Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BU ŞİİRİMDE BÖLÜCÜLERE İKİNCE KAPAK OLSUN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 2:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAHYAOĞLU'NA

ŞİİRİN MUHTEŞEM OLMUŞ BİR KAPAKTA SENDEN HA..
BEN ŞİİR KİTABI ÇIKARTMAYI DÜŞÜNÜYORUM SENİN ŞİİRLERİNDE
OLSA MUHTEŞEM BİR KİTAP VE HARİKA BİR KAPAK YAPARIZ BÖLÜCÜLERE.YAYINEVİ KABUL ETTİ ŞİİRLERİM AZ OLDUĞU İÇİN BEKLEMEDEYİM.....
ŞİİRLERİME CEVAP YAZAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM..SİZİN SAYENİZDE DEVAMIDA OLUCAK....

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 4:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sagol bacım . Vatana yazılan herşey güzeldir bence senin şiirlerinin devamı gelsin bende arasıra belki eklerim. Allah türkü ve müslümanı korusun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 7:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence kapak kürtçülere apoya ve de onun yandaşlarına ve de sizin gibi ülkücü edebiyat yapan bundan menfaat uman menfaatperestlere olsun
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 8:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haddini aştın matuman erkeklik internette dayılık yapmakla olmaz. Kİmin burda bir çıkarı var herkezin işi gücü var ama burda hiçbir menfaat ummadan ülküdaşlarıyla konuşup belki birşeyler ögrenirim veya bir şeye katkım olur derdiyle yürekten düşüncelerini paylaşıyor.
İnternet çıktı itler dayılıga başladı. KURT soyundan geldik heryerde aynıyızbire bin olsa biz davamızın arkasındayız. Kürt soyundan gelen it ancak dagda taşta erkek olur yada sanal alemde yine bir kürt yine belli etti ne mal oldugunu. İÇinizde adam akıllı birileri varsa bile senin gibiler yüzünden hebsi hak ediyor bunların ölmeyi........................
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 10:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben dayı degilim ben senin giib milliyetçilik fikirlerinin arkasına sıgınıp da bölücülük yapmıyorum senin malum dediign o siteler kürt vatandaşlar tarafından degil kürtçüler tarfından kurulmaktadır anladın mı biraz sömürü yapmayı bırak da yaptıgınızın hangi maddelere uygun gekldigini açıkla 9.ışıktan nere sıgar başbugun hangi hareketine sıgar siizn yaptıgınızın
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 12:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1 Milliyetçilik:
Başbuğumuz milliyetçiliği açıklarken ;

Türk milletini yükselmesi ve tehlikelerden korunması, Türk milletini meydana getiren kişilerin teker teker millî şuur sahibi olmasına ve kalplerini millet sevgisi, vatan sevgisi ile çarpmasına bağlıdır.

Kürtler ise bir şekilde vatan sevgisine vemilli şuura sahip degillerdir. Bunu pkk gibi bir terör gurubuna verdikleri destekle göstermişlerdir. Tabiki hepsi destek vermemiştir. Ama doguda kurulan özellikle güney doguda aktif olan bu terör örgütüne gereken tepkide orada yaşayan kürt halkından gelmemiştir. Burada bir kaç aşiret ve sayısı gerçekten yüksek olmayan bir azınlık hariçtir. Her maddede ve her zaman vurgulayacagım gibi Türkiye cumhuriyetinin adı üstünde türk cumhuriyeti oldugunu ve en azından türkiyeliyim şuurunu yakalayan her müslüman kürt varsa kardeşimdir.Malesef bu güne kadar görmedim ve artık varlıgına dainanmıyorumda.

2 Ülkücülük:

Ülkücülük batı dillerinden dilimize giren idealistlik kelimesiyle aynı olan bir anlam belirtmektedir.

Her toplumda idealistler vardır, ülkücüler vardır ve ülkücülerin, idealistlerin bulunuşu toplumlar için bir saadettir; büyük bir talihtir! Türk milleti için bizim düşündüğümüz ülkü nedir? Türk milleti için tasarladığımız ideal nedir? Her şeyden önce Türk milletinin ahlâkta, maneviyatta, insanlık duygularında en yüksek seviyede bulunması, yaşaması ve ilimde, teknikte dünyanın en ileri gitmiş varlığı hâline gelmesi ve ekonomik açıdan kalkınmış, tarımını modern tekniğe göre geliştirmiş ve modern sanayii kurulmuş, refahlı bir toplum hâline gelmesi, Türk toplumu için bir Türk milliyetçisinin düşüneceği ülkünün esaslarından mühim bir kısmını teşkil etmektedir

Burada saygıdeger başbugum bize ülkücünün maneviyat yani din ve ahlakını vurgulamıştır. Tabi sanayi ve ekonomiyede deginmiştir. Sana derimki bre ahmak. Pkk nın kürtlerin yaptıgı hangi ahlaka hangi hukuga sıgar. Ekmek yedigin topraga ihanetmi ahlak. Kundakdaki bebege kursun sıkmakmı ?. Tabi bunlar tüm kürtlerin degil pkk nın sorunu. Pkk kim ulan kürt degilmi evinizde dagınızda besleyeceginize çekip vursaydınız ya. Niye bu güne kadar hiç bir kürt grup çıkıp pkk ile mücadele etmedi. Korkaksınız içinizde pkk ile aynı görüşleri besliyorsunuz onun için sustunuz olurda bölürlerse sizde pay alacaksınız kaç kürt ben kürdistanda kalmam ben türkiyeliyim ihanet etmem diyecek hem kendini hem başkalrını kandırma. Kimin ne oldugu ortada. Eger sorarsan siz ne yaptınız diye 12 akrabamı şehir verdim zamanı gelmedi gelince bende şehit olmak isterim eger evli olmazsam. Hemde seve seve bizde ölüm korkulacak bir şey degildir . Şehitlikse en yüksek makam dır. Anamız bile sadece vatan sag olsunder. Bu güne kadar dediler . Yine derler.

3 Ahlakçılık :

Bir toplumda insanların birbirlerini incitmeden, birbirlerine zarar vermeden, sağlıklarını koruyarak, tabiat güçlerinin tesirlerinden en iyi yararlanacak şekilde hareketlerini tanzim etmelerini sağlamaya yarayan kurallarının toplamı ahlâkı meydana getirir. Ahlâk, kişinin davranışlarını ayarlayan, sınırlayan ve bu davranışların hem kendisi için yararlı olmasını, kendisine mutluluk sağlayacak şekilde düzenlenmesini hem de çevresini rahatsız etmeden, zarara sokmadan çevresiyle uyuşmasını sağlamak üzere konulmuş olan kaidelerdir;
Ülkücülük doktirininde bahsettim. Zaten size bu konuda bahse gerek yok anlamazsınız.

4 Toplumculuk

Toplumculuk demek : Toplum menfaatinin, toplum varlığının, kişi varlığının üzerinde gözetilmesi demektir. Bu ilke de Türk töresinden kaynağını almaktadır. Türklerin tarih boyu yaşayışlarında daima milletin varlığı, vatanın menfaatleri, devletin menfaatleri ve varlığı kişi varlığının üzerinde, kişi varlığının önünde yer almıştır. Onun için millî doktrin Dokuz Işık'ın toplumculuk ilkesi de bu görüşü ortaya koymak için millî doktrin içinde yer almıştır.

Topluma ihanet edene . Toplum menfaatlerinin kişisel çıkarlarımızdan önde oldugunu anlatmak güç. Daha dogrusu anlatmak kolay lakin . Anlamalarının imkahansızlıgı ortada. Yinede şunu söyleyelim ülkücülük kendi öz benligini feda etmektir. Kürtlerin yatıgı gibi türk ülkesinde kendi efaatleri için koşturmak degil biz bu ülkeyi. Vatanını seven her ırk için bagımsız güvenli yaşana bilir hale getirmeye çalışıyoruz. Karşımızda ise bölmek ve parçalamak isteyen bir dünya ve o dünyanın iti kürtler ermeniler ve digerleri var. Onlara en güzel söz dede korkutumuz ozan ariften gelmiştir. Zafer inananların bizim olavaktır. Çünkü bu dava nizamı alem yani hak davası Allahın davasıdır Allahın kelamını dünyaya yaymaktır.

5 ilimcilik

Bugün dünya üzerinde ilimdeki büyük gelişmeler insanlığa uçsuz bucaksız gelişme ve mutluluk ufukları açmıştır. Bir memleketin refahlı olması, güçtü olması her şeyden önce o memlekette yaşayan insanların ilimde, teknikte ileri bir seviyeye ulaşmış olmaları ile mümkündür. Bir milletin askerî gücü de ilim ve teknik gücüne, medeni seviyesine bağlıdır. İlimde, teknikte geri kalmış bir ülkenin insanları ne kadar kahraman yaratılıştı olurlarsa olsunlar, onların millî savunma yönünden, askerlik yönünden güçlü olmaları mümkün değildir

Bu konuda belkide ilk ve son defa kürtlere teşekkür edecegim. Siz itler sayesinde askeri teknolojimiz gayet ilerledi. Türk askeri şuan 16 ülkenin askeri egitimini yapıyor. Ama yinede bu teşekkür basiretsiz kalır . Askerimize vatanımıza verilen zarar. Kendinize dönmüştür. Çogu ülke sadece silahlarını denemek için. Pkk terör örgütünü kullanmış. Ve vatan haini itlerin bir çogu kendi kendilerini yanlış kullanılan silahlarla öldürmüştür.

6 Hürriyetçilik ve Şahsiyetçilik

İnsanlar için mutluluk her şeyden önce hür olmaya bağlıdır. İnsanlığı aşağılatan en tiksindirici hâl insanların köle olmaları, köle yapılmalarıdır. Biz millî doktrin Dokuz Işık'ta ne başkalarını uşak olarak kullanmayı, ne de başkalarına uşak olmayı kabul eden bir görüşü esas almış bulunmaktayız. İnsanları aşağılatan, en tiksindirici hâl olan, köleliğe karşıyız. Türk milletinin, Türk toplumunun her manada özgür olmasıyla mutlu olacağına, yükselebileceğine inanmaktayız. Bu bakımdan her ne bahane ile olursa olsun, her ne isim altında olursa olsun insanları hürriyetsizliğe sürükleyen her çeşit davranışa karşıyız

Bu konuda ettiginizi çekiyorsunuz. Iraktada türkiyedede avrupa ve diger emparyalislerin kölesi oldunuz bile. Çok çabuk kandırdılar sizi. Çıkın daga para dediler çıktınız. Adam öldür para dediler vurdunuz. Sorun size kaldı ortada koydular şimdi eroini size sattırıyorlar. Atık paranızla silah alıyorsunuz. Kendi gençliginiz dahil türk gençligini zehirleyerek. İşte bunlara karşı çıkmakmı suç. Motuntuman yine ne kılıflar uyduracaksın düşün düşün çok düşün belki bir dümen bulursun yo yo sen başka bi yerden gir yine buda arada kaynar.

7 Köycülük

Ozamanlar çok önem verdigi köylülerin büyük kısmını oluşturan Kürt nüfusunun. Bu gün ihanet edecegini ummayan Başbugunmuz köycülüge en çok önem verilmesi gereken komu gözüyle bakmıştr. Özellikle doguyu vurgulamış bu konuda köylerimizin geliştirilmesi ve oralara hizmet götürülmesi. Örnegin doktor atanması gerektigine deyinmiştir. Nitekim düşünceleri zamanla meyva vermiş. Diger siyasetçilerde belkide bu fikirlerin etkisiyle gap başta olmak üzere dogu illerimize çok mühim yatırımlar yapmışlardır. Lakin doyumsuz ve deger bilmeyen kürt halkı bu yatırımların çogunu kötü degerlen dirmiştir. Adnan menderesin ilk olarak uyguladıgı doguya yatırım yapanlara arsa gibi kolaylıklar günümüzde hala devam etmektedir. Ama nekadar ilginçtirki günümüzde hala doguya yatırım yapılmadıgında dem vuran kürtler. Kürt işadamlarının İzmir Ankara ve İstanbuldaki tesislerini görememektedirler. Gençliginde doguya yatırım yapılmıyor diyen kürt iş adamları kendi sermayeleri büyüyüp zenginleştiklerinde dogulu olduklarını dahi inkar etmişlerdir......

8 Gelişmecilik

Millî doktrin Dokuz Işık'ın sekizinci ilkesi "gelişmeciliktir. Gelişmecilik şu demektir: Daima daha iyiyi, daha gelişmiş bir durumu elde etmek için araştırma, yapmak; daha iyiye, daha mükemmele varmak arzusu taşımak ve bunun için çareler aramaktır.

Türkiyenin sırtında bir yük olan sadece 10 15 çocuk yapıp vatana ilerde düşman yetiştiren kürtlerden bahsderken. Gelişmek zor oluyor. Malesef kambursunuz diyorum.

9Endüstricilik ve Teknîkçilik :

Bugün dünya atom, nükleer ve uzay çağına girmiş bulunmaktadır. İnsanlığın hayatında endüstri, makine ve önemli yeri almış bulunmaktadır. Türk milletinin 300 yıla varan bir dönem içinde uğramış olduğu yenilgiler ve karşılaşmış olduğu felâketler, acılar, gelişen makine gücünün endüstri gücünün karşısında Türk milletinin kol gücüyle, hayvan gücüyle yalın bir durumda kalmış olmasıdır. Bugün bir toplumun güçlü alması her şeyden önce modern sanayi kuruluşu olmasına, teknikte ve endüstride en yüksek seviyeye çıkmış bulunmasına bağlıdır. Yıllarca memleketimizde birtakım tartışmalar olmuştur. Türkiye bir ziraat memleketi mi olmalıdır, ziraatını mı geliştirmelidir, sanayileşmeye fazla yönelmemeli midir, yönelmeli midir? gibi tartışmalar ortaya atılmıştır. Modern bir toplum olmak, güçlü bir devlet, millet hâline gelmek için Türkiye'nin en kısa zamanda dünyanın en ileri endüstri ülkesi hâline gelmesi gerekmektedir.

motuntuman:

Özümüzde sözümüzde birdir bizim . Ülkümüzde yolumuzda tektir bizim . Türk İslam fedayisi derler bize hain ile it birdir bie. İhanete susmadık hiç. Kaç bin şehit verdik durmadık hiç. Sabır dedik bunuda kazanalım dedik. Sizin gibi it soyundan hep kazık yedik. Sabır taşı çatlar elbet . İnsanız bir yerde raslarız elbet. Fazla söze gerek yok özümüzü icratımızı. İhanetin cezasını o gün görürsünüz elbet.

En son yahyaoglu tarafından Pts Oca 10, 2005 6:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 2:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu demiş ki:
Başı seccadede kafasında fes namaz esnasında
Bir ülkü devi ülkü çiçegi nasıl kıydınız agam hüseyine
Bir iti öldürmüş vatan haini adı cengizdir sorman gerisi
Son arzusu yine kuran bayraktır vatana aşkını sunmak gayesi

Hain moskofu rezil etmişler vatanı için çok çile çekmişler
C5 denilen yerde yatmışlar cezaya bile razı gelmişler
İsim yok bu defa dava adında Ülkü denen çınar 80 yaşında
Topraga verdigi Başbug şanıyla ALPARSLAN TÜRKEŞTİR yok ayarında

Emaneti ne para ne de mülk olmuş
Bozkurt vatana sahip ol demiş
Bozkurta burada düşen ne imiş
Derseniz dostlarım görev çok imiş

Sırayla sayılmaz yaptıgımız gaflar
Malesef kızsakta gerçek bu laflar
Yetmedimi ülküdaş çektigimiz yaslar
Diril titre artık bozkurt mezarda yigitler aglar

Üstümüzde yagız gök bitmedi daha
Esaret yakışmıyor türk olana
Ayaga kalk bozkurtum ne gerek daha
Bu vatan başbuğdan emanet sana

Burak yahyaoglu

Bende yeni yazdıgım bu şiiri sizle paylaşayım dedim.Ülküdaşlar Allaha emanet olun.

Ellerine yüregine saglik yahyaoglu kardesim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 2:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki:

ŞİİRLERİME CEVAP YAZAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM..SİZİN SAYENİZDE DEVAMIDA OLUCAK....

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

Insallah bacim insallah. Devamini dört gözle bekliyoruz eline yüregine saglik olsun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Turkmeneli
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 459

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 5:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gercekten cok guzel bir shiir!
Yureginize saglik !
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

montumana:
bak son kez söylüyorum kadir21 yahyaoğlu ve benimle görüşücekmişsin önce konuşmasını öğren özelime giripte p...kurusu gibi bir kelime ancak senin gibi okumuş cahillerde olur ben kürt düşmanı değil bölücü düşmanıyım ama sizin gibiler beni zorla ırkçı yapıcaklar...bunu yapanlar yani bölücülüğü yapanlar kürtler ama ben genelini kastetmediğim için 2.şiirimde bölücülere kapak olsun yazdım sen ve senin gibi insanlara başka söyliyecek sözüm yok ama sözün varsa buraya yaz herkes bilsin ben burdayım korkumda yok

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTİN
Bozkurt_Baha
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 102

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

motuntuman
Artık siteyi karıştırdığın ve insanların kalbini kırdığın yeter. Hele hele ABLAMA yaptığın saygısızlıklar buda yetmezmiş gibi zeytin yağı gibi üste çıkmalar falan... Allah şahidim olsun senin gibiler bu ülkede yaşadıkça biz MİLLİYETÇİ TÜRK ÜLKÜCÜLERİNE rahat yok...
Kendine dön diyor Sefai Hoca bak sende sonunda aslına kendine döndün. Ne demiş Sefai Hoca
"Soyu soysuz olanın südü bozuktur beyler"
Bir bildiği var herhalde.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben o kelimeyi sana kullanmadım onu da gayet iyi biliyorsunu böyle yansıtıp da beni küçültmeye çalışıyorsun ben birkaç kürtçü yüzünden aslında kürt bile olmayan insanlar yüzünden masum insanlara bile laf edildigi için tepki vermekteyim bunun da ülkücüyüm diye geçinip de ddolaaaşanlar tarafından yapılmasıtepemi daha fazla attırmakta bütün tepkim bu yaptıklarınıza
BEN NE KÜRTÇÜ NE KÜRT MİLLİYETÇİSİ
KÖKÜNE KADAR TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM BENİM SOYUM HATAY GİBİ YERDE SOLCULARDAN KOMUNİSSTLERDEN GEÇİLMEYEN MAHAALLEDE ÖLÜMÜ ENSESİNDE HİSSETMİŞ MİLİYETÇİ BİR SOY BUNU BİLMEYENLERE DUYURULUR NESEBİM KONUSUNDA ŞÜPHESİ OLANLARIN BENİ KÜRTÇÜ DİYE YAAFTAAALAMAYA ÇALIŞANLARIN SSOYU BOZUKTUR HADDDİNİZİ BİLİN TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN KİNİ SADECE VE SADECE VATANA YAN GÖZLE BAKANLARADIR MASUM İNSANLAR HEDEF DEGİLDİR
ÜLKÜCÜLÜGÜ ÖZÜMSEYİN
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 5:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 tekrar uyarayım benima dımı telafuz ederken dogru et tarihe saygılı ol
M O T U N T U M A N
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 5:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu da 2.haber
bunu da okuyun sosyoılojik bilginiz varsa tahlil edin
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız