum"diye pervasızca konuşuyor.Konuşan Türk Silahlı Kuvvetlerinin başkanı.Taşıdığı bir sorumluluk,anayasa ile verilmiş bir görev var ortada.Bununla ilgili açıklamalarda bulunuyor,gidişatın yanlış olduğunu uyarıyor;bu adam hala daha kalkmış"meclis gerekli iletiyi verdi,ben ona bakarım,gerisi sivrisinek vızıldamasıdır"anlamına gelecek laflar ediyor.
Sen genelkurmay başkanının iletisi dikkate almıyorsan;ben de senin şaşkın seçmenini,o meclise gönderdiğin adamları,hele hele seni hiç ciddiye almıyorum.Bu sayfalarda sana yer veriyorsam,senin değerinden değil,senin düşünce yapısındaki adamların ordu düşmanlığını gözler önüne sermek içindir.Kaldı elinde bir tek dokunulmazlığın.Geçen dönem,şehit cenazelerinde"meclis başkanına bu nasıl yapılır" diye,başbakanı göreve çağırıyordun.Şimdi hangi makamın var?Cumhurbaşkanlığı için nasıl aşerdiğini bilmiyor muyuz sanki?Gül ü şakşaklarken,överken,o makamı nasıl kaçırdım diye hayıflandığını bu milletin %53 ünün anlamadığını mı sanıyorsun?Geçen dönemin bakanlar kurulu toplantısında bir bakan ın "ne diyor bu adam ya?"dediğini gazeteler yazmadı mı bozkurt düşmanı arınç?
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Kas 11, 2007 6:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan gazetesinden alıntı:

Alıntı:
Arınç'tan Genelkurmay '8 asker' eleştirisi

Eski TBMM Başkanı ve AKP Manisa milletvekili Bülent Arınç'tan Genelkurmay'a Dağlıca baskını eleştirisi...

21 Ekim'de Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde yaşanan saldırının yeni bir terörle mücadele konsepti gerektiğini gözler önüne serdiğini ifade eden Arınç, "Bu son olaya bakıyoruz. 200 kişi köprüyü uçurmuş, karakolu basmış, 12 askerimiz şehit olmuş, 8 tanesi de kaçırılmış. Tam da referandumun yapıldığı gün. Peki bu olay nasıl oldu? 200 kişi bir anda sınırdan girdiyse, termal kameralar işe yaramadı mı? Nerede biraraya geldiler, bu istihbarat nerede? Söyleyeceğim çok şey var ama söyleyemiyorum, ancak söyleyebileceklerim bunlar" diye konuştu.

Eski TBMM Başkanı ve AKP Manisa milletvekili Bülent Arınç, Dağlıca baskını sonrasında PKK tarafından kaçırılan ve daha sonra serbest bırakılan 8 askere ilişkin Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaları eleştirirken, yeni bir terörle mücadele konsepti yaratılması gerektiğini söyledi.

Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında güncel konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Terörle mücadele eden güvenlik güçlerinin, bu sırada yaptığı hataları konuşmanın mücadeleyi zaafa uğratabileceği endişesi taşıdığını söyleyen Arınç, "İyi ama bazı yanlışlar da var ve bu yanlışlar da sürüp gidiyor. O zaman bunları da konuşarak, yazarak, bunların üzerine de dikkat çekerek yeni bir terörle mücadele konsepti meydana gelemez mi" dedi.

"SÖYLEYECEĞİM ÇOK ŞEY VAR, SÖYLEYEMİYORUM"

Yeni bir terörle mücadele konsepti oluşturmak için Hükümet ve Silahlı Kuvvetler'in bir an önce harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Arınç, 21 Ekim'de Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde yaşanan saldırının da yeni bir mücadele konsepti ihtiyacını gözler önüne serdiğini kaydetti.

Arınç, "Bu son olaya bakıyoruz. 200 kişi köprüyü uçurmuş, karakolu basmış, 12 askerimiz şehit olmuş, 8 tanesi de kaçırılmış. Tam da referandumun yapıldığı gün. Peki bu olay nasıl oldu? 200 kişi bir anda sınırdan girdiyse, termal kameralar işe yaramadı mı? Nerede biraraya geldiler, bu istihbarat nerede? Söyleyeceğim çok şey var ama söyleyemiyorum, ancak söyleyebileceklerim bunlar" diye konuştu.

Genelkurmay Başkanlığı'nın kaçırılan 8 askere ilişkin tavrını da eleştiren Arınç, askerlerin serbest bırakılmasının ardından "Genelkurmay'dan 'irtibatı kesilen askerlerimizin Silahlı Kuvvetler ile irtibatı sağlandı' şeklinde bir açıklama" yapıldığını söyledi.

"GENELKURMAY AÇIKLAMASINDAN BİRŞEY ANLAMADIM"

Söz konusu açıklamanın çok "diplomatik bir dille" kaleme alındığına işaret eden Arınç, şöyle konuştu:
"Bu çok diplomatik bir açıklama. Ben bundan birşey anlamadım. Hani ben birşey anladım da, Manisa'da bakkal dükkanında oturan Hasan birşey anlamadı, Hüseyin, Ali birşey anlamadı. Evet, terörle mücadelenin zaafa uğramaması için 'teslim alındı' dememek lazım, çünkü düzenli muharabe yapmıyoruz. Ama kaçırıldılar, bu büyük bir gerçek. Aradan şu kadar zaman geçti, bu açıklama bir doğru olayın üstünü ne kadar örtüyor? Anneler, babalar bilgi istiyor, bilgiye ulaşamıyorlar. Fakat öbür taraftan telefonla ailelerine ulaşanlar var. Bence çok açık olmalıyız. Bunlar bu baskın sırasında kaçırılmış askerlerimizdir. Şimdi bu gerçeği 'İrtibat kayboldu, sonra tekrar döndüler' şeklinde açıklamak.. Hiçbirşeyi yok kabul edemezsin, hiçbir şeyin üstünü örtemezsin."

"TERÖRLE MÜCADELEDE PROFESYONEL 5 BİN ASKER YETER"

Arınç, terörle etkin mücadele için profesyonel ve bölge şartlarına hakim 5 bin askerin yeterli olacağını savundu. Bunun için, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın aksine, Silahlı Kuvvetler'in bütçesinin iki kat artırılmasına ihtiyaç olmadığını savunan Arınç, "Birebir mücadelede etkin yetişmiş, profesyonel savaşçı insanların çok daha iyi sonuç alacağını düşünüyorum. Henüz kıtasına katılalı 5 ay olmuş bir askerle, daha yeni biyolojiden mezun olmuş bir asteğmenin dağ başlarında yapacağı mücadelenin ne kadar etkili olacağını sonuçlarıyla görüyoruz" diye konuştu.

Askeri tedbirlerin yanında sosyal, kültürel ve ekonomik gelişime de ağırlık verilmesi gerektiğine vurgu yapan Arınç, DTP'nin de PKK'yı ve Öcalan'ı reddetmedikçe Türkiye partisi olamayacağını ve giderek marjinalleşeceğini dile getirdi.

Haber: anka

Bu şahıs haddi aşıyor.Artık yeter!Ne zaman susturulacak,dokunulmazlık zırhına bürünmüş bu şahıs?
Senin beğenmediğin,biyolojiyi bitirmiş o asteğmen;cesaret ve fedakarlık madalyası almaya hak kazandı.O bir Türk çocuğu,ve kanında savaşçılık var onun!Senin beğenmediğin yedeksubaylarla,bu millet Çanakkaleleleri,Sakaryaları kazandı.Sen ne anlarsın askerlikten?Sen ne anlarsın vatan savunmasından?Sen ne anlarsın savaşmaktan?Yarın bir darbe olsa,bu söylediklerini yer yutar,yalar,özür dilersin!Ordu düşmanlığını,nefretini kusmak için fırsat mı kolluyorsun?Senin ırkdaşların,kardeşlerin bu oyunun neresinde;bunları söylesene?
Her Türk asker doğar.Her Türk genetik olarak savaşçıdır.Senin beğenmediğin yedeksubay,bu orduyu ayakta tutan;delicesine cesaret sahibi,temiz kanını bu vatan için defalarca dökmüş aslanlardır.Yedeksubaya uzanan diller kopsun!Yedek subayı aşağılayan diller sussun!Ordu düşmanları kahrolsun!Tanrını laneti;Türk ordusu ile uğraşanların üzerine olsun!Yeter artık ,konuşma sus!Konuştukça ne olduğun daha açık ortaya çıkıyor!
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pzr Kas 11, 2007 7:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu adamın dedesinin Menemen de Kubilay Asteğmeni öldüren grubun içinde olduğu.. Günlerce internet sitelerinde maillerde dolaştı durdu..

Misyonu bu!...
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pts Kas 12, 2007 1:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu adam diyorki egtimli insanlari askere almak lazim ve onlari egitmek lazim cok güzel buraya kadarda
sizin cocuklariniz güzel egitim almis ama onlar nedense askerden cürük raporu alarak kaciyor buna ne diyecek arinc denilen adam
her firsatda TÜRK SILAHLI KUVETLERINE ates püsküren elestirenlern niye hep akp li veya dtp li cok merak ediyorum
ben hic daha bir MHP li ve CHP li bir milletveklinin cikipda TÜRK SILHALI KUVETLERINI elestirdigini görmedim
hükümetde olan sizlersiniz terörü nasil bitirecegini biliyorsunuzda niye geregini yapmiyorsunuz medya önünde size bagli oldunu söylediniz bir kurmu kücük düsümreye ugrasiyorsunuz sayin arinc cok merak ediyorum
galiba sadece show yapmayi amacliyorsunuz

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 12, 2009 6:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hürriyet den alıntı:
Alıntı:
Şükür ki bu paşalarla savaşmamışız 12 Mart 2009

Eski TBMM Başkanı ve AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, dün Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ile birlikte AKP Van seçim bürosunu ziyaret etti.

Burada yaptığı konuşmada, AKP’nin ’ülkeyi sömüren güçlere karşı mücadele ettiğini’ savunan Arınç, konuyu Ergenekon davasına getirdi, şunları söyledi: "Bakın bugün bir davanın yeni bir iddianamesi hazırlandı ve açıklandı. Neler var neler (...) Emekli orgenerallere ait ses kayıtları ortaya çıktı. Aman Allah’ım neler konuşmuşlar, neler söylemişler. Allah’a çok şükür ediyorum ki Türkiye bunların zamanında bir savaşa falan girmemiş. Yoksa bunların savaşacak halleri yok. Askerlikten başka her şeyi yapmışlar. Siyasetle uğraşmışlar, darbelerle uğraşmışlar. Memlekette kendi kafalarına göre uygun buldukları işleri yapmak için maalesef yasa dışı güçlerle bile iş birliği yapmaktan çekinmemişler." DHA

Şu başlığk altındaki tüm yazıları okuduğunuzda;bu adamların Türk ordusu ve komutanları hakkında neler düşündüğünü çok iyi anlayacaksınız.
Şimdi diyecek ki;"BEN ORDUYA BİR ŞEY DEMİYORUM,AMA KOMUTANLARA SÖZÜM VAR"
Hayır gerçek bu değil.31 Mart olaylarındaki isyanda"bu subaylar kabukludur!"diyerek zavallı insanları ve bazı askerleri kışkırtan kafanın;kesintisiz bir devamıdır bu kafa.
Şu sözler,milletin ordusuna olan güvenini sarsacak türden edepsizce edilmiş laflardır!
Cahil ve inanmaya hazır mankafa adamlar şimdi bu laf üzerine ne düşünür?Adam resmen suç işliyor.TÜRK ORDUSUNUN O YA DA BU NEDENLE SAVAŞAMIYACAK BİR DURUMDA OLDUĞUNU VURGULUYOR.
Bu lafların kime hizmet ettiği de çok açık.
Bak Bülent Molla!
Benim Paşalarım belki rakı içer.Belki dans eder.Ama zamanı gelip de kendisine görev verildiğinde,cephede elinde thompson 5 parmak dağlarında savaşır.Örnek mi istiyorsun!Benim Tümen komutanım 66.mekanize tümen komutanı SÜLEYMAN TUNCEL PAŞA!
Kendisi nin takma adı;thompsonlu paşa idi.Ben harekat dan 6 ay sonra askere gittim.Bunu anlatanlar da,128.dönem savaşa katılmış ,yedek subay arkadaşlarım.
Senin gibiler bu devletin altını oymakla uğraşırken;Süleyman Tunceller,Bedrettin Demireller,Nurettin Ersinler;ellerindeki hafif silahlı komando birlikleri ile;zırhlı yunan birlikleri ile göğüs göğüse vuruşarak;bu devletin namus ve şerefi için savaşıyorlardı.
BU PAŞALARIN HAKLARINI TÜRK MİLLETİ ÖDEYEMEZ!
KEMALETTİN SAMİ BEYLER,DELİ HALİTLER,YAKUP ŞEVKİ PAŞALAR,FAHRETTİN ALTAYLAR KİM İSE,BU PAŞALAR DA O DUR!
ÇÜNKÜ ONLAR 300 YIL SONRA İLK KEZ TAARRUZA KALKAN KEMAL'İN ORDUSUNUN PAŞALARIDIR!
BU EDEPSİZLİKLERİ ARTIK BİR TARAFA BIRAK,ADAM GİBİ SİYASEY YAPACAKSAN YAP.TÜRK ORDUSUNU SİYASETE ASIL SEN BULAŞTIRMAK İSTİYORSUN!BİR GÜN BUNUN HESABINI ELBET VERİRSİN!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 13, 2009 10:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan dan alıntı:
Alıntı:
TSK'dan Arınç'a yanıt
"TSK'ya dair görüşleri zaten bilinmektedir"

Genelkurmay Başkanlığı'nın haftalık bilgilendirme toplantısından ilk notlar gelmeye başladı.

AKP'li Bülent Arınç'ın Ergenekon konusundaki yourmları üzerine, TSK'dan şu yanıt geldi: "TSK'ya dair görüşleri zaten bilinmektedir. Yürüyen bir soruşturma var. Henüz gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan emekli paşalarla ilgili karar yoktur. Henüz yargı kararı olmadan kimsenin suçlu olmadığını anlayamamış olması üzüntü vericidir."

Evet bizim de dediğimiz gib;bulent arınc ın(dilbilgisi kurallarına kasten uymuyorum.Küçülen insanlar için uyguladığım bu sistem için affınızı beklerim)tsk hakkındaki görüşleri zaten bellidir.
Ama meselenin asıl büyüğü;bir taşra avukatı da olsa;bir hukuçunun yargısız infaz da bulunması,saman,vakit,taraf gibi gazetelerin ağzı ile konuşarak tsk yı yıpratmaya kalkışması,ve hukuku çiğnemesidir.
Artık bu kadar şeyden sonra hala daha bu milli görüşçü adını kullanan bu milliyetsizlerin ihanetinden şüphe eden varsa aklına şaşarım!
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Mar 14, 2009 3:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Genel secimler'deki oynanan oyun bu seçimler'dede oynaniyor.Hemde sinsice.Iste bir sinsi siyasetçi daha aslinda böyle birine siyasetçi bile denmez kukla denir.

Eger Türk Silah'li Kuvvetleri bir muhtira yayinlarsa a ke pe'liler bunu kendi lehine kullanmaya çalisacaklar.

Ey Türk Milleti!Artik Uyan! Ne olursun yalvariyorum artik uyan,uyan,uyan!!!!

Uyan'da gör su oyunlari!!!!!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Mar 14, 2009 12:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arınç İstiklal Marşı'ndan rahatsız oldu

Bülent Arınç özel toplantılara ve lig maçlarına İstiklal Marşı ile başlanmasını eleştirdi

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik sözleri siyaset gündemine bomba gibi düşen TBMM Eski Başkanı AKP Milletvekili Bülent Arınç bu kez özel toplantılara ve lig maçlarına İstiklal Marşı ile başlanmasını eleştirdi, bu '12 Eylül'den kalan bir alışkanlık' dedi.

TBMM eski Başkanı, AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Platform Adana'nın organize ettiği 'Demokratikleşme ve Ekonomi' konulu konferansta konuştu. Adana Serbest Muhasebeciler ve Müşavirler Odası Sosyal Tesisleri'nde 200 kişinin katıldığı toplantıda söz alan Arınç, resmi bayramlar, resmi törenler ve milli maçların dışında özel toplantılar ve törenlerde saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı okunmasını gerek olmadığını söyledi. TBMM Başkanı olduğu sırada Yaşlılar Günü nedeniyle bir huzurevine yaptığı ziyareti örnek gösteren Bülent Arınç, toplantıyı başlatan kişinin salondakileri saygı duruşu ve İstiklal Marşı'na davet ettiğini, özürlü yaşlıların başkalarının yardımıyla ayağa kaldırıldığını, kalkacak durumda olmayan insanlar olduğunu zorlandığını anlattı.

Arınç, "Ama biz bunu yapmak zorunda hissediyoruz. Birileri acaba ne der diye korkuyoruz, endişe ediyoruz. Sivil bir toplantıda bunu yapmak 12 Eylül'lerden kaldı. Her kürsüye çıkan bununla başlamak ihtiyacını duydu. Bu bir rehin, bu bir korku. Hala 'acaba birileri ne der?' diye. Ya medyadan korkuyoruz, ya içimizdeki birilerinden korkuyoruz, ya başkalarından korkuyoruz. Çünkü o kadar hadiseler yaşamışız ki, acaba birisi 'ne der' endişesi içindeyiz. Oysa böyle bir kural yok. O zaman bizim çok rahat biçimde 'Merhaba arkadaşlar' deyip, toplantımıza başlayabiliriz. Milli düşünce ve hassasiyetlerin gelişi güzel her yerde saygı duruşu yapmakla, milli marş okumakla aynı orantıda görmüyorum. Bunlar bize içimize sinmiş olan acabalardan biridir. Tam demokratikleşmediğimizin, bir takım dışarı çıktığımız zaman bize kim ne diyecek, kim kaşını kaldıracak, kim hangi hatayı bulacak bu endişeyle yaşadığımız içindir. Bunlardan ne kurtulabilirsek o kadar özgür bir toplum olacağız" dedi.

Vatan

Alıntı:
Arınç, "Ama biz bunu yapmak zorunda hissediyoruz. Birileri acaba ne der diye korkuyoruz, endişe ediyoruz. Sivil bir toplantıda bunu yapmak 12 Eylül'lerden kaldı. Her kürsüye çıkan bununla başlamak ihtiyacını duydu. Bu bir rehin, bu bir korku. Hala 'acaba birileri ne der?' diye. Ya medyadan korkuyoruz, ya içimizdeki birilerinden korkuyoruz, ya başkalarından korkuyoruz. Çünkü o kadar hadiseler yaşamışız ki, acaba birisi 'ne der' endişesi içindeyiz. Oysa böyle bir kural yok. O zaman bizim çok rahat biçimde 'Merhaba arkadaşlar' deyip, toplantımıza başlayabiliriz. Milli düşünce ve hassasiyetlerin gelişi güzel her yerde saygı duruşu yapmakla, milli marş okumakla aynı orantıda görmüyorum. Bunlar bize içimize sinmiş olan acabalardan biridir. Tam demokratikleşmediğimizin, bir takım dışarı çıktığımız zaman bize kim ne diyecek, kim kaşını kaldıracak, kim hangi hatayı bulacak bu endişeyle yaşadığımız içindir. Bunlardan ne kurtulabilirsek o kadar özgür bir toplum olacağız" dedi.

Iste bunlar Türkümsüdür. Kendilerini Cakma Türk hissetmektedirler. Türk ile Türkümsülerin farkini bir kez daha görüyoruz. Kubilay´in Sehadetinde rol oynayanlar torunlarinin ruhunda iste böyle yasiyor...

Topunuz Kizil Tamu´ya

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Mar 14, 2009 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaşlıları ve sakatları bahane ederek içindeki zehiri kusmasın.Oradaki çok özel bir haldir.Kaldı ki damarlarında Türk kanı dolaşan bir insan,bırakın
ayağa kalkmaktan çekinmeyi,gerekirse vatanı için ölüme gider.2 dakika mı ayakta duramıyacak?
İstiklal marşı çalınırken oturan,arkasını dönen eşşekler değil mi bu milli görüşçüler?12 eylülde eşşek gibi hem ayağa kalktılar hem de marşı söylediler.Onun kuyruk acısı bunlar.Solcularla birlikte asıl boyunlarına ip geçirilecek takım bunlardı ama;gene olan bize oldu 12 eylul de.
Vatan sevgisinin;bayrakla alakası yok,milli marş ile alakası yok,sancaklarımız ile alakası yok;ya neyle alakası var?
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Mar 15, 2009 6:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Istiklâl Marsi'miza kimse dil uzatamaz.Haddini bilsin!

Demokrasi'ymiste falan'mis,filan.

Demokrasi diye,diye Millet'in Anasi'ndan emdigi sütü burnundan getirdiler.

Ama maalesef bizim Millet hâlâ gerçegi görmüyor.
Hâlâ bunlardan birseyler umuyor.

O bahsettigim Millet'te a ke pe'nin mitingi'ne gidenler,o'nlardan bahsediyorum.O kadar çok kanmislar'ki âdeta gözler'i dünya'yi görmüyor ve kulaklar'i duymuyor.

Allah'a sükür bizler,Ülkücü'ler,Türk Milliyetçi'leri var'iz.
Hep beraber oylarimizi Milliyetçi Hareket parti'mize verecegiz ve insaAllah seçim'i kazanacagiz.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız