Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - FUTBOLA DA DİNCİLİĞİ BULAŞTIRDILAR SONUNDA!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       


Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası
 

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jul 20, 2004
İletiler: 712
Şehir: türkiye

İletiTarih: Cmt Ağu 09, 2008 3:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sivasspor da futtbolcunun yaptığı el hareketi günlerce konuşulmuştu MHP ile bağlantısı var mı futbola siyasi görüş sokulmalı mı? gibi akla gelebilecek her soru trajikomik bir durum bence çünkü şuan rtenin yaptığı iş soru kaldırmıyor mu? artı gs li hakanın nurculardan olması? bunlar sorun değil spora din karıştırılır akp kankalığı da ama iş sadece bir el hareketine bile gelince ortalık ayağa kalkıyor sizce bunun adı ne?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Feb 27, 2006
İletiler: 416

İletiTarih: Cum Ağu 15, 2008 10:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yalakalığın en büyük boyutunu dün Küçükçekmece Metin Oktay stadının adının, hasan doğan stadı olarak değiştirildiğinde gördüm, stad perişan halde, saha patates tarlası gibi, tribünler tadilatta ama gel gör ki adamlar kocaman bir pırıl pırıl hasan doğan tabelasını kondurmuşlar oraya....


Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jul 20, 2004
İletiler: 712
Şehir: türkiye

İletiTarih: Pzr Ağu 17, 2008 1:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazacağım çok şey vardı ta ki Hıncal bey'in yazısını okuyana kadar o kadar net açıklamış ki söyleyecek fazla söz yok ...sizinlede paylaşmak istedim işte yazı:

Seçilmedi atandı

Hasan Doğan, AKP iktidarı ve Fenerbahçe yönetimi tarafından atanmıştır. Aksini kimse söylemesin Kulüplerin, Doğan'ı niye destekledikleri de meydanda! Seçildiği gün 44 milyon YTL'lik borçları affedildi.... Federasyona nasıl girdiğini anlamadığım insanlar var. Öğrendiğime göre 'Başbakan girmelerini istemiş'

Hasan Doğan, beklenildiği gibi büyük bir ittifakla Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçildi.

Hasan Doğan atandı. Hiç kimse bunun aksini söylemez. Aslında Spor Bakanı Murat Başesgioğlu da gazetelere yaptığı açıklamada bir nevi bunu itiraf etmiş oldu. Diyor ki, "Biz önce Şenes Erzik ile görüştük. Şenes Erzik kabul etmedi. Ondan sonra iki kişi ile daha görüştük, onlar da kabul etmedi." Yani bu ülkenin Spor Bakanı, özerk futbol federasyonu başkanlığını birilerine tavsiye ettiğini açıklıyor. Sonra Hasan Doğan'ı Kulüpler Birliği'ne aday gösterdi. Yok ya!.. 'Sen herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın' der eskiler!..

Haluk Ulusoy'un federasyon başkanlığını bitirmek için Recep Tayyip Erdoğan ve Aziz Yıldırım'ın her şeyi yaptıkları biliniyor. Hasan Doğan ile Recep Tayyip Erdoğan'ın çok yakın olduğu da biliniyor. Doğan'ı bugüne kadar federasyonlara, Recep Tayyip Erdoğan'ın soktuğu ya da sokmak için elinden gelen her şeyi yaptığı biliniyor.

Şimdi bu defa 'arş-ı alaya varmasın' diye, Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yapıyor ve "Hasan Doğan aday olmasın" diyor. Hasan Doğan da hemen bir açıklama yapıyor, "Ben katiyen aday değilim" diye. Böylece Recep Tayyip Erdoğan ve Hasan Doğan sütten çıkmış ak kaşık olarak olayın dışındalar. Ama bu sırada Kulüpler Birliği toplanıyor ve ittifakla Hasan Doğan'ı aday belirleyince, "Artık ben görevden kaçamam" diyor. Recep Tayyip Erdoğan da "Ben demokrasiye inanıyorum. Madem kulüpler onu istiyor bana bir şey düşmez. Hayırlı olsun Hasan Doğan" diyor. Bizim de bu senaryoyu yutmamız bekleniyor.

CANAYDIN PEŞKEŞ ÇEKTİ

Hayır Hasan Doğan, AKP iktidarı ve Fenerbahçe kulübü yönetimi tarafından Türk futbolunun başına atanmıştır. Bunun aksini bana kimse söyleyemez. Kulüplerin 'Niye Hasan Doğan' dediği de meydanda... Hasan Doğan'ın seçildiği gün kulüplerin 44 milyon YTL'lik borcu affedildi. Daha neler olacak? Bu işin başında tabii Özhan Canaydın var. Özhan Canaydın, Seyrantepe Stadı'nı yaptırmak için Galatasaray'ın tarihini dahi sıfırlamış bir kişi. İlla bu stat bitecek. 'Bu stadı Özhan Canaydın yaptırdı' diyecekler. Yarın öbür gün bir kişi de 'Bu stadın adı Özhan Canaydın olsun' diye teklif edecek ve böylece o stat orada durduğu sürece Özhan Canaydın'ın adı yaşayacak. Özhan Canaydın bütün hayatını buna vakfetmiş. Bu projeyi önleyenin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu bildiği için Recep Tayyip Erdoğan'ın her dediğine 'evet' der hale geldi. Galatasaray'ı peşkeş çekti bu ikisine. Onlar da 'Sen Kulüpler Birliği Başkanı'sın, bizi karıştırmadan Kulüpler Birliği'nden bu işi çıkar' dediler.

NASIL RAPOR VERECEK!

Aziz Yıldırım karışmadı, Recep Tayyip Erdoğan karışmadı, Seyrantepe uğruna Özhan Canaydın kendisini ortaya attı. Zaten kulüplerin ilk kalemde 44 milyon YTL'lik borcu silindi. Zaten belediye kulüpleri, zaten belediye desteği ile ayakta duran kulüpler, zaten Anadolu'nun oylarının çoğu AK Parti'sinde... İşi bitirdiler. Onun için kimse 'Özerklik, seçim, falan filan' demesin bu bir atamadır. Benim burada üzüldüğüm tek şey bütün bunları bildiği halde Şenes Erzik'in kayıtsız kalması. Erzik'in bu olanları FIFA'ya nasıl izah edeceğini hakikaten merak ediyorum. Şenes başkan, "Türkiye'de futbol gerçekten özerk" diye bir rapor verebilecek mi, çok merak ediyorum.

Hasan Doğan federasyonundan büyük bir beklenti var kamuoyunda. Doğan ve ekibi bu beklentinin karşılığını verebilecek mi?

Daha federasyon nasıl kuruldu onu da bilmiyoruz. Bu federasyona nasıl girdiğini aklımın almadığı insanlar var. Şöyle minik bir soruşturma yaptım; bunların bazılarıyla Başbakan görüşmüş, 'Girin bu federasyona' diye. Bunların hepsi iş adamları. Devletle iş yapan iş adamları. Başbakan telefon edip 'Girin' derse girecek. Seçme hakları yok. Bunlar isimlerini süs olarak mı koydular, yoksa gerçekten ağırlıkları olacak mı, bunu zaman gösterecek. Bugün için söylenen şey; 'Federasyonu, Hasan Doğan, Lütfi Arıboğan ve Mahmut Özgener yönetecek. Gerisi göstermelik.'

Fotomaç / Hıncal ULUÇ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site YöneticisiKayıt: Jun 03, 2004
İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ağu 17, 2008 9:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hıncal gerçeten de doğruları yazmış.Bir galatasaray taraftarı olarak,Özhan Canaydın ın yaptığı bu çirkin davranışları doğru bulmuyorum.Gerçekten galatasarayın tarihini kirletmiştir.Gs yeniliklerin ve ilklerin takımıdır.Bu günlerine yalakalık yaparak değil,bileğinin gücü ve taraftarı ile gelmiştir.Türk takımları; kulüpler ve milli takım düzeyinde yabancılarla korkmadan savaşmayı galatasaray ve onun başarılarından öğrenmiş ve inanmıştır.Jupp Derwali getirerek,eskiden yatan ve doğru dürüst çalışma yapmayan futbolcuya çalışma ve top tekniklerini öğretmiştir.Bu kadar şanlı geçmişi olan bir takımın başkanı;rte ile işbirliğine girmek zorunda değildir.Bu kadar taraftarı olan bir takımın,rte ye ihtiyacı yoktur.rte bir gün öyle ya da böyle gidecek,ama takımlarımız mali konuları hallettikleri sürece yola devam edeceklerdir.Gs takımı,ne başbakanlar ne cumhurbaşkanları görmüştür.Hepsi gitmiştir.Ama gs;bir aslan gibi hala dimdik ayaktadır!
tamerr demiş ki;
Alıntı:
Yalakalığın en büyük boyutunu dün Küçükçekmece Metin Oktay stadının adının, hasan doğan stadı olarak değiştirildiğinde gördüm, stad perişan halde, saha patates tarlası gibi, tribünler tadilatta ama gel gör ki adamlar kocaman bir pırıl pırıl hasan doğan tabelasını kondurmuşlar oraya....

Yazıklar olsun.Metin Oktay;taçsız kraldır!Tüm zamanların en iyi galatasaraylısıdır.Bir köhne stada onun adını vermeyi uygun görüp de daha sonra ne olduğu bilinmeyen bir adamın ismi ile değiştirmek;taraftarının gönlünde taht kurmuş baba Metin in değerinden bir şey kaybettirmez.Hala daha attığı goller,kafa toplarına çıktığında havada saniyelerce asılı kalan hali,mermi gibi voleleri ve kafa şutları;ve yaylanaraktan kendine has yürüyüşü ile hafızalarımızda duruyor.
Tanrı onu bu iş yaratmış ve görevlendirmişti adeta.Hakan Şükür ve diğer gs ya gelmiş golcülerle onun en büyük farkı;o sonradan çalışma ile olmuş değil;doğuştan futbol için yaratılmış bir insandı.Topu ayağına aldığı zaman inanılmaz bir hız kazanması,topu daha gelmeden nereye paslayacağını çok iyi bilmesi,kafa toplarında Hakan ya da tanju gibi gözlerini kapatarak değil;atacağı köşeye bakarak ,görerek göndermesi ve adeta bir orta saha oyuncusu gibi gerektiğinde çalım atabilmesi onun çok büyük özellikleridir.
Hasan Doğan avrupa maçlarında turbanlı hanımı ile güzel bir reklam yapmaktan başka bir şey yapmamış,golleri attıkça hanımına sarılarak dinci camiaya iletiler göndermekten başka bir şey yapmamıştır.Hanımı da ay yıldızlı turban ile;bayrak ile turbanı birbirine karıştırmıştır.
Sen kim Metin Oktay kim?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2  


 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB

alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1