Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - kürtçü Hocalar tekrar meydanlarda
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Arl 22, 2008 11:07 am    ileti konusu: kürtçü Hocalar tekrar meydanlarda Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
kürtçü Hocalar tekrar meydanlarda

22.12.2008 9:15

DTP'ye yakınlığı ile bilinen Van Din Adamları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (VANDAY DER) birinci olağan kongresini yaptı

Kongrenin başında, çatışmalarda öldürülen teröristler için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.

Dernek merkezinde yapılan kongrede Divan Başkanlığı'nı İstanbul kürt Enstitüsü Başkan Yardımcısı Alaattin Aktaş yaptı. Aktaş, çatışmalarda ölen teröristleri 'şehit' olarak lanse ederek bir dakikalık saygı duruşu çağrısı yaptı.

Dernek Başkanı Yusuf Kılınç, derneğin faaliyetlerini anlatarak geçen süre içerisinde il genelinde taziye ve esnaf ziyareti yaptıklarını söyledi.

kürtçe olarak yapılan konuşmanın ardında yapılan seçimde Yusuf Kılınç tekrar dernek başkanı seçildi.

Yönetime Rüstem Yıldırım, Nurettin Aksu, Abdullah Adlı, Faik Şimşek ve Mehmet özdemir getirildi.
Seçimden sonra yaklaşık 15 dakika kürtçe konuşan Divan Başkanı Alaattin Aktaş, yaklaşan yerel seçime yönelik mesajlar verdi.
AK Partili Van Belediye yönetimini düşman ilan eden Aktaş, dernek üyelerine çok çalışarak belediyeyi kendi partilerinin (DTP) kazanmalarını sağlamalarını istedi.
Kongreye DTP'den bazı yöneticiler de katıldı.

Van'da geçen temmuz ayında kendilerini DTP'nin imamları olarak lanse eden bazı emekli ve fahri imamlar, VANDAY Der çatışı altında birleşmişti.

NETTAVIR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Arl 22, 2008 11:15 am    ileti konusu: TÜRK bayrağına çirkin saldırı Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
TÜRK bayrağına çirkin saldırı

20.12.2008

ADANA'da, bir evin penceresinde asılı olan Türk Bayrağı'na molotof kokteylli saldırı düzenlendi

ADANA'da, bir evin penceresinde asılı olan Türk Bayrağı'na kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce molotof kokteylli saldırı düzenlendi.

Adana Barbaros Mahallesi, Barbaros Caddesi'nde meydana gelen olay, bugün saat 23.30 sıralarında, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gerçekleştirildi. Yaklaşık 6 aydan beri evinin penceresinde Türk Bayrağı asılı olan Ali Zeytuncu'nun evine, yatmaya hazırlandığı sırada molotof kokteyli atıldı. Pencere demirlerine isabet ederek parçalanan molotof kokteyli, asılı olan Türk Bayrağını tutuşturdu. Bayrak alev alıp yanmaya başlarken, saldırganlar da karanlıktan yararlanarak olay yerinden kaçtı.

Patlamanın ardından yükselen alevlerin eve sıçramasını önlemeye çalışan ev sahibi Ali Zeytuncu yangını söndürdükten sonra durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede şüpheli gördüğü şahıslarla ilgili kontrolleri başlattı. Saldırının kendilerini yıldırmayacağını belirten Ali Zeytuncu, “Onlar 1 yakar, ben 5 asarım. Vatanımızı, bayrağımızı sevmemizi engelmeyemezler” diyerek saldırıya olan tepkisini ifade etti. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor

NETTAVIR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
lodoslu07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pts Arl 22, 2008 3:14 pm    ileti konusu: bayrağı hazmedemeyenler Alıntıyla Cevap Gönder

Türk bayragını hazmedemeyen bu ülkeyi terketsin bu vatana bu bayrak için kanlar döküldü
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Arl 23, 2008 3:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürtcü hocalarin yaptigi serefsizlige bakin. bunlara hoca bile denilmez! teröristlere sehit derler dualar okurlar, saygi durusunda bulunurlar. Bunu birde benim Ülkemde hic cekinmeden ve korkmadan yaparlar! Lanet olsun bunlara bu özgürlügü verenlere! kürtcüymüs! Ulen resmen bölücü ve pkk´li! teröristlerden farklari yok! yandas mandas palavra! haberlerde eskiden sürekli duydugumuz ama simdi malum satilmis hükümetin sayesinde pkk´lilarin üzerine gidilmedigi icin yandas kelimesini pek duymadigimiz bu kelime sirf yumsak tabir, adeta palavradir. yandas demek resmen pkk´li demektir. kürtcü demek pkk´li demektir. kürtcülük son dönemden beri artti. gebertmek lazim bunlari!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Arl 23, 2008 8:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürtçülük ve dinciliğin müthiş bir örneği ortaya konulmuştur.
Dinin tek başına bir milleti millet yapamadığı tezine doğruluk kazandıran bir örnektir.Din saatli bir bombadır.Eğer doğru bilinmez,doğru yorumlanmazsa;insanları feci şekilde böler,bölmekle de kalmayıp birbirini boğazlar hale getirir.Avrupa savaşları bunun çarpıcı bir örneğidir.Katolikler,protestanlar,anglikanlar onlarca yıl birbirlerini boğazlayıp durmuşlardır.İşte bugün Türkiyede yapılmak istenilen de; dinciliğin kürtçülüğün emrine verilerek,etnik bölücülüğe bir de din sömürüsünün eklenerek çıkacak bir iç savaşı tetiklemesidir.
Çıkabilecek değil,çıkacak bir iç savaşın diyorum.Çünkü bir Türk-kürt çatışması eninde sonunda kaçınılmazdır!
Bu yeni bir olay da değildir.Cumhuriyete karşı yapılan tüm kalkışmaların her birisini inceleyin,hep arkasında din vardır!Tunceli dersimin arkasında 12 imam vardır.Kürt sait in arkasında gene din vardır.Saidi kürdinin arkasında gene din vardır.Nizam partisinden itibaren gelen milli görüş kalkışmalarının arkasında hep din ve devlete kast vardır.Milli görüş hareketi başlı başına bir kalkışmadır.Darı-harp fetvasının,devletin yağmalanmasının,Cuma namazlarının rekat sayısının arttırılmasında,hep gavur devlet düşüncesi vardır.Devletin resmi kuruluşu diyanet bile;"zuhuru ahir diye bir cuma namazı bölümü yoktur,bu uydurmadır,peygamber öğretisinde böyle bir namaz türü yoktur"diyememektedir!
Böyle sakat ve saptırılmış bir islam anlayışının;bölücülükde kullanılmasında,ve o leşlerin şehit ilan edilmesinde şaşılacak ne var ki?
Saidi kürdi onlara göre zulüme uğramıştır.Kürt sait de onlara göre şehitdir.Dersim isyanında,kandil dağlarında geberen itler de şehittir onlara göre!Bu milletin din ile nasıl kandırıldığına bundan güzel örnek olabilir mi?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Arl 26, 2008 8:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir abim cok haklisin. gecmise bakarsak ve ülkemizin simdiki durumunu degerlendirirsek her tasin altindan kürtcülük cikiyor. dincilerin ici kürtcü dolu. akp, saadet, milli görüs, nurcular, fetoscular vs, yanisira dtp malum, pkk malum, dagdaki ve sehirdekiler...kürtlerin batiya yerlesmesi, turistik bölgeler, müzik piyasasini ele gecirmeleri, film sirketlerinin emrinde olmasi, tv´lerde diziler, filmler, müzikler hep kürt hep kürt, harac, kapkac, zorla mal mülk sahibi, mafyacilik haddini asti. soruyorum hicmi Türk sanatci yok? hicmi Türk sarkici veya Türkücü yok? Hicmi Türk yapimci yok? Bunlara firsat verilmiyor! satilmis hükümetin icide dolu. her yere kendi adamlarini yerlestirdiler. bu kürtcüler aciktan pkk´ya destek vermezler ama kinamazlarda ve terörist demezler, üstüne devletide suclarlar. pkk´yi yedekte tutarlar kendilerince, Türkiye´denmis gibi konusurlar ama kürtlerin lehine hükümet sayesinde nasil olsa hersey gerceklesiyor. devrimci teröristlerde cogunlugu kürt, sosyal demokrat ayaklari yapanlarin coguda kürt, marksist, leninist, maocular, solcularin cogu, aleviligi kullananlarin coguda kürt. her tasin altinda yemin ediyorum kürtler var! kanal 7´ye ara sira acarim ne zaman baksam sürekli kürt türkücü. ibo show desen resmen artik kendi adamlarina özel bir yer ayirttirmis güya TÜRKÜCÜ olarak! konuklarinin yanisira sürekli kürt türkücüler kenarda özel yerde yer aliyor. ulen birtanede Türk Türkücü niye cagirmiyor acaba?! Milli görüscülerin ici bunlardan dolu. imamlari kürt, bizimkiler ise arkasinda yer aliyor yeri geldiginde utanmasalar bunlara ibadet edecekler. yerlere göklere sigdiramiyorlar. anliyacaginiz, sünnilerin icinde, alevilerin icinde, sagcilarin ve solcularin icinde, devrimci, komunist ve milliyetcilerin icinde, Atatürkcülerin icinde, sosyal demokratlarin icinde her yerde var bunlar. her yerden ortaligi karistiriyorlar. of of bu konularda artik sabrim kalmadi. mutlaka birseyler yapilmali. ya ben cok inceliyorum herseyi yada bilmiyorum asiri fanatikmi oldum acaba, yanlis bendemi bazen düsünüyorum ama yok yok ben Türküm benim ülkem Türkiye! binbir türlü oyunlar oynaniyor ben bunlara seyirci kalamam! normal bir kürde birsey diyen zaten olmaz. ama yahu bunlarin en iyisi bile artik kürtcülük yapiyor, resmen ayrimcilik yapar oldular! ben artik bunlarin en iyisine bile güvenmiyorum. hatta isterlerse buradan okusunlar, isterlerse kizsinlar bana ama ülkü ocaklarinda yönetimde yer almalarina bile karsiyim artik! hadi baskan yardimciligi vs neyse ama en azindan baskanlik ünvani verilmemesi gerek. bunlar tabi ki benim sahsi düsüncelerim. saglam olanlari mutlaka vardir ama kimse kusura bakmasin ben sevmiyorum artik bunlari. sesleri yeterince cikmiyor pkk´ya karsi, beni ikna edemediler. sokaklara dökülüp pkk´yi lanetlemeleri gerekir. demekki iyileri azinlikta diye düsünüyorum. bilmiyorum birtek benmi böyle düsünüyorum ama katilan katilir katilmayan katilmaz ama birgün ic savas cikacak. sirf zamanini bekliyorlar, nabiz yoklamasi yapiliyor ara sira. bakiyorlar bizimkilerden cit yok. akdeniz, ege, trakya, istanbul, ic anadolu, hafif karadeniz kusatilmis durumda, dogu güney dogu malum. TRT kürtce kanallarida var. hükümet arkalarinda, mecliste her seferinde meydan okuyan siyasi kanatlarida var, tv´lerden destek görüyorlar. bakiyorsun akp´yi elestiren kanallar bile caktirmadan kürtcülüge hizmet eder olmuslar. zazalar kendileri diyor biz ayri bir toplumuz diye. tamam kendilerini onlara yakin görenleri onlara yardim ediyor pkk´nin icinde yer aliyor vs ama neticede cogunlugu biz kürt degiliz diyor, ama sirf kürtler zazalari kendilerindenmis gösterme cabasinda yillardir. zazaca, uydurulmus kürtceden farkli ama kürtler bunu kürtcenin lehcesi olarak kabul ediyor ama o kadar zaza acaba neden biz kürt degiliz diyor o zaman? bakiyorum da bizim akp´yi bile elestiren kanallarimiz zazalari kürt olarak gösteren yayinlar yapiyorlar. TRT kürtce kanalinda kürtce yayin ve kürtcenin zazaca lehcesi vs yayin olacakmis gibi haberler. ermeniler ve kürtler, dinimizi kullanip, dis güclerin destegiyle her türlü, binbir türlü oyunlarla tüm degerlerimizin icine sizdilar, kimin kim oldugunu bile bilmiyoruz yillardir bizi icimizden bitiriyorlar, pkk sirf görünen yüzü, görünmeyen yüzü hizla ilerliyor. Türkiye ele geciriliyor. Birtek umudumuz bu saibeli gececek yerel secimlere ragmen, her türlü engellere ragmen partimizin basarili olmasi ama eger ki olamaz isek bundan sonrasi pekte hayirli degil. sokaga dökülmemiz gerekicek. yada bunlari ansizin teker teker birseklil ortadan kaldirmak gerek. hic olmadi ic savas cikacagini bilmemiz ve hazirlanmamiz gerek. hem kürtcüleri yok etmek lazim, ayni anda iktidari devirmek lazim. genelkurmay ve eski baskanlari, ve suanki baskani hakkinda ki düsüncelerimi burda yazmak istemiyorum. of of diyorum sadece. güvendigimiz daglara kar yagmis haberimiz yok. biz sokaga dökülsek, dilenci duruma düsmüs serefini, gururunu, milli degerini kaybetmis, oyunu üc kurusa satan milletimiz inanin bana camdan bakar üstüne bizi suclu cikarirlar! her millet hakettigi sekide yönetilir demis akillinin birisi ve dogru demis zamaninda! olan yine bize olacak ama deger mi deger buna! Kesinlikle deger. neyse hakkimizda hayirlisi. Allah yar ve yardimcimiz olsun. Partimiz umarim Allah´in izniyle basarili olur bu secimlerde.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Oca 02, 2009 8:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan gazetesinden alıntı:
Alıntı:
YÖK, Kürt Dili ve Edebiyatı Bölümü açacak

HÜKÜMETİN Kürtçe kanalla başlattığı Kürt açılımının ardından YÖK de atağa kalktı. YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Kürt Dili ve Edebiyatı Bölümü açacaklarını söyledi. Özcan konuyla ilgili şu bilgiyi verdi: “Mardin ve Diyarbakır Üniversitesi bu konuyu dile getiriyor. Ama onlardan bize resmi teklif gelmedi. Zaten biz bu işi oralarda değil dil öğreniminin iyi yapıldığı çok büyük tecrübesi olan üniversitelerde yapmak istiyoruz. İki üniversite aday gibi görünüyor. Biri Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi diğeri de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi. Buralarda dil öğrenimi çok uzun zamandır iyi bir şekilde yapılıyor. Biz de buralarda yapılması önemlidir diye düşünüyoruz.”

Enstitü için erken olduğunu ifade eden Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, “Kürtçe Dil ve Edebiyatı Bölümü bizim yapımıza daha uygun düşüyor. Biz bilimsel olarak yaklaşıyoruz meseleye. Enstitü daha zor, önce dili, edebiyatı öğretmek lazım. Ondan sonra enstitü kurulabilir. Bazı zorluklar da var. En büyük zorluk bu dilde derecesi olan insanlar bulmak. Yüksek lisans ve doktorası olan insanlar olmadığı için bunları yetiştirmeyi düşünüyoruz. Bu zor bir iş ama niyetimiz ciddi” dedi.

Bu uyduruk sözde dil ne zaman dil oldu ki bunun edebiyatı olacak?
Edebi eser sayılabilecek derecede eser mi var ortada da bu uyduruk lehçenin edebiyatı,bir sanat tarafı olsun?Şairi mi var,yazarı mı var,kültürü mü var ki bu uyduruk lehçe için utanıp sıkılmadan Türkiyenin en büyük 2 üniversitesinde bölüm işgal edilsin?
Bu ne aymazlık,bu ne yalakalık,bu ne cüret?
Edebiyat ve tarih üzerine binlerce sanatçı,şair,tarihçi yetiştirmiş bu iki değerli üniversitemizi lekelemek,,bu durumlara gelmesine emek veren binlerce öğretim görevlisinin kemiklerini sızlatmaktan başka nedir bu yapılan?Sen Yök başkanı olacak kişi!
Senin kürtçülükten başka yapacak işin kalmadı mı?Üniversitelerin Türkçe ana dilinde sanki dört dörtlük eğitim yapıyor;araştırma yapıyor,hergün bir şey buluyor da kürtçe mi eksik kaldı?Lise seviyelerine düşürdüğünüz üniversite eğitimi; fettoşçuları,beş paralık herifleri,tez hırsızları dincileri doçent profesör yaptığınız yetmiyormuş gibi kürtçeniz mi kıstı şimdi de?
Bu etnik duyguları kaşımak,bu sözde aksana bir dil süsü ve önemi vermekten başka hangi işe yarar?Bir Türk çocuğu bu bölüme gider de bunu okur mu?Kime hizmet ediyorsunuz?
Bu devletin makamlarına kürtlerin doldurulduğu yetmiyormuş gibi,şimdi de bu bela mı çıktı başımıza?Yoksa bu devletin dilini artık kaldırıp ana dil olarak kürtçe koymaya mı kalkışıyorsunuz?
İnanılır gibi değil.Sanki bir kabus bu olup bitenler.6 yıldır her gün yeni bir edepsizlik,ihanet görmekten bıktık usandık artık!
Biz,ihmal ve aymazlık yüzünden yerlerde süründülen,yabancı kelimelerin saldırısına uğramış dilimiz üzerine bir şeyler yapılmasını beklerken,kalkmışlar kürtçe bölüm kuruyorlar!O uyduruk aksanın da,hepinizin de canı cehenneme!
hilalugruna1
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 178

İletiTarih: Cum Oca 02, 2009 8:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnanılır gibi değil.Sanki bir kabus bu olup bitenler.6 yıldır her gün yeni bir edepsizlik,ihanet görmekten bıktık usandık artık!
Biz,ihmal ve aymazlık yüzünden yerlerde süründülen,yabancı kelimelerin saldırısına uğramış dilimiz üzerine bir şeyler yapılmasını beklerken,kalkmışlar kürtçe bölüm kuruyorlar!O uyduruk aksanın da,hepinizin de canı cehennem

Eyvallah abi dogru söze ne denir ,Türkiye hazmedilemez bir akibete dogru sürükleniyor malesef.[/b]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Oca 02, 2009 2:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ülkede düşman abd nin istatistiklerine göre bile 54 milyon Türk yaşıyor.54 milyon Türkün yani %80 nüfusun anadili Türkçe bir taraf fırlatılmış,%20 memnun edilmeye çalışılıyor!
Neden?Çünkü edepsizlik yapan bunlar da ondan.
Tüm üniversitelerin ayağa kalkmasını ve bu kürtçe bölümü açtırmamalarını;
dünyayı yök başkanı olacak kişinin;bu azılı kürtçünün başına yıkmalarını bekliyorum!Bu mesele en az laiklik kadar önemlidir.Hatta daha da önemli.
Çünkü laikliğin güvencesi bir ordu var.Ama bu yılanı üniversitelerimize sokarsak,parçalanma yolunda bir adım daha atmış oluruz.Kürtçe hiçbir şekilde bölüm olarak açılamaz.Bunun arkasından başka istekler de gelir.
Gelmese bile,Türk olmayan diğerleri ses çıkarmasa bile;bunlarla masaya oturma durumu ortaya çıkar.
Kaldı ki bence kürt nüfusu idda edilenin çok daha altında.Doğum oranları yüksek bile olsa,ölüm oranları çok daha fazla.İlkellikten;bebek ölümleri çok fazla.Hastahanenin acil servislerine gidin.Yaralı getirilen 10 çocukdan 9 tanesi kürt çocuğudur.Üstüne tüp devirip haşlanandan tutun çeşit çeşit yaralı akmaktadır hastahanelere.Bunların okumuşlarını bile adam edemiyoruz ki;pkk yanlısı olup çıkıyorlar.Cahilini nasıl adam edeceğiz?
O kenan evren!Allah onu bildiği gibi yapsın!Bunları Atatürk ün İsmet Paşa kürt raporuna göre seyretmelerinin tam aksine;getirip yığınlar halinde batıya yerleştirdi.Oralar da varoşlar kurdurdu!
Şimdi uğraş işin yoksa.Bugün milli eğitim müdürleri;okul müdürlerine çok gizli emirler yağdırıp;olacak olayların anında milli eğitim müdürlüklerine bildirilmesini istiyor.Yani bir Türk-kürt çatışmasının olacağını biliyorlar.
Sen yılanlık yap;kürtçülüğü teşvik et,kürtçeyi dil olarak kabul et bölüm açmaya kalkış;bunlara bir köken,tarih,dil uydur,masada karşına al;azmalarına izin ver;ondan sonra haber bekle çatışma başladığında.
Bu ülkede Türk-kürt çatışması isteyen akepeliler ve dincilerdir!
Çünkü bunlarda ne vatan,ne millet ,ne bayrak,ne sancak,ne milli marş kavramları vardır.Onlar sözde din birliği istemektedir.Batının yazdırdığı ve dayattığı bir dinin birlikteliği!
Çünkü hiçbir dindar,hiçbir içten müslüman;ne rte,ne de fettoş gibi abd ile işbirliği yapmaya kalkışmaz!Bu ;uydurma dinin mensuplarının kalkışacağı bir yoldur!
Şimdi üniversiteli gençlere büyük bir görev düşüyor.Bu kürtçe bölüme karşı,sağı,solu,bilmem nesi birleşecek ve bu taslağı yök başkanı olacak kişinin;bu kuklanın kafasına geçirecekler!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız