Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KIZIL KÜRTLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 9:51 am    ileti konusu: KIZIL KÜRTLER Alıntıyla Cevap Gönder

Dün gece sitemize saldıran bazı alçaklar;bize gerçek düşmanın;sapık,sinsi ve arsız yüzünü göstermişlerdir.Ama bu bizi yolumuzdan çevirmeye yetmeyecektir.Bugün isimlerini ve iğrenç yazılarını silmekle yetiniyoruz.Ama bir gün gelecek,kendilerini temizleyeceğiz.Evet bizim hedefimiz tüm kürtler değil,kürdün kızıl olanıdır.Kızıl lafı sizi şaşırtmasın ya da eksik söyledik zannına kaptırmasın.Bir de yeşil görünümlü kızılları var bu komünistlerin.Şeyh saitin ve dersimlilerin kılıç artıkları gibi.
Bunların hepsi,ermenilerle birlikte ayni noktada birleşir.Bu 12 eylül ve öncesi olaylarında da böyle idi,bu gün yine böyle.Bunların sloganlarına baktığınızda bunu açıkca görürsünüz.Size biraz bu aşağılık tiplerin özelliklerinden bahsedelim.Bunlaraın en büyük ortak özellikleri;bu devletin kurucusu;büyük insan Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığıdır.Ona olan kinleri hiç bitmez.Uçmak'a varalı yıllar olduğu halde,onunla hesaplaşmaları,küfürleri,hakaretleri hiç bitmez.Bu solcusunda da böyledir,dinci görüneninde de.Çünkü Atatürk,milli birlik ve beraberliği sağlamış,bu milleti uşak yaptırmamış,Sömürgeci devletlerin başına hayallerini yıkmış,dünyada bağımsızlık savaşının önderi olmuştur.Onun için bu aşağılık uşakların,onunla oldum olası problemleri vardır.Ve Ne yazıktır,ne acıdır ki;din adına,şeriat adına çok inanmış saf müslümanları da kendi taraflarına çekebilmektedirler.İspanya iç savaşında,ne halt ettiğinin farkında olmayan"yaşasın kargaşa "diye nara atan serseri takımı gibi,bunlara da Atatürke sayısız hakaretler yaptırılmaktadır.
Bu kızıl kürtlerin diğer bir özelliği;bir kısmının ateist olması,bir kısmının ise çok dindar görünüp insanları kandırmasıdır.İşte bunlar ,yani bu ikinci gurup,kalıcı iktidara geldikleri,ve dişlerini geçirecek hale ulaştıklarında,neler yapmayı tasarladıklarını,bizlere çok güzel göstermişlerdir.Aşağılık batı kapitalizminin,en adi,en vahşi sistemini Türkiye de acımasızca uygulayarak,ortadirek olarak tabir edilen,ve Türk Milletinin teminatı,dengesi ve gerçek temsilcisi olan büyük gurubu tamamen imha etmişlerdir.Bu imha operasyonu "her mahalleye bir milyoner sloganı ile,maalesef o çok methedilen,ama aslında İsmetten farkı olmayan menderes ile başlamıştır.Menderesi savunan adam ülkücü olamaz onu da belirteyim.Çünkü bu Başbuğumuzu da inkar demektir.Bakmayın arapça ezan okutma gösterilerine falan.Bu ülkeye soktuğu kazıkları hala çıkaramıyoruz.Tam kızıl renkli inkarcı güruhu ise söylemeye gerek bile yok.Onlar oyunlarını açık oynadılar.12 eylül öncesini yaşayanlar bilir.
Gene bu kızılların ortak özelliklerinden birisi TÜRK kelimesinden nefret etmeleridir.Bunlar asla MİLLET kelimesini kullanmazlar.Halk derler.Halklar derler.Daha bunların çok özellikleri var da ,ben vaktinizi almak istemiyorum.Ana hatları ve genel özellikleri ile yazdım.
Değerli ülküdaşlarım.İşte bizi çileden çıkaran,bu ülkenin üzerine oyun oynayanlar,geçmişte Başbuğ Atatürkün zamanında ebelerini bellediği malum şahıslarla,onların bu günkü iğdişleridir.Ben tezimde hala ısrar ediyorum.Bu ülkede hala,bu vatan bağlı,sağduyulu kürt vatandaşlarımız hala var.İnanın ki var.Eğer böyle olmasaydı bunlar çoğunlukta olsaydı,bu gün o paçavraları,malumşehirlere çoktan çekerlerdi.
Ayinesi iştir kişinin laf'a bakılmaz.Türk'üm kelimesini"bu ırkçılıktır"gerekçesiyle telaffuzdan imtina edenlerden,Türkçe bildiği halde aralarında(Eğitimsiz,bilmeyenleri hariç) ısrarla kürtçe konuşmaya devam edenden,bu bayrağa saygı duymayandan,islam kelimesinden rahatsız olanlardan,ikiyüzlü,hırsız,sahtekar ve dolandırıcılardan,Atatürk düşmanlarından ülkücü olmaz.Zaten olayların hemen hemen hepsinden haberiniz var.Bazen ben bir süre müdahale etmiyorum.Ama bakıyorum ki,tepkiler gelmeye başlıyor ve inanın işte o zaman ben çok seviniyorum.
Demek ki bu ülkede düşünen beyinler,cesur yürekler,dikkatli ülkücüler var.Çakalları anında ayırd ediyorlar.İşte o zaman huzur buluyorum.Çünkü bu ülkenin düşünen,uyanık,zeki bir takım düşünenleri var.Bu saatten sonra da bunun keyfi ve onuru bize yeter de artar.Site dün gece haysiyet ve şerefini bizzat üyeleri ile korumuştur.Ne mutlu size!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 12:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sana tamamen katılıyorum ülküdaşım bende tüm ülküdaşlarımdan özür diliyorum o sinsi köpeğin yazılarını ve bebek katilinin resimlerini görünce resmen çıldırdım ve bazı yakışık olmayan kelimeler kullandım tüm bozkurt.net yöneticilerinden ve ülküdaşlarımdan tekrar tekrar özür diliyorum hepiniz Allaha emanet olun..

TÜRK OĞLUYUM TÜRK OLARAK ÖLÜRÜM
Osman ÖZTUNÇ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 12:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın ülküdaşım seninle aynı fikirdeyim ama bir konu hariç demişsinki menderesi savunan ülkücü olamaz.Ben menderesi savunuyorum ama ülkücüyüm.Menderes zamanında ülkücülük yoktu.Menderesin boşuna asıldığı,asıldıktan bir kaç gün sonra yapılan çelişkili açıklamalarla kanıtlanıyor.Ayrıca ülkeyi inönü sürüngeninden kurtaran da yine Menderestir.Hiç bir hükümet bgüne kadar hatasız bir yönetim sergilememiştir.Bence Manderesin yararları zararlarından çoktur.Bir hiç uğruna asıldığı herkes tarafından biliniyor.Fakat onun izinden giden bugün dyp,anap gibi partiler ülkeyi mahvettiler,bu bi gerçek...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 12:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vatansızlar,bayraksızlar ne yapacakllarını şaşırıyorlar doğal olarak üstümüze geliyorlar ama biz bu oyunlara alet olmayacağız hepimiz Kazım KARABEKİR PAŞA olacağız.

Şehitler ölmez Vatan bölünmez...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KARA-KAGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 1:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye de ben kürtüm diye gerine gerine dolasanlar , ben lazim ben rumum diyebilenler ve bununla övünenler alkislanirken..Türk kelimesini agizlarina alanlar irkci oluyorlar...

BIZ INADINA HAYKIRIYORUZ... NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 2:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım BasbugAtilla;
ben de öyle biliyordum menderes konusunu.Bizim aileden çok oy almıştır zamanında,uzun süre de resmi sandıklarda saklanmıştır.O asıldığı zaman ben ilkokuldaydım.Ama iş bizim bildiğimiz gibi değil.Bakın;yaptığı işler yok değil.Benim alanımla ilgili çok atılımı da yapan adam o dur bu ülkede.Özellikle dsi konusundaki çalışmaları başlatan kendisidir.Karayolu konusunda yaptıkları da ortadadır.Şimdi bu mantıktan gidersek,Süleyman Demirel'i de kahraman ilan etmek gerekir.Çünkü bakın baraj demiyorum,ilk regülatör projesi zamanında yapıldığı gibi,dsi yi dsi yapan odur.Öyle bir dsi kurmuştur ki,o dsi bir gün Türk müteahhitine,mühendisine ve işçisine Atatürk Barajı ve Urfa Tünellerini yaptırmıştır.Bugün burun kıvırılan çimento fabrikaları,seydişehir aliminyum,petkim,İskenderun demir çelik de artısı.
Şimdi bunlar yapıldı.Bunları inkar edersek,bu vefasızlık olur.Ama bunlar ülkenin iyi idari edildiği anlamına gelmez.Yapılan hatalar öyle büyüktür ki,ülkenin bağımsızlığı gitmiştir.Ülkede laftan başka bir iş yapmayan sol ile güdümlü bir sağ arasında bu milllete giden vurdu,gelen vurdu.Üstad Necip fazılın hatıralarında,menderesin ne kadar acziyet içinde olduğu,etrafının masonlarca nasıl sarıldığı,çok acı bir şekilde anlatılmıştır.Kişi olarak ,ben çocuktum o zamanlar.Demireli,özalı erbakanı,hatta inönüyü çok iyi bilirim.Bunları günahım kadar da sevmem.Hele ismeti.Bu forumlarda onun için çok başlık da açtım.Ama ülküdaşım,menderes hadisesini incelediğimde;yağmurdan kaçanın doluya tutulması olayını bulup çıkarıyorum.Bu saydığım şahısların bir tanesi bile milliyetçi değildir.İçinde süper beyinler var.Süleyman demirel ,erbakan ve özal için,hep teknik eleman olarak kalsalardı diye düşünmüşümdür.Çünkü üçünün de zehir gibi çalışan beyinleri vardır.Ama birbirinden berbat,üç tane siyasetçi çıkmıştır ortaya.Ülkeyi mahvetmişlerdir.Başbakan isen mesulsün.Ya hükmeder etrafını ihata eden çemberi yarar çıkarsın,ya da istifa diye bir müessese vardır.Efendim daha kötüye mi,zulüme mi bırakayım mantığı geçersizdir.Çünkü o sarılmış,kuşatılmış çevre ile zaten zulmün başındaki icranın başı olmuş oluyorsun.Maşa olmaya hiç gerek yok. inat etmeyip,arkamda millet var havasına kapılmayıp,ülkeyi yeniden seçime götürebilseydi,o milleti kamplara ayıran 27 mayıs olayı hiç olmayacaktı.
Ne demek vatan cephesi kurmak.Profesörler için ettiği"biz o kara cübbelilleri ayağımızın altında ezeriz"lafını ben kendi ağzından dinledim.İki gün sonra darbe oldu.Kontrolü tamamen kaybetmişti.Abd ile yaptığı ikili anlaşmaları,ülkeyi ittifaka sokarken verdiği tavizleri,ülkeyi mali bakımdan aşırı derecede borçlandırarak,toplumun bir kısmına adeta dağıtması,aşırı israil yanlısı davranışlarla arapları büsbütün karşıya alma,kıbrıs meselesini seyretme,daha bir sürü yanlışlar.Dış siyaset siyaset değil,dengesiz bir büyüme,aşırı borçlanma,arkamda millet var diye silahlı kuvvetlere sırt çevirmeler neler var neler.Bunlar küçük hatalar falan değildir.Ben de bu ülkeye kalkınma hamlesi başlatabilirim.Ama 5 yılda bu ülkeyi öyle bir yükün altına sokarım siyasi ve ekonomik olarak ki,5 kuşak gelse bunun altından kalkamaz.Bu iş değildir.Herşeyi bir tarafa bırak,Bu şahısların hiçbirisi Türk Milliyetçisi değildir.İspatı mı?Yer altında yatan kaynaklarımız.Hala orada yatıyor ve biz avuç açıyoruz.İhmal edilen demiryollarımız.Batırılan tarımımız.Bunlar her biri çok ayrı,çok uzun konular.Olaylara çok üstten taraf olmadan bakabilmemiz gerekir.Tamam ismet çıkmış,Tanrı uludur diye ezan okutmuş.Menderes gelmiş,eski haline getirmiş.OOOO büyük adam.Hayır yok böyle bir şey.O sadece bir yanlışlığı düzeltmiş.Hepsi bu.Bu kadar ucuz kahraman olunan Türkiye'den başka bir ülke yoktur yeryüzünde.Bunlar anahatlarıyla benim kişisel düşüncelerimdir.Dileyen itibar eder,araştırır,dileyen aksini kabul eder.Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
FETO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 5:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşlerim adamlar resmen üzerimizae geliyorlar. Resmen sataşıyorlar. Olay çıkarmamımızı bekliyorlar. Bir takım saldırılarla askerimize zarar verebileceklerini sanıyorlar. Haince planlarını üzerimizde denemeye kalkışıyorlar. Namert oğlu namertler arkadan vurmaya çalışıyor. Ama bu vatan sahipsiz kalmadı kalmayacakş. Kardeşlerim 12 eylül yakındır. Yumrukla,taşla,sopayla kafalarını yaracağız. Karınlarını kurşunla dolduracağız. Yalvaracaklar bizi öldürün diye ama hepsi sabun olacak yavaş yavaş...

ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN...
aybuke83
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 5:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte bizi sürüklemek istedikleri ortam da 12 Eylül dönemi...

Türkiye'yi tamamen bir iç savaşa götürmek,içten kendi vatandaşlarını kullanarak yok etmek istiyorlar..Eğer biz onların bu isteklerine uyacak olursak bu vatan işte tam bir kaos ortamına girer..

Gerekirse elbette gözümüzü kırpmadan topraklarımız uğruna savaşırız da her birimiz...

Ama şu an bu vatanın bize yani Türk milliyetçilerine ihtiyacı var..Bu toprakların sahipsiz kalmaması için bizim savaşla değil,siyasi yollarla üstünlüğü kurmamız şart..Eğer iktidar zaten asıl sahipleri olan bizlere emanet edilecek olursa biz zaten hukukun üstünlüğünü kullanarak savaşa bile gerek kalmadan hadlerini bildiririz...

Bunun için bölücüleri nasıl öldürürüz planından çok iktidarı nasıl ele geçiririz diye düşünsek herkesin hayrına olur...

Ayrıca zaten askerimiz,polisimiz görevde..Onlar vazifelerini yerine getirmeye çalışıyorlar...

Biz muhalefetimizi yapıp,iktidara gelmenin yollarını arayalım...İşte o zaman legal yollardan vatanımızı korumayı başarırız!!!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 5:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
Sayın ülküdaşım seninle aynı fikirdeyim ama bir konu hariç demişsinki menderesi savunan ülkücü olamaz.Ben menderesi savunuyorum ama ülkücüyüm.Menderes zamanında ülkücülük yoktu.Menderesin boşuna asıldığı,asıldıktan bir kaç gün sonra yapılan çelişkili açıklamalarla kanıtlanıyor.Ayrıca ülkeyi inönü sürüngeninden kurtaran da yine Menderestir.Hiç bir hükümet bgüne kadar hatasız bir yönetim sergilememiştir.Bence Manderesin yararları zararlarından çoktur.Bir hiç uğruna asıldığı herkes tarafından biliniyor.Fakat onun izinden giden bugün dyp,anap gibi partiler ülkeyi mahvettiler,bu bi gerçek...

Necip Fazil Üstadin "benim gözümde Menderes" adli kitabini tavsiye ederiz. Orda yararlanacagin cok konu var...
abbasG
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 8:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLAR, EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRT DİYECEĞİM AMA ÇOK AĞIR MI OLUR ARALARINDA ÇOK İNSANLAR DOĞRU DEĞİL Mİ?
aysanem
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 8:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abbasG demiş ki:
SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLAR, EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRT DİYECEĞİM AMA ÇOK AĞIR MI OLUR ARALARINDA ÇOK İNSANLAR DOĞRU DEĞİL Mİ?
ağır olur be kardeş herkesin günahına niye giriyosun.ayıptır ya.şöyle genellemeler yapmayın artık
Turkhack
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 9:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bak kadir abi ben dedim o hainler kesin saldirirlar diye serefsizlere dikkat edin ben bunlari biliyorum baska sitelerde de ben admin lik modluk yaptim
hepsi bu coldhacker grubu kürtler bunlar once üye olup denediler bizi kizdirmaya sonra banladik ondan hep dikkat edin diyorum saygilar Türkün Türkten baska dostu yoktur
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 11:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhterem Kardeşlerim;
Öncelikle dün gece yaşanan hadiseler ilk değildi, sonda olmayacak.Zira rahatsızlar, zira korkmaktalar, ve hatta etekleri tutuşmuş durumdalar. Necip Milletimiz Milli birliğin Milliyetçi birlikte yani Milliyetçi Harekette olduğunu daha net görmeye başladı. Gerçekler toplumun tüm kesimleri tarafından kabullenilmeye başlamış olduğu içinde bir sinir harbi ve sonrasında kaos yaratmak gibi bir ahmaklık peşinde oldukları için Milliyetçi Hareketin teşkilatlanmış her birimini bir takım provokasyonlar sayesinde yıpratma peşindeler:Yeri geldiği zaman medrese olan Ocaklarda provokasyon yapanlar, yeri geldiğinde parti içinde, yeri geldiğinde Milliyetçi sitelere, ve hatta kişisel bazda dahi provokasyon yapacaklardır. Bizim ise almamız gereken önlem provokasyona gelmemek, itidalli olmak;meşhur sözde olduğu gibi itin ürümesine bakmadan kervan yürütmek olmalıdır.
Türk Milleti zaaf derecesinde merhamet duygusuna sahip ve kadirşinas bir Millettir. Hatta bir takım ayak oyunları sayesinde kadirşinaslık dahi zaaf derecesine varabilmekte ve yeri geldiğinde tökezleme sebebi olabilmekte...
Bu kimi zaman asıldı diye ilahlaştırma derecesinde sevgiyle sonuçlanmakta, kimi zaman, baraj yaptı, köprü yaptı, telefon getirdi denerek büyük hayal kırıklıklarının üstü kapatılmakta... Emirlerle hareket eden medya ise ucuz kahramanlar çıkarmakta mahir malumunuz.
Cumhuriyet tarihi boyunca görülen en kalabalık cenaze namazları Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'e ve Mareşal Fevzi Çakmak Beye ait olmasına rağmen, bilinçli olarak her yeri geldiğinde merhum cumhurbaşkanı özal ahiret yolculuğuna çok büyük bir kalabalıkla uğurlandı denerek, ikinci menderes ortaya çıkarılmaya çalışılmakta...
Ara ara büyük adamdı, şöyleydi, denerek başlayan muhabbetler acaba suikast sonucu mu öldü gibi bir takım sonuçlarla bağdaştırılmakta, verilen önem artırılmak suretiyle kahramanlar oluşturulup gerçeklerin üzeri örtülmekte.
Uyanık olmak zorundayız, uyanmak zorundayız.
Aklı selim olana düşen budur!!!
Selametle kalınız...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız