Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Balıkesir Gönen halkı kürtlere karşı ayaklandı
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 7:09 pm    ileti konusu: Balıkesir Gönen halkı kürtlere karşı ayaklandı Alıntıyla Cevap Gönder

Dün gece kürt kökenli garsonların Türk gençlerini dövmesi üzerine başlayan olaylar sonunda meyhanenin önüne 2bin kadar Türk toplanmış ve meyhaneci kürtleri linç etmeye kalkışmışlar. Jandarma ve polisin gelmesiyle linçten kurtulan kürtler jandarma araçlarıyla uzaklaştırılmış. Meyhane ve meyhaneye ait araçlar öfkeli Türklerin gazabına uğramış.

AKP Gönen ilçe başkanı Kürtmüş. Son zamanlarda bütün ihaleleri kürtlere vermişler. Kürtler her tarafı satın almışlar ve nüfus olarak yayılmaya başlamışlar. Suç oranlarıda çok artmış. Kadınlar kızlar rahat dışarı çıkamaz hale gelmişler. Bundan 3 ay önce bir Türk kızının zorla kürtler tarafından kaçırılması ilede ortam zaten çok gerginmiş.

Balıkesirli soydaşlarımızı kutluyorum. İnşalah son kürt kalmayıncaya kadar devam ederler ve ilçelerini temizlerler.

KAHROLSUN PKK
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
nazligul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 138

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 8:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hükümet kürtler için elinden gelen iyiliği yapıyor.
Ama eksikler var.
Bayraklarını her yere assınlar, okullarda kürtçe eğitime hız verilsin, oldu olacak Türk Ordusunun kürtlere soykırım yaptığını söylesinler.

Heyyyyyyy biz nerede yaşıyoruz. Ne yapmaya çalışıyor bu lanet kürtler.
Türk'e kefen biçenin sonunun ölüm olduğunu tarihten de mi göremiyorlar.

Sabrımızın artık son noktasına geldik.
Bundan sonra ya onlar ya bizzzzzzzz..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Nis 18, 2005 8:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bundan dört sene önce yine Balıkesirin bir ilçesi olan susurlukta da halk ilçeye zarar veren ve son olarak 9 yaşındaki küçücük bir kıza tecavüz ederek öldüren kürtlere karşı ayaklanmıştı. olaylar çok büyümüş ve ilçede yaşayan kürtlerin çoğu ilçeyi terketmek zorunda kalmıştı.

Yurdumuzun çeşitli yerlerinde yaşanan bu çatışmalarda bir suçlu aranıyorsa bence suçlu Türkler değildir. Masum Türk insanının hzuurunu bozanlar suçludur..
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 12:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet buna benzer olaylar maalesef sirf balikesirde yasanmiyor. Bircok illerimizde ilcelerimizde yasaniyor. Artik bazi seylere dur dememiz lazim. Gün gectikce olan bize oluyor halen seyrediyoruz. Balikesirli kandaslarimiza helal olsun! Bu tür ayaklanmalar cogalmali bence. En ufak hatalarinda tepki göstermeliyiz. Hatta hata yapmalarini beklemeden ilk adimi biz yapip ulu ortada adam akilli dayak atmaliyiz bunlara! Ic savas cikacak diye cekinmemeliyiz. Bu gidisle zaten cikacak gibi. Fazla taviz vermemeliyiz millet olarak. Hükümet yeterince veriyor zaten. Milletimiz, tüm vatandas artik sokaga dökülmeli bu hükümeti yikmali, o bölücü kürtlere ve vatanimiza zarar veren kürtlere iyi bir ders vermeli. Burasinin TÜRKIYE oldugunu eger unuttularsa hatirlatmaliyiz. Yok öyle hükümete güvenip, akp´li milletvekillere bakanlara güvenip öyle fazla azmasinlar. Vallaha bir tükürükte bogariz onlari. Birak bogariz olayini BOGMALIYIZ kesinlikle!!! Fazla beklemeye gerek yok! Bu benim görüsüm!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 7:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kürtleri Ermenilerden Rumlardan daha tehlikeli buluyorum. Çünkü hem daha fazlalar ve hızla ürüyorlar, hemde bütün siyasi partilerden kardeşlik söylemleri ile destek alıyorlar. Bu yayılış durdurulmalı. Kürtlerden arındırılmış bölgelerimiz olmalı.. Allah korusun 20 sene sonra azınlığız yoksa.
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 166

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 7:40 pm    ileti konusu: Re: Balıkesir Gönen halkı kürtlere karşı ayaklandı Alıntıyla Cevap Gönder

ALP-TUR demiş ki:

Balıkesirli soydaşlarımızı kutluyorum. İnşalah son kürt kalmayıncaya kadar devam ederler ve ilçelerini temizlerler.

güzel bir yazı ama bu kısmını gerçekten hiç beğenmedim...
sen nasıl ülkücüsün be ?
başbuğun kardeş ilan ettiği vatanı milleti seven kürtleri de bir kaç piçin yüzünden öldüreceksin ha!!!
yoksa sende mi bu ülkücü davayı sadece Türklerin sırtlandığını düşünüyorsun???
pkk lı şerefsizlerin çoğunlukta olmasına rağmen sokağa çıkıp başbuğun askerleriyiz diye bağıran diyarbakırlı kardeşlerimizin yüzüne nasıl bakacaksın erciyes kurultayında merak ediyorum??
senin bu dediğini ne başbuğ söyledi ne devlet bahçeli...
kelimelerini seçerken daha dikkatli ol !!!

REİS
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 166

İletiTarih: Sal Nis 19, 2005 11:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TEKADAM

SEN KENDİNİ BAŞBUĞUMDAN DAHA BÜYÜK GÖRÜYORSAN, ONDAN DAHA ÇOK BU İŞLERE KAFANIN ÇALIŞTIĞINI DÜŞÜNÜYORSAN YAPACAK Bİ ŞEY YOK !!!

HA BU ARADA HAZIR ELİN DEĞMİŞKEN TÜRKİYEDE YAŞAYAN LAZ,ÇERKEZ,ERMENİ,BULGAR,...VE SENİN HOŞUNA GİTMEYEN DİĞER MİLLETLERİ DE SÜR.
NASIL OLSA TEK ÇIKAR YOL BU DEĞİL Mİ ?

AMA ZEKANA HAYRAN KALDIĞIMI BELİRTMELİYİM, ÇÜNKÜ SENİN BU DÜŞÜNDÜKLERİNİ NE FATİH NE KANUNİ NE YAVUZ .... NE ATATÜRK
NE BAŞBUĞ NEDE DEVLET BAHÇELİ DÜŞÜNEMEDİ !!!

E TABİ NİCK DE UYGUN : TEK ADAM

REİS

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 12:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben, Kürtlerin çoğunda, biz Türklere karşı, Türkiye´ye, Devlet´e, kültürümüze, Türk düşünce ve ideallerimize karşı antipatileri ve planlı bir düşünce ve düşmanca bakışlarının olduğunun bilincinde ve düşüncesindeyim.

Ayrıca, sistematik bir şekilde de, daha doğacak olan Türk soyunun aleyhine karşı, planlı bir hızla kendi soylarını çoğaltmıyorlar mı bunlar?
OsmanliTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 12:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürtler ve biz Türkler..
görüyorum ki, bu tuzağa düşmemesi gereken en son kesim olan biz ülkücüler akıllı düşünmeyi unutmuş fevri tavırlar sergilemekte..
yakışmıyor kardeşlerim..ne bize ne inandıklarımıza ne de BAŞBUĞUMUZUN bize bıraktığı en önemli emanet olan ülkümüze..
onlar öyle yaptı böyle yaptı ona buna bulaştı..ee o zaman hadi bizde aynısını onlara yapalım.. onlar bir yaptı biz 2 hatta 3 yapalım.. sadece güç kullanmakla olmaz çözülmez..bu ülke neler yaşadı neler gördü.. iç çatışmalar hala zihinlerde ve bu size hala örnek olmuyor anlaşılan.. peki soruyorum ne değişti..? ne düzene girdi..? hala üniversitelerde tıpkı o yıllarda olduğu gibi bölünme var.. hala kavga hala isyan.. hani bir reklamın sloganı vardı..''KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR..'' oysa ne kadar mantıklı bir sözdür bu.. tıpkı BAŞBUĞUMUZUN bize anlattığı şeyleri özetler gibi.. AKIL EN ÜSTÜN GÜÇTÜR.. ki bu akıl bize ne zaferler yaşattı..
bu güzel ülke tarihinde ne savaşlar yaşadı.. ve hepsini de AKILLA kazandı.. sadece ÇANAKKALE savaşını incelemek yeterli ya da İSTANBUL'un fethi.. ben hala çözemedim amaç Kürt kesimini düzeltmek mi, yoksa kürtlerle savaş yapmak mı? bence zaman sandıktaki çürükleri ayıklayıp doğru olanı iyi olanı kurtarmaktır..küf bütün sandığa yayılmadan..bunun tek yolu ise sevgi,saygı,anlayış ve AKIL dan geçer.. ben kürt değilim..bunu söylüyorum çünkü bu yazımdan sonra bununla yakıştırılmak istemem çünkü ben OSMANLI kökenli bir TÜRKÜM...! kabul ediyorum yapılanlar sınıra dayandı.. hatta bazı durumlarda benim tahammülüm dahi tükeniyor.. ama bunun yanında ülkücülüğü benimsemiş adam gibi adam kürt arkadaşlarımı düşünüyorum..ve bunların hiç birini onlara yakıştıramıyorum..ve size onların yaptığı bir şeyi yazmak isterim.. bu arkadaşlar gittikleri kahvelerde ya da arkadaş toplantılarında çevresindeki kürtlere ülkücülüğü hatta TÜRKLÜĞÜ anlatarak insanları sapkınlıktan kurtarıyor ve başka bakış açıları sergiletiyor..bunu da zorla baskıyla değil usulünce saygı ve sevgiyle yapıyorlar..çünkü onlar bunu görev edinmiş..TIPKI DİNİMİZİN EMRETTİĞİ GİBİ...aslında bununla ilkili sayfalar dolusu fikir aktarabilirim..ama şimdilik daha kısa tutmanın daha
iyi olacağı kanaatindeyim..LÜTFEN ÜLKÜDAŞLARIM LÜTFEN.. SADECE SABIR,ANLAYIŞ VE SAYGI..UNUTMAYIN Kİ KURTULUŞ SAVAŞINDA TÜRKLER KADAR KÜRTLERDE CEPHE DE BU VATAN İÇİN SAVAŞTI VE ŞEHİT OLDU.. SİZLER BENİM CAN , GÖNÜL VE SEVGİ DOSTLARIM.. HEPİNİZ ALLAH'A EMANET OLUN VE DUA EDİN.. BU VATAN SİZLER OLDUKÇA YAŞAYACAKTIR..SATILMAYACAKTIR..!
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 5:38 pm    ileti konusu: Re: Balıkesir Gönen halkı kürtlere karşı ayaklandı Alıntıyla Cevap Gönder

kurt_ata demiş ki:

sen nasıl ülkücüsün be ?
başbuğun kardeş ilan ettiği vatanı milleti seven kürtleri de bir kaç piçin yüzünden öldüreceksin ha!!!

Bu kürt meselesi ülkücülerin ince karnı olduğu için bu konuda tartışmayı uzatmak istemiyorum. Sana kısa bir cevap yazıp konuyu kapatacağım.

Ben Çekmece teşkilatında uzun süre görev yapmış bir ülkücüyüm. Alparslan Türkeş hepimiz gibi milliyetçi bir insandı. Milliyetçi kişiler devleti en çok sevenlerdir. Bugün AKP hükümetinden nefret ederiz ama AKP hükümeti bizi Yunana karşı Araplara ermenilere Yahudilere karşı savaşa çağırsa ilk giden biz ülkücüler oluruz. Kürt terörünün azgınlaştığı yıllarda devlet ülkücü camiadan yardım istedi. Kürtleri kardeş ilan ederek onları birlik ve beraberliğe çağırmamızı istedi. Atsızın izinden giden bir gurup Türkçü haricinde Türkeş ve bütün ülkücüler tereddütsüz kabul ettiler. Fars kökenli kürtleri Türk ilan eden düzmece kitaplar yazıldı. Bizim niyetimiz hep olumluydu, amacımız kürtleri kazanmaktı. Fakat görüyoruz ki, bu kardeşlik teranesi kürtleri değil Türkleri vurdu.. Kürtler kendi ırk dayanışmalarını yaparken ve Türkiyeyi ele geçirirlerken Türk ülkücüler 'hepimiz kardeşiz' diyorlar ve bu Türklüğün aleyhine oluyor.

Bakın ülküdaşlar. Bugün Türk şehirleri Erbil-Musul ve Kerkük kürt çapulcuların fiilen işgalindedir. Türkiyenin bazı şehirleri gayri resmi olarak kürtleşmiştir ve birçok şehrimiz kürtleşmek üzeredir. Yarın güney kürdistandaki çapulcular ABD ve İsraili arkalarına alıp kuzey kürdistanı kurtaracağız parolasıyla Türkiyeye savaş açarlarsa 'kürtler bizim kardeşimiz, başbuğumuz öyle dedi' diyerek bu savaşa katılmayacakmıyız?

Ülküdaşlar. Siyasi sözlerle gerçekleri ayırınız. Türkün Türkten başka dostuda kardeşide yok. Tarih bunu yazıyor..
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 6:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben daha önceki yazılarımda 20 yıl önce amerikanın dogu bölgesindeki kürtlerin cogunlugunu kandırmış oldugunu söylemiştim.ve sadece bölücülerin cogunlukta dogu bölgesinde oldugunu düşünüyordum.araştırmalarım sonucu türkiyenin her bölgesinde bölücüler mevcut.beni en cok şaşırtanda konya gibi bir şehirde cihanbeyli ilçesinde cogunlugun kürdistan kurulması taraftarı olmasıdır.bu nasıl luyor anlamıyorum.demekki bazı kürtler amerika tarafından kandırıldı.diğerleride kendinden kansızlık yapıyor...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Nis 20, 2005 8:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turk_neferi demiş ki:
araştırmalarım sonucu türkiyenin her bölgesinde bölücüler mevcut.beni en cok şaşırtanda konya gibi bir şehirde cihanbeyli ilçesinde cogunlugun kürdistan kurulması taraftarı olmasıdır.bu nasıl luyor anlamıyorum.demekki bazı kürtler amerika tarafından kandırıldı.diğerleride kendinden kansızlık yapıyor...

Konyada hatırlı bir kürt nüfus var ve hızla artıyor. bahsettiğin ilçede binlerce kürt var. Sadece konya değil içanadolu ege ve akdeniz bölgesindede kürtler var. Hatta karadeniz bölgesinde bile azlık bir kürt nüfus var. eee, kürt her yerde kürt. diyarbakırdaki kürt şerefsizlik yapacakta, konyadaki manisalıdaki neden yapmasın?
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Nis 23, 2005 2:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİR POLİTİKANIN İFLASI

ADİL ERYILMAZ

“Bin yıldır bu topraklarda beraber yaşıyoruz; kız aldık, kız verdik; etle tırnak gibiyiz; Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında beraber çarpıştık; Zaten bu kardeş(!)lerimiz bizimle hiç savaşmadılar; Hem zaten Kürtler de Türk(!); Elegeş Yazıtlarında yazıyor, kilim desenleri de aynı, lay lay lom” vs. vs. vs. …….

Yıllardan bu yana dinlediğimiz, Binbir Gece Masalları’ndan örnekler sunduk kısaca. Fars ırkının en geri kollarından biri olan Kürdlerin, –maddi ve manevi bütün delillere rağmen- asil Türk soyundan gösterilmesi çabalarının meyveleri idi bu sözler.

Yıllar yılı hepimiz bir yerlerde bu masalları muhakkak uyutulmaya çalışılmışızdır. Kimimiz bir siyasi parti toplantısında, kimimiz basın-yayın organlarında, kimimiz aile çevremizde, kimimiz orada, kimimiz burada.

Kürd ve Arap kardeş(!)lerin Osmanlı kuvvetlerini nasıl arkadan vurdukları açıkça bellidir.

19. yüzyılda Osmanlı’nın zayıflaması ile beraber, diğer gayrı Türk unsurlar gibi Kürdler de ayaklandılar. Babanzadeler, Bedirhanlar bu ayaklanmaların elebaşçıları oldular. Ama her zaman için olayları kendi gözlükleriyle gören Batı o dönem de aynısını yaptı. Onlara göre, bugün olduğu gibi o zaman da Kürdler özgürlük savaşçıları olarak adlandırıldı. O kadar ki, Bedirhan’ın yaptığı Asuri katliamı bile Türklere mal edilmek istendi. Hala da batı kaynakları olayın içinde Osmanlı komplosu arama sevdasından kurtulamamıştır.

Yüzlerce yıldır dağlarda ve mağaralarda yaşayan ve şehir hayatına kesinlikle geçmemiş olan, bulduğu her fırsatta Türk’ü arkadan vurmayı marifet bilen, tek bildiği yağmacılık olan Kürd aşiretlerinin medeniyetle ilk tanışmaları Türkler sayesinde olmuştur. Bazı tarihçiler halılardaki yada bir testideki desenlere bakarak, Kürdlerin Türk olduğunu ispatlama derdine düştülerse de bu da yanlış bir yöntemdir. Tarihin her döneminde, dünyanın her yerinde üst kültürün alt kültüre etkileri görülmüştür. Koyuncu ve atlı bir kültüre sahip, aynı zamanda da halıcılıkla hemhal olmuş Türk milletinin, Fars ırkının bu en geri koluna hayatları boyunca bilmedikleri şeyleri öğretmeleri gayet normaldir. Kürdler, at ve koyun kültürünü Türklerden öğrendiği için ve ayrıca aralarına bazı Türk boyları da karıştığından dolayı, hayvancılık ve halıcılıkla ilgili terimlerin tamamı Türkçe olmuştur. Bundan normal bir şey olamaz! Yukarıda bahsettiğimiz tarihçilerin kullandığı yöntemle, Hun yada Göktürk dönemi kazılarında bulunan Çin vazolarından yada Türk mezarlarında çıkan Sarmat kemerlerinden dolayı buhanedanları da Çinli veya Sarmat olarak mı addedeceğiz? Komik! Bu hesapla Sanskrit alfabesi kullanan Babür Hanedanı Hintli, Şii olmaları hasebiyle Safevi Hanedanı Fars, Topkapı Sarayında bulunan Çin yada Japon vazolarından dolayı Osmanlı Çinli veya Japon olur. O zaman da Türkleri hiç var olmamış sayabiliriz. Bu da sadece yağının ekmeğine yağ sürer.

Göktürk döneminden bizlere yadigar olarak bırakılan Yenisey civarında bulunan Elegeş Yazıtlarındaki ibarenin ise doğru olmadığı bugün anlaşılmış bulunmaktadır.. Oradaki ibarenin aslının “Körtül Han” olduğu ispatlanmıştır. Bunu hala eski şekliyle öne sürmenin akla ve mantığa uygun bir tarafı yoktur.

Çanakkale ve Kurtuluş Savaşında beraber savaşma olayı da palavradır. Çanakkale Şehitliklerinde bulunan şehit mezarlarına bakacak olursak burada bulunan şehitlerimizin öz be öz Türk oldukları ortaya çıkar. Bugün Kürd çapulcularının hak iddia ettiği Diyarbakır, Urfa gibi illerimiz daha elli yıl öncesine kadar, sokaklarında Türkçe’den başka dil konuşulmayan halis Türk şehirleridir. Bu nedenle o bölgeden gelip Çanakkale yada diğer cephelerde savaşanlarda hep katıksız Türk çocuklarıydı. İçlerinde Türk olmayan hiçbir unsur yoktu. İçimizdeki Bağırsak Kurtları’nın hiçbiri, hiçbir dönem vatan savunmasına iştirak etmemiştir. Çünkü, hepsi kendi milli gayeleri peşinde koşmakla meşguldü. Ayrıca Osmanlı döneminde hiçbir zaman gayrı Türkler askere alınmamışlardı. Bu nedenle vatan savunmasında can verenler hep Türk ırkının asil ve kahraman evlatlarıydı. Müslüman azınlıklardan Arnavutlar birkaç sene önce ayaklanarak bağımsız olmuşlar, Boşnaklar Avusturya egemenliğinde kalmışlar, Araplar ve Kürtler ise İngiliz altınları ile Türk askerini kahpece arkadan vurma derdine düşmüşlerdi. Sonuç olarak ne Çanakkale’de, ne de başka herhangi bir savaşta bu yurdu savunmak için Türk olmayan herhangi bir unsur parmağını dahi kıpırdatmamıştır.

Kurtuluş Savaşı sırasında ve sonrasında Kürd eşkıyalarının yaptıkları, her ne kadar üstü örtülmeye çalışılsa da, bizler için apaçık bir şekilde ortadadır. Daha Sivas Kongresi sırasında kongreyi basıp Yüce Başbuğ Atatürk’ü öldürmeye kalkan, sadece Cumhuriyet döneminde irili ufaklı 30 kere ayaklananlar; Ermenilerle Beyrut’ta ortak terör örgütü kuranlar; Komünistler ve Irak hükümetleriyle –bu arada Saddamla da- bir olup Kerkük’te Türkmenlere karşı katliam yapanlar hep bu “Ortadoğu’nun Siyasi Fahişesi” ve onun güruhudur. Güney Azerbaycan’da Azerileri yok etmek için Sovyetler, İngilizler ve Şah Hükümetiyle anlaşan, Kuzey Azerbaycan’da Aliyev Hanedanı ile işbirliği yapıp Türkçü muhalefete saldıran, İsrail’i ve ABD’yi bölgeye sokup yerleşmelerine zemin hazırlayan, tamamen Türk olan Güney Azerbaycan ve Türkmeneli’ni istilaya yeltenen, 2003’te Kerkük’ü talan eden, başları sıkışınca Türk Milletinden yardım dileyip “Keçeleri Suya Erince” de Uzun Hasan’ın başkenti Diyarbakır’ı ve Yörükler şehri İçel’i sözde sınırlarında gösteren şerefsizler, planlı bir şekilde Türkiye’nin dört bir köşesine –terör, töre cinayeti, mafya, kapkaç ve fuhuş ile beraber – yayılanlar hep bu Kürdlerdir. Binlerce Mehmetçiği şehit edenler ve gittikleri her yere anarşi ***ürenler hep bu “Sözde Vatandaşlar” dır. Avrupa’da uyuşturucu ile yakalandığında, maateessüf kendilerine verilen pasaporta istinaden Türk, Türkiye’de yakalanınca Kürt olanlar da bu malum Kürdlerdir. Rusların, Avrupalıların ve Amerika’nın Türk topraklarını istila girişimleri için payanda olanlara, Türk devletine ihanet etmek için her şeyi yapanlara, uyuşturucu ve fuhuşla bu milleti zehirlemeye teşebbüs edenlere, 3000 yıldır Türklüğün sembolü olan Bayrağımıza hakaret edenlere, ırkçılığın dik alasını yapanlara bizim vereceğimiz tek karşılık, bu vatanın sahibinin kim olduğunu, her şekilde göstermek olacaktır.

Ayrıca bu milletin kafasını karıştıran bir olay da “30 bin insanımız can verdi” tekerlemesidir. Terörle Mücadele Harekat Daire Başkanlığı’nın verilerine göre 1984’ten 2004 yılının sonuna kadar geçen sürede ölen 31 bin 733 kişiden 20 bin 666’sı teröristtir. Bunu bile bile, hala aynı tekerlemeleri sayıklamak ise, gözünü kırpmadan vatanını savunanlarla vatan hainlerini aynı kefeye koymaktır. Bu da nazarımızda “Millete İhanettir”.

Sonuç olarak şunu belirtmekte yarar vardır ki, son yarım yüzyılda anlatılan kardeşlik masalları artık iflas etmiştir. Bu propaganda, sadece Türk milletinin bilinç altına “Kürdler bizim kardeşimiz(!)” anlayışını yerleştirerek, Türklerin savunma dirençlerini yok etmekten başka bir işe yaramamıştır.

Şu anda yapılmak istenen bir önemli şey de, terör, kapkaç, fuhuş, gibi Kürd kökenli ahlaksızlıklardan dolayı Türkleri yaka silktirip, “Aman bunlar gitsin de, gerekirse özerk olsunlar” dedirterek önce Federasyona, arkasından da Türkmeneli’ndeki İsrail Kürdistanıyla birleştirmeye razı etme planıdır. Bu oyuna gelmemek ve oyunu bozmak için ise yapılacak her şey bellidir.

Her zaman olduğu gibi zor, oyunu bozacaktır, Türkiye Türklerin kalacaktır!

Tanrı Türk’ü Korusun!
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Nis 23, 2005 6:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş ben kürtlerin yüzde 25 ini ayırıyordum.bölücü olmadıklarına inanıyordum.bölücülerin genelde amerika tarafından kandırıldıgını düşünüyordum.artık sunu ögrendim.yüzde 90 i kansız,şerefsiz bunların.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız