Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 13 Şehit!....
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pts Ekm 29, 2007 7:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akp başı rte
BUGÜN DÖRT CANIM DAHA ŞEHİT taziyelerini bekliyorlar
Gözümüzden Yaş Değil Canımızdan Kan Damlıyor…!

ALINTI:
Bugün 29 Ekim, kutlanmaya en değer günlerden biri fakat diğer kutlu günlerimiz, bayramlarımız gibi bugün de zehir oldu. Tunceli’den ve Şırnak’tan yeni şehit haberleri geldi… Ama biz hala kurutamadık köklerini!30’un 15’in hesabıyla teselli edilir olduk! Cezalarını kesemedik bir türlü sabır taşı çatlayalı çok oldu artık gözümüzden yaş değil canımızdan kan damlıyor!
Türk milleti son acılarla biraz silkinip toparlandı. Terör denilen bu illetten kurtulmak için tüm varlığını ortaya koydu. Kadını, erkeği, çoluğu çocuğu seferber oldu, sanki o yüce ruh yeniden dirildi. Fakat ülkemizin yöneticileri birkaç söz etmekten başka bir şey yapmadı (korkarım yapamayacaklarda); “sabırlar taşmakta, bu illet sökülüp atılacak, sınır ötesi operasyon yapıldı yapılacak” diye heveslendirdiği Türk insanı sabırsızlık içinde beklemekteyken ani bir sessizlik hakim oldu her yana… Bugün, yarın derken günler geçti hala ses yok! Derken RTÜK’ten yasaklar geldi önce operasyon hazırlıklarına dair haberlere sınırlama sandık fakat baktık ki uyanmak üzere olan Türk’ün tepkisini sindirmek için şehit haberleriymiş hedef. Ardından tepkili öğrencilerin, memurların sesi kısılmışşş! Hişt...! Sessiz olun uyuyan devi uyandıracaksınız…
Bir gazetenin köşe yazarlarından biri soruyor “Sınır ötesi operasyona gerçekten hazır mıyız?” diye. Çünkü bilmiyor milletin kararını çoktan vermiş olduğunu, bilmiyor tehditlerin, petrol kesintilerinin umrumuzda olmadığını, bilmiyor her gün soldurulan fidanların haberlerini almaktan yorulduğumuzu ve bilmiyor yediden yetmişe bu milletin asker doğduğunu!
Ok yaydan söz ağızdan çıktı bir kez millet bu işin biran önce neticelenmesini istemekte ve dört gözle beklemekte… Bu bekleyişin sebebi dünya kamuoyunun desteğini kazanmak mı yoksa merhamet mi veya yola gelirler diye beklemek mi? M. Kemal ATATÜRK’ ün özlü her sözünden biri olan “ Vazifeyi ihmale sürükleyen merhamet vatana ihanettir.” Sözünü hatırlatmayı borç bilip içinde bulunduğumuz bu durum karşısında ne sebeple olursa olsun eli kolu bağlı oturmanın bu söylemle eşdeğer olduğunu düşünüp yurdumun, insanımın huzur ve mutluluğunu sağlamak için o koltuklara oturtulmuş kişilerin bu ağır kanlı tutumunun nedenini de sorgulamak isteriz. Hala neyi bekliyoruz? Yeni bir pusu mu, binlerce km. uzaktan kendi istikbalimize dair atacağımız adımlar için olur mu ? Yoksa hoşumuza mı gidiyor peşmerge başlarını ileri geri konuşturmak? Kapımıza paspas yapmadığımız bu adamlar şimdi bize kafa tutuyor hatta babası yetmiyor eniği de konuşuyor! Biz ses çıkarmadıkça da kendini nimetten sayıyor üstelik öyle de cürretkar ki Türkiye’ yi cayır cayır yakabileceğini iddia ediyor… Gülüyorum… “Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın” diyorum peşi sıra..!
Sayın devlet büyüklerimiz söze gelince halk beni seçti, böyle istiyor, halkın iradesine karşımı geliyorsunuz deyip ustaca sıyrılıyorsunuz türlü işin içinden. Şimdi de halkınız bu sızıyı dindirmenizi istiyor…
Irkına, vatanına, tarihine ihanet etmiş olan efrad ve akvamın (kişiler ve kavimlerin)hiç birini unutma TÜRK oğlu…!

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Ekm 29, 2007 7:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ordumuzu bunun dışında tutuyorum.Devleti yönetmekte olan bu adamların böyle bir harekat yapma durumu yoktur.Barzani ile içli dışlı olmuş,ticari ilişkileri olan,onunla ile birlikte ayni abd den emir alan bu adamlar,olsa olsa kamuoyunu uyutmak amacıyla bir gösteri harekatı düzenliyebilirler.Bu da netice almaktan uzak bir harekat olur.
Bir devletin böyle bir karar verip uygulaması için,bağımsız bir devlet olması gerekir.Oysa yaşama şansını abd ve ab nin lütfen uzatacağı bir oksijen maskesine bağlamış;dilenci kılıklı şahsiyetsiz,kişiliksiz,abd den fırça yeyip yarabbi şükür diyen kösele suratlı adamlar böyle bir harekat emri veremezler.Barzaninin son sözleri,pkk nın arkasındaki ilk elin kim olduğunu açık açık ortaya koymuştur.Irak a bir harekat yapılacaksa,pkk dan önce birinci hedef barzani olmalıdır.Barzaninin sesi kesilmedikçe,ve elindeki mali güç kaynakları yok edilmedikçe,pkk da bitmez.
Onlar bu hükümetin bir harekat emri vermeyeceğinden çok emin oldukları için böyle küstahça havlıyorlar.Hele bugün söyledikleri yenilir yutulur sözler değildir.Muhsin efendi barzani ya siyasi fahişe demiş.Ama çok büyük bir hata yapmış,fahişelere hakaret etmiştir.Tüm fahişelerden özür dilemesi gerekmektedir.Çünkü böyle bir fahişeyi daha bu dünya görmedi!
Ayrıca siyasi fahişe sözü doğru ise,bu sadece barzaniye ait bir isim değildir.Bu iktidarın,bundan önce de özal ın bu siyasi fahişe ile ne kadar kimin eli kimin cebinde olduğunu bilmiyor mu muhsin efendi?
Böyle bir fahişe ile düşüp kalkmaya çalışan özal ile,bugünkü iktidara neden ağzını açıp da tek laf söylemiyor bu muhsin?Neden madem böyle bir fahişe var ortada da,muhsin neden yıllarca bununla düşüp kalkan anapa a ardından da şimdi bunlara destek veriyor?.
İktidar,muhsin,erkan,ağar şunların haline bakın!Şu olup bitenler hakkında tek sesleri çıkıyor mu?
Türk meclisini böyle boş kafalı ve çıkarcı adamlar işgal ettiği sürece,böyle bir meclisten ancak böyle bir iktidar çıkar ortaya!
Oraya o kadar orduyu yığıp da dönmenin onursuzluğu bu işin karar durumundaki sorumlularınındır.İki yıldır utanmadan dünya kadar yığınak yaplılıyor,sonuç sıfır.Ne harakatı bu ya?Biz orada savunma yapmaya çalışıyoruz.Hem de çapulcular karşısına kokoca bir orduyu yığmış vaziyette,onu orada çakılı tutarak.Bizim hiçbir suçumuz olmadığı halde,eksiklik,utanç duyuyoruz.Bunlar yetkiliyim sorumluyum diye ortalarda dolaşıyorlar.Türk milletini idare edecek adamlar bunlar olamaz.Yeter artık!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Tem 28, 2008 6:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BÖYLE OLMUYOR OLMAZDA İDAMI GERİ İSTİYORUM

İstanbul Güngören de araç trafiğine kapalı cadde üzerinde çöp kutularına yerleştirilen parça tesirli 2 bombanın 10 dakika arayla patlatılması sonucu 17 kişi öldü, 154 kişi de yaralandı.

Bu ülkede artık hak edenlere idam cezası verilmeli. İnsan hakları deyip teröristi içeride vatandaşın vergisi ile beslemenin anlamı yok. Bu eylemi yapan şerefsizleri yakalayıp Taksim meydanında asacaksın. Bunu yaparken de sözde dostumuz devletlerden ve içerideki işbirlikçilerinin insan hakları şamatalarını dinlemeyeceksin. yıllarca bu ülkede hep öldürenin hakkı korundu, artık gerçek mazlum ve madurların insan hakları gözetilmelidir....

Millet olarak acımız büyüktür. Kaybettiğimiz vatandaşlarımıza ALLAH (c.c.) rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Yaralı kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum.

kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Tem 28, 2008 8:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Millet olarak acı ve kederimiz büyüktür.
İstanbul da yedeksubay askerliğimi yaparken oturduğum Güngören_ Haznedar da 1 kez ülkü ocakları binasına,bir kez de rastgele taramada 2 kez ben de bu saldırılara hedef oldum.
İkinci saldırıda bir mermi kulağımı sıyırdı.Bugün bedavadan yaşıyorum.
Adi kaatiller,sivil,hamile,çoluk çocuk demeden bir sürü insanımızın hayatına kastetip,bir sürü ocağı söndürdüler.
rte nin geleceği bir yerde;bu kadar güvenlik önlemleri altında yaşanan bu rezalet inanılır gibi değil!
Milletin yatak odalarını dinleyeceğinize,bu bölücü köpekleri takip edin,bunlarla uğraşın.O anlı şanlı iddianameleri de bu itlere yazın.
Yazın ki bilelim sizin bu vatan için çalıştığınızı.Tabii fettoşla ilgilenmekten zamanınız kalırsa!
Milletimizin başı sağolsun.Hayatını kaybedenlerin yeri Cennet olsun!
Sönmüş ocakların ailelerine sabırlar dilerim.
Ne yaparlarsa yapsınlar,son ocak sönmeden;Türk milleti terör ve oldubittiye teslim olmayacaktır.
Çünkü biz ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz.
hilalugruna1
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 178

İletiTarih: Sal Tem 29, 2008 5:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

17 vatandasimiza ,daha dünyaya gelmesine 1 ay kalan onunla 18 olan ,bu kahpe ve hain terör saldirisinda hayatlarini kaybeden vatandaslarimiza Allah rahmet etsin insllah,Türk milletinin basi sagolsun RABBIM ACILI ailelerine sabir versin,AMIN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Sal Tem 29, 2008 4:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turk milletinin basi sagolsun, Allah sabir versin
Insallah kanlari yerde kalmayacak

dun kerkuk tede turkmelere karsi buyuk bir saldiri oldu ve bu istanbuldakinin hemen ardindan olmasi hicde tesaduf degildi...
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Sal Tem 29, 2008 4:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu hayin kahpece saldiriyor yapanlara en sert sekilde cevap verilmesi gerekiyor
biz VATANSAGOLSUN diyoruz ama sunu unutmayalim vatan dedigimiz
bu aslanlardir
bu olayin arkasinda pkk mi var yoksa yabanci servislermi var
emin degilim
bu olayi ergenekona baglayacaklar bakin hepiniz göreceksiniz
evde olmadigim icin bu olayi bugün ögrendim
gitdigim yerde TÜRK kanali yok du alman kanalinda ögrendim
bugün eve döndügüm zaman internetden felan daha detayli ögrenme firsatim oldu bu olayi ergenekon yapdi diyecekler hepniz görürsünüz
bu hayin saldirida ölenlere ALLAHDAN rahmet diliyorum
yakinlarinda sabir

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Turkmeneli
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 459

İletiTarih: Çar Tem 30, 2008 7:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah'tan rahmet dilerim tum sehitlerimize!
Ailelerine ve yakinlarida cok sabirlar! Allah yar ve yardimcilari olsun!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 9:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
PKK'dan hain saldırı 4 Ekim 2008

ŞEMDİNLİ(Hakkari)(DHA)

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Irak sınırındaki Aktütün Jandarma Sınır Karakolu'na teröristler saldırdı. Çatışmalarda 1 astsubay, 6 uzman erbaş ile 8 erbaş ve er olmak üzere 15 asker şehit olurken, 2 uzman erbaş ise kayboldu.Çıkan çatışmada 23 terörist ölü ele geçirildi.

Genelkurmay Başkanlığı İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Metin Gürak, Genelkurmay Karargahı'nda düzenlediği basın toplantısında, Hakkari'nin Şemdinli ilçesi bölgesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğünün batıdan emniyetini sağlayan Bayraktepe'deki unsurlarına karşı dün öğleden sonraki saatlerde bölücü terör örgütü tarafından Irak'ın kuzeyinde bulunan ağır silahlarının da desteğiyle saldırı girişiminde bulunulduğunu kaydetti.

Aynı karakola üçüncü saldırı

AKTÜTÜN KARAKOLU'NUN FOTOĞRAFLARI..

Uzmanlar hain saldırıyı değerlendirdi

Tuğgeneral Gürak, saldırıdan önce bir jandarma özel harekat timiyle takviye edilen emniyet unsurlarının bulunduğu Bayraktepe bölgesinde bir bölüğe yakın kuvvet olduğunu ifade ederek, ayrıca bölgenin gelişmelere bağlı olarak bir jandarma özel harekat bölüğü ve bir komando bölüğüyle de takviye edildiğini söyledi.

Çatışmanın başlamasından önce görüntü alınan bölgelerin topçu ve havanlarla ateş altına alındığını ve 2 kol taarruz helikopterlerinin de bölgede görev aldığını anlatan Tuğgeneral Gürak, ayrıca Aktütün Karakoluna 10 kilometre mesafede Irak'ın kuzeyinde bir terörist grup tespit edildiğini ve bu terörist grubun önce Hava Kuvvetleri, daha sonra topçu tarafından ateş altına alındığını belirtti.

Çatışmaların akşam karanlığına kadar devam ettiğini bildiren Tuğgeneral Gürak, şöyle konuştu:

“Çatışmalar esnasında 1 astsubay, 6 uzman erbaş, 8 erbaş ve er olmak üzere 15 güvenlik görevlisi şehit olmuştur. Zayiatın büyük kısmı Irak'ın kuzeyinden yapılan ağır silah atışları nedeniyle meydana gelmiştir. Çatışmada yaralanan personel tedavi edilmek üzere uçakla Ankara'ya getirilmektedir. 2 uzman erbaş ile henüz temas kurulamamış olup, bölgede arama faaliyetleri devam etmektedir.Çatışmalar süresince 23 terörist etkisiz hale getirilmiş olup, Hava Kuvvetleri ve topçu ateşleri sonucunda etkisiz hale getirilen terörist miktarı henüz tespit edilememiştir. Şehit olan personelimize Allah'tan rahmet, silah arkadaşlarına ve onların değerli ailelerine, yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bölücü terör örgütü ile mücadeleye, yurt içinde ve yurt dışında artan bir kararlılıkla devam edilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmamalıdır.”

Tuğgeneral Gürak, bir soru üzerine, 2 personelin ağır yaralı olduğunu, bölgede arama tarama faaliyetlerinin devam ettiğini bildirdi.

Mayıs'ta da 9 şehit vermiştik

Aktütün Köyü'nün hemen yakınında bulunan aynı karakola, geçen 9 Mayıs günü ağır silahlarla Irak'tan gelip baskın girişiminde bulunan kalabalık PKK'lı grubu püskürtülmüştü. Saatlerce süren çatışmada 19 terörist öldürülürken, 6 asker şehit düşmüştü.

SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPAN AHMAKLAR, HAİNLER, GERİZEKALILAR !!!

HEPİNİZİN ALLAH BELASINI VERSİN !!!

TELEVİZYONLARA ÇIKIP AYNI SENARYO DİYEN, SATILMIŞLAR !!!

SİZİNDE ALLAH BELASINI VERSİN !!!
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 11:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah bu acilarin benzerini insallah bu olaylarin sorumlularina ve göz yumanlarada yasatir insaallah.
Allah Türk milletini korusun
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 1:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben böyle bir acıya dayanamıyorsam, Şehitlerimizin ailelerinin durumlarını hiç düşünemiyorum. 15 Silah Arkadaşımı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Söyleyecek söz bulamıyorum. Herkes makro dengelere odaklanıyorken, "sağduyu, sükunet" diye çağrıda bulunuyorken, bir takım siyasiler yıllardır oturmakta oldukları koltuklarında bilmem kaçıncı defa aynı yorumları yapmaya hazırlanıyorken, ben artık söyleyecek söz bulamıyorum. Barzani denen it pkk piçini beslerken, bu yaratıklarla el sıkışanlara söyleyecek söz bulamıyorum. Beni, şehitlerimizin ardından gözyaşı dökmekten başka hiçbir şey yapamama derecesinde elim kolum bağlı hale getirenlere söyleyecek söz bulamıyorum.

15 ocak yanıyor şimdi. Türkiye ise 15 saat geçmeden unutacak tüm bu acıları. birileri çıkıp şimdi "dağdaki de bizim kardeşimiz, karakoldaki de" diyerek hem milletimize şirin görünmeye çalışacak, hem de dağdakini kardeşi yapacak...

Boğazım doluyor, yutkunamıyorum bile üzüntümden... 15 aslan parçasını bıraktım Aktütün'de... Şemdinli yine sulandı 15 babayiğitin kanıyla... Söyleyecek söz bulamıyorum... 23 tane kahpe yere serilmiş, n'eyleyeyim?.. Yine belediyelerin resmi araçları piçlerin leşleri taşınsın diye özel hizmete tahsis edilecek... Yine göz göre göre pkk paçavraları sallanacak, "dişe diş kana kan!" diye slogan atılacak, devletin F-16'ları, Süper Kobra'ları yatacak olduğu yerde, bomba yağdıramayacak destekçinin üzerine... Bir yiğit siyasetçi demeyecek ki, "Terörist cenazesine katılıp provakasyon yapanları terörist ilan edelim ve hepsini oldukları yere yığalım, ibret olsun kalkmasın leşleri 3-5 gün ortalıktan!"...

Fazla değil bir yiğit istiyorum. 15 tanesini dağda kurşuna feda ettim, biri siyasete feda olmayı göze almalı. Bir yiğit istiyorum sadece, meclisteki pkk lı piçlerle iki yumruk atıp yüreğimi azıcık olsun soğutsun. Bir yiğit istiyorum ki istifa etsin, "Ben bu kadar aciz kalan bir devletin meclisinde bu piçlerle aynı sıralarda oturmayı içime sindiremiyorum, burası piçlerin meclisiyse ben yokum!" diyebilsin! Bir yiğit istiyorum, başbakana haykırsın "sen ne idüğü belirsiz davaları savcı kesilip savunurken, vatanımızı savunan 15 Mehmetçik vatan sevdasının bedelini canıyla ödedi, neredesin!" diyebilsin.

Acım çok büyük... Söyleyecek söz bulamıyorum. Parmaklarım değil, klavyeye düşen gözyaşlarım yazıyor tüm bu isyanımı. Ben bir cumartesi gününü huzurla geçirmeye hazırlanırken, 15 babayiğidim benim huzurum için toprağa düşüyor. 15 defa ölüyorum, 15.000 defa yaralanıyorum... Her seferinde soruyorum kendime, "Tek başıma ne yapabilirim ki?" diyorum. her defasında öfkemle kalkıyorum, zararı sağlığıma oluyor, bu acı beynimi kemirmekten vazgeçip bağışıklık sistemime, tansiyonuma, kalbime, mideme saldırıyor. Hoş, bu acı beni aşıp, ülkeme saldırıyor biliyorum. Biliyorum ki en az benim kadar canı yanan milyonlarca vatandaşım var. Hepsi aynı soruyu soruyor muhtemelen: "Ben ne yapabilirim?!.." Bir acı kadere boyun eğme mecburiyeti beliriyor karşımda, ben acılar içinde kıvranırken biliyorum ki, Mehmetçiğim vücuduna giren kurşunun acısını hissettmeye fırsat bulamadan şehadet şerbetini içiyor...

Allah diyorum, Peygamber diyorum, her gün birkaç babayiğitim Peygamber Ocağı'ndan o en yüce mertebeye uzanırken birileri hala Şehidin üstünden dinli-dinsiz tartışması yapıyor. Şehidimin görevi canını vermekle bitmiyor, siyasete de alet ediliveriyor; nasıl din de alet ediliyorsa... "Dinle uğraşacağınıza Şehit vermeyin!.." diyor dinine yandığım! Ben Allah diyorum, o da bir yandan "Yallah!" diyor!.. "Hilal uğruna güneşler batarken", birileri hilali kalkan yapıp hala dil uzatıyor askerime... Vatansız vicdansız, kemiklerini sızlatıyor Şehidimin...

İçim acıyor, söyleyecek söz bulamıyorum... Alelacele bir dilekçe karalıyorum Güneydoğu'da görevlendirilmek için, elim kolum bağlı, kabul edilmeyeceğini bile bile... 15 Silah arkadaşım toprağa düşmüş, n'eyleyeyim? Ajanslardan fotoğraflar yağıyor, Aktütün cayır cayır; sanki Şemdinli kırsalında değil, yüreğimin ortasında yanıyor. Astsubayımı görebiliyorum, toprağa düşerken bile askerini korumanın hesabında. Uzmanımı görüyorum, kanı oluk oluk akarken bir piç daha indirmenin derdinde. Mehmedimi görüyorum, şakağından süzülen kudretiyle vatanı uğruna canını vermenin mutluluğu yüzüne yansımış, Şehadet şerbetini içerken gülümsüyor çapulcu piçine inat.

Yabancı devletlerin büyük başları bizim büyük başların telefonlarının diğer ucunda ağızlarının kenarından çıkıyor "Çok üzüldüm" mesajları... Ardından da diğer telefonla piçlerin yaralıları toplansın diye helikopter gönderilmesi için emir veriyor, aslına rücu edercesine... İki israil askeri için ülke işgal ediliyor, ben kendi topraklarımda bölücüyle kucaklaşıyorum...

Söyleyecek söz bulamıyorum, 15 yiğidim Al Bayrağa al oldular, sarıldılar ve gönderiliyorlar... Yitik bir "Vatan sağolsun!" nidası çıkıyor, ünlemi şanına haiz, yoksa gür çıktığından değil!.. Gür çıkan şey sesim de değil, yalnızca gözyaşlarım. Bu kadar kelimeyi gözyaşlarım yazıyor, cümleleri gözyaşlarım kuruyor. Gözyaşı dökebiliyorum ancak gidenin ardından, memleketimin yarısı koyun olmuşken, çobanları benim gözyaşımdan doğan pınarlardan içiyor suyunu... Bir duruluyorum, bir coşuyorum... Beddua üstüne beddua, lanet yağdırmanın ihtisasını yapmışım... 15 saat sonra unutulacağını bile bile, 15 Şehidime yanıyorum...

Söyleyecek çok şey var, ama söyleyecek söz bulamıyorum. Yirmi dokuz harf yetmiyor isyanımı haykırmaya...

Söyleyecek söz bulamıyorum... sözün bittiği yerde, Şehitlerimi gözyaşlarımla uğurluyorum mekan-ı Ahir'e... yitik bir sesle, haykırmak ne kelime; ancak mırıldana biliyorum: Vatan sağolsun...
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 2:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şehitlerimize ALLAH (c.c) den rahmet ve bizlere şefaat etmelerini, geride
bıraktıkları ailelerine de sabr-ı cemil diliyorum.

Ya Rabbil Alemin;

Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle

Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret..
Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle,
Yalnız
ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz.
ALLAH (c.c) İslamın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara
Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan,
Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi,
Ülkemizi Bölmeye
Yönelik Her Türlü Terör Belasından, Din istimarcılarından, Anarşist,Kominist, Emperyalist
Güçlere Karşı Sen TÜRK Milletini Koru Ya Rabb..

Şuan Dağda,
Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışda, Ayazda Bu Vatan İçin
Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize
Yardım Et ALLAH' ım... Onları Koru Ya Rabbim...

Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri ulaştır ALLAH' ım...
Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol ALLAH' ım...
Gözü
Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların
Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya
Rabbim....

ALLAH (c.c.) TÜRK Askerini Bütün Yaratıkların Şerrinden Korusun...

Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

( AMİN )

-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 4:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İçimiz kan ağlıyor,yüreğimiz yanıyor.Bu sefer Hakkari Aktütün Karakolu.Çocuklarımız göz göre göre gençliklerinin en güzel zamanlarında,Kendini bilmez,soysuz köpeklerce katlediliyor.Allah belanızı versin.Mehmetçiklere dağda kurşunu sıkan,o yüce meclisin havasını kirleten köpekler geberin,gidin Türkiyemizden.Düşün artık yakamızdan,boşuna mücadele etmeyin.Bu ülke bizim,bu ülke Türklerin.Siz gidin Barzani’nin topraklarında hayvanlar gibi yaşayın.Ahır kokun,hayvan kokun,köpekler gibi çiftleşin.Bundan sonra size her şey mübahtır.Kimse martabal anlatmasın bize.Yok siyasi çözüm,yok uzlaşma,yok her kürt pkk’lı değil diyerek.Ne günahı vardı bu çocukların?Bayram arefesinde 13 tane koç gibi komando,bayram ertesinde 15 tane koç gibi vatan muhafızları.Daha nasıl bir ölüm bekliyorsunuz,ey kılları kıpırdamıyanlar.Siz hala meclisimizde, bu soysuzları kürsüye çıkartmaya,tartışmalar açmalarına,devletten maaşlarını ödemeye,altlarına lüx arabalar verip dokunulmazlıklarını sağlamaya,yeşil pasaport vermeye,karşınızda gözünüzün içine baka baka geberen leşlerinden kardeşlerimiz diyerek söz etmelerine izin vermeye devamı edeceksiniz? Eğer devam edecekseniz,boşaltın o makamı.O şerefli makamı,bu gibi soysuzlara,katillere bırakacaksanız defolun oradan.Bırakın bunları,değil o çatıdan içeri sokmayı,yaşamalarına bile müsaade etmeyecek olan gerçek vatanseverlere,Türk oğlu Türklere bırakın.
Yetti artık,ağlıyoruz,kahroluyoruz.Kendi evlatlarımızmış gibi katılarak ağlıyoruz.Politika böyle yapılmaz.Sizin politikanız göçmüştür,iflas etmiştir.Size verilen şansın obsiyonu kalmamıştır.Değilmi ki siz,kendi topraklarımızdaki bu katliamı bitirmek için kahrolası Amerikadan izin bekliyorsunuz,değimli ki siz Barzani denen şerefsiz insan nüsfettesinin karşısına geçip,adam yerine koyup tartışma ortamı içinde bulunuyorsunuz, kim bunlar yahu,nedir Allah aşkına kim bunlar,ne oluyor lar,bunlara ne? Ölen çocuklar, bu şerefsizlerin,soysuzların evlatlarımı?Bunlar bizim çocuklarımız ey sorumsuzlar,bizim çocuklarımız.
Kaç tane ocak söndü dün,bugün?Kaç annenin,kaç babanın,kaç kardeşin yürkleri dağlandı?Bu acıyı bilirmisiniz siz?Bilmezsiniz,bilemezsiniz.Siz ancak cenaze törenlerinde bulunur,ütülü ve pahalı kıyafetlerinizi giyer,suratlarınıza takındığınız üzgün ifade ile cenaze süresince öylece durur ve günün anlam ve önemi hakkında önceden hazırlanıp önünüze konan konuşmaları yaparsınız.Bu ülkenin Silahlı Kuvvetleri var beyler.Bırakın bu geçek vatan severlere yetkilerinizi,karışmayın.Siz binin uçaklarınıza, o yalvarıp yakardığınız ‘’ne olur bizide alın aranıza’’ nağmelerini attığınız Avrupalı yavşaklarınızla yemekler yiyin,güzel pahalı kokularınızı sürün,sahte tebessümlerinizi edin,bu yavşakların altlarına iskemle sürün.Bırakın,bu şerefsizlerin,insan nüsfettelerinin,bebek katillerinin,karakol basan köpeklerin işini şerefli ordumuz görsün.Neyin peşindesiniz siz?Bu ülkeyi sevmiyorsunuz,bu ülkenin insanlarının hiçbir değeri yok sizin nezdinizde.Siz içinizde öldüremediğiniz o açlığı yaşıyorsunuz.Siz,bastırılmış duygularınızı ve içinize bir türlü gömemediğiniz komplekslerinizi yaşıyorsunuz.Siz bu ülkeyi yönetmeyi,yüksek binalar dikerek,şaşaalı açılışlar yaparak,alt ve üst geçitler inşa ederek,caddelerin etraflarına ağaçlar dikerek,billboardlarınıza hergün anlamsız sloganlar yazarak,ona buna argo laflar kullanarak,her şeyin güllük gülistanlık olduğunu söylemekten ibaret olduğunumu sanıyorsunuz.
Bizler Türk evladıyız.Şanlı Osmanlı’nın tarihinden gelen Büyük Atatürk’ün çocuklarıyız.Getirmeye çalıştığınız düzenede karşıyız.Bunu başaramayacaksınız.Gerekirse elimize silah alıp,bu güçlere karşı kendimiz savaşırız.Siz güneydoğudaki dağları,tepeleri,mağaraları bilmezsiniz.Siz mağaraları sadece Kapadokyada gördünüz çünkü.Mehmetçiğin 20 yıldan bu yana yaptığı bu çetin mücadeleyi bilmezsiniz.Hanginizin çocuğu buralarda askerlik yaptı?Bir tane gösterin,gösteremezsiniz.Canınız yanmadı,evladınız ayağına yırtık botları geçiririp -22 derecede 18 saat boyunca o karda pusuda beklemedi,bu şartlarda kaçan köpeklerin arkalarından sırtında 40 kilo yük ile koşmadı,in gibi sessiz gecelerde seksen santim yatağından keleş mermilerini sesleriyle uyanmadı,ölümcül korkuyla arkadaşlık edip,karakol nöbetleri tutmadı.Ne için bunlar?Kimin için?Bunların sebeplerini bile araştırmadı benim Mehmetçiğim,sorgulamasını bile yapmadan,bu bayrağı korumak uğruna canını verdi.
Size teslim edilen,beş yıldızlı otel rahatlığında yaşattığınız,eline beş tane cep telefonu verdiğiniz,cehennem suratlı,30.000 kişiyi katleden caninin parti başkanı olup,televizyonlarda barıştan haktan hukuktan bahsetmesini sağlamak içinmi bütün bunlar.Hadi canım sizde…..Yazıklar olsun.Bunca şehit olan masum Mehmetlerin kanları yerde iken nasıl rahat uyursunuz?Bu vatanseverlerin küçücük çocukları yetim büyürken,gencecik eşleri dul kalırken,ellerinde ölen çocuklarını resimleri ile yatıp kalkıp,her an gelecekmiş gibi anlamsız ve derin bakışlarla psikolojisi göçmüş,yarı delirmiş birçok anne baba varken,nasıl rahat uyursunuz siz?Nasıl televizyonların karşısına geçip,kayıkçı kavgaları yaparsınız?Nasıl olurda bu
ülkenin bağımsızlığından söz edebilirsiniz?Kendi toıpraklarımız içinde,kendi ulusal bütünlüğümüzün varolması için karar veremeyen bir yetkinizin olduğunu siz gerçekten düşündünüzmü?
Yeter artık,bu ülkenin geleceğiyle oynamayın.Durduramıyorsanız,bu işi durdurabilecek olanlar teslim edin.Hiç kendinizi,bizden başka alternatif yok,ne yapsak yeridir masallarıyla kandırmayın.Bu toplum aptal değildir,enayide değildir.Emin olun bunu durduracak güç vardır.Bunu sizde biliyorsunuz.Yüreği Vatan sevgisiyle dolu,bu ülke için kendini seve seve feda edebilecek bizim gibiler vardır,hiç şüphe duymayın……
Not : Satır aralarındaki küfürlü kelimelerden dolayı ülküdaşlarım mazur görsünler.

kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Ekm 04, 2008 6:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUCU KARDAS ÜLKÜDAŞIMIZ DEMİŞ Kİ;
Alıntı:

--------------------------------------------------------------------------------
İçimiz kan ağlıyor,yüreğimiz yanıyor.Bu sefer Hakkari Aktütün Karakolu.Çocuklarımız göz göre göre gençliklerinin en güzel zamanlarında,Kendini bilmez,soysuz köpeklerce katlediliyor.Allah belanızı versin.Mehmetçiklere dağda kurşunu sıkan,o yüce meclisin havasını kirleten köpekler geberin,gidin Türkiyemizden.Düşün artık yakamızdan,boşuna mücadele etmeyin.Bu ülke bizim,bu ülke Türklerin.Siz gidin Barzani’nin topraklarında hayvanlar gibi yaşayın.Ahır kokun,hayvan kokun,köpekler gibi çiftleşin.Bundan sonra size her şey mübahtır.Kimse martabal anlatmasın bize.Yok siyasi çözüm,yok uzlaşma,yok her kürt pkk’lı değil diyerek.Ne günahı vardı bu çocukların?Bayram arefesinde 13 tane koç gibi komando,bayram ertesinde 15 tane koç gibi vatan muhafızları.Daha nasıl bir ölüm bekliyorsunuz,ey kılları kıpırdamıyanlar.Siz hala meclisimizde, bu soysuzları kürsüye çıkartmaya,tartışmalar açmalarına,devletten maaşlarını ödemeye,altlarına lüx arabalar verip dokunulmazlıklarını sağlamaya,yeşil pasaport vermeye,karşınızda gözünüzün içine baka baka geberen leşlerinden kardeşlerimiz diyerek söz etmelerine izin vermeye devamı edeceksiniz? Eğer devam edecekseniz,boşaltın o makamı.O şerefli makamı,bu gibi soysuzlara,katillere bırakacaksanız defolun oradan.Bırakın bunları,değil o çatıdan içeri sokmayı,yaşamalarına bile müsaade etmeyecek olan gerçek vatanseverlere,Türk oğlu Türklere bırakın.
Yetti artık,ağlıyoruz,kahroluyoruz.Kendi evlatlarımızmış gibi katılarak ağlıyoruz.Politika böyle yapılmaz.Sizin politikanız göçmüştür,iflas etmiştir.Size verilen şansın obsiyonu kalmamıştır.Değilmi ki siz,kendi topraklarımızdaki bu katliamı bitirmek için kahrolası Amerikadan izin bekliyorsunuz,değimli ki siz Barzani denen şerefsiz insan nüsfettesinin karşısına geçip,adam yerine koyup tartışma ortamı içinde bulunuyorsunuz, kim bunlar yahu,nedir Allah aşkına kim bunlar,ne oluyor lar,bunlara ne? Ölen çocuklar, bu şerefsizlerin,soysuzların evlatlarımı?Bunlar bizim çocuklarımız ey sorumsuzlar,bizim çocuklarımız.
Kaç tane ocak söndü dün,bugün?Kaç annenin,kaç babanın,kaç kardeşin yürkleri dağlandı?Bu acıyı bilirmisiniz siz?Bilmezsiniz,bilemezsiniz.Siz ancak cenaze törenlerinde bulunur,ütülü ve pahalı kıyafetlerinizi giyer,suratlarınıza takındığınız üzgün ifade ile cenaze süresince öylece durur ve günün anlam ve önemi hakkında önceden hazırlanıp önünüze konan konuşmaları yaparsınız.Bu ülkenin Silahlı Kuvvetleri var beyler.Bırakın bu geçek vatan severlere yetkilerinizi,karışmayın.Siz binin uçaklarınıza, o yalvarıp yakardığınız ‘’ne olur bizide alın aranıza’’ nağmelerini attığınız Avrupalı yavşaklarınızla yemekler yiyin,güzel pahalı kokularınızı sürün,sahte tebessümlerinizi edin,bu yavşakların altlarına iskemle sürün.Bırakın,bu şerefsizlerin,insan nüsfettelerinin,bebek katillerinin,karakol basan köpeklerin işini şerefli ordumuz görsün.Neyin peşindesiniz siz?Bu ülkeyi sevmiyorsunuz,bu ülkenin insanlarının hiçbir değeri yok sizin nezdinizde.Siz içinizde öldüremediğiniz o açlığı yaşıyorsunuz.Siz,bastırılmış duygularınızı ve içinize bir türlü gömemediğiniz komplekslerinizi yaşıyorsunuz.Siz bu ülkeyi yönetmeyi,yüksek binalar dikerek,şaşaalı açılışlar yaparak,alt ve üst geçitler inşa ederek,caddelerin etraflarına ağaçlar dikerek,billboardlarınıza hergün anlamsız sloganlar yazarak,ona buna argo laflar kullanarak,her şeyin güllük gülistanlık olduğunu söylemekten ibaret olduğunumu sanıyorsunuz.
Bizler Türk evladıyız.Şanlı Osmanlı’nın tarihinden gelen Büyük Atatürk’ün çocuklarıyız.Getirmeye çalıştığınız düzenede karşıyız.Bunu başaramayacaksınız.Gerekirse elimize silah alıp,bu güçlere karşı kendimiz savaşırız.Siz güneydoğudaki dağları,tepeleri,mağaraları bilmezsiniz.Siz mağaraları sadece Kapadokyada gördünüz çünkü.Mehmetçiğin 20 yıldan bu yana yaptığı bu çetin mücadeleyi bilmezsiniz.Hanginizin çocuğu buralarda askerlik yaptı?Bir tane gösterin,gösteremezsiniz.Canınız yanmadı,evladınız ayağına yırtık botları geçiririp -22 derecede 18 saat boyunca o karda pusuda beklemedi,bu şartlarda kaçan köpeklerin arkalarından sırtında 40 kilo yük ile koşmadı,in gibi sessiz gecelerde seksen santim yatağından keleş mermilerini sesleriyle uyanmadı,ölümcül korkuyla arkadaşlık edip,karakol nöbetleri tutmadı.Ne için bunlar?Kimin için?Bunların sebeplerini bile araştırmadı benim Mehmetçiğim,sorgulamasını bile yapmadan,bu bayrağı korumak uğruna canını verdi.
Size teslim edilen,beş yıldızlı otel rahatlığında yaşattığınız,eline beş tane cep telefonu verdiğiniz,cehennem suratlı,30.000 kişiyi katleden caninin parti başkanı olup,televizyonlarda barıştan haktan hukuktan bahsetmesini sağlamak içinmi bütün bunlar.Hadi canım sizde…..Yazıklar olsun.Bunca şehit olan masum Mehmetlerin kanları yerde iken nasıl rahat uyursunuz?Bu vatanseverlerin küçücük çocukları yetim büyürken,gencecik eşleri dul kalırken,ellerinde ölen çocuklarını resimleri ile yatıp kalkıp,her an gelecekmiş gibi anlamsız ve derin bakışlarla psikolojisi göçmüş,yarı delirmiş birçok anne baba varken,nasıl rahat uyursunuz siz?Nasıl televizyonların karşısına geçip,kayıkçı kavgaları yaparsınız?Nasıl olurda bu
ülkenin bağımsızlığından söz edebilirsiniz?Kendi toıpraklarımız içinde,kendi ulusal bütünlüğümüzün varolması için karar veremeyen bir yetkinizin olduğunu siz gerçekten düşündünüzmü?
Yeter artık,bu ülkenin geleceğiyle oynamayın.Durduramıyorsanız,bu işi durdurabilecek olanlar teslim edin.Hiç kendinizi,bizden başka alternatif yok,ne yapsak yeridir masallarıyla kandırmayın.Bu toplum aptal değildir,enayide değildir.Emin olun bunu durduracak güç vardır.Bunu sizde biliyorsunuz.Yüreği Vatan sevgisiyle dolu,bu ülke için kendini seve seve feda edebilecek bizim gibiler vardır,hiç şüphe duymayın……
Not : Satır aralarındaki küfürlü kelimelerden dolayı ülküdaşlarım mazur görsünler.

Bunlar hepimizin,camiamızın ortak duyguları.Her satırına her kelimesine katılıyorum.Benim buna özde ekleyecek başka bir şeyim yok.
Asıl demek istediğim,şu anda Türkiye Cumhuriyetinin başında bir devlet olmadığıdır.Bu korkunç haber basına geç veriliyor.Ama bundan anında haberi olması gereken başbakanla cumhurbaşkanının halleri bir alem.Biri moğolistanda bilmem nerlerde iş bağlama,diğeri dışişleri bakanlığı yapmak üzere bir gezi hazırlığında.Cumhurbaşkanı lütfen geziyi ertelemiş.
Başbakan,bu olaydan asıl haberdar olması gereken hem de anında haberdar olduğunu kuvvetle tahmin ettiğim kişi,geziyi kesip de dönmekte gecikiyor.Senin altında özel uçağın var.Yürüyerek mi geleceksin sanki?
Olayın olduğu andan basına açıklanıncaya kadar çoktan dönmesi gerekirdi.Burada Türkiye Cumhuriyeti devletine ağır bir saldırı yapılmıştır.
Büyük zayiatımız vardır.Ülke yas içerisinde iken,illa da milli güvenlik kurulu toplantısını mı beklemek ve dönüşü ona göre ayarlamak gerekir?
Başbakan orada acaba kimin işini takip ediyor?Başbakanın görevi,iş takibi mi yoksa,devletin idaresi mi?Bayram günü başbakanın oralarda işi ne?
İşte devletin başındaki kişileri hali!Cumhurbaşkanı dışişleri bakanının görevini kimseye bırakmıyor,başbakan ne iş için bayram günü mogolistan bilmem nereye gidiyor.Çingen çalıyor,kürt oynuyor!Tam bremen mızıkacıları.Bu iş akepe ile olmaz binlerce kez söyledik.
Katillerle masaya oturmaya kalkışan,uzlaşma fikirleri oprtaya atan adamlarla bu mücadele yapılamaz.Bir tezkereyi binlerce naz ile çıkaran,ama abd tezkeresini koşa koşa meclise taşıyan;şahsiyetsiz siyasetçi ile bu iş yürümez.Abd ye diyet borcu olanlarla hiç yürümez.
TERÖR BELASINDAN KURTULMANIN ÖN KOŞULU ÖNCE BU İKTİDARDAN KURTULMAKTAN GEÇİYOR.YOKSA DAHA ÇOK BÖYLE YAZILAR YAZARIZ!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız