Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BAŞKANIMIZ BAHÇELİ SERT KONUŞTU
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ALISAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 4:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt 1977 buraya ona buna dalaşmaya liderimize suçlamaya mı geldin? Hani öyleyse bilelim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ALISAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 4:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hayır bozkurt 1977 nin yazdıklarını okudum hepsi çok güzel.Ama ilk daha en baştaki düşünmeden söylediği söz tükürdüğünü yalattırmış
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 4:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alisan , neyi tükürdüm, neyi yaladim?

sen okuduguna eminmisin?

Estagfirullah, estagfirullah estagfirullahel aziymel keriymellezi la ilahe illa hüvel hayyul kayyume ve etubu ileyh.

ya sabir ya sabir ya sabir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 5:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sessiz kalmak uzaktan olsun bu siteyi siz ülküdaşları izlemek istiyorum ama bazı şeyleri bir ülkücü olarak içime sindiremiyorum.Her fırsatta kişiler kendinden emin bir şekilde bu sitede çıkıp rahatça diyebiliyorlarki başkanımız eleştirilebilir teşkilat veya doktirin eleştirilebilir.Ocak terbiyesine mazhar olmuş kişilerin bu şekilde konuşmayacaklarını ve bu arkadaşlarında eğer o terbiyeyi almış olsalardı başkanlarını eleştirecek kadar hadlerini aşacaklarını düşünmüyorum.
Sizler benden iyi bilirsinizki öyle çıkıp ben ülkücüyüm demekle ülkücülük olmuyor.Ülkücülük bir erdemdir,insan oğlunun kalbinde ruhunda bedeninde dolaşan kan demektir.Kanı vucuda veya vucudun diğer bölümlerine ne pompalar tabiki kalp.Ozaman kalp durduğu zaman kanın vucuda hiç bir faydası olmayacaktır.
Bizlerde başsız atasız hiç bir şeyizdir.Topluluklarda her zaman bir lider vardır.Oki o kişiler içinden seçilmiş seçkin kişlerdir.Onları sen ben değil bizler seçmişizdir.Eğer seçkin bir kişilk olarak sizler seçilmiş olsa idiniz şuan eleştirdiğiniz yerde sizler olacaktınız.Kişilerin yorumlarına göre doktirinler kaldırılamaz değiştirilemez.Bu ideolların temel felsefelerindendir.Bizler ki sorumlulukları en üst seviyelerde olan toplum önünde saygınlığı olan ve bir yaşam felsefesini özünde yaşayanlarız.Bizlere başımızı eleştirmek yerine onun ilerlediği yolda ölmek yakışır.
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 5:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GaripKurt bana cevaben demiski;

Alıntı:

SEN KENDİNİ BİLMİYORSUN BU SİTEYE GELME AMACIN NE SEN BUNU SÖYLE..

Alıntı:

HER LAFI SONDAN ANLARSAN YAZIKTIR SANA OKUMAK ADAM GİBİ OKUMAKTIR HER KİME SÖZ ANALATIRIM BİLMEM AMA ADAM DEĞİLSİN SEN..

Alıntı:

ÇİRKEFLİĞE BAŞVRUYORSUN ÇİRKEF ADAMADA MAFYA TABİRİ KONUŞANLARADA PAPUÇ BIRAKMAM BEN...

Alıntı:

SENİN ELEŞTİRİYE İHTİYACIN YOK BAŞTAN AŞAĞI YANLIŞSSIN HANGİSİNİ DÜZELTELİM Kİ...

Alıntı:

SANA DİKKAT ETSİN SENİN AMACIN BURADA FARKLI FİTNE FESAT SOKUYORSUN MİLLETİN ARASINA... SEN ÜLKÜCÜ GEÇİNEN EN TEHLİKELİ DÜŞMANSIN...

Garipkurt maasAllah söylemlerine bakilirsa hic garip filan degilsin sen. bana bunca lafi sayip sonrada kardesmisiz söylemlerine girme. bana bu söylediklerini sana söyleseler, kafani duvardan duvara vurursun.

ben Türk_neferi ülküdasimin söylemesi üzerine, tartismanin diger üyeleri, kardeslerimi ve abilerimi rahatsiz etmemesi icin ve sen hakaret etmeye basladigin icin kestim ve sustum.

halada diyorumki, Allah hepimize selamet versin.

bilip bilmeden yazi yazan ALISAN isimli üyeyide kiniyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benden selâm olsun başbuğ TÜRKEŞE
Şimdi devir başka, zaman değişti.
Çakal doldu kutlu otağa
Fikir dilde kaldı,şekil değişti

Sır tutmuyor suya giden testiler,
Kılınçları müzelere astılar,
Otağının çamlarını kestiler,
Dağlar çıplak kaldı, orman değişti.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 8:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SAYIN DEVLET BAHÇELI LIDERIMIZDIR. BU TAMAM. SIRF BU YUZDEN BILE ELESTIRILEMEZ.

BENCE ASIL ONEMLISI BU DAVAYA COK DEGERLI HIZMETLER VERMIS BIR BUYUYUMUZDUR. ONUN BU ULKUYE YAPTIGI HIZMETLERIN YUZDE BIRINI YAPABILSEM KESKE...

BIZE DUSEN HADDIMIZI ASMAK DEGIL, BU ULKUYE DAHA IYI HIZMETLER YAPABILMEKTIR. SIMDI CALISMAK ZAMANIDIR HEMDE COK CALISMAK... TEK BASINA IKTIDAR OLACAK MHP; ULKEMIZIN, GELECEGIMIZIN GUZEL OLMASI ICIN YETERLIDIR...
SAYIN BAHÇELI ERKEN SECIME ISARET EDIYOR. VAKIT KAYBETMEDEN CALISMALARA BASLAMALI ULKUCULUGUN VE MHP'NIN GERCEK KIMLIGINI HALKA AKTARMALIYIZ. TUM SATILMIS MEDYA VE KARALAMALARA RAGMEN BASARMAK ZORUNDAYIZ...

YUCE RAB'BIMIZ YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜNALEYKÜM

GARDAŞLARIM NE OLUYOR BİZE BİRİ DİYOR SİTEYE GELİŞ AMACIN NE YA GARDAŞIM HEPİMİZİN GELİŞ AMACI AYNI BU YOL ÇİZGİSİNDE YÜRÜMEK HEDEF TURAN ALLAHIN İZNİ İLE

TAMAM SAYIN DEVLET BEYİ SEVENDE OLUR SEVMEYENDE ELEŞTİREN DE OLUR ELEŞTİRMEYEN DE AMA ŞUNU BİLELİM Kİ
GENEL MERKEZ ALLAH BULLAK MUHALİF KANAT AYAKLANMIŞ DURUMDA NEDENİ Nİ BİLEN VAR MI...???

SEBEBLERİNİ SİZLERDEN BEKLİYORUM....

ŞİMDİ KARDEŞ KAVGASINA SON VERELİM LÜTFEN BİZİ BÖLMEK VE PARÇALAMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYELİM GARDAŞLARIM LÜTFEN AMAÇLARINA ULAŞMASINLAR BARİ BİZLER YAPMAYALIM

BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLALIM DAYANIŞMA İÇERİSİNDE OLALIM ÜLKÜCÜLÜĞE YAKIŞIR BİÇİMDE YAŞAYALIM

ÜLKENİN DURUMU BELLİ BİZİM KONUŞTUĞUMUZ ŞEYLERE BAKINIZ BİR YERDE SÖZDE KÜRT SORUNU BİR YERDE KIBRIS DAYATMASI BİR YERDE ERMENİ SORUNU DAHA SAYAYIMMI.........

LÜTFEN AKLIMIZI BAŞIMIZA ALALIM EL ELE VERİP GEREĞİNİ YAPALIM

ALLAHA EMANET OLUNUZ

NOT: YAZDIKLARIMDA KÖTÜ BİRŞEY YAZIM VAR SA ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
reis_bozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Per Ağu 25, 2005 9:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAV NOLUYO BE ALLAH ALLAH Bi SiZiN DÖVÜSMEDiGiNiZ KALMISTI HAYRET BiSEY KENDiNiZE GELiN ALLAH ASKINA.DEVLETiN BASINA DEVLET GELECEK iNSALLAH SABIR VE TEVEKKÜL iÇiNDE BEKLEYELiM LÜTFEN.BiZLER FiKiRDE HüR EMiRDE ROBOT üLKüCüLERiZ LiDER NE DERSE ODUR O KADAR.iTiRAZI OLAN HÜRDÜR KAPI BELLi ÇIKAR GiDER FiKiRDE HÜR BUDUR KARSI GELMEK DEGiL.ZAMAN BiRLiK ZAMANI TARTISAYIN ALLAH ASKINA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 12:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk Dil Kurumu'nun 1994 yıllı sözlüğünden aktarıyorum;

Eleştiri:Bir insanı bir eseri bir konuyu, doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek maksadıyla inceleme işi, tenkit.

Hakaret:Onur kırma, onura dokunma küçültücü söz veya davranış.

Bu ikisinin karıştırılmaması gerektiğini düşünüyorum.Tabii geçen 11 yılda anlamları değişmediyse...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 12:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Garip Kurt, bugün cuma, bu 1.
tarihi bir gün, atalarimizin en cok süheda olduklari gün, bu 2.
niyazimla mesgulum, bu 3.

Allah rizasi icin, ne kendini, ne beni alcaltmaktan vazgec, bu 4.

Allah'in selami üzerimize olsun. bu da 5.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 9:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fikirler,düşünceler ve belki kişiler eleştirilebilir ama doktirinler asla eleştirlemez.ülkemizde emperyalizm ve sosyalizim izleri görülmeye başlandığında bu ülkeye yeni ama yerli bir güce sağlam yapılanmış bir fikre bir doktirine ihtiyaç duyulmuş ve zamanı gelince 9 ışık doktirini bu fikirlerin karşısına çıkmıştır.Tamamen yerli tamamen milli bir fikrin eseri olan bu doktrin ülkenin geleceği selameti ve bekası için Başbuğ Türkeş ve dava arkadaşları tarafından ortaya konulmuştur.
Bu fikir savaşının enüst seviyelere çıktığı zamanlarda ülkeye kaosun hakim olduğu anlarda bu doktirini hayat felsefesi yaşam biçimi olarak kabullenmiş ülkenin fedakar gençleri yeri geldiğinde davası uğruna vatanı uğruna bayrağı uğruna canlarını feda etmekten çekinmemişler.Kurşunun üzerine giderlerken akıllarından hiç bir zaman bu fikre dair bir endişe duymamışlar hep başları dik Başbuğun emrinde gözlerini kırpmadan şehadet şerbetini yudumlamışlardır.
Böyle bir durumda olan bu davaya inanmış gönül vermiş bu kişiler davalarından ve başlarındaki liderlerden asla bir endişeye düşmemiş ve onlar hakkında ileri geri konuşmamışlardır.
Eleştiri yapılamaz demiyorum ama eleştiri yapabilmemeninde bazı sınırları olduğunu düşünüyorum.
AKIN25
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 10:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKEŞ İNE AHH TÜRKEŞİNE
KIYAR MI HİÇ TÜRKEŞİNE
BÜTÜN DÜNYA KURBAN OLSUN
TÜRKÜN BAŞBUĞ TÜRKEŞİNE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
cakircali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Ağu 26, 2005 1:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anlayamadığım şey en ufak kıvılcımdan kavga oluyor. Televizyonda olan ve nefret ettiğim "biz evleniyoruz" benzeri programları gibi, bazı üyelerimizde birisi bişey dese de kavga etsem düşüncesi olduğunu görüyorum. Değişik isimlerle uzun süreden beri takip ediyorum burayı insanlar birbirimizi eleştirdiğimiz için değil, birbirimizle laf kavgasına tutuştuğumuz için bizleri kınarlar. Ben bunu kendimi de işin içine sokarak bunu bir öz eleştiri sayıyorum.
Eleştirmek ve eleştiriye açık olmak siyasi bir parti liderinin ve hatta devlet liderinin ihtiyacıdır. Ki Devlet Bahçeli muhaliflerine karşe sert çıkışlarda bulunmamıştır. Haşa Allah'ı, peygamberi eleştimek düşüncesi hiç bir müslümanın yakınından bile geçemez. İdeolojiize gelince, zaten biz bu ülkü için başımız bu yola koyduk onu da eleştiremeyiz. Ancak teşkilatın yöneticilerine saygı çerçevesi dahilinde kendi gördüğümüz eksiklikleri söylememiz değil söylememiz ülkümüze ihanettir. Hani diyorlar ya "yapıcı muhalefet" diye işte biz bu sınırları iyi koruyalım yeter. eğer ortada yanlış birşeyler varsa ve biz de susuyorsak bir gün "kral çıplak" diye bir bağıran çocuk bulunur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız