Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Yüzünüze Tükürsem Elhamdülillah Der misiniz?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Cmt Eyl 20, 2008 8:19 pm    ileti konusu: Yüzünüze Tükürsem Elhamdülillah Der misiniz? Alıntıyla Cevap Gönder

Son dönemde artık iyice ayyuka çıkan AKP yolsuzlukları hepinizin malumu...

Bir önceki yazımda yolsuzluklardan, tecavüzden vs.. yüz kızartıcı, ahlak dışı suçlardan tutuklanan AKP'li yöneticilerle ilgili bir liste vermiştim. O yazımdan sonra Gaziantep, Batman, Denizli ve Deniz Feneri olayı olmak üzere Türkiye'nin her yanından yolsuzluk olayı daha çıktı.

Elbette AKP'nin ne olduğunu biz baştan beri biliyor ve siz değerli okuyucularımızla bu görüşlerimizi paylaşmaktayız.

Geçmişteki yazılarımızdan kısa bir toparlama yapmak gerekirse, AKP'nin belli başlı özellikleri şunlardır.

1- AKP yolsuzlukların odağıdır. AKP'lilerin yaptığı yolsuzlukları artık Sarı Çizmeli Mehmet Ağa bile bilmektedir. AKP'nin yolsuzluk ünü Avrupa'ya yayılmış durumdadır.

2- Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AKP'lilerin yalan söyleme konusunda özel bir yetenekleri olmakla birlikte, herkesin gözü önünde söyledikleri sözleri bile "söylemedim" diyecek kadar da utanma duygusundan da yoksunlardır.

Tayyip Erdoğan'ın, bizzat kendisinin ya da basın sözcüsü Akif Beki ağzıyla reddettiği ancak doğruluğu kayıtlı olan açıklamalarını hatırlayınız. Ya da Erdoğan'ın tanımıyorum deyipte daha sonra neredeyse çok görüşmekten akraba olacakları Offer'le muhabbetlerinin ortaya çıkmasını...

3- AKP'nin ekonomi alanında hiçbir ciddi çalışması olmayıp, bana göre ekonomi ile ilgili bildikleri tek şey yandaşlarının zenginleştirilmesidir. Örnek vermek gerekirse, ülkemizin dört bir yanında çok sayıda göreceğiniz, kepenk kapatan esnafı, kredi borcundaki vatandaşı, ürünü para etmeyen çiftçiyi, borç batağındaki memuru verebiliriz. Tabi bunların yanında hiç yoktan zenginleşen AKP'lileri de görmek lazım.

4- AKP, dış politikada ise tam bir onursuzluk ve dışa bağımlılık göstermektedir. ABD'nin emrinden çıkmadığı gibi, buna rağmen alışkanlık icabı emrine girdiği ABD'ye bile yalanlar söyleyip, daha sonra bu yalanları toparlamak için daha fazla taviz vermektedirler. Bununla birlikte taviz vermeye alışmış olan AKP, sadece ABD ile yetinmemekte başta AB olmak üzere, Ermenistan, Yunanistan, Güney Kıbrıs Rum Kesimi gibi devletlere de tavizler vermekten geri durmamaktadır.

5- Güvenlik konusuna bakacak olursak 2002'de bitmiş olan terör yeniden hortlamış, hergün yeni şehitler verir hale gelmiş bulunuyoruz. Ve maalesef uyutulan milletimiz verdiğimiz şehitleri bile umursamaz hale getirilmiştir. Ordumuz milletimiz şehitler verirken terör örgütü PKK'nın siyasi istekleri ise AKP tarafından mecliste yasalaştırılmaktadır.

6- Asayiş konusuna baktığımız zaman, ülkenin dört bir yanı kapkaççı, hırsız, tecavüzcü dolmuş ve emniyet güçleri bu konuda çok yetersiz kalmaktadır. Zaten emniyet güçlerinin Fetullah Gülen ve AKP'nin siyasi tetikçiliğini yapmaktan normal işlerine zaman ayıramadıklarını düşünüyorum.

7- Tayyip Erdoğan kendisini diktatör gibi görmekte ülke içerisinde kendine muhalefet ne kadar insan varsa hepsini devletin savcısını, polisini kullanarak tehdit etmekte, susturmaktadır.

8- Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin en büyük medya patronu haline gelmiş, emrindeki gazete, tv ve haber sitelerini tam bir diktatör edasıyla yönetmektedir. Bu medya kuruluşunda yazan köşe yazarlarının AKP'yi eleştirme hakları bulunmamaktadır. Aynı şekilde bu medya kuruluşları bütün ahlaki, manevi değerleri bir yana bırakıp Tayyip Erdoğan istedi diye herkese iftira atabilmektedir.

Bu konulara bir örnek vermek gerekirse: Ergenekon iddianamesi henüz hazırlanmadan önce AKP'nin tetikçi medyasında çıkan haberleri hatırlayınız. Daha iddianame hazırlanmadan bütün sayfaları AKP medyasında çarpıtılarak verilmiş, polisin yaptığı bütün aramalarda bulunan evraklar daha savcılığa ulaşmadan bu medyanın eline geçmiş ve bu medyadaki tetikçi yazarlar, Ergenekon davasında sanık olan ya da olmayan birçok kişi hakkında bütün ahlaki değerlerden yoksun şekilde yazılar yazmış, birçok kişinin kişilik haklarına hukuk dışı saldırmışlardır. Ve Başbakan Erdoğan'da kendisini bu Ergenekon davasının savcısı olarak ilan etmiştir.

Ancak Deniz Feneri davasında bu medyanın hiçbir sesi çıkmamış bahane olarak da devam eden bir davada yorum yapmanın yanlış olacağı belirtilmiştir. Başbakan Erdoğan'da Deniz Feneri davasında yorum yapmanın yanlış olacağını söyleyip yolsuzlukları gösteren medyaya da bir başbakana yakışmayacak şekilde sözler söylemiştir.

Sormak isterim, dava AKP'nin işine gelen bir dava iken her şey serbest oluyor, AKP yandaşlarını yolsuzluklarını gösteren bir dava olunca her şey yasak mı oluyor?

Neyse bu yazımdaki asıl amacım AKP'nin yanlışlarını göstermek değildi, çünkü zaten her yazımda bundan bahsediyorum.

Peki, bu yazıyı neden mi yazdım? Canım pahasına sevdiğim Türk milletinin hırsızlara, yalancılara, tecavüzcülere, göz göre göre alkış tutmasına çok bozuluyorum da ondan yazdım.

Hadi başta Tayyip Erdoğan ve diğer AKP'lilerin ne olduğunu biliyoruz onlar kendi işlerini "kendilerine layık" şekilde yapıyorlar.

Hırsız hırsızlığından, yalancı yalancılığından, imansız imansızlığından, tecavüzcü sapıklığından utanmazda, bunları savunan millet hiç utanmıyor mu?

Gece yatağınıza yattığınızda hiç vicdanınız sızlamıyor mu, vatan hainlerini, hırsızları, sapıkları savunduğunuzdan, desteklediğinizden dolayı?

Hiç düşünmüyor musunuz yarın çocuklarınızın, torunlarınızın sizin arkanızdan edeceği bedduaları?

Son olarak merak ediyorum... Yüzünüze tükürsem elhamdülillah der misiniz?

Mete KILIÇ

..

http://www.etikhaber.com/content/view/63145/27/
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pzr Eyl 21, 2008 9:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YÜZÜNÜZE TÜKÜRSEM ELHAMDÜLİLLAH DERMİSİNİZ?
YOK BENCE YARABBİ ŞÜKÜR DERLER

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Eyl 21, 2008 9:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Erdoğan, Baykal'a Fırat'ın sözlerini hatırlattı
ANKA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat’la ilgili iddialar ortaya atan CHP’ye Fırat’ın “televizyona çıkalım, ispatlarsan milletvekilliğinden istifa edeceğim" önerisini hatırlatarak, “Ama sen ispatlayamazsan ben milletvekilliğinden istifa etmeni istemiyorum. Çık televizyona ben ‘şerefsizim, müfteriyim’ de" dedi.

Siyasetin geldiği son nokta budur, bundan sonrası tufandır, bir ülkenin başbakanını düşünün, küfürlü, hakaretli, sokak ağzıyla konuşsun, bir ülkenin başbakanını düşünün, gazete almayın, izlemeyin desin, bir ülkenin başbakanını düşünün ananıda al git desin, bir ülkenin başbakanını düşünün, şeref namus kelimelerini ağzında sakız etsin, bu ülkenin başbakanı böyle söylerse, bu ülkenin vatandaşı ne der? vatandaş eline bıçağı silahı alır, önüne gelene kurşun atar, önüne geleni bıçaklar, iddialar için külhanbeyi edasıyla sahne alan başbakan a, sadece ben tek kelime söyleyeyim, GİT BELEDİYELERİNE BİR BAK, BİR BAK Kİ NELER DÖNÜYOR GÖR, EMİNİM Kİ SEN BUNLARIN FARKINDASIN, O YÜZDEN DÖNÜP BAKMIYORSUN.... BUNLAR SİZİN SON ÇIRPINIŞLARINIZDIR.....

SÖYLENECEK FAZLA BİRŞEY YOK, İNŞALLAH HALKIMIZ GÖRÜYORDUR BUNLARI....

SAYGILARIMLA
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pts Eyl 22, 2008 10:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazilari biz okuyoruz MILLET bu yazilari okmuyor bile umursamiyor bile
biz söyleyelim biz dinleyelim televole kültürüne alismis bir MILLET var karsimizda
cok güzel bir sekilde uyutuyorlar sorarim size ÜLKÜDASLARIM
medayadaki tartisma programlarin reytinglerine bir bakin birde
magazin haberlerin reytinglerine bakin
TÜRKIYE de kitap veya gazete okuyan bu yazilarida unutmayan kac tane insan vardir???
yada bosverin gazeteyi tayib beyin senler önceki konusmalarini bilen
hatirlayan kactane insan vardir???
bundan 10 sene önce ne diyordu simdi ne yapiyor
bizim MILLETIMIZ namaz kildigi zaman oruc tutdugu zaman siyasete dini katdigi zaman o adamlara hayran oluyor resmen tapiyor
TÜRKIYE de bilinci secmen ne kadardir secimlerde gördük
kömüre ekmeye oy veren insanlar var bu ülkede
benim artik hic umudum kalmadi göreceksiniz yerel secimlerde akp nin yapacagi patlamayi
bu MILLETI uyandiracak bir mücizeye ihdiyacimiz var
aynen 1919 da MUSTAFA KEMAL PASANIN yaptigi gibi
bazen icimden geciriyorum keske kurtulus savasi gibi bir savas baslasa
MILLET uyansa en azinda bagimsizlik icin savasiriz kazanirsak bagimisiz oluruz böyle sömürülmeyiz kazanamasakda VATAN SAGOLSUN deyip ölürüz
ya bagimsizlik ya ölüm baska yolu yok artik

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Çar Eyl 24, 2008 2:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlarin suratina tükürsen eminim elhamdülillah derler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Çar Eyl 24, 2008 9:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunlar hırsızlığıda meslek edindiler.adamlarda yüz yokki koltuklarını bırakıp gidemiyorlar,bizde KORAY AYDIN ona atılan iftiralar karşısında görevi bıraktı yargının önüne çıktı işte bu ÜLKÜCÜ DURUŞ dur.ama bu duruş bu hırsızlarda yok olamaz
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız