Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÜLKÜCÜLERİN İSLAMINI SORGULAYAN TUNABEYE AÇIK SORULAR.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Sal Ağu 31, 2004 10:17 pm    ileti konusu: ÜLKÜCÜLERİN İSLAMINI SORGULAYAN TUNABEYE AÇIK SORULAR. Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Eyl 01, 2004 8:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onun meramı din değil ki.o ülkücüleri bölmekle,onlara küfretmekle görevli bir piyon.o rezil sitesinde yaptıkları ortada.ne kadar yüzsüz ki hala bu siteye gelip yazabiliyor.demokrasinin bu kadarı da fazla.bu adam bu siteden atılmalı.ama ses çıkaran birkaç arkadaş var yalnızca.bu da gösteriyor ki ülkücüler artık paramparça olmuş ve kafaları karışık.derhal toplanmamız lazım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Çar Eyl 01, 2004 12:30 pm    ileti konusu: KULLANILMAMAK LAZIM Alıntıyla Cevap Gönder

ozbeken demiş ki:
ÜLKÜCÜLERİN İSLAMINI SORGULAYAN TUNABEYE AÇIK SORULAR.

ÖZBEKEN KARDEŞİM

KADİR21 KEMAL 34 HASANCANTÜRK TURHANBEY VE BİR COK ARKADAŞIMLA TERS DÜŞTÜĞÜM KONULAR OLDU AMA HİÇ BİRİNLE BU MÜCADELEMİZDE TERS DÜŞMEM ONLAR BENİM KANDAŞLARIM AMA SANA ŞU KADARINI SÖYLEYEYİM TUNABEY SAİTMİRZA GİBİ NEREDEN GELDİĞİ BELLİ OLMAYAN VE O ZİHNİYETİ BEYİNLERİ YIKANMIŞ TÜRKLÜKTEN NASİB ÖLÇÜSÜNÜ ALMAMIŞ VE EMPERYALİSLERE BAYRAK SALLAYAN SATICILARA BİRŞEY İSBAT ETMEK ZORUNDA DEĞİLSİN ZAMAN ÖNEMLİ TUZAKLARI DÜŞMEYİN DERİM NACİZANE
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Eyl 01, 2004 12:36 pm    ileti konusu: Tunabey, saidmirza Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Çar Eyl 01, 2004 12:46 pm    ileti konusu: kardeşim özbeken Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşim özbeken

seninleyim

yüca yaratan kendi adını kullanarak insanlarla dalgeçen bu haysiyetsiz insanlara bir gün bir bela musallat ederki onlar bile anlayamazlar örnek ler var mutlaka
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Eyl 01, 2004 5:54 pm    ileti konusu: cevap hala yok Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Akinci_Bey
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 2:32 am    ileti konusu: Re: KULLANILMAMAK LAZIM Alıntıyla Cevap Gönder

ozbeken demiş ki:
ÜLKÜCÜLERİN İSLAMINI SORGULAYAN TUNABEYE AÇIK SORULAR.

kardesim kusura bakma ama cok zor sorular sormusun

sadece bu soru yeterli di

Türk musun ( kanim bozuk )

Vatanin neresi ( Iran )

kime hizmet ediyorsun ( Irana )

ve en önemlisi Müslümanlik ne oldunu biliyormusun ( sadece yazmasini )
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 5:25 am    ileti konusu: ne yapsaydım Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 5:44 am    ileti konusu: MOLLA TUNA'YA Alıntıyla Cevap Gönder

Molla tuna icraatlarına devam ediyor.Kendi ağzıyla ümmetçiliğini itiraf etmiş bana özelden.Ayrıca yine o pis siteyi eklemiş iletisine.Allah ıslah etsin diyorum bu çocuğu.Ümitsiz vaka.Yolunu çizmiş gidiyor.Hep de özelden atıyor iletilerini.Kendine sorsan şimdi,görevini dört dörtlük yapıyor.Bunu da Allah rızası için yapıyor.Bir Türk devletini yıkıp,olmayacak bir birlik kurmanın peşinde.Biz islam değilmiyiz be molla?Fakirin şu satırlarda bir tane islama karşı bir lafını duydun mu da bana izahatlarda buluyorsun?Bu devletin işleyişinde bir sürü hata var,yanlışlar var.Ama Binlerce şehit vererek kurduğumuz bu son Devleti neden yıkmaya uğraşıyorsun?Oturup bu işleri düzeltmek mi akıl karı yoksa yıkmak mı?Cihat ediyorum diye,yabancı kaynaklardan beslenen ve islamı tüm dünyaya rezil eden adamlarla,tamamen batının getirdiği hanedanların kralları,emirleri,şeyhleri ile bizim ne işimiz,ne ortak yanımız var.Bunları ehl-i Beyt,in torunları mı idare ediyor sanıyorsun?Suudiye,suriyeye,irana ıraka,mısıra,ürdüne hiç bakmıyormusun başlarında kimler var.Bunlar doğru yolda olsalardı,yıllardır hep haç tepede,hilal sırtüstü yerde olurmuydu?Allah yardımı gelmezmiydi şimdiye kadar.Biz iyiliği emretme,kötülüğü men ayetinin gereğini yapsaydık,küfre bu kadar süre tanınırmıydı?Eğer ücretli satılmış birisi değilsen bunları bir düşün.Sen sabahlara kadar yaz,binlerce ileti gönder.Bu sitede ülkücü olarak yazan bir insanı çeviremezsin be molla.O halde neden ısrar ediyorsun?Bu sitedeki gerçek ülkücülerin hepsi bu davaya baş koymuş adamlar.Hiçbiri de İslama karşı değil.O halde neden bunu yapıyorsun ayıp değil mi?
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 6:37 am    ileti konusu: Re: MOLLA TUNA'YA Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Molla tuna....... neden bunu yapıyorsun ayıp değil mi?

Kadir kardes, tuna zavallisi bunu KANI BOZUK oldugu icin yapiyor. Ciddiye almayin bunu. Özelden iki üc ekler, bakti gördü kimseyi ceviremiyor, ilgi görmüyor, ceker gider kendiliginden. Böylelerini fazla populer yapmiyalim burda. Kendi sacmaliginda bogulacaktir elbet. Gerci bana birsey göndermedi özelden ama ne görmek nede bilmek istiyorum, sizlerin yorumundan ne mal oldugu ve ne mal gönderdigi ortada zaten. Bundan sonra gönderse bile ne o sayfaya girerim nede bana yazdiklarini okurum. Cünkü bu hain benim gözümde bir HIC!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bamsı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 7:44 am    ileti konusu: aynen Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar Tunabey bana da göndermiş o adresi. Gerçekten çok tiksindirici....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 11:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haklısın kandaşım.belki biraz utanır diye yaptım.dediğin gibi buna tek laf etmeye değmez.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Eyl 02, 2004 6:03 pm    ileti konusu: 18 nci soru ve cevabı Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
liselim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 83

İletiTarih: Cum Eyl 03, 2004 11:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abilerim ülküdaşlarım bu gibiler fitne fesat tohumlarıdır dava için...
ben bişey eklemek istiyorum. bi cemaat mensubu benim dinsiz olduğumu hatta ülkücülerin İslam düşmanı olduğunu iddia etti. tabii bu durumda yapacağım şey ya kavga çıkartmaktı, ya da sövmekti adama. ama yapmadım. böyle yapınca onun haklı olduğu gibi bi takım sapıkça ithamlara maruz kalabilirdim. sadece dedim ki "70 leri ve 80 leri okuyup İslam'ı bu moskof illetinden kurtaranlara bakınız. İslamsız bi Türkçülük düşünülemez. saolasın beni -haşa- dinsizlikle suçlayarak bütün günahlarımı aldın. senin Müslümanlığının ne olduğu anlaşılıyor. sen bir Müslüman'a bu ithamda bulunarak kendi Müslümanlığını tehlikeye düşürdün." hiç bir şey diyemedi. etrafındakiler de.
Bizler Müslüman Türk'leriz. bizi yanlış tanıyan ve tanıtanları Allah (C.C)bildiği gibi yapsın.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız