Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İ.MELİH GÖKÇEK YALAKASI ÜLKÜCÜ BOZUNTULARINA
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Sal Şub 24, 2009 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Siyasette Ahlaksızlığın Adı: İ. Melih Gökçek

Ankara'nın 15 yıldır belalısı haline gelen İ. Melih Gökçek geçenlerde bir açıklama yapıp, saçmalamanın da bir kabiliyet meselesi olduğunu tüm kamuoyuna göstermiştir.
Ankara'nın 15 yıldır kara kaderi olmuş İ Melih yaptığı açıklamada ana hatları ile şu sözleri sarfetmiş. "MHP'yi meclise ben soktum bana borçlular" , "3 dönemdir MHP'nin oyu ile seçildim", "MHP tabanı benim kardeşimdir onlarla problemim yok, problemim yöneticilerle"
Şimdi bu cümlelere sırasıyla cevap vermek isterim:
Bak İ. Melih, bilmiyorsan öğreteyim. MHP, 9 Şubat'ta 40. yılını kutladı. Yani, senin gibi siyasi ahlaksızlığın ve çirkefin başrolüne oturmuş şahısların hiçbir şeyine muhtaç olmayacak kadar köklü ve güçlü bir partidir. Ve senin gibi kişilerle aynı yolda yürümeyecek kadar da siyasi tecrübe sahibidir. Sen kimsin de MHP'yi meclise sokacaksın.
O kadar iddialı isen bırak AKP'yi, kur kendine bir parti de görelim meclise sokabiliyor musun? Çünkü o lafı söyleyen adam bu söylediğimi de yapabilir. Ama yok, doğru ya sen böyle normal işler yapmazsın. Senin her işinde bir hile, bir siyasi ahlaksızlık olmalı değil mi?
Senin için MHP'liler sadece şu anlamı ifade ediyor: Seçim dönemlerinde senin koltuk sevdan için hile ve siyasi ahlaksızlıkların için kullanılacak, kandırılacak ve seçim sonrası da çöpe atılacak bir seçmen kitlesi değil mi?
Hem sen diyorsun ya Meclis'e ben soktum falan diye. Benim aklıma başka bir şey geliyor. 1991'de Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları Başbuğ'a ihanet edip ayrıldıklarında bu ihanetin başrol aktörlerinden biri değil miydin? O dönem 19 milletvekili ile temsil edilen MHP'nin Meclis'te bir grup kurmaması için Özal'ın kurduğu bu kumpasın başrolünde sen varsın diye hatırlıyorum? Yani, sen bırak Meclis'e sokmayı, MHP'yi bölme çabalarının içinde olan bir adamsın.
Senin de söylediğin gibi 3 dönemdir kandırdığın MHP'lilerin oyları ile seçildin. Bir an yukarıda söylediklerimi unutup MHP'lilerin sana borçlu olduklarını düşünelim. Seni MHP'liler 3 dönem seçtiyse nasıl sana borçlu oluyorlar?
Senin hileye, hurdaya bol bol çalışan beynin şu soruyu kendine sorsa diyorum: Borcun karşılığı bir defa ödenir. Eğer MHP'lilerin sana borcu varsa ve seni 3 defa seçtiyse, bu durum MHP'lilerin senden iki kere alacağı olduğu anlamına gelmiyor mu? Ama yok senin aklın, mantığın sadece şahsi menfaatlerin doğrultusunda düşünür değil mi?
Ama doğrusu şu ki, senin adaylıktan çekilip MHP'yi desteklemen lazım. Çünkü MHP'lilerin senden alacakları var.
Yine demişsin ki, "MHP tabanı ile sorunum yok, sorunum yöneticilerle". Merak ediyorum senin taban dediğin kişiler, ticari ilişkilerinizin olduğu, sizden gelecek paralar için bırakın ülkücülüğünü, adamlığını satmış kişiler olmasın?
Senin bu taban dediklerin, senden ve senin partinden aldıkları ihale vs.. paralarla ülkücü geçinip MHP'ye muhalefet eden, MHP içerisinde fitne, fesat çalışmalarında bulunan kişiler olmasın?
İ. Melih sen belki anlamazsın bu söyleyeceğimi ama ben yine de söyleyeyim. Bir kişinin maddi menfaatler için partisini, fikrini satması demek, şerefini, namusunu, adamlığını satması demektir. O sebeple bahsettiğin o kişilere konulacak sıfat ülkücü taban değildir. O kişilere konulacak sıfat, namusunu şerefini ve adamlığını satanlara ne deniliyorsa odur.
Zaten senin gibi siyasi ahlaksızlığın başrolüne oturmuş birinin yanında olan kişilerden de başka bir şey yapması beklenemez. Ben senden çok o kişilerin düştüğü duruma acıyorum.
Hem sen merak etme bu tip kişilerle nerde ne toplantıları yapılıyorsa, ne konuşuluyorsa bundan da MHP'liler haberdardır.
Senin yaptıklarından bazılarını hatırlayalım istersen:
Yukarıda da bahsettiğim gibi, 1991'de MHP'nin Meclis'te grup kurmasını engellemek için BBP'nin kurulmasındaki rolünü tüm ülkücüler hatırlamaktadır.
Hem sen seçim konuşmalarında söylediğin "MHP'ye oy vereni Allah affetmez" sözünü ne çabuk unuttun?
22 Temmuz seçimleri öncesi, bırak Ankara'yı, Türkiye'nin dört bir yanına dağıttırdığın "oyunu ver MHP'ye gitsin CHP'ye" ya da "MHP ile CHP ittifak yapacak" şeklinde iftiralarla dolu el afişlerin hafızalarımızda hala sıcaklığını koruyor.
Gördüğün gibi İ Melih, senin ismin ne zaman MHP ile aynı anda anılsa orada senin tarafından yapılmış bir siyasi ahlaksızlık, çirkeflik ve MHP düşmanlığı bulunmaktadır.
Bu sebeple MHP'lilerden sana kardeş-mardeş olmaz. Olsa olsa düşman olur. MHP'liler senin gibilerin oyunlarını çok iyi biliyor ve görüyor.
Ha bu arada unutmadan şu sık sık dillendirdiğin "oylar bölünürse Karayalçın seçilir" cümlesine de değineyim. İ. Melih eğer böyle bir derdin varsa 3 dönemdir Ankara'da belediye başkanlığı yaptın. Bırak artık koltuk sevdasını, sen de şu an senden önde görünen MHP'nin adayı Mansur Yavaş'ı destekle.
Hem sağın oyları bölünmemiş olur, hem de sen belki biraz adamlık öğrenirsin
Son olarak tüm Ankaralılara sesleniyorum: Siz böyle hilelere, siyasi ahlaksızlıklara yol olamayacak kadar önemli bir şehirde, Başkentimizde yaşıyorsunuz.
Ve başkentimizi böyle siyasi ahlaksızlıklara, çirkefliklere, çamurlara bırakmamak sizin elinizde...

www.etikhaber.com Mete KILIÇ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Sal Şub 24, 2009 10:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

ANKARA Bölgesel Sonuçlar

Toplam Kullanılan Oy Sayısı : 43.535
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi (%40,92)
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi (%24,55)
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi (%21,84)
Boş oy vereceğim (%2,77)

facebooktan alıntıdır.

Görüleceği üzere MHP nin oyları ankarada % 20 lerin üzerine çıkmıştır.

Bundan sonrası gökçeğin iyice zayıflayıp oyların işin ehli olan Mansur Yavaş a kaymasıdır...

Ve sonuç olarak karayalçın ve gökçek siyasetin tarihinde sadece bir isim olarak kalacaklardır.

Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Şub 27, 2009 2:50 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne hirsiz gökcek, ne pkk´li karayalcin

oylar dürüst ve serefli olana

MANSUR YAVAS´a insaallah...!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Mar 01, 2009 8:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Gökçek'e göre MHP'li baronlar
01 Mart 2009 Pazar 20:47
Gökçek, MHP'nin içindeki iki ünlü isim baronlara hizmet etmekle suçladı. Onlar MHP'nin içinde Karayalçın'a çalışıyorlar.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, MHP'li Oktay Vural ve Deniz Bölükbaşı'nın yeni MHP'li olduğunu anlatarak,"Sayın Vural ve Bölükbaşı'nın baronlarla ilişkisi var, ikisi de Karayalçın için çalışıyor" şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yenimahallle Belediye Başkanı Ahmet Duyar ile birlikte Yenimahalle'de SKM açılışına katıldı. Gökçek, bir apartmanın içine girerek seçmenlerine buradan seslendi. Gökçek, konuşmasında MHP'li Vural, Bölükbaşı ve MHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş aleyhine açıklamalarda bulundu.

Gökçek, Oktay Vural ve Bölükbaşı'nın eski MHP'li olmadığını sonradan MHP'ye geçtiğini öne sürerek, kendisi aleyhine açıklama yaptıklarını ve Karayalçın'a çalıştıklarını söyledi. Karayalçın'ın da MHP'nin kendisi hakkında açıklamalar yapmasından dolayı memnun olduğunu söyleyen Gökçek Yenimahalleli vatandaşlara sağ oyların bölünmemesini istedi. Gökçek, "Sayın Oktay Vural ve Deniz Bölükbaşı baronlarla ilişkileri var. Onlar Karayalçın için çalışıyorlar. MHP'li hemşerilerime sesleniyorum. Sağda birlik olalım, oylarınızı bölmeyin. Particilik yapmak uğruna Ankara'nın istikbalini tehlikeye atmayın. PKK yandaşı DTP'nin mitinglerine katılan Karayalçın'ı desteklemeyin" diye konuştu.
internethaber.com dan alıntıdır.

BU ADAMA ARTIK DEFOL KAPIMIZIN ÖNÜNDEN DEMEK İSTİYORUM,

Bİ DEFOL YA !!!

LAFA BAK PARTİCİLİK YAPMAK UĞRUNA...

DEFOL DEFOL DEFOL !!

MANSUR YAVAŞ SENİN HADDİNİ BİLDİRECEK MERAK ETME...
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Mar 01, 2009 8:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

ANKARA

Parti Oy Oranı
CHP %33,51
AKP %30,59
MHP %24,74
SP %1,38

10 ŞUBAT - 18 ŞUBAT

Parti Oy Oranı
CHP %33,09
AKP %29,58
MHP %29,53
DP %4,07

18 ŞUBAT - 26 ŞUBAT

www.mynet.com alıntıdır.

Geçen hafta bildiğiniz gibi bu anketi aktarmıştım, şimdi bir hafta sonrasını görüyorsunuz.

Allah'ın izniyle anketler yavaş yavaş Mansur Yavaş lehine dönmeye başlamıştır, eğer bir aksilik olmazsa Ankara MHP nin olacaktır.
Ben buna inanıyorum.
Bütün Ülküdaşlarımın Ankara da bulunan eşine dostuna akrabasına Mansur Yavaş ı anlatsın.

Saygılarımla
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pts Mar 02, 2009 1:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankarayi MILLIYETCILER yönetcek bundan sonra
bence mansur yavas secimde cok büyük bir süpriz yapacak ve belediye baskani olacak bu bizim icin belki bir süpriz degil ankarada akrabalarimla konusdum zamanda mansu yavasin cok iyi bir belediyeci oldunu ve secimde süpriz yapabilecegini söylüyorlar anketlerde bunlari görebiliyoruz
kafa kafa gidiyor ama serefsiz medya mansu yavas secildikten sonra ne diyecek cok merak ediyorum
istanbul akpnin ellinde gider bilir
ankara bence MHP
izmirde bence CHP
bu üc büyük sehrimizin önemi cok bunlari akp kayip ederse
akp biter tükenir yok olur
birde basbakani hedef gösterdigi diyarbakir olayi var
mallesef oradada dtp denilen serefsizler kazanacak
basbakanda hedefledigi yerleri birakin
ellinde belediyleri kayip ederek büyük bir yara alacak
belki erken secime gidecek
bunu gördügü icin zaten basbakan sinirleniyor öfkeleniyor
basbakanin hergün bitisini görüyoruz izliyoruz
buda benim cok hosuma gidiyor

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Mar 02, 2009 1:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polat_38 demiş ki:

birde basbakani hedef gösterdigi diyarbakir olayi var
mallesef oradada dtp denilen serefsizler kazanacak
basbakanda hedefledigi yerleri birakin
ellinde belediyleri kayip ederek büyük bir yara alacak
belki erken secime gidecek
bunu gördügü icin zaten basbakan sinirleniyor öfkeleniyor
basbakanin hergün bitisini görüyoruz izliyoruz
buda benim cok hosuma gidiyor

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Bir televizyon reklami vardi; "fark görebiliyor musunuz" diye

Bizde akp ile dtp arasinda fark göremiyoruz...
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Mar 06, 2009 12:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

ZÜBEYİR KINDIRA
İNTERNETHABER

ANKARA- MHP ile AKP arasında yaşanan Ankara belediyle başkanlığı yarışı Melih Gökçek'in, 'Buçuk' sözüyle kavgaya dönüşecek. Gökçek, Mansur Yavaş'ı kastederek, 'buçuk aday' yakıştırması yaptı.

AKP Çankaya adayı Bülent Akarcalı ile birlikte kahvaltılı basın toplantısı düzenleyen Melih Gökçek burada bir soru üzerine yaptığı açıklamada, "Karşımda 'bir buçuk' aday var" dedi.

BUÇUK MANSUR
Gökçek, "Mansur Yavaş'ın anketlerde birinci konuma geçmesi halinde yarıştan çekilip çekilmeyeceği" yolundaki bir soruya yanıt verirken; "Birinci olması mümkün değil. Bakın bir seçim döneminde bir adayın ya da partinin oyu ile artı eksi en fazla 5 puanlık bir değişim görebilirsiniz. Daha fazla olmaz. yüzde 13'ten başlayan Mansur Yavaş nasıl olup da beni yakalayıp, geçecek? Bu mümkün değil. Karayalçın'ın oyu da en fazla yüzde 25'e iner. Daha aşağı inmez. Ben yüzde 55'le seçildim. Karşımda bir buçuk aday var" dedi.

ÜLKÜCÜLER BENİMLE
Gökçek, ülkücü gençlerle yaptığı toplantılarda, "Mansur Yavaş'ın seçileceğini bilsem adaylıktan çekilirim, şeklinde bir açıklama yapıp yapmadığı" sorusuna da,"Evet yaptım. Mansur Yavaş'ın seçileceğini bilsem çekilirim. Ülkücü gençler bizimle birlikte. Dün 400 kişilik ülkücü gençlik ile beraberdik. Bize destek veriyorlar. Aralarında ülkü ocakları başkanlığı yapan, üniversite deki temsilcileri bulunan bir gruptu. Yarın da Keçiören ve Mamak'ta ülkücü gençler ile bir araya geleceğiz. Ama parti yönetimindeki zihniyet ile farklılar tabii. O zihniyetin Ankara'yı yönetmesini düşünemiyorum bile..." diye yanıt verdi.

KİMMİŞ BU ÜLKÜCÜLER ÇOK MERAK EDİYORUM?

EĞER GİDİP BU ADAMI DİNLİYORLARSA VE ONA DESTEK SÖZÜ VERİYORLARSA BUNLARIN NESİNE ÜLKÜCÜ DENİR?

AKLINCA KELİME OYUNLARIYLA MANSUR YAVAŞ I ALT ETMEYE ÇALIŞIYOR, YUH DİYORUM YUHHHHHHHHHH !!! ZATEN BAŞTAN BERİ SÖYLÜYOR HERKES, BU ADAM HER TÜRLÜ DALAVEREYİ YAPAR DİYE, GÜN GEÇMEDİKİ BİR DALAVERE ÇEVİRMESİN...

ANKARA DA OYLAR MANSUR YAVAŞ A !!!

GEÇEN GÜN KANAL D YE ÇIKTI, BİR TAKIM AKEPE YALAKALARI AKILLARINCA SORULAR SORARAK ZOR DURUMDA BIRAKMAYA ÇALIŞTILAR, HEPSİNİN AĞZININ PAYINI VERDİ ŞÜKÜRLER OLSUN....

SAYGILARIMLA
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Mar 06, 2009 12:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yalan söylüyor!Onlar ülkücü falan değil;Muhsinin çakallarıdır!
Hiçbir ülkücü bu fırıldak adamın peşine takılıp da ona oy vereceğini söylemez.Çeşitli nedenlerle davaya küsüp çekip gitmiş adamlardan bir gurup oluşturmuş ve kiralamıştır!Bunlar ülkücü değil kiralık figuranlardır.
50 tane i .melih; 1 tane Mansur Bey etmez.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Mar 06, 2009 2:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

26 şubat - 5 mart

ANKARA İL GENELİ

Parti Oy Oranı
MHP %37,25
CHP %27,70
AKP %21,88
DP %10,63

mynet.com dan alıntıdır.

işte bu kadar ,dediğimiz gibi Ankaralı Mansur Yavaşı tanıdıkça, ne önünde gökçek nede karayalçın durabilir.

ANKARA MHP NİNDİR !!!
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Cmt Mar 07, 2009 12:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.dailymotion.com/video/x8lb2x_ymelih-gokcek-yuhalandy_news
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Mar 08, 2009 5:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan dan alıntıdır:
Alıntı:
Küfür gibi cevap!

'İt izini, kurt iziyle karıştırmayız!'

Melih Gökçek'le ülkücüler karşı karşıya geldi. Ülkü Ocakları'ndan yapılan açıklama çok sertti

Yerel seçimler Ankara’da, AKP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek’le Ülkücüleri karşı karşıya getirdi.

Radikal'in haberine göre Gökçek’in “Ülkücüler beni destekliyor” sözlerine dün bir açıklamayla tepki gösteren Ülkü Ocakları şunları söyledi:

“Ülkücüler; Türkiye’nin her bölgesinde, siyasi arenadaki temsilcisinin MHP olduğu bilinciyle, partisinin ve teşkilatının belirlemiş olduğu adaylara sahip çıkmakta ve desteklemektedirler. Malum şahsın uzun süredir MHP yöneticilerine, MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayına ve camiamıza yönelik saldırılarını ibretle takip etmekteyiz. Unutulmasın ki, ‘it itliğini, kurt kurtluğunu yapar’ ve dahi herkes kendisine yakışanı yapar. Biz Ülkücüler, ‘it izini, kurt iziyle’ karıştırmayız, karıştıranın hak ettiği cevabı ve tavrı gösteririz.”

İ.melih gökçek denilen;yalancıya(çünkü ülkücülerin desteğini aldığını söyledi)ocaklarımızın verdiği cevap için çok teşekkür ederim.
Hayatı yalan olan bu şahıs,hakettiği cevabı almıştır,fazla söze gerek yok!
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Pts Mar 09, 2009 10:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş, Başkan Gökçek'in aleyhine haber yaptırdığı gazeteyi ASKİ'nin araçlarıyla vatandaşlara bedava dağıttırdığını ileri sürerek, "Rakiplerine çelme takan sporcular kırmızı kart görür, Gökçek de 29 Mart'ta kırmızı kart görerek oyun dışı kalacak" dedi.

Gökçek'in, "Beypazarı'nın suyu kirli, açıklamazsa ben açıklarım" şeklindeki sözlerini yanıtlayan Yavaş, "Elinde ne varsa açıklasın. İnsanları paniğe itiyor, 'su kirli' diyerek Beypazarı'nın turizmini baltalıyor. Gökçek kirli siyaset yürütüyor" diye konuştu.

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Sheraton Otel'de düzenlediği basın toplantısında Ankara için planladığı projelerini bir tanıtım filmi ile anlattı. Başta MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır olmak üzere 20 MHP milletvekili toplantıya katılarak Yavaş'a destek verdi.

Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı basın toplantısının açılış konuşmasını yapan MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, 29 Mart seçimlerinde sadece yerel yöneticilerin belirlenmeyeceğini, ülkenin geleceğinin şekilleneceğini belirterek, "AKP devlet memurlarını parti memuru haline getirdi. Vali ve kaymakamlar AKP'nin il ve ilçe başkanı haline getirildi" dedi.

Melih Gökçek'in Ülkücülerin oylarıyla yıllardır başkanlık koltuğunda oturduğunu savunan Paçacı, "Ankara halkı ve Ülkücüler 29 Mart'ı sabırsızlıkla bekliyor. Mansur Yavaş, Ankara'yı Türkiye'ye yakışır standartta yönetecek ve Ankara'ya özlenen hizmetleri verecek. Gökçek'in 15 yıllık dönemini mercekle inceleyeceğiz ve sonuçlarını kamuoyuna ilan edeceğiz. 30 Mart Gökçek'in hesaba çekileceği gün olacak" şeklinde konuştu.

Mansur Yavaş ise Ankara'nın son 20 yıldır Karayalçın ve Gökçek tarafından yönetildiğini hatırlatan Yavaş, "Bugün her ikisi de metro ve borçları tartışıyor. Ankara 20 yıldır iyi yönetilmiş olsaydı bugün kentin vizyonu tartışılırdı" dedi.
MHP'li Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin su sayaçlarını 45 günde bir okutarak vatandaşların daha fazla fatura ödemesine yol açtığını kaydeden Yavaş, "Şimdi bu uygulamadan vazgeçtiler faturalar düştü ancak Ankaralı da 15 yıldır nasıl kazıklandığını fark etti" diye konuştu.

Yavaş, ayrıca Gökçek'in 'fahri başkan' sıfatıyla Ankaraspor'a trilyonlarca lira para topladığını ve bu paranın kaynağının belli olmadığını ileri sürerek, "Başkan 'Ben bu kentin belediye başkanıyım, hatırımı kullanıp para istedim' diyor. Siz onlardan kulüp için hatıra binaen para isterseniz, onlarda belediyeden bu hatıra binaen bir istekte bulunursa onları kıramazsınız" değerlendirmesinde bulundu.

Mansur Yavaş, basın toplantısında 18 Şubat'ta yaptırdıkları anket sonuçlarını da açıkladı. Gökçek'in yüzde 32.5, Karayalçın'ın yüzde 29.8, Yavaş''ın ise yüzde 27.7 çıktığı anketi değerlendiren MHP'li Yavaş, şunları söyledi: "Melih Bey daha önce katıldığı program ve toplantılarda benim için defalarca, 'çok başarılı', 'beyefendi' gibi ifadeler kullanıyordu. Büyük büyük çıkışımızdan sonra bize savaş ilan etti.

Methiyeler dizen Gökçek gitti ASKİ'nin kamyonları ile bedava gazete dağıtan Gökçek geldi. Biz o haberi kimin yaptırdığını biliyoruz. Geçmişte aynı gazete Beypazarı ve benim için çok olumlu haberler yapmıştı, bunu inkar edemeyiz. Bir kişinin yaptığı bütün gazeteyi bağlamaz. Kimseye kırgın değilim. Ama Ankara bu kirli siyasetten kurtulmalıdır. Rakiplerine çelme takan sporcular kırmızı kart görür, Gökçek de 29 Mart'ta kırmızı kart görerek oyun dışı kalacak. 18 Mart'ta yeni bir anket daha yaptıracağım. Sonuçlar olumlu veya olumsuz olsa bile açıklayacağız. Benim rakibim Karayalçın değil, Gökçek'tir, zaten o da sürekli düşüş halinde."
Gökçek'in, "Beypazarı'nın suyu kirli, asbestli borular kullanılmış, sonuçları açıklamazsa ben açıklarım" şeklindeki sözlerini yanıtlayan Yavaş, "Ben onun açıklamasını bekliyorum, bakalım neyi açıklayacak. Elinde ne varsa açıklasın. Kendisini kınıyorum. İnsanları paniğe itiyor, asbestli borular zararlı değil, her yerde kullanılıyor, Ankara'da bile. Gökçek Ankara'da yaşanan su rezaletini hiç kimseye unutturamaz. 'Su kirli' diyerek Beypazarı'nın turizmini baltalıyor. Gökçek kirli siyaset yürütüyor" diye konuştu.

internethaber
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Mar 10, 2009 9:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İ.melih gökçek demiş ki;
Alıntı:
Beypazarı'nın suyu kirli, asbestli borular kullanılmış, sonuçları açıklamazsa ben açıklarım

hem cahil hem de ukala,laf ebesi şu adamdan Ankara nın ivedilikle kurtulması gerekiyor.
Bir defa asbestli su boruları(font borular)yanlız Beypazarında değil her yerde kullanılıyor.Kendi şebekesini bilmeyen i.melih Beypazarına laf atıyor.İ.melih e Ankara içme suyu inşaatında görev yapmış birisi olarakl şun söyleyeyim.Ankaraya çeşitli yerlerden su getiren iletim hatları ya beton ya çelik borulardır.Ama Ankarada ki depolardan şehir şebekesine su dağıtan boruların bir kısmı asbest borulardır.Yıldız mahallesi deposundan gelen ve kavaklıdereye inen ve cumhurbaşkanlığının yan cephesinden geçen iletim hattı da font borudur.Bunu bir örnek olarak verdim.Daha bir çok yerde de var.Adam kendi şebekesinden habersiz.
Font boruların kanserojen olup olmadığı tartışmalıdır.Asbest tozlarının zararlı olduğu,tersane işçileri ve boru imalatı gibi işlerle uğraşanlarda özellikle akciğer hastalıkları yaptığı bilinmektedir.Ama su borusu için böyle bir şey kanıtlanamamıştır.Son erciyes üniversitesinin bir bilimsel makalesinde,akciğer kanseri ile asbet arasında doğrudan bir ilişki bulunamadığı açıklanmıştır.Ayrıca asbest tozları hava da,diş temizliğinde kullanılan malzemelerde,bazı tarımsal topraklarda da vardır.Tehlikeli olan onun tozudur ki,bunu havadan da almak mümkündür,bazı asbestli maddelerden de.Su borusunda böyle bir olay yok.
Ben asbestli boruya karşıyım,ama bu sağlık değil,mühendislik açısından.
Çünkü çok kırılgan bir malzemedir.Yan tarafında bir kazı yapılsa,bir deprem olsa,borunun altı her hangi bir nedenle boşalsa bu borular çabucak kırılır.Dolayısıyla çabuk kırılmaları dolayısıyla,su kayıpları oldukça fazladır.
İ.melih gökçek!Senin hayatın yalan,çamur ve karalama.Sen asbestli borudan bahsedeceğine şu zehirli kızılırmak suyunu neden Ankara ya getirdin onu bir açıklasana?Ya sende hiç utanmak sıkılmak yok mu?
Kazanmak için şantaj dahil her türlü pisliği nasıl bu kadar kolay yapabiliyorsun?
Ankarayı fıngırdaklarla,şıngırdaklarla boyayacağına;bu kentin suyunu 20 yıldır neden halledemedin onun cevabını versene?
Ankara taaaa Vedat Dalokay zamanından kalma su şebekesi ile idare ediyor.Unutulmaz 5.Bölge MÜDÜRÜ ve asu genel müdürü SN Selçuk Anık abinin hallettiği şebeke ile idare ediyorsun hala!Utanmadan bir de konuşuyorsun!
Yeter artık,Ankara nın başına bela olduğun!
Ankaralı kardeşlerim,şu adamı defedin gitsin yeter artık.Bu karayalçından denilen adamdan da bir şey olmaz.İŞTE KENDİSİNİ KANITLAMIŞ BİR ADAY İLE HUZURUNUZA ÇIKTIK.İŞ BİLMEKSE İŞ BİLMEK,BAŞARI İSE BAŞARI,DÜRÜSTLÜK İSE DÜRÜSTLÜK!YA DAHA SİZ NE İSTİYORSUNUZ?
GETİRİN MANSUR BEYİ ANKARANIN BAŞINA,BELEDİYECİLİK GÖRÜN!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız