Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MİLLİ TAKIMIMIZ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Gencbozkurt74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 7:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ersun hoca gelmis gecmis Milli Takimin basina gelen en iyi ve en yetenekli hocalarindan biriydi.

Nedense biz hic kimsenin kiymetini bilemiyoruz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM
NihalUnnu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 7:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dur bişeyde sana söyleyim,Atamız sporcunun zeki olduğu kadar ahlaklı olanını severim demiş dimi, benim anlatmak istediğim bu,adam yetenekli ama hırslarının kurbanı oldu,
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Gencbozkurt74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 7:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ersun hoca'nin tek sucu...

Milli takimi genclestirmek
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 8:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne genclestimesi ya
FATIH HOCANIN PIS TIRNAGI OLAMAZ ADAM
IMPARATOR FATIH TERIM
bekleyin ve görün basaramasa en önce gitmesin ben isterim
ama 2008 avrupa sampiyonasina daha coook var
saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
eksioglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 12:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN FATIH TERIMIN TEKNIK DIREKTOR OLARAK KALMASINI ISTIYORUM CÜNKÜ ONUN GIBI ADAM ZOR BULUNUR BEN FENERBAHCELIYIM AMA YINEDE BEN DÜSMAN TAKIMIMIN YILLARCA ANTIRÖNÖRLÜGÜNÜ YAPMIS BILE OLSA YINEDE ADAM COK IYI MÜCADELECI.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Gencbozkurt74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Şub 11, 2006 1:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polat_38 demiş ki:
ne genclestimesi ya

Ersun Yanal'ın kovulmasına sebep olan kişi:

HAKAN ŞÜKÜR

Türkiyenin belki geçmişinde en iyi golcüsünden biri ama artık Futbol Kariyerini tamamlama vakti geldiği halde milli takıma girmek için Ersun Yanala baskı kurdurttu.

Attığı gollerden çok kaçırdığı pozisyonlarla bilinen Hakan Şükür benim kanaatime göre Ersun Hocaya baskı kurdurttu.

Milli Takımın artık geleceğin oyuncuları şunlar olmalı:

Forvette: Tuncay Şanlı, Necati, Halil Altıntop, Fatih Tekke, Nihat Kahveci
Bu kadar ''yıldız'' oyuncular varken hakan şükürün bunlara karşı mücadele etmesi çok zor. İnşallah oyuncu kariyeri bitince Teknik Direktörlüğe başlar.

Saygılarımla
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 7:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NihalUnnu demiş ki:
benim anlatmak istediğim bu,adam yetenekli ama hırslarının kurbanı oldu

NihalUnnu demiş ki:
bak canım kardeşim ben adamı tanıyorum diorum,beş para etmez kişiliksizin teki

Sen hicbirsey anlatmadin ki anlatmak istedigin olsun. Sirf Ersun hocaya HAKARET ediyorsunuz. Yok efendim taniyorum biliyorum. Yahu ne taniyorsun ne biliyorsun ki? Adam komsunmuydu? Dayin mi amcanmi oluyor? Ne tanimasindan bahsediyorsun sen? Kimsenin bilmedigi ve sirf senin bildigin birsey varsa SÖYLE! Senin tanidigini tüm Türkiye taniyor! Gec bunlari kardesim! Terime laf söyletmemek icin bu kadar hakaret etmeyin adama!

Fatih Terimin basarisini GÖRDÜK!!! Ben ilk basindan dedim! Terim´le ve Sükür´le olacak is degil bu! Ama fanatikler tabiki vazgecemiyor illaki kendi adamlarindan! Olup biten hep bundan ibaret! YAZIK OLDU MILLI TAKIMA!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kkurt53
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 10:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bu tür konularda batılılığın her türlüsüne karşıyım kımdır fıfa mıllı takıma ceza verecek biz batının teknolojisini almalıyız kültürünü ve uygarlığını değıl
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Gencbozkurt74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Şub 12, 2006 12:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EgE demiş ki:
Fatih Terimin basarisini GÖRDÜK!!! Ben ilk basindan dedim! Terim´le ve Sükür´le olacak is degil bu! Ama fanatikler tabiki vazgecemiyor illaki kendi adamlarindan! Olup biten hep bundan ibaret! YAZIK OLDU MILLI TAKIMA!

Ege abime sonuna kadar katiliyorum. Bencede Fatih Terim ve Hakan Sükür ile olmayacagi ortadaydi
reis_yavuz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Sal Şub 14, 2006 10:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence kardeşlerim 6 maç caza almamız bizim aslanlarımızı ateşlemeli düşünsenize bir kere resmen ülkenin gruru sizin elinizde nasıl ateşlenmesin aslanlarımız bence hem çok güzel hemde çok agır bir görev onları bekliyor her maça çıktıklarında sadece bize yapılan haksızlıkarı hatırlamalrı yeterli bence zaten unutmalarıda mümkün değil Allah yardımcıları olsun inşallah hepsini tek tek kendi sahalarında deviririzde Türkün gücünü bir daha hissettiririz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
NihalUnnu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Sal Şub 14, 2006 8:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ege işi abarttığının farkında değilsin,çok ağır şeyler söylerim ama neyse.evet ben adamla aynı yerde oturyordum,ben sana özel msj attım sen anlamadın diyeceğim bişey yok,ben kimsenin yalakalığını yapmıyorum,bi kere adam ankaragücünden gençlere kaçtı,ve gitmeden önce karıştırdığı haltları bilmiosun,sen ne kadar takip edebilirsin Anadolu takımlarını orda söylesene,hep yüzeysel anlatır basın,sende fenerli flnsındır ya umursamazsın...,adamın karısı da aynı bu kadarı yetermi,dahasını ben bi bayan olarak anlatmıcam,sen bildiklerini bil yeter,ben başkentin göbeğindeyim,herşeyi çok net objektif değerlendiriorum...
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 10:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili NihalUnnu kardesim ilk önce abarttigim birsey yok burda. Ben sirf Ersun Yanal hocaya hakaret edilmesine karsiyim o kadar. Yani birak simdi ALLAH askina o benim komsumdu yanimda oturuyordu falanlari. Yok daha agir konusurmussun da bilmem ne. Sen Fatih Terimin demi komsusuydun? Bu adam kim bilir teee öncelerden neler yapti bunu sen bilmezsin baskasi bilir dimi ama? Ne gerek var böyle havalara? Ne saniyorsun Ersun hoca bir halt yedide arastirmadan Milli Takimin basinami diktiler adami?

Hem Takim degistiren teknik adam sirf o mu? Baskalari hicmi takim degistirmedi? Degistirirken hepsi gülüm balimmi ayriliyor? Elbette anlasamamazliklar oluyor. Sen bana kalirsa bol keseden atiyorsun sirf Ersun hocayi karalamak icin. Yoksa eski komsun olarak özel bir problemin mi vardi? Nedir bu kin ve nefret anlamadim. Madem Ankaragücünden ayrilirken bazi haltlar yedide, senin Genclerbirligi neden aldi o zaman? Ersun Yenal hocamiz Denizlispordan sonra Ankaragücü ve Genclerbirligi takimlarindaki basarilari sayesinde Milli Takimin basina getirildi! Her üc takimda fazlasiyla faydasini görmüstür. Ama ne zaman Milli Takimin basina geldi hemen bütün spor yazarlar bu adamin üstüne yüklendiler, acayip bir baski uyguladilar, adama isini yaptirmadilar. Elbet her Teknik Direktör gibi onunda hatalari olmustur. Herzaman kazanilmiyor maalesef. Birde adamin karisindan bahsediyorsun. Yok efendim Fatih Terimin karisina karismayin dersin, o adamin özeli dersin, simdi kendin Ersun hocanin karisini karistirirsin ise. Ersun hoca hakkinda bildigin birsey varsa acikca söylersin burda. Karisini karistirmadan! Birde özel mesaj göndermissin bana? Bana senin tarafindan hic birtane özel mesaj gelmedi yalan bari konusma.

Haa bide ben Fenerbahceli degilim. Ben ilk önce MILLI TAKIM taraftariyim. Sonrada Milliyetci birisi oldugum icin isterse 3. ligde oynasin (gerci 1. ligde oynuyor ya) sonuna kadar bir Denizlili olarak Denizlispor taraftariyim.

Konumuzda bu degil ve olmamali. Adami begenmiyebilirsiniz ama hakaret bari etmeyin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Mar 25, 2007 4:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Milli takımımız dün gece tarihinin en parlak zaferlerinden birisini Yunanistan milli maçında elde etti.Ben 4-1 lik zaferin,bu farklı sonucun üzerinde durmuyorum.Maç başka şekilde de bitebilir ve üzülebilirdik.
Onlar yakaladıkları fırsatları değerlendiremezken,bizim her atağımız gol oldu.Üstelik durum 2-1 iken inanılmaz iki tane fırsatı da kalenin üzerinden dışarı attılar.Zaferin öğünülecek tarafı 4-1 değildir.Beni etkileyen husus;milli takımımızın bu kadar düşmanca bir seyirci önünde korkmadan yılmadan mücadele etmesi,kazanmak için tüm yüreğini ortaya koyması,gaddarca ve çok ince yapılan faullere karşı inanılmaz şekilde erkekçe ve efendice karşılık vermesi,ve sonunda bileğini yunanlılara öptürmesidir.Dünkü maç adeta Şanlı SAKARYA nın bir tekrarı oldu.Önce onlar sevindi,ama kesin zafer sonunda bizimdi.Dün Türk çocuğu ile bir kez daha gurur duyduk,ekran başında Türk olmanın onurunu sonsuz bir keyifle yaşadık.Evet dün gece Avrupa da bir kez daha şu çılgın Türkler esti geçti.
Bize bu anlamlı zaferi yaşatan başta teknik heyetimiz olmak üzere,emeği geçen tüm futbolcularımıza çok çok teşekkür ederim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr Mar 25, 2007 4:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizlere bu muhteşem zaferi tattıran milli takımımıza yuürekten şükranlarımızı iletiyorum.bugün yunanistanın osmanlıdan ayrılışl günü yani milli bayramları bugünü onlara zehir etrtiğimiz için çok sevinçliyim.tarih yazıldı dün akşam.inşallah devamı gelir.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız