Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRK MİLLİYETÇİSİ ibrahim tatlıses
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 11. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
erginbozkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Çar Şub 15, 2006 9:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamın aleyküm degerli dava arkadaşlarım dikkat ettim uzun bir süredir
bu insanı konuşmaktyız boşverin bunlar gibiler i bu sozden anlayın

KAHROLSUN BOYNUNDA TASMA TAŞIYAN KURT
KAHROLSUN KARAKIŞ TA ÜŞÜYEN KURT
KAHROLSUN KUZU POSTUNA BÜRÜNEN KURT
KAHROLSUN BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜREN KURT

YOLUMUZ TÜRK İSLAM YOLU TURAN DA BULUŞALIM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Çar Şub 15, 2006 9:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polat_38 demiş ki:
bu admin apo picinden hic farki yokdur
saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

selamun aleyküm
bundan şüphemiz yok kardeş ama ne yazıkki bunu sadece biz ülkücüler görüyoruz. diğerleri ya uyuyolar yada görmemezlikten geliyorlar. bunun bence başka bir açıklaması olamaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
suskunreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 38

İletiTarih: Çar Şub 15, 2006 9:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turk-42 demiş ki:
ibrahim tatlıses bence yalan söylüyor, biraz yalaklık yapar, ben inanmam ona, 2 yüzlü bence.O adam pkkya yardım ediyor duyduğuma göre..

GÜNAYDIN Kardeşim , sen daha önce nerdeydin.
tekadamm
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 10:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

irak'a konser vermeye giddiginde TURKMENlere konser vermedi herhalde,
kurdlere konser verdi ve kurdce sarkilar soyledi,aradaki kurdlerin TURK dostu oldugunu pek sannetmiyorum.
ben sahsime ne ibonun ne kirmizigulun nede baska bir kurd sanatcisinin para verip kaset veya cd sini olmiyorum,onlara verilen paralar er veya gec MEHMETCIGE kursun olarak iade ediliyor.
saygilar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Şub 17, 2006 10:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tekadamm demiş ki:
kurdlere konser verdi ve kurdce sarkilar soyledi,aradaki kurdlerin TURK dostu oldugunu pek sannetmiyorum.
ben sahsime ne ibonun ne kirmizigulun nede baska bir kurd sanatcisinin para verip kaset veya cd sini olmiyorum,onlara verilen paralar er veya gec MEHMETCIGE kursun olarak iade ediliyor.
saygilar.

Dogru diyor ve dogru yapiyorsun kardesim. Almayin, dinlemeyin bunlarin kasetlerini!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
takoo
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 12:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tekadamm demiş ki:
ygilar.
sevgili ülküdaşıma başından sonuna kadar katılıyorum ve hatta daha keskin bir ekleme yapmak istiyorum ama inceleneceğini düşündüğüm için örtülü yazmayı yeğliyorum. en iyi k..... ö..... kürttür diyorum inşallah admin doğramaz yazımı diyerek allaha emanet kalın
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 12:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

takoo demiş ki:
sevgili ülküdaşıma başından sonuna kadar katılıyorum ve hatta daha keskin bir ekleme yapmak istiyorum ama inceleneceğini düşündüğüm için örtülü yazmayı yeğliyorum. en iyi k..... ö..... kürttür diyorum inşallah admin doğramaz yazımı diyerek allaha emanet kalın

Yanlis olanlar cokca dile getirilince dogru gibi algilanirlar.

Bunlardan biri de "en iyi kürt ölü kürttür" sacmaligidir... Bunun dogusu " en iyi Kürt Türküm diyen Kürttür." Türk islam anlayisi bunu gerektirir...

Admine gönderme yapmayin...

Gerek gerekli, gerekse de gereksiz gereksizlerle, gereksiz gereksiz gereksizlesmeyin...

Bu cümlenin konu ile alakasi ne kadar ise yazmis oldugun göndermenin o kadar alakasi var.
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 2:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhterem takoo;
Sağduyu Allah-u Teala aşkı için sağduyu...
Slogan vari yaşamaya başladık.Üstelik öyle bir hayat ki bu, sloganlar doğru olsa gam yemeyeceğim. Dikkat etmek gerekli arkadaşlar. Bir güruhu kendinize düşmanlıkta sabitlemek için daha iyi bir ifade olamaz. Fabrikadan ısmarlasanız bundan iyisini yapamaz. En iyi kavramının hem evrensel ahlak kuralları dahilinde, hem din-i İslamda , hem Türk Kültüründe, hemde tüm bunları özünde barındıran Türk Milliyetçiliğinde bellidir. Kullandığınız tabir hangisine uyuyor. Hangisi sizin bu ifadelerinizi kabul ediyor. Bu yazdıklarınızı birileri sizin için yazdığında nasıl tepki verirsiniz.
Gerçi bu ifadeleri kullanan ilk siz değilsiniz.İnşaAllah son kullanan olursunuz. İnşaAllah bu lafı kullanmaktan vaz geçersiniz.Vazgeçmelisiniz. Veya en azından kendinizi Ülkücü olarak tanımlama gafletine düşmemelisiniz.Eğer hakikaten böyle düşünüyorsanız bunun izahını yapamazsınız Ülkücü tavır dahilinde...
Buraya kadar eleştirdik.Gelelim izah etmeye muhterem:
Bir toplum içinde ne kadar fesat, ne kadar hain, ne kadar sapkın, ne kadar kızıl ve yeşil komunist olursa olsun, asla bu şekilde nitelenemez.Eğer nitelerseniz o sayı artar hatta o toplumu tamamen kaplar ki bu dahi akılcı bir yaklaşım olmadığının tek başına delili olacak kadar nettir.
Resulullah Efendimiz Aleyhisselamın bizlere tebliğ ettiği son din, kıyamete kadar hükmü baki kalacak din İslamiyette ise konu örneklerinin yazılmasına lüzum göstermeyecek derecede en avamdan-en ulemaya herkesin bildiği kadar nettir.Gayrı şekilde hareket ise din-i İslama muhalefet olur ki, Allah-u Teala muhafaza etsin bir kişiye dahi olsa kul hakkkıyla borçlu kalmak felaket iken, bir zümreye borçlu kalmanın hükmünü düşünmek bile tüylerimizi diken diken etmeye yetecektir.
Dikkat ediniz, dikkat ediniz, dikkat ediniz...
Selametle...
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 3:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayvanlar Alemi : kürtler

Kürt yada kürdo da denen hayvan türü , fiziksel olarak insana en çok benzeyen türdür , arka ayakları üzerinde yürüyebildikleri için insanlarla birlikte yaşamakta zorluk çekmezler , ancak yaydıkları pis koku ve dikkatli incelendiğinde görülebilen farklar sayesinde fiziksel olarak insandan ayrılabilirler.

Kürtlerin doğal yaşama alanları dağlardır, ancak aç kaldıklarında şehir ve köylere inip kendilerine yiyecek ararlar. Kürtlerde yurt kavramı olmadığı için indikleri şehir ve köylerde de hayatlarını sürdürebilirler. Kürt hayvanı çok kısa sürede ürer ve doğal çevreye zarar vererek bulunduğu çevrede yaşayan diğer canlı türlerinin yaşamasını engeller , bir dişi kürt ortalama 50 yıllık hayatı boyunca 10-15 arası enik doğurabilir.Kürtler hayvanlar arasında en gelişmiş dile sahip canlılardır , yaklaşık 500 değişik ses çıkararak birbirleriyle anlaşabilirler.

Kürtler yaradılış olarak hain , sinsi ve asalak yaratıklardır , üretmeden tüketmeyi yani avlanmak yerine çalmayı ve leş yemeyi tercih ederler. Kürtler sürüler halinde yaşarlar ve düşmanlarına genelde toplu halde saldırmayı tercih ederler.

Hayvanlar aleminin bu insanımsı yaratığının evrimi konusunda kesin bir bilgi sahibi olmamıza rağmen çeşitli türlerin karışmasından türediği varsayılmaktadır.Ancak tüm bilim adamlarını hayrete düşüren şey evrimini geriye doğru yapmasıdır. Kürtlerin kontrol altına alınmaması ve üremeleriyle mücadele adilmemesi nedeniyle kürtler insalık için büyük tehlike arz etmektedir ancak bazı "çok iyimser" devlet adamları ve bilim çevreleri bu yaratıkları bir tehlike olarak görmeyip birlikte yaşayarak zararsız hale getirme, ve hatta insanlaştırma gibi -bilimkurgu filmlerinde bile olmayan- hayallerle kürtlere karşı gereken önlemi almamışlardır.kürtler şu anda yaşadıkları yerde bir mikrop şeklinde yayılmakta ve insanlığa verdikleri zararlarını devam ettirmektedirler.

Açıkça bu yazı bir alıntıdır ve ben kürt doslarımızın bu kadar aşağılanmasını istemem çünkü aralarında hala iyiler ve vatanseverlerde mevcut ve bu yazıyı vatan hainleri için yazdıgımızı varsayalım.
İbrahim tatlıses işte yukardaki yazıya uygun bir hayat sürmektedir.(TÜRK-KÜRT kardeştir)
ALPEREN5885
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ibrahim tatlıses denen adam bçlücüleri babası ne kadar vatanimi milletimi seviyorum diyerek duygu istismarı yapsada gercek yüzünü saklayamaz gecen yıllardada yanlış hareketlerde bulunmuş bozkurtlarım basklsl onu süt dökmüş kediye döndürmüştü unutmasin bu memleket sahipsiz değil
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
AGAH1965
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 4:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zerre kadar inanmıyorum pkk ya o kadar yardım ettti ilk kez kürtçe türkü okuyup bu 1. adım bide 2. adım var dedi ülkücülerin sert tepkisini görünce sustu çevir kazı yanömasın hesabı

bu adam şimdi napıyo anlamadım ama ASLA BUNDAN BU VATANA YARAR OLMAZ

ALLAH (C.C) TÜRÜKÜ KORUSUN
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 5:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara'da 'Polat Alemdar' çetesi

"Polat Alemdar" adına düzenledikleri sahte devlet görevlisi kimlikleriyle işadamlarını baskı altına alıp haksız kazanç sağlayan 12 kişilik çete adliyeye sevk edildi.

Aralarında sanatçı İbrahim Tatlıses’in korumalarının da bulunduğu sanıklar, sorguları tamamlandıktan sonra, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.

Polis, kendilerine devlet görevlisi ve “Kurtlar Vadisi” adlı TV dizisinin başrol oyuncusu “Polat Alemdar” süsü vererek haksız kazanç sağlayan 12 kişilik çetenin çökertildiğini açıkladı. Çetenin ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in azmettirmesi üzerine -kendisiyle daha önce anlaşmazlığa düşen- Hüseyin Bozan’ı vurdurtmaya çalıştığı iddia edildi.

Tatlıses’in talimatıyla Hüseyin Bozan’ın gazinoda sahne alan Derya Tuna’yı vurduğu iddiaları gündeme gelmişti. Tatlıses ve Bozan’ın para anlaşmazlığına düştüğü gazete haberlerine de yansımıştı. Operasyonda ele geçirilen sahte kimlikler içinde Kurtlar Vadisi’nin başrol karakteri Polat Alemdar ve MİT adına düzenlenmiş kimlikler bulunması dikkat çekti.

Operasyonda, uzun namlulu otomatik silah ile ses ve gaz tabancaları da ele geçirildi. Sahte kimlikler arasında TEDAŞ görevlisi, ve “Kemal Tahir” isimleri de yer aldı.

AA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tr_tayfun
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Şub 18, 2006 5:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar adam holdingleşme yolunda... buna kırmızıgül, özcan deniz, yıldız tilbe, yılmaz erdoğan, vs... eklemek doğru olur. tabi iş sadece bunlarla bitmiyor...

Arkadaşlar ben bizim sanatçıların kaset cd sini alırken daima orjinalini alırım. bunları dinlemem ama dinlemek istesemde korsan yada emuleyle hallederim....
takoo
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Şub 19, 2006 12:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EN İYİ K... Ö.......... KÜRTTÜR GARDAŞLARIM TÜRKİYEMDE BÖYLE BR KİŞİ YAŞIYORMU VARLIĞINDAN HABERSİZİM DİĞERLERİ İÇİNDE GEÇERLİ BU KELİMEM BEN MÜZİK DİNLİYECEKSEM BENİM OZAN ARİF,AŞIK SEFAİ, MUSTAFA YILDIZDOĞAN,OSMAN ÖZTUNÇ,AHMETYILMAZ,AHMET ŞAFAK'LARIM VAR YETER BANA DİĞERLERİ ÇİRKEFE BULAŞMIŞ KİŞİLER BENCE HEPSİ BAŞKA ŞEYLER PEŞİNDE AR KALMAMIŞ EDEP KALMAMIŞ GÖRÜYORUZ TV LERDE ÇOCUKLARIMIZDAN UTANCIMIZA AÇAMICAZ NERDEYSE DİĞER KANALLAR OLMASA BIRAKKİ BU KİŞİNİN MİLLİYETÇİLİĞİNE İNANCAM HADİ ORDAN YA! DER GEÇERİM YADA ::::))))))) ALLAHA EMANET KALIN
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 11. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız