Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Türkmeneli Televizyonu ikinci yılında
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       


Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası
 

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Aug 06, 2004
İletiler: 855

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 11:07 am    ileti konusu: Türkmeneli Televizyonu ikinci yılında Alıntıyla Cevap Gönder

Kerkük Türkmen şehrinden tüm dünyaya yayın yapan Türkmeneli Uydu Televizyonu her gün sabah akşam Irak’ın dışında sevgi sevinçle milletimiz tarafından karşılanarak iç duyguyla Türkçülük mücadelelimiz yolunda güzel programlar marşlar sunmakta olan Türkmeneli Televizyonumuz Türkücülük ve Milliyetçilik çizgisiyle geniş çapta kolayca milletimize görsel bir yayın organı olarak önemi günden güne tüm insanlar tarafından artırmaktadır .

Türkmeneli Televizyonu”, kuruluşunun 1. yılını Türkmenelinde ve tüm dünyada kutlanacak.
Türkmenli Televizyonu, 24 Nisan 2004’te Kerkük’te yayın yapmıştır, 14 Temmuz 2004’te güzel düzgün yararlı programlı sunmaya başlamıştır.

Özel değere sahip olan Türkmeneli Televizyonu, günümüzde büyük bir aşama kaydetmiştir.
Türkmeneli Televizyonu Irak’ta değil, Türk sat 2A uydusu üzerine Türkiye ve tüm Avrupa Asya ülkelerinde izlenmektedir .

Türkmeneli Televizyonu Türkmen milletinin milli davasını sesini dünyaya dağıtarak ilk yayın olarak tüm Türk dünyasına hizmet ederek güzel anlamı bilgili programları ile özellik kazanmaktadır.

Türkmeneli Televizyonunda canını, kanını veren ve şehit kardeşimizin temiz kanları vermiş oldukları mücadele sonucu duygulu Türkmen milletinin ruhuyla milli düşünce Türkçülük görüşleri ile gün ışığına çıkarak ayakta durmaktadır.
Türkmeneli yayın organımız gelişmek üzere evrenin her bir yerinde Türkmen milletimizi aydınlatarak yararlı güzel konuları sercilerimize sunarak sürekli yaşadığımız olaylarla ve Kerkük , ile tüm Türkmeneli toprak yerlerimizden haberler içli türkü şarkılar Hoyratlar , halkla görüşmeler yaparak her bir görüş alanında milliyetçi konuklar tarafından üstün bilgiler sercilere verilmektedir.

Artık Türkmeneli uydu televizyonu uzun yıllar hasret kaldığımız gönlümüzde özlemle dertlerle acıyla büyüyen büyük bir ümit bu günlerde bu umuda kavuşmamız gelecekten yarınlarımıza kucak dolusu müjdeler yansıtarak dilimize gelenek görenek yüce tarihimize yeni kuşaklara ana, baba, kızlarımıza çocuklarımıza parlak bir ışık olarak canlanarak Türkçülük, aşkıyla coşacaktır milli davamız yolunda engelleri sınırları aşarak yolundan hiç ilkesinden hiç ayrılmayacaktır.

Duygusal, Milliyetçi, Türkçülük kavramalarını kuşaktan Kuşağa yetiştirip yerleştirmekle Türkmeneli televizyonu, gecemizi gündüzümüzü aydınlatarak, gerçekleri aydınlığa kavuşturarak çalışmakta yorulmakla çok sayıda yiğit atılgan kahramanlarla bu davaya gönüllerini, canlarını, canlarını yaşamlarını vermişlerdir vermektedirler.

Bizim Türkmeneli oydu Televizyonumuz milli özgürlüğümüz için, Bağımsızlık için, milli yolda davam etmek için ve bu uğurda canlarını, kanlarını adayan şehitlerimizin yolunda mücadeleyi sürdürmek üzere milli Türkçülük Milliyetçilik kendilerini özveri diye vermektedirler .

Türkmen toplumunun doğal haklarından sayılarak Türkmeneli uydu Televizyonu Kerkük Türkmen şehrinde güneş gibi doğarak milletimizin kültürünü tarihini birliğini geliştirmektedir.

Milli Türkçülük varlığını, canlığını kurmakla geleceğe ümitlerle bakmaktadır.

Cellat Saddam rejiminden sonra büyük bu hakka kavuşmak ve yıllar boyunca gönülden derdi hasreti özlemi atarak en önemli değerli sağ olsun bize yardım eden kan kardeşlerimiz yoluyla bu kazancı elde ederek mutlu sevinçli günleri yaşadık ve yaşamaktayız .

Büyük Türkmen milletimizin uzun yıllardan beridir milli davasına sahip çıkarak Türkmen şehitlerimizin kutsal kanlarıyla milletimizin biricik varlığı sayılarak bu Türkçülük yolunda çalışmaya temiz millet toprak bayrak sever tüm Türkçü Türkmenleri bu davaya bu yola çağırarak özgür Türkmen televizyonu ile birlikte beraberlikte el ele gönül, gönülle vererek kendilerini göstererek çalışmalıyız milli görev alana katılmalıyız...

Bizler uzun yıllardan beri özgür Türkmeneli televizyonundan yoksun kalarak milletimiz bu ümit, arzusunu Türkmen şehri Kerkük’te Türkmeneli uydu Televizyonun de gerçekleştirmiştir . Ana dimiz Türkçe olarak yiğit atılgan milletimize bir daha canlanarak coşarak hiç susmamak üzere milli Türkmen uydu Televizyonumuz içli milli Türkçülük duygularla, sevinçle ve heyecanla Dünyanın her bir yerinde iz bırakarak ululuk yükseklik üstün değerler kazanarak kazanmaktadır.

Günümüzde Türkmen Televizyonunun gelişmesi ve ilerlemesi Aydın kültürlü insanlarımızın eliyle yorgunluğuyla çalışmalarıyla olmuştur, olacaktır .

Uydu Türkmen Televizyonu ve Milli programları Milletimizi yönlendirmek, kültürümüzü geliştirmek için uzun yıllardan beridir Irak rejimleri ve cellat Saddam tarafından çiğnenen Haklarımıza karşı mücadele etmekle ve çiğnene bu hakları dile getirmekle milletimizi aydınlatmak için kurulmuştur.

Türkmen Milli davamızın ışıklı güneş doğuşuyla aydınlanan Türkmeneli Uydu Televizyonunun açılışı bugün sevinçle Milliyetçi duygularla Türkçü, çalışkan insanlarımızla, mutlulukla kutlanarak karşılanmaktadır.
Yüce tarihli Televizyonumuz kuruluşu Türkmen milleti için çok önemli bir gündür.
Uzun yıllardır Milletimiz yoksun kaldığı milli Türkmen televizyonun ümidi gerçekleşmekle Türkmen Milletimize böylece Kerkük’te ve dünyanın her bir yerinde Anadillerimizle programlar ve haberler Marşlar, Şarkılar piyesler çeşitli programlar izlemektedir.

Türkmen uydu Türkmeneli Televizyonu çok büyük çalışmalar sonucu Kerkük’te Avrupa , tüm Arap devletlerinde Türkmen Milletine büyük hizmetler sunmaktadır.
Yerli havalar canlanmakta, Türkmen örf ve adetler yaşattırılmaktadır,
Türkmen kültürü tarihi folkloru Sanatı gelenekleri canlı tutulmaktadır.
Türkmeneli Uydu Televizyonu sayesinde yetişen yeni kuşaklar daha bilinçli ve daha bilgili yetişmektedirler.
Türkmeneli Televizyon sayesinde Türkmen folkloru ve müziğini Milletimize iyi biçimde tanıtılmaktadır.
Irak Türkmen cephesinin bir kuruluşu olan Türkmeneli Uydu Televizyonunda çalışan milliyetçi, Türkçü kan kardeşlerimizi kutlar, milli televizyonumuzun savunmamız için oynamış olduğu rol inkar edilmez bir gerçektir.
Bugün mücadele bayrağını taşıyan ve milli onura sahip olan Türkmen Irak Cephesi Türkmenlerin sesini, haklı davasını, tarihini varlığını korumak için tüm Türkmen parti, Teşkilat ,Örgütlerimiz derneklerimiz ve vakıflarımızla kutsal bir mücadele vermektedir ve davasına sahip olmaktadır.
Türkmen milletinin amaçladığı ve beklediği umutlu yarınları ve yeni kuşakların geleceğini demokratik insan hakları yolunda uygulamak ilkesinden ve milli haklarından vazgeçmemiştir, kendi topraklarımız yerlerimiz olan Kerkük, Musul, Erbil, Diyala .Altunköprü, Tuzhurmatu, Tazehurmatu, Kifri, Hanekın Mendili , Aziziye, Hilla , Vasit , Nasiriya, Bağdat , Basra, Telafer , Mehalabiya, Bedre Cesam , Zerbatiya ,Sincar ve şehir köy ilçelerimizde yaşayan tüm Irak Türkmenleri artık güzel özel yarınlar, mutlu umut dolu gönler, parlak ışıklı müjdeli anlar ,yeni güneş doğuşu önümüzde haydi bir olmaya ,birleşmeye doğru çalışmak yorulmak bizleri beklemektedir .
Şehitlerimiz mezarında bizimle övünerek bizimle sevinmektedirler .
Bizler onların yolundan ayrılmayalım çünkü onlar bu milli davayı bu Türkçü Atatürkçü yolumuzu kurarak aydınlattılar ,ışık saçtılar.
Bu günler Mutlu yarınlarımızın başlangıç dönemi, milli Türkmeneli Uydu Televizyonu ile Türkçü, Milliyetçi, çalışkan, atılgan gençlerimizle ve öğrencilerimizle tüm haklarımız alınarak şehitlerimizin bırakmış olduğu kutsal görevi birlikte sürdürmekle milli Türkmeneli Uydu Televizyonunda çalışan ve Türkmen elinde bulunan tüm Türkçü , Milliyetçi ANA ,Baba , Kız kan kardeşlerimize üstün başarılar diler, umarım bu davayla her zaman bu davaya kendileri vererek şehitlerimizi Kerkük’ümüzü unutmayarak ilgileneceklerdir.
Çünkü Gelecek günler büyük Türk milletimizin günü olarak kutlanacaktır ..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Aug 06, 2004
İletiler: 855

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 11:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkmenli Televizyonunun parametreleri şöyle:

Türksat 2A 11839 Ghz Dikey (V) 123 DVB
Symbol Rate: 4444 MSym/Sec, Fec: 3/4
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
lodoslu07
Yeni Üye
Yeni ÜyeKayıt: Apr 15, 2005
İletiler: 18

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 11:11 am    ileti konusu: bu gidiş nereye Alıntıyla Cevap Gönder

CUMHURİYETTEN ÖNCE BU ÜLKENİN İNSANLARI YABANCILARIN SAHİP OLDUGU İŞLETMELERDE IRGAT OLARAK ÇALIŞIYORDU AMA CUMHURİYETTEN SONRA İNSANLARIMIZ KENDİ İŞYERLERİNİ KURDULAR KENDİ İŞLETMELERİNİN SAHİBİ OLDULAR..
MALESEF BU DURUM SÖMÜRGECİLERİN İŞİNE GELMEDİ İŞTE BU GÜN SÖMÜRGE GÜDÜMÜNDEKİ İKTİDAR DURUMU TERSİNE ÇEVİRİYOR...PARA BURADA KAZANILIP KAR EDİLEN PARA YUTDIŞINA AKACAK BU ŞEKİLDE İLERLEYEMEYİZ SADECE YABANCILARIN İSTEDİGİ KADAR GELİŞİRİZ...ADAMLAR BİZİM ÜZERİMİZDEN PARA KAZANACAKLAR KAZANDIKLARI PARAYI KENDİ ÜLKELERİNİN ZENGİNLEŞMESİNDE KULLANACAKLAR BU SÖMÜRGECİ ÜLKELERİN ZENGİN OLMALARININ KAYNAGIDIR ....

MALESEF MÜSLÜMANLIKLA ALAKASI OLMAYAN TAYYİP İKTİDARI DAMAT FERİTİN YERİNİ ALMIŞTIR.İNGİLTEREDEKİ PATLAMADAN HEMEN SONRA BU SALDIRI MEDENİYETE YAPILMIŞTIR DEMESİ ONUN HANGİ İDEOLOJİLERE YAKIN OLDUGUNUN KANITIDIR ADETA...

ACABA IRAKTA IRZINA GEÇİLEN KADINLARDAN BİRİSİ, KENDİ KARISI YADA KIZI OLSA BU SALDIRILARA BAKIŞ AÇISI BÖYLEMİ OLUR DU....
...PEKİ HANİ ÜMMETÇİYDİ BU NASIL ÜMMET ANLAYIŞI SAVUNDUGU ÜMMETÇİLİGİ BİLE İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN KULLANIYOR...
.BU ADAM AMERİKANIN GÖREVLENDİRDİGİ HAİNLERDENDİR SADECE TEK FARKI İSLAMİ GÖRÜNÜMLÜ BİR PARTİNİN İÇİNDE ORTAYA ÇIKMASIDIR YAKINDA OGLUDA SİYASETE BASLAR ,AMERİKADA ŞU AN BUNUN EGİTİMİNİ ALMAKTA..YÖNETİCİLERİMİZ HEP ORALARDAN GELİR YA, İŞTE BUNLARDA O TİPLERDEN...
AMERİKA MÜLÜMAN IRAKLILARIN IRZINA GEÇER BU İSLAMCI GÖRÜNÜMLÜ YAHUDİLERDE O AMERİKADA GÜNLERİNİ GÜN EDER.BU NASIL İŞ..
AMERİKAN ASKERLERİ MÜSLÜMAN KADINLARIN IRZINA GEÇERKEN NE İLGİNÇTİR Kİ , TAYYİP AİLESİ AMERİKA DA
,FETTULLAH AİLESİ YİNE ORADA VE AMERİKADA GÜNLERİNİ GÜN ETMEKTELER .SİZCE BUNLAR TESADÜFMÜDÜR.........____________________________________________________________________________
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

  


 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB

alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1