Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 13 Şehit!....
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 3:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turkiye dunya onunde rezil olmaya devam ediyor! YETER ARTIK...
2 israil askerinin lubnana kacirildigi sebebiyle (oldurulmediler), israil lubnani yerle bir etti...
ve birde bize bakin, birkac gunde 30 sehit ve daha beteri 10 askerimiz pkk tarafindan kacirilmis
devlet ne yapiyor, toplanti yapiyor, ne toplantisi... hepsi yaslarindan baslarindan utansin, Turkiyeyi ne duruma getirdiler
osmanli zamaninda bile boyle bir bozguna ugrandiysa, bastakilerin hepsinin kelleleri alinirdi, bu olanlardan hepsi sorumludur, bunu temizlemeleri gerekir.
bu artik bir savastir, hukumet kaciyorsa, ASKER SAVASTAN KACMASIN, erdogan emir vermiyorsa korkuyorsa, ASKERIN ISI NEDIR? DAHA BUNDAN BETER NE OLMUSTUR CUMHURIYET TARIHINDE?
artik bu saatten sonra bu isin tek cozumu vardir, hedef barzanidir, o ve kurdugu kukla devlet yerle bir edilmelidir
ama onun bunun agzina bakip birsey yapamiyorlarsa herkes pisirik olmus ise, denecek fazla bir sey yok!!!!!!

sehitlerimize rahmet dilerken, ALLAH TURKU KORUSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 3:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü
Kızkardeşimin gelinliği şehidimin son örtüsü!
Işık ışık dalga dalga bayrağım
Senin destanını okudum senin destanını yazacağım.
Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.
Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...
Gölgende bana da bana da yer ver !
Sabah olmasın günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 7:53 am    ileti konusu: Barzani ve Talabani'nin bu fotoğrafına iyi bakın! Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiye teröre yine şehit vermiş... 12 can hain pusuda şehit olmuş... Ülke ayağa kalkmış... Kuzey Irak'a bakıyorsunuz... İki Kürt lider kameraların önünde... Türkiye teröre lanet etmelerini bekliyor...

Ama onlar hala "tavşana kaç, tazıya tut" havasındalar...
O basın toplantısından çekilen bir fotoğraf var...
Sözler bazen yetmez...
Fotoğraf ise söylenmeyeni de söyler...
Bu da öyle bir fotoğraf işte...

Ne kadar keyifliler değil mi?
Müthiş neşeliler...
Oysa endişeli, gergin olmaları gerekir...
Bu hallerine bakınca;
-"Türkiye'yi batağa çekmek için bunlar bir oyun çeviriyorlar" diye düşünmeden edemiyor insan...

Hele şu sözleri de duyunca...
Barzani diyor ki;
-"PKK dağlarda bulunuyor. Orası çok güç bir yer. Türkiye büyük gücüne rağmen onları yakalayamıyorsa biz nasıl yakalayalım"
Celal Talabani de aynı havada...
-"PKK liderleri Kürdistan"ın yüksek dağlarında saklanmış durumda, Türk ordusu tarafından yakalanamayan bu liderleri biz nasıl yakalayabiliriz. Bu bir hayaldir."

Resmen dalga geçiyorlar, tahrik ediyorlar...
Bunlar kime güveniyorlar bu kadar...
Barzani neyse ama...
Talabani bu sözleri Irak Devlet Başkanı sıfatıyla söylüyor...
-"PKK'nın yöneticilerini teslim eder misiniz?" sorusuna verdiği cevap şu;
-"Biz hiçbir Kürdü Türkiye"ye teslim etmeyiz hatta bir kediyi bile"
Buyrun burdan yakın...
Bu sözler ve yukardaki fotoğraf büyük oyunun özeti gibi...

http://www.mehmetcetin.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=3400#3400
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 11:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BASIMIZ SAGOLSUN... VATAN SAGOLSUN...
Baska söz bulamiyorum... Lakin bu kadar kandan sonra yine akillar basa alinmiyorsa, ben bu milletin ve devleti yönetenlerin insanligindan süphe ederim...

"SEHITLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ!!! BU BÖYLE BILINE!!!"
orhan3307
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 241

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 1:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ.

Bu dua gibi slogan Türk milliyetçilerinin dilinden düşmedi.Ancak son günlerde verilen şehitlere ve iktidarın icraatlarına baktığımızda bu sloganı şu şekilde dağiştirmek daha doğru olur.

ŞEHİTLER BİTMEZ, VATAN SATILIR...

Bu slogan; her şeyi babalar gibi satan zihniyete ve her şehit haberinde milleti kandıran ve aldatan beyanatlar veren satılmışlara hediyem olsun.

Ancak şu bir gerçek ki, her millet hak ettiği yöneticilere sahipmiş.1 ay içinde 50 civarında şehit veren ülkenin vatandaşları içeriğini bilmedikleri bir referanduma %70 oranında destek vererek dolaylıda olsa bu zihniyete destek vermişlerdir.

Bu halk bu azimle giderse Aziz Nesin'in verdiği aptallık oranının çok üzerine çıkacak.
kozenir
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 7:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2 ASKERİ KAÇIRILINCA İSRAİL NE YAPMIŞTI?
8 TÜRK ASKERİ KAÇIRILDI!!!
HÜKÜMET İTİDAL TAVSİYE EDİYOR!!!!
BUNLARA OY VERENLERE....
BUNLARA SEMPATİ BESLEYENLERE.....
BUNLARIN KAYIĞINA BİNENLERE KATMERLİ........
YAZIKLAR OLSUN!!!!
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten bardağı taşıran noktaya geldik artık. Bugüne kadar vur kaç yöntemini kullanan terör örgütü artık, 300 kişilik bir grupla gelip sizin bölüğünüzü kuşatmaya alabiliyor ve onlarca şehit vermemize sebep olabiliyor.

Tahriklere kapılalım demiyorum. Ancak gerçekten dayanılabilecek noktayı artık aştık.
Tüm ülkenin ayağa kalkması ülkesine sahip çıkması artık kaçınılmazdır. Tükürük ile boğabileceğimiz kişilerin, köpeksiz köyde değneksiz dolaşmasını artık kabullenemeyiz.

Şöyle bir analiz yapalım. Bırakın Kürdü, Kürdün kedisini bile Türkiye’ye vermeyiz diyen Talabani’ye de, Sınır ötesi hareket yapacak Türk Askeri’ne karşılık veririz diyen Barzani’ye de bu sözleri kim söyletiyor? Elbette ABD. ABD bizim neyimiz? Stratejik Ortağımız. Başbakanımız öyle söylüyor. ABD istese bir tek PKK’lıya bir tek eylem yaptırmaz. PKK’nın kullandığı silahlar kimin ABD’nin. Peki, stratejik ortağımız niye seyirci kalıyor, hatta PKK’ya destek veriyor? Çünkü, Yahudilerin tahrif edilmiş kitabında, Yahudilere vaad edilmiş olan ve sınırı Mısır’da Nil Nehri’nden Fırat Nehri’ne kadar uzayan bölgede bir “Büyük İsrail Devleti” oluşturulmak isteniyor. Bu devlet nasıl kurulacak? Önce Kürdistan olarak ve Kürtler kullanılarak Bağımsız Kürdistan kurulacak, 30-40 yıl içinde de gerçek niyet icraata dönüştürülecek. Kuzey Irak’taki peşmergeyi eğiten kim, İsrail Devleti.

Yukarıdaki senaryo, olayın siyasi ve askeri tarafını ilgilendiriyor. Birde bu senaryonun Türk Kamuoyuna yönelik hedef, strateji ve propaganda, yani psikolojik harp unsurlarını içeren tarafı var. Buradaki hedef, Türk halkı ile Türk Askeri arasının bozulmasına yönelik eylemlerdir. Türk Ordusu’na hala halk desteği büyüktür. Ne yapıp edilip bu desteğin kesilmesi, Ordunun yıpratılması gerekmektedir. ABD, CIA... v.b.örgütler bu alanda çok ciddi çalışmalar yapmaktadırlar. Bu nedenle ilk önce, % 99’u Müslüman olan halk “din kullanılarak” orduya düşman edilmek istenilmektedir. 28 Şubat kararları nedeniyle, Türban nedeniyle, zaman zaman Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesine düşen açıklamalar nedeniyle, asker din ve demokrasi düşmanı olarak gösterilmekte, askerin yan gelip yattığından dem vurulabilmektedir. Son toplu şehitlerin nedeni olarak askerin iyi bir strateji geliştirmediği dahi söylenebilmektedir.

AB’ye girebilmek için “Kemalizm”den vazgeçilmesinin salık verilmesi, resmi dairelerden Atatürk posterlerinin indirilmesinin gerektiği, Yeni Anayasa’dan Atatürk İlkelerinin çıkarılması yönünde zemin yoklaması yapılması, yürütülen dezenformasyon çalışmalarının bir parçasıdır. Kesinlikle yabancı istihbarat örgütlerinin, ABD düşünce topluluklarının projelerinin bir parçasıdır. Yoksa Atilla Yayla gibi, yada Anayasa taslağı hazırlayan birkaç profesörün kendiliklerinden ortaya attıkları görüşleri değildir.

Mahkumiyetlerini çekerken, daha cezaları bitmeyen Leyla Zana ve arkadaşlarını cezaevinden çıkarmayı başaran dış güçler, bunun devamını da sürdürmekte, iş, toplu asker öldürülmesine kadar vardırılmaktadır. Leyla Zana’ların (Türk Hukuk Sistemi’ne göre mümkün değilken) cezaevinden tahliye edilmeleri ilk kırılma noktası olup, yeni sürecin başlangıcıdır.

Geldiğimiz nokta, tereddüt edilecek, düşünülecek, korkulacak, sonu nereye varır denilecek nokta değildir. Nereye varırsa varsın, devletin gücünün gösterilmesi, gerekirse bu uğurda binlerce şehit daha verilerek, düşmana haddinin bildirilmesi gerekmektedir. Durumumuz Çanakkale’de şehit olan yüz binlerce “Çılgın Türk”ün durumundan daha kötü değildir. Gerekirse atımızdan, arabamızdan vazgeçeceğiz, ancak vatana sahip çıkmak zorundayız.

Müslüman olduklarını, dini savunduklarını söyleyen her türlü tarikat mensubu, özellikle Fetullah Gülen cemaati ve yöneticileri, öldürülen askerler Türk ve Müslüman askerleridir. Gün, Amerika’da saltanat sürme günü değildir. Asker düşmanlığını bırakınız artık.

ALINTI : Odak haber
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
cigdem
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Sal Ekm 23, 2007 10:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah bizlere sabır versin. unutmasınlar tek bir TÜRK ASKERİ nin kanı yerde kalmayacak. kalmaz. birkaç neydiği belirsizlere günlerini gösteririz
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 10:52 am    ileti konusu: Şehit anaları ağlamasın" Alıntıyla Cevap Gönder

Şehit Yüzbaşı Ulaş Türk'ün annesi Naciye Türk, şehit annelerine seslendi: "Şehit anneleri ağlamasın! Kan dökülecekse çocuklarımızın kanı dökülsün ama bu vatanın bir karış toprağı gitmesin."

--------------------------------------------------------------------------------

Türkiye'nin 4 öğretmen pilotundan biri olan ve helikopter kazasında şehit olan Pilot Yüzbaşı Ulaş Türk'ün annesi Naciye Türk, şehit annelerine seslendi. "Şehit anneleri ağlamasın" diyen anne Türk, "Kan dökülecekse çocuklarımızın kanı dökülsün ama bu vatanın bir karış toprağı gitmesin" dedi.

Hakkari'deki hain saldırıda 12 Türk askerinin şehit düşmesinin ardından ülkenin dört bir yanında "teröre lanet" sesleri yükselirken, Türkiye'nin 4 öğretmen pilotundan biri olan ve helikopter kazasında oğlu Pilot Yüzbaşı Ulaş Türk'ü şehit veren anne Naciye Türk, şehit ailelerine seslendi. "Bu vatan Türk, Kürt, Laz, Çerkez hepimizin, hiç kimse bu vatanı bölemez" diyen şehit annesi Naciye Türk, "Çocuklarımızın kanı yerde kalsın istemiyoruz. Savaşmaksa eğer hep beraber savaşalım. Kan dökülecekse bütün herkesin evladının kanı dökülsün ama bu vatanın bir karış toprağını vermeyelim" dedi.

Oğlu Ulaş Türk'ün eğitimci pilot olduğunu söyleyen anne Türk, Ulaş'ın yetiştirdiği çocukların da şu anda Güneydoğu'da olduğunu belirterek, "Beni devamlı arıyorlar, halimi hatırımı soruyorlar. Ben bunları gördükçe kahroluyorum. Böyle bir şey olamaz. Böyle bir şey bir daha yaşanmasın. Türkiye bölünemez. Herkese sesleniyorum. Benim ablamın eşi Kürt fakat bu vatan için canını veren bir insan. Çocukları da öyle ama böyle bir şey olamaz. Girdiniz bir kere girin, o vatan bizim, o Musul, o Kerkük bizim. Tapusu bizde girin ve alın. Alın artık yeter bir daha kan dökülmesin. Girdiniz çocuklarımız orda, kaç şehit gelecek diye her gün merak ediyoruz. Biz yandık başka kimse yanmasın, analar üzülmesin. Bir tek ağlayan, yanan analar. Herkes unutuyor geçiyor, analar her gün ağlıyor" diye konuştu.

Şehit annelerine de mesaj veren Türk, "Ağlamasınlar, onlar çok iyi bir yerdeler. Dimdik ayakta dursunlar. Ben çok kahroldum. Şu anda 1 yaşında bir bebeğimiz var. Babasının kopyası. İnşallah babasının izinde yürüyecek, pilot olacak diye düşünüyorum. Bu vatana canımız feda, kanımız feda nasıl olsa öleceğiz bir gün. Ama öyle yüksek bir mertebede ölmek herkese nasip olmaz. Ben 1.5 yıldır ağladım. O çocukları görünce kahroluyorum. Artık son desinler, girmişken alsınlar. Ne Barzani ne öbürü, hiç kimse

Türkiye'nin önünde duramaz, Türkiye'ye sınır çekemez. Hepsi bizim. Lütfen diyorum ne yapılacaksa yapılsın, Türkiye'nin bir karış toprağı kimseye verilemez bunu da böyle bilsinler. Bu duyarlılığı herkes göstersin, herkes evine Türk bayrağı assın. Şehitlerimizi ziyaret etsinler, onlardan kuvvet alsınlar. Bu vatan bizim kimse alamaz" şeklinde konuştu.

iha
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 2:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün saat 22:00 da Ku-Damm Wittenbergplatz ta arabalarla konvoy olusturularak Sehitlerimizi anma gösterisi yapilacak.

Berlin`de yasayan tüm vatandaslarimizdan katilmalarini rica ederiz.

Allah Türk askerini korusun ve her savasinda muzaffer kilsin.

Ne mutlu Türküm diyene, ne mutlu bu vatanin ekmegine ihanet etmiyene
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
akula2005
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 5:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

8 askerimizi de kaçırmışlar ve fotoğrafları yayınlanmış

cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 6:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir suru mehmetcigimiz evladimiz sehit olurken, bunlar sag saglim ele geciyor,ve sozde! esir edildikten sonra ellerinde cay bardak,lariyle cay icerken poz veriliyor, ben bunlarin gercek mehmetcik olduklarina inanasim gelmiyor,hepsi olmasa bile en azindan bir kaci,nin mehmetciklerimizin arasina sizdirilmis pkl lilar olabilecegi dusuncesindeyim,kacirilan kisilerin, soylari ve aile cevrelerindeki kisilerin arastirilmasi taraftariyim,
Her agizdan degisik bi ses cikiyor.
Tabiki bu benim dusuncem,yanlis dusunmusde olabilirim!...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 7:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dün ben de ayni düşüncede olduğumu belirtmiştim.Bu resimler bu kuşkumu daha da arttırdı.Şu resimlere göre bunların oraya kendi istekleri ile gittiği belli.Akılları sıra Türk askerini aşağılıyorlar,ve bir harekat anında rehin olarak kullanırız demeye getiriyorlar.Bunlar için hiçbir şekilde pazarlık edilmesine taraftar değilim.Çünkü bunların Türk çocukları olmadığını biliyorum.Böyle sirk maymunu gibi onların istediği pozları veren adamlar Türk olamaz,bunlar için de asla pazarlık yapılamaz.

Yunanlı bir,bu terörist kürtler iki,ermeniler 3.Hiçbir Türk bunlara teslim olmaz.Tarihte bunların yaptıklarını biliyoruz.Hele rahmetli şehit pilotumuz Cengiz Topel e yapılanları da!
Bu resmin acısını çıkartmak artık ordumuza ve orada görev yapmakta olan aslanlarımıza düşüyor.Ben bu resmi gördükten sonra;bizim o olayda şehit düşen erlerimizin bu resimdekilerin ihaneti ile olduğuna da iyice inanmaya başladım.Allah orada görev yapan birliklerimize güç versin ve bu olayın intikamını çok güzel bir şekilde bunlardan almayı nasip etsin.
Bu bir planlanmış olaydır.Biz böyle abd hazırlanmış olayları ile tırsacak bir millet değiliz.Onların ordusu paniğe kapılırdı.Ama bir harekat olursa,kimin ne olduğunu onlara göstereceğiz.Bu olaylar ordumuz daha da bileyecek,her er bir kurt gibi,taarruz emri verildiğinde;o peşmergenin başına o dağları yıkacaktır.Yetre ki İLERİ! emri bir kez verilsin!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Çar Ekm 24, 2007 7:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tek başımıza olsak bile
Hainlere 10 tane sıkıp, gerekiyorsa bir tane de kendimize sıkarak şereflice ölmek şerefi varken ESİR OLMAKMI ASLA
can vermek gerekiyorsa can verilmelidir, kan vermek gerekiyorsa kan verilmelidir, kan dökmek gerekiyorsa kan dökülmelidir.
ESİR OLMAKMI ASLA

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız