Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Su cilgin Turkler.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Kas 23, 2005 5:59 pm    ileti konusu: Su cilgin Turkler. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar Su cilgin Turkler kitabini nasil buluyorsunuz.
Benim hosuma gitti ve herkese tavsiye ederim.
Her insan yaslisi genci bu kitabi mutlak okumali ve okutmali.

Allah Turku korusun.

En son Delikanli66 tarafından Cum Şub 15, 2008 4:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 1:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baslangicta o kadar önemsemiyordum. Yillar sonra Necip Fazil Üstadin kitaplarina geri dönmüstüm.

Lakin Selahattin Tekizoglu Hocamizin anasayfadaki yazisinda özellikle okumamiz konusundaki israri üzerine okumayi düsünüyorum. Ismarladim. Insallah okuyup bitirdigimde daha kendi düsüncelerimi yazma imkanim olacak.

Selahattin Tekizoglu Hocamiz okunmasinda yarar görüyorsa okumamak eksiklik olur.
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 5:49 pm    ileti konusu: Değerli Dosttum,Vuslatım, Alıntıyla Cevap Gönder

Beğenerek okuduğumuz ve dolayısıyle istifade ettiğimiz kitapları, Ülküdaşlarımıza tavsiye etmeyi bir vazife olarak telakki ediyoruz.
"ŞU ÇILGIN TÜRKLER"de bunlardan biridir...
Bu kıymetli eseri, kimi zaman ağlayark, kimi zaman sevinerek, kimi zaman düşünerek ve kimi zaman da övünerek iki gün içinde okuyup bitirdik. Sonra muvassal diyebileceğimiz bir özetini çıkararak ÜLKÜ OCAKLARI DERGİSİ'nin AĞUSTOS 2005 sayısında DAVA arkadaşlarımıza bu kitabı, enine-boyuna tanıttık. Bilindiği gibi, ayrıca, Bozkurtların öenmli "OTAĞ"larından biri olan "Bozkurt.net"in anasayfasında da bir kaç kelime ile, tavsiyesini yaptık. Dikkatlerinizden kaçmamış olması, bizi mutlu etti. iİginiz ve alakanız, takdire şayandır...Çok çok teşekkürler...
Vuslatım,

Okumak....
Gündüzün aydınlığını da okuyarak tanımak ve gecenin karanlığını da keza okuyarak tanımak..anlamak..Herhalde, bunlar, bu hayata gelişimizin en önemli sebepleri arasında olsa gerek.
Ama, ne var ki, bu millet(Özellikle de bu milletin aydınları) umumiyetle böyle yapmadı...Ne aydınlığı okuyarak, anlayarak.. kabul etti ve ne de karanlığı...
Hiç bir şeyi, okuyarak kabul ve okuyarak ret etmedi.
Birileri öyle dediği için "öyle" ve birileri"böyle" söylediği için de böyle dedi...
Daha sonra ortaya, kendi beyniyle düşünmeyen, kendi gözü ile görmeyen ve kendi kulakları ile duymayan yığınlar çıktı. Buna, "sürü" demek de mümkündür.
Halbuki yüce HALIK, Kitab-ı Kerim'inde:" Sakın sürülerden olmayınız!" demektedir.
Sürü....Yığın...
Başkasının beyniyle, başkasının kalbiyle hareket eden insan...Ne büyük bir felakettir bu!! "Kasetleştirilmiş" bir beyin....Buna bağlı olarak çalışan (affffedersiniz)manda derisinden bir çarık..
Çok kötü....
Böylesi kimslelerle, beyaz ve siyah renkler de bile anlaşmak, birleşmek ve iddifak etmek; eşyanın tabiatına aykırıdır.
RABBİM, böyle insanlarla ne sizi, ne bizi ve ne de onları muhatap etmesin inşallah...
İnsan, bilhassa TÜRK münevveri, "Evet öyle", "Hayır, kusura bakmayın, öyle değil, böyle" demesini mutlaka bilmelidir! Ama, "kasetleşmiş" beyin sahiplerinden, bunu bekleyemezsiniz asla! O, geceye de karşı çıkar gündüze de..(Hele onun mensup olduğu meşrepten değilseniz!!).Onun için tek doğru, cemaatına mensup birilerinin söyledikleri ve yazdıklarıdır.

Bunun dışında (haşa!) kendisine cenneti takdim etmiş olsanız dahi, kabul etmez. Çünkü siz, ona göre, "ığprapta mahalli olmayan" bir yabancısınız.
Bir millet için, bundan daha büyük bir felllakat olur mu Can,(Canlar?!..)
Arada-sırada yolumuz bazı kardeşlerimizin mekanlarına düşer.
İlk dikkatttimizi çeken, haliyle kütüphanedir. İnceleriz...Bakarız görürüz ki, orada, ait olduğu meşrebin dışında, ALLAH'tan (ilaç niyetine de olsa), herhangi bir gazete, dergi, kitap bulmak mümkün değildir. Hepsi, aynı kaynağın ve aynı müellifin(lerin) eserleridir.
Gelin haydi, bu kişiyle, meşru zeminde ve bir çok meseleler üzerinde tartışınız ve beyinleriniz ile birlikte, yüreklerinizi konuşturunuz!..Ne mümkün...
Bizim ÜLKÜDAŞLARIMIZDAN istirhamımız, gerek kabul ettiklerini ve gerekse ret ettiklerini bilerek, anlayarak, hissederk kabul veya ret etmiş olmalarıdır. Bu yüce bir davranış şeklidir. Son derece insanidir, İslam'idir...Türk insanına da doğrusu, çok yakışır çok!!
DAVA arkadaşlarım,
Lütfen, ne olur, günlük hayatınızda, insanlarla münasebetlerinizde, şunları da sık sık telaffuz ediniz:" Galiba, bu konuda siz haklısınız..." Bunu, bu gerçeği ilk defa sizden duymaktayım. Zatınıza- ve ya zatiyenize- çok çok teşekkür ederim" "Ben sizden, gerçekten de çok güzel şeyler öğrendim. Size, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum." vs....
Bunları, bu beyin ve yürek tecellilerini
söylemek, kullanmak..çok mu zor Canlar?!.. Yahu(Ey ALLAH'ım!!) İnsan: Niçin "Dediğim dedik, " der, inatlaşıp duruır! Nu der, Peygamber demez!!
Bir başka ifade ile, neden bizim ülke aydınları, bu kadar sert, haşin ve ukala insanlardır?..
Bize göre, bunun sebebi bir değil; pek çoktur.
Ezcümle;
Kavramlara, tek cepheden baktığı için...
Başkasının beyniyle düşündükleri için...
Kafalarında ve kalbindeki bilgi kırıntıları, kendilkerine ait olmadığı için..(Emanet olan şeyden tasarrufda bulunmak öyle kolay mı?...)
Kısaca, tek kaynaktan beslendikleri için...
Bize göre, adam gibi konuşup ve adam gibi tartışamamalarının en önemli nedenleri, bunlardır.

Okumak lazım....
Hayrın kitaplarını da, şerrin kitaplarını da okumak...okumak...lazım. İyi-kötü..benden- senden... şundan-bundan..demeden okumak lazım..
Tabii ki önceliği hayrın eserlerine(gündüzü anlatan ve gündüzleri öğreten) kitaplara vermek lazım.

Vüslatım, üLKÜDAŞIM kardeşim....
ŞU ÇILGIN TÜRKLER, isimli eser, tek kelime ile muhteşem bir yapıt.
Yüzlerce kaynaktan istifade edilerek ve belgelere dayanılarak hazırlanan böyle bir kitabı tanıdığımız, okuduğumuz ve siz DAVA dostlarıma tavsiye etme imkanı bulduğumuz için hakikaten de mes'udum...Bahtiyarım...
Böyle bir değerli bir esere "Roman" denilmiş olmasını, bir türlü anlayamadım. Kitap, baştan sona kadar belgelere dayanılarak hazırlanmıştık. Galiba, çok okunmasını sağlamak ve dolayısıyla cazip bir hale getirmek için roman denilmiş.

Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da, ŞU ÇILGIN TÜRKLER sayesinde, " ŞAFAKLARDA YÜZEN ALSANCAK" SONSUZA KADAR DALGALANAÇAK VE YURDUMUN ÜZERİNDE TÜTEN EN SON OCAK DA KIYAMETİN SABAHINA KADAR TÜTMESİNE DEVAM EDECEKTİR.
ÇÜNKÜ ARAMIZDA, İÇİMİZDE...DÖRT BİR YANIMIZDA VATANIMIZIN HER BİR KÖŞESİNDE "ÇILGIN TÜRKLER " VAR.
İYİ Kİ VAR...
ÇOK ŞÜKÜR Kİ VAR...
DÜN DE VARDI....
BU GÜN DE VAR...
YARINLARDA DA HEP VAR OLAÇAKTIR ŞU ÇILGIN TÜRKLER..!!
BU MUHALLED KİTABI, BİR DEFA DAHA DÜNÜN, BUGÜNÜN VE YARINLARIN ÇILGIN TÜRK'LERİ OLAN SİZ ÜLKÜDAŞLARIMA HARARETLE TAVSİYE ETMEK İSTİYORUM.
BU ESERİ, MUTLAKA OKUYUNUZ -OKUDUNUZ!!
VE, MÜMKÜNSE EZBERLEYİNİZ!!!
YERİ GELMİŞKEN "ŞU ÇILGIN TÜRKLER'İN DEĞERLİ YAZARI, TURGUT ÖZAKMAN BEY'İ, BURADA BİR DEFA DAHA TEBRİK ETMEK İSTİYORUM.
YOLUNUZ VE BAHTINIZ AÇIK OLSUN TURGUT BEY!!

Vuslatım, can, kan ve iman kardeşim. Ben burada sözlerimi bağlıyorum.
Cenab-ı HAKK'tan size ve sizin şahsınızda bütün Ülküdaşlarıma selam.
Sizi ve onları (ALLAH için) çok çok seviyorum.
Sevenlerin en..en çok seveni ve sevgililerin en.. en..çok sevgilisi olan sevgili MEVLAMIZ'a emanet olunuz.

SelahattinTEKİZOĞLU
Yenimahalle/ANKARA

Not:

Burada, TÜRK-İSLAM Ülkücülerinin beyinlerini ve yüreklerini sergiledikleri bu OTAĞ da, beyniyle, kalbiyle ve niyetiyle adam gibi bir adam vardı.(Kadir21 Bey) Nerede kaldı..bu can insan??
Öğrendiğime göre, fiziki rahaysızlıklarla, savaşmaktaymış.
Geçmiş olsun Kadir Bey...
Biz de öyle....
Üç mekandan(çok şükür)ikisini, koruduk-kolladık. Fakat fiziki sağlığımızı maalesef muhaffaza edemedik.
Olsun...
Önemli olan beyin ve kalp sağlığı değil midir?...
Cenab-ı HAKK'tan size, bize ve sağlık problemleri yaşayan bütün kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.
Lütfen, çabuk iyileşin, Kadir Bey!..
Daha yapacağımız bir çok güzel işler var bu hayatta.
Hem sonra, gerek nefis bazında ve gerekse vatan ve millet..noktasında, düze çıkmış değiliz. Hayat yolunun dönemecinde bulunmaktayız. Bunun için, sakın acele etmeyelim...Zafere"MERHABA" dedikten sonra, "ALLAH'AISMARLADIK" der; ebedi hayata çekip gideriz.
Tamam mı can, kan ve iman kardeşim Kadir Beyciğim!
Vüslatım, sözburaya gelmişken, Sizden özel bir ricam olaçaktır. Lütfen Kadir 21 Bey'in beynini ve kalbini..bırakmayınız! Ne yapıp yapıp; mutlaka bu kahraman Türk evladının fikirlerinden istifade etmelidir, Ülküdaşlarımız....(S.T.)
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 6:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Bedii Ağabeyim,
Öncelikle sizinde daha fazla yazılarınızı...
Yeni gelen iletiler bölümünde görürsek çok seviniriz...
Kadir21 kardeşimin epey ara verdiği yazıları bende merak ediyordum..
Şimdi sizden duyuyorum.
Ama iki üç gün önce birkaç yazıda cevaplarını gördüm..
Ben de kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunarım....
Umarım ciddi bir rahatsızlık değildir...
Gerçi ,hastane işleri epey oyalamakta insanları..
Artık kendimize dikkat etme yaşlarımız geldi..
Bol bol yürüyüş yaparak dikkatli beslenerek sağlımıza bakacağız...
BU genç kardeşlerimizin sizlere daha çok özlemi var...
Onlarla hem fiziken hem kalben hem de ruhen kaynaşma yerimiz olan..
Bozkurt.net..te daha uzun yıllar hep birlikte olacağımıza inanıyorum...
Sizlerin yetiştirdiği o pırıl pırıl MİLLİYETÇİ_VATANSEVER_ÜLKÜCÜ gençleri
artık BAŞBAKAN-Bakan-Milletvekili -yönetici-bürokrat..olarak göreceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz...
Bu ülkenin düze çıktığını görmeden ...
Sağlığımızı bozmak yok....
Tüm ÜLKÜDAŞLARA sağlık,mutluluk ,başarılar diliyorum...
Saygılarımla.
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 10:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Once Ulkudasimiza gecmis olsun Allah sifasini eksik etmesin.

Sadece Su cilgin Turkleri degil her kitabi okumaliyiz okutmaliyiz tavsiye etmeliyiz.Su goruslu bu goruslu demeden her yazarin kitaplarini okuyalim.
Ve ona gore hakkinda yorum yapalim.Isterse en adi alcak birisi olsun okumaliyiz.

Diyeceksiniz ki serefsizlerin kitaplari okunur mu hic?
Bende cevap olarak derim ki o serefsizlerin icini bilmek,ogrenmek, anlamak icin okumaliyiz.

Yoksa kimin ne mal oldugunu bilemeyiz,ogrenemyiz,anlayamayiz.

Sunuda yazmadan gecemeyecegim bir yazar hangi goruste olursa olsun ister bagimsiz olsun.

Icinde Milli duygusu varsa Vatani ve Milleti seviyorsa ben sahsen saygi gosteririm.Tipki Hulki Cevizogluna saygi gosterdigim gibi.

Biz Ulkuculer okumanin evrensel oldugunu butun kaainata gostermeliyiz ve ornek olmaliyiz.

Her yazarin kitaplarini ayirt etmeden okuyanlarimiz yok mu VAR.
Ama bizde okuyalim.Dunya hali bu kendimizi hazirlamaliyiz.

Ayakta durmak icin egriyi dogruyu ayirt ede bilmek icin okumaliyiz,okumaliyiz,okumaliyiz.

Allah Turku korusun.

En son Delikanli66 tarafından Cum Şub 15, 2008 4:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Kas 24, 2005 11:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkücü Hareketin yigit ve gür sesi, Alperenlerin, eren alpler olarak yetismesine kendisini vakfetmis degerli Hocam.

Hasretle ellerinizden öpüyorum.

Tavsiye ve dualarinizi üzerimizden eksik etmeyiniz.

Bizler liderimizin emrinde, alimlerimizin terbiyesi ile iki cihanda da Beraat etmeye Vuslat eylemisiz. Bu yolda bizler hataya ve eksiklige düsmüs isek, bize uzatacaginiz o kutlu ellere her zamankinden daha cok ihtiyacimiz var demektir. Elinizi üzerimizden eksik etmeyiniz.

Umudumuz odur ki, nefsimizi yenmemize sebep ilminiz olacaktir.

Allah (c.c.) razi olsun.

kadir21 Agabeyim dün buraya yazmisti. Kendisinin rahatsizligindan haberim yok idi. Bu vesile ile kendisine Allah (c.c.) `tan sifalar vermesini diliyorum. Cok saglam karakterli olarak yazilarindan tanidigim agabeyimin vucüt olarak ta saglam olduguna inaniyorum. Insallah gecici bir rahatsizliktir.

Kendisinin Bozkurt.nette bana katkilari coktur. Ondan cok sey ögrendim. Ama özellikle ittihat ve terakki ve Hanlar Hani 2. Abdülhamit Han konusunda benim biraz gecistirdigim konular üzerinde dikkat kesilmeme ve bu konuda fikir sahibi olmama sebep oldu. Bu günü anlamanin o günleri bilmekten gectigine onun yardimi ile emin oldum. Allah (c.c.) ondan razi olsun.

Cilgin Türkler konusuna dönecek olursak, uzun zamandir düsündügüm Hz. Mevlana´nin bir sözü ile eski kitaplara bir dönüs yapmak istedim.

Pergel gibi olmamizi ögütlüyor Hz. Mevlana. Bir ayagimiz merkez olacak, diger ayagimizla istedigimiz yerleri dolasmakta hürüz. Bu fikir alaninda arastirmayi, her görüs ve düsünceyi bilmeyi tetikleyici söylem.

Burdan hareketle, genclik yillarimda okudugum kitaplari tekrar okuyarak, merkezdeki ayagimi daha saglam hale getirmeyi amaclamistim. Bunun yolu da Ülkücü Hareketin bas yapitlarini tekrar okumaktan gectigine inandim. Yillar sonra tekrar baktigimda, o gün ne anladigim ile bu gün ne anliyorum noktasinda kendimi yargilamamin bir kazanim olduguna inaniyorum.

Günümüz eserlerine insallah elimden geldigince cabuk yetismeye calisacam.

Saygilarimla..

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin...
ZaferTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 10:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa Necati SEPETÇİOĞLU'nun kitaplarını da okumayı tavsiye edebiliriz.

KAPI
KİLİT
ÇATI
ANAHTAR
CAN OCAĞINDA PİŞEN AŞ (Yesevi Dergahından Ta Viyanaya Kadar Manevi Fethi anlatıyor)
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 10:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende aldim insallah baslayacagim okumaya.
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 11:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben almanyada yasiyorum bu kitabi bir türlü bulmamadim nasil bula bilirim bilen varmi ?

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 1:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardes bende almanyada kaliyorum mesela kölne yakin bir sehirde kaliyorsan orada bir türk kitap evi var. Oradan telefon araciligi ile veya kendin kitap evine ziyarette bulunarak bu kitabi türkiyeden getirtebilirsin. Saygilarimla
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 2:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saol Ülküdasim türk kitab evinde alina bilecegini bilmiyordum
bunu örendim iyi oldu tesekür ederim

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 5:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kitabı yaklaşık bir ay önce bitirdim.Sürükleyici bir kitap fakat yazılan her şeye inanmayın.Çünkü Turgut Özakman bir takım tarihi gerçekleri açıklamamış veya açıklamak istememiş.Fakat gene de herkes okumalı...
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 11:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu gibi kitaplarin adlari yazilsa ve yazarlari´nin adlarida ocaklarda satilsa. amac milletin ülkücülerin biliclenmesi. o kadar ülkücü varki 12 eylül desen bilmez.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız