Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRK MİLLİYETÇİSİ ibrahim tatlıses
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Alpkuthan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 5:50 pm    ileti konusu: Ne demek lazım Alıntıyla Cevap Gönder

Önemli olan gerçekten bu mu? Daha dün, Kan kusan "Aydınlık"da ülkücü kardeşlerimizi hedef göstererek kanını arttıranlar da, milliyetçiliği, millet menfaatlerini dillerinden düşürmüyorlar. Ne diyelim; bu davaya asıl sahip çıkması gerekenler bunu iyi düşünmeli
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cccERKEZ1453
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 7:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUDASLARIM hanginiz köyunuzdeki akrabanızla,dostlarınızla,analarıyla babalarıyla kuskun olabilir veya tanımamazlıktan gelebilir?ibrahim tatlıses iti yle apo puştu aynı köyden olan kanı bozuk degillermİ??TAKSİMDE SALLANDIRIRIZ BİZ ADAMI!!adam olmayı ögretiyoz ona.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
eren_1986
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 10:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öyle internetyten yazışmakla Ülkücü olunmaz gelinde bir de kıbrısta yakın doğu üniversitesinde 3000 pkklıya karşı Ülkücülük yapın.Ülküdaşlarım ben kesinlikle bu dönmeyi tasvip etmiyorum ama her şeyi tartışmamız lazım.Yoksa hayatımda hiç bir zaman TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNDE TAVİZ VERMEDİM VERMEMDE
ÜLKÜCÜLÜK BİR ŞEREFTİR ŞEREFTEN TAVİZ VERİLMEZ BU BÖYLE BİLİNE
Alp Eren Apaydın alperen_apaydin@hotmail.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 10:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eren_1986 demiş ki:
öyle internetyten yazışmakla Ülkücü olunmaz gelinde bir de kıbrısta yakın doğu üniversitesinde 3000 pkklıya karşı Ülkücülük yapın.Ülküdaşlarım ben kesinlikle bu dönmeyi tasvip etmiyorum ama her şeyi tartışmamız lazım.Yoksa hayatımda hiç bir zaman TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNDE TAVİZ VERMEDİM VERMEMDE
ÜLKÜCÜLÜK BİR ŞEREFTİR ŞEREFTEN TAVİZ VERİLMEZ BU BÖYLE BİLİNE
Alp Eren Apaydın alperen_apaydin@hotmail.com

Değerli Ülküdaşım,

1-) Burada internetten yazma işini küçümseme, bu bir savaştır ve Başbuğ Atatürk'ün dediği gibi hattı müdafa yoktur, sathı müdafa vardır, bu müdafa gelişen teknolojiyle sanal alemi de kapsamaktadır. Burada yalnız görüşler paylaşılmıyor, bölücüayrılıkçı internet sitelerine karşı da bir mücadele veriliyor.

2-) "3000 kişiye karşı Ülkücülük yapın" demişsin, Ülkücülük yapılmaz kandan gelir; yani öz be öz Ülkücü olunur. Mücadele için de 3000-5000 kişiyi karşına almış olmak değildir, 3 kişiyi de karşına almış olsan önemli olan birilerini karşına alıp da mücadele edebilmetir.

3-) Bu güzide site, yalnızca mücadeleye ve Ülkücü Harekete destek olmakla kalmamış, 23000 küsür Ülküdaşı "aynı çatı" altında toplamıştır. Bugün bu kadar üyesi olan (oyun-eğlence siteleri dahil) kaç site vardır?

4-) "İnterentten Ülkücülük yapmakla olmaz" demişsin bu ithamı yönelttiğin kişilerden biri de ben oluyorum bu durumda. Sen nasıl Yavru Vatan'da mücadele ediyorsan, ben de Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde kalashnikovlu bölücülere, komünist sürüngenlere ve ne idüğü belirsiz ateistlere (toplamı 5000 i rahat geçer) karşı mücadele ediyorum, bunu da böyle mecbur kalmadıkça dile getirmiyorum. Yine aynı ben, kimileri yatağında mışıl mışıl uyurken, "psikolojik savaş" adına duvarlara yazı yazıyor, büyüklerimizin vecizelerini kazıyor, ÜÇ HİLALLER "çakıyorum". Yine aynı ben, Tandoğanlarda, Kızılaylarda her mitingde "Ülkücü Hareket için bir can, bir yürek daha kardır" felsefesiyle avazım çıktığı kadar bağırıyorum. BU SİTEDEKİ PEKÇOK İNSAN MİSAK-I MİLLİ SINIRLARI İÇİNDE YAHUT DIŞINDA bu ve buna benzer mücadele örnekleri göstermişlerdir, göstermeye de devam edeceklerdir. Sen bunca insanı ne yaptığını bilmeden sorgulamaya kalkmaktasın.

Bu yaklaşımını heyecanına bağlıyor ve hoşgörüyorum. Forumun konusuna uygun olarak devam etmen ve insanlara her türlü mücadelesinde saygı duyman dileğiyle. Sağlıcakla kal...
su1kast
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 10:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürt bayrakları altında verdiği konserleri unutmayalım bu iş çocuk oyuncağı değildir ibrahim tatlısesin bu vatan toprakları üzerinde yeri yoktur bu benim görüşümdür...
eren_1986
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 12:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım sen niye üstüne alındın?Kusura bakma ama yarası olan gocunur.Ben burda yerinde otururak internete girip bol keseden sallayanlara karşı diyorum.Öyle internette yazmak kolay ama önemli olan senin yaptığın gibi hacettepe gibi moskov uşaklarına karşı her yerde çarpışmak değilmi?Senin haddine düşmez benim ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜ ölçmek.YASTIĞIMIZ MEZAR TAŞI YORGANIMIZ KAR OLSUN BİZ BU DAVADAN DÖNERSEK NAMUS BİZE AR OLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Truk_Zinlay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 9:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

su1kast demiş ki:
kürt bayrakları altında verdiği konserleri unutmayalım bu iş çocuk oyuncağı değildir ibrahim tatlısesin bu vatan toprakları üzerinde yeri yoktur bu benim görüşümdür...

su1kast şuNU iyi bil kürt bayrağı diye bir bayrak yoktur varsada Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınmamıştır. o sadece bir kürt bezidir. kürt bayrağı demen bile adamı deli ediyo
aman Ülküdaşlarım böyle şeyler yapmayalım

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜLETSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 3:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eren_1986,

Kimsenin Ülkücülüğü'nü ölçmek haddime değildir. Ama demem o ki, burada yazı yazan insanlar da, Hareket' e katkıda bulunmaktadırlar. Aksine sen, hitabınla buradaki insanların Ülkücülüğü'nü ölçmeye kalkışmaktasın. "öyle Ülkücü Olunmaz, böyle olunur" diyen sensin, ben değilim. Bu siteye girip de bir nokta bile koyan insan, içeriğe göz atıp da takdir eden insan, bir şekilde, dolaylı ya da dolaysız Vatan'a hizmet etmektedir. Ben de bu Vatan'a çivi çakmış insana "helal olsun" derim. Tavsiyemdir sen de benim gibi yap, buradaki insanları tenkit etme. Benim üstüme alınmak ve doğru olanı savunmak-yanlış olanı eleştirmek elbette ki üstüme vazifemdir. "YARASI OLAN GOCUNSUN" demişsin, burada bulunan Gönüldaşlar(sızmalar, provakatörler hariç) sadece bir tek yaraya sahiptir: VATANI SEVMEYE VE UĞRUNDA ÖLMEYE RAĞMEN, VEFASIZLIK GÖRMELERİNDEN KAYNAKLI GÖNÜL YARASI'dır. Kimse de bundan dolayı gocunmaz.

Konuyu daha fazla uzatmıyorum, forumun konusunu böldüğüm için de Tüm Ülküdaşlarım'dan özür diliyorum.

Allah(C.C.)'a emanet olunuz. Rabbim, Türk'ü korusun ve yüceltsin....
YUSUFSEKMEN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 4:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN OLSAM O SATILMIŞ KİŞİYİ AĞZIMA ALMAM
ÜLKÜDAŞLAR SİZİN BAŞKA İŞİNİZMİ YOK
HAİN İNSANI BUKADAR
İSMİ İLE ANIYORSUNUZ
BİZLER GELECEK İÇİN ÇOK ÇALIŞALIM ki
DAVAMIZIN
İYİ BİR YERE GELMESİ İÇİN
TÜRT MİLLETİNE DAVAMIZI ANLATALIM
BENCE EN MAKBULU BU SELAMLAR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
su1kast
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 5:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Truk_Zinlay demiş ki:
su1kast demiş ki:

su1kast şuNU iyi bil kürt bayrağı diye bir bayrak yoktur varsada Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınmamıştır. o sadece bir kürt bezidir. kürt bayrağı demen bile adamı deli ediyo
aman Ülküdaşlarım böyle şeyler yapmayalım

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜLETSİN

kusuruma bakma kardeşim uyardığın için sağol
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir kürt mafyası nasıl Türkçü olabilir ki.Üstelik kürt paçavralarının altında Türkmeneli'nde verdiği konser de hala akıllarda...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 8:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu itin ne mal oldugunu biliyormuyuz ? biliyoruz o kadar daha tartismaya gerek yok bence böyle bos konularile zaman kaybetmiyelim degerli ÜlkÜdaslarim !

bu ibo iti = bebek katili !!!!

hepsi ayni pislik iste !

Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin !

====>>> SeldjoukideS ==>>>
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
izmirli90
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 9:35 pm    ileti konusu: PARA İÇİN Alıntıyla Cevap Gönder

FARKINDAMISINZ BİLMİYORUM AMA İBONUN ESKİ FİLMLERİNDE KONUŞMALARI NASIL.(dublajsız) hem de.şimdi ise konuşmalarını değiştiriyor.ve halkı bu konuşma şekline alıştırmaya çalışıyor.....ikincisi urfayı bu kadar ülkesi gibiymiş gibi kullanmasını tasvip etmiyorum.herkes doğduğu şehri sever söyler ama bu kadar ilahlaştırmaz....nerdeyse nerelisin denildiğinde urfalıyım diyecek.Türkiyeliyim yerine.bugüne kadar Türküm deme sebebi para kazanmak içindir......kürtlerin arasındada olsa Türküm diyecek tabi......bi gün sonra dönücek ülkeye Kürtüm derse yada bazı sözler sarfederse buraya geldiği anda insanımızdan gelecek tepkiyi biliyor..ve bildiği için söylemiyor.(birde urfa geri de kaldı.ŞANLIURFA olucak değilmi....(yoksa onu da mı tanımıyor.)
vetenname
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 9:45 am    ileti konusu: elma agaci Alıntıyla Cevap Gönder

kardeshlerim elma agaci hic bir zaman armud getirmez.
eyer almaya armud calak olursa sonralar alma dalindan once armud dali kurur
saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 2. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız