Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Degisik baslik.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 5:57 pm    ileti konusu: Degisik baslik. Alıntıyla Cevap Gönder

Ulkudaslarim islerim yogun oldugu icin foruma yazi yazmak icin vakit bulamiyorum ancak bi goz atip sadece basliklara cevap yazabiliyorum.

Onun icin degisik baslik acmak istedim.
Simdi soruyorum Ulkudaslarim.

Gunde kac makale(yazi)okuyorsunuz?

Ben en az 5-6 makale okuyorum mesela.

Evet cevabinizi bekliyorum.

Ayrica birbirimize fikirde veririz.

Allah Turku korusun.

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 6:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşim,

Günlük haberleri ,köşe yazılarını, Dış ve iç politika ile ilgili haberleri elimden geldiğince takip ediyorum...

Açık konuşmak gerekirse, çok fazla vakit aldığı için pek kitap okuyamıyorum...

Ama kişisel olarak , gündemi takip etmeninde en az kitap okumak kadar değerli olduğu kanısındayım...

Bazen karşı fikrimizde olan sitelere bile girip okurum...

Ne düşündüklerini,düşündüklerininden nelerin yanlış olduğunu çıkarmaya çalışırım...

Yazılarımda nasıl cevaplar yazacağımı şekillendiririm...

Saygılarımla.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 6:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hafta sonlari haric günlük ortalama yasantim...

4 saat uyurum ki bazen 5 olur..

En az 3 saat okurum. Kitap olarak ortalama 200 sayfa...

Haberleri ve gündemi internetten takip ederim... Bozkurt.net´e ayirdigimiz zaman da bunun icindedir...

Günlük 3 ila 5 saat arasi teskilattayim...

Hafta sonlari dopdolu faaliyetlerimiz olur... O güzelliklerden uzak kalmak ta istemem.. Hafta sonlari ailece teskilattayiz...

Cumartesi faaliyetler ya kendi teskilatimizda ya da cevre teskilatlarda mutlaka vardir. Oralara katiliriz... Her pazar aileye yönelik faaliyetlerimiz sabah 9.00 da baslar ve geceye kadar devam eder...
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 7:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben hergün tercüman ve yeniçağ gazetelerini alırım istisnasız ve bütün köşe yazılarını özellikle büyük abilerimiznkileri kaçırmam kısacası bu gazeteleri hatmederim.

Ayrıca bu forumda baya bir vakit harcıyoruz çünkü gerçekten çok değerli yazılar oluyor.Yağ yakmak için değil:)))

Ayrıca şu an elimde Üstad Necip Fazıl'ın serisi var ve yarısına ulaşmak üzereyim serinin.İnşallah bitirdiğimde oldukça geniş bir bilgi hazinem olacak.

Bir de her haftasonu Ankara Türk Ocaklarına takılıyoruz ve toplantılar seminerlere katılıyoruz Ankarada olduğumuz süre içinde.

Bu kadar yani ama VUSLATIM kardeşim sana gıpta etmedim desem yalan olur gerçi biz burada o kadar zamanı bulamıyoruz ama Allah senden razı olsun gerçekten saygı duydum bir kere daha.

Allaha emanet olun
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 8:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Estagfurullah...

Karar vermek durumundayiz. Ne istiyoruz? Ne kadar istiyoruz? Ülküye sevdaliyiz da bu sevdanin atesi, ne derecededir? Küllenen atesi alevlendirecek yine o atesin kendisi midir? Yasamadan alevlenir mi? Hoca Ahmed Yesevi Hz. yaktigi Ocakta ne kadar pisiyoruz?

Bu noktalarla yüzyüze gelmeliyiz? En önemlisi kendimizi sorgulamaliyiz... Kisinin kendisini sorgulamasi IMANdandir...

Teskilat olarak Bozkurt.nette bircok üyemiz var. Cogu zaman Bozkurt.neti teskilattan izleriz. Burada gecen konulari kendi aramizda da degerlendiririz...

Bozkurt.net 1 sene önce genclerimize kaynak olarak gösterdigimiz bir Otag idi. Aradan gecen zaman icinde bizlere de egitici olacak cok güzel konulara deginmesiyle vazgecilmezimiz olmustur. Bozkurt.net sahsimin fikri yönden gelismesi ve büyüklerimizin sohbetleri vesilesi ile kendimizi bulmamiza vesile olmustur. Böylesi güzellikler insallah Allah (c.c.) katinda mükafatlandirilir diye dua ediyoruz. Bizlere bu imkani veren büyüklerimize minnet ve sükranlarimizi sunuyoruz. Bozkurt.net´te cok degerli büyüklerimiz ve baskanlarimiz vardir. Allah (c.c.) onlardan razi olsun...

Hic kitap okumayanlar bile Bozkurt.net vesilesi ile kendini gelistirbilirler... Yeter ki basta Bedii Hocamiz olmak üzere büyükleri dinlemeye devam edelim...

Saygilarimla....
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Çar Şub 22, 2006 11:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Degerli Ülküdaşlarım
Kitap okumaya pek zamanım olmuyor sebebi ise çalışma saatlerimin yogunluğu günlük sipariş üzerine çalıştığımız için geç saatlere kadar çlışıyoruz ama gündemi internetten takip edebiliyorum.
Ancak birkaç makale ve günlük haberleri okuyabiliyorum birde forum sayfamızda ki konular hakkında daha geniş bilgi için araştırmalar yapabiliyorum
Bir de tesekkur sıte yonetıcılerıne ve bır cok degerlı fıkırlerını bızlerle paylasan butun ulkudaslarıma ve ınanıyorum kı mevlanın dedıgı gıbı...
(AYNI DILI KONUSANLAR DEGIL AYNI DUYGUYU PAYLASANLAR EN IYI ANLASANLARDIR)ben de sızlerle aynı duyguları paylastıgıma ınanıyor ve hepınıze ayrı ayrı tesekkur edıyorum

SAYGILARIMLA
mustafa yaman KILINCKAYA

ALLAH TURK'U KORUSUN VE YUCELTSIN...
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Per Şub 23, 2006 3:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUDASLARIM OKUMAK IYIDIR.
COCUKLARIMIZA KITAP OKUMAYI SEVDIRELIM.
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Per Şub 23, 2006 4:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her akşam ortadoğu,yeniçağ ve halka olaylara tercüman gazetesini köşe yazılarıyla birlikte okuyorum.bunun yanında her ay türkyurdu ve ufukötesi adlı dergilere aboneyim bu dergileri okumaya çalışıyorum.yine bunun yanında ayda 1 ,2 kitap okuyorum.ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Per Şub 23, 2006 6:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaşadığım yere Ortadoğu gazetesi gelmiyor. Israrlarımla 1 gün gelse 5 gün unutuluyor...
İnternet'ten takip ediyorum ama satın alıp destekde olmak isterim...

Bozkurt Net okuyorum elbette. Özellikle, Sayın Selahattin Tekizoğlu'nun köşe yazılarını, dönüp dönüp okuyorum...

Şu anda okuduğum bir kitap var. İşini yaptığım bir yazar müşterimin. Yeni taşındılar buraya. Her fırsatı değerlendirip, Davamızı anlatmaya öyle alışmışım ki... Sohbet esnasında; ince ince fikirlerimizi anlatmaya çalışırken, kendisinin son kitabını bana hediye etmek istediğini söyledi. Kitap mı ? Hiç dayanamam. O'nun yanındayken arka kapağını okuyuverdim bir çırpıda. Şok oldum. Davamızı anlatmaya çalıştığım kişi, hem ataist, hem de kızıl kominist...(Hemde si fazla oldu.Koministlerin pekçoğu ataist)

Ama özenle kitabını okuyorum. Nerdeyse her satırında Yaradana şükrediyorum, onlar gibi olmadığım için. O'nun fikirlerini tam olarak kavrayıp, tartışabilmek için, somut deliller elde etmeye çalışıyorum.
Büyük bir ihtimalle, ne söylersem söyleyeyim bana inanmayacak ama söylemezsem çatlarım...
ismail_
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Cmt Şub 25, 2006 11:29 am    ileti konusu: Okumak Alıntıyla Cevap Gönder

Bizler fazla mekalelerle veya kitap okamakla meşgul olan bir millet değiliz.
Ben Tuğanlara(Kardaşlara) şunu hep söylemekteyim Kitap okumuyorsanız.İnternette günlük yazılar makaleler kısacası takip edilirse Türkiyede ve Dünyadaki yazıları okuruz.

Ben ise evde çocuklarla beraber kitap okumaya onları teşvik etmeye çalışmaktayım.
Şunuda belirtmek isterim Bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar Ortadoğuya Çevreciler olarak abone idik günlük olarak gelmekte idi ancak ne varki gelmemekktedir.Gazete bayisine ancak 10-15 geliyor b
zlerde yetişemiyoruz.Bizlerde işyerinde işlerimizden fırsat olduğu takdirde internetten takip etmekteyiz.

Sevgi ve saygılarımla
Allaha emanet olun
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Cmt Şub 25, 2006 12:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öss sınavına hazırlandıgım ıcın fazla bos zamanım olmuyor ama hergunumun dort saatı makale kose yazıları ve saygıdeger ve onemlı sahsıyetlerın kıtaplarını okuyorum aylık olarak ALPEREN,TUGRA gibi dergılerımızı alıp okuyorum ve ınternetten gunluk olayları ve haberlerı takıp adıyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
umutt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 28

İletiTarih: Cmt Şub 25, 2006 6:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

günlük olayları ve haberleri daha çok tv den öğreniyorum okurken ise daha çok kitapları tercih ediyorum haftada bi kitap filan bitiriyorum ama bu aralar kitap problemi çekiyorum o yüzden evdekileri tekrar okuyorum ve tabii ki bozkurt.net burayı yeni keşfettim şimdi kayıplarımı telafi etmek istiyorumm
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız