Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 7:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anlamakta zorluk cekiyoruz.

Bulundu, hastaneye kaldirildi, yok bulunmadi ama az kaldi, sinyal alindi türünden bir sürü aciklama... Sonuc; sabahin kaci olmus hala bir netice yok.

Insanin aklina bir sürü komplo teorisi geliyor.

Türkiye nasil yönetiliyor; buyrun burdan yakin.

Ne kadar gelismisiz, kurumlarimiz ne kadar olaylara vakif, yetkililerimiz ne kadar devlet adami hepsi ibret vesikasi olarak karsimizda.

Ha! Ibret almasi gerekenler ne yapar; onlar halinden memnun. Sorgu yok sual yok...

Ülkücü Hareketin düzeltmesi gereken aksakliklari bu sayede görüyoruz. Yoksa halimiz pek yaman.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 8:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurtar(ama)ma Rezaleti!

Türkiye 16 saattir, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun düşen helikopterinin yerinin tespit edilmesini bekliyor. Kurtarma çalışmalarının uzaması infiale yol açtı...

Uzaydan dağların içindeki silahları tespit edebilen teknolojinin olduğu çağımızda Türkiye 16 saattir Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterini arıyor. Zaman geçiyor yetkililer "teselli" açıklamaları yapıyor.

Kamuoyu şaşkın ve öfkeli.... BBP yetkililerinin "ellerimizde fenerlerle genel başkanımızı arıyoruz" açıklaması kurtarma çalışmalarında yaşanan rezaleti açıklayan en güzel cümle oldu...

İşte BBP yetkililerinin son açıklamaları:

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin bulunması başlatılan çalışmalara katılan BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şanverdi, ''Aziz Türk milleti bugün tarihinin en acı günlerinden birini yaşamaktadır'' dedi.

Şanverdi, Göksun ilçesine bağlı Kurucuova köyünde gazetecilere yaptığı açıklamada, BBP hareketinin lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun 14-15 saat önce ''feci bir helikopter kazası geçirmiş olmasına rağmen'' şu ana kadar maalesef bulunamadığını, yanındakilere ve helikoptere de ulaşılamadığını söyledi.

''Kendisiyle birlikte 6 tane can, şu gördüğünüz dağlarda yatmaktadır. Ama maalesef biz BBP'ye gönül verenler ve Alperen gençleri olarak akşamdan beri burada kendimiz, el fenerleriyle Genel Başkanımızı aramaya, bulmaya çalışmaktayız'' diyen Şanverdi, çalışmalarını Yazıcıoğlu'nu buluncaya kadar sürdüreceklerini, buradan ayrılmayacaklarını dile getirdi.

Şanverdi, şöyle konuştu:

''Bugün burada tarihin en acı günlerinden biri yaşanmaktadır. Aziz Türk milleti bugün, tarihinin en acı günlerinden birini yaşamaktadır. BBP Genel Başkan Yardımcısı olarak yetiklilere sesleniyorum. Bu işte yetkili olanlar, Bakanından Başbakanına kadar, Valisinden Garnizon Komutanına kadar şapkasını önüne koyup düşünmelidir. Eğer bir siyasi partinin genel başkanı bir helikopter kazası geçiriyor ve 14-15 saat içerisinde helikopter dahi bulunamıyorsa bu Türkiye'nin ayıbıdır. Bunu burada kınıyorum. Askerlerimize, erlerimize, AKUT elamanlarımıza ve arazide gezen diğer sivil kurtarma ekiplerine teşekkür ediyorum. Onlar bizimle beraber uyumadılar, bizimle beraber bütün imkansızlıklara rağmen helikopteri aramaktadırlar, halen de arıyorlar.

Şimdi İçişleri Bakanı az önce beyanatta bulundu. Biz arazideyiz ve akşamdan beri buradayız. Kaza olduktan 2 saat sonra ben buraya intikal ettim. Hiçbir helikopter görmedik. Hiç kimse de helikopter görmedi. Hiçbir uçak da görülmedi. Ben Bakanımıza kendim sordum. Bu devlet bu kadar aciz mi, Kuzey Irak'ta, sınırlarımızda bir teröristi yürürken gösteren devlet, televizyonlara veren devlet nerede? Bir helikopteri nasıl bulamaz?'

Etikhaber
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 8:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah da ümit kesilmez ama;bu şartlar altında sanıyorum korktuğumuz başımıza gelecek.Devlet; akepe ile birlikte yalan söylemeye alıştırıldı.
Burada 2 olasılık var,ya alıştıra alıştıra söylemeyi düşünüyorlar enkazı buldular;ya da bulamadılar.
Eğer bulamamışlarsa;böyle ağır bir kaza geçirmiş ekip de yaralı olarak kurtulan olduysa dahi,ya kanamalar ve kan kaybı ya da donma tehditi altında işleri çok zor.Sanıyorum bu gün bir neticeye varırlar.
Dün büyük bir yönetim rezaleti yaşandı.Yalan diz boyu idi.
Böyle acı bir olay sırasında bunları söylemek belki pek doğru değil ama;
akepe sayesinde;yönetilemediğimizi,her şeyin bir başıboşluk ve başıbozukluk içerisinde olduğunu,su içer gibi yalan söylendiğini bir kez daha gördük.
Böyle ne kriz masası olur,ne de kriz yönetilir!Siyasilerin günlük hayatları devam ediyor,cumhurbaşkanı gezilere devam ediyor.Devlet nerede?
Utanın be!Türkiye nin bir siyasi partisinin genel başkanı feci bir kaza geçirmiş;bunlar hala çingen çalsın,kürt oynasın havalarında!
Ben de diyorum ki o BÜLENT ARINÇ A
İYİ Kİ BU ÜLKE SİZİN GİBİ KORKAK,DİRAYETSİZ,BECERİKSİZ ADAMLARIN YÖNETİMİ ALTINDA İKEN BİR SAVAŞA GİRMEDİ.
ÇÜNKÜ SİZİN BÜTÜN İŞİNİZ GÜCÜNÜZ;OY AVCILIĞI!
SİZ DE NE KRİZ YÖNETECEK KAFA NE DE YÜREK VAR!
PAŞALAR DEĞİL,SİZLER BOZUKSUNUZ!
Utanın ,utanın!
Dinar depreminde ,sabahın saat 5 inde devlet baş da Cumhurbaşkanı Sn.Süleyman Demirel olmak üzere oradaydı!
57.Hükümet,yalova depreminde devleti anında oraya götürdü.
Sabahlara kadar çalışıp,iş makinalarımla birlik de bir ekip ve seyyar mutfağı ben Yalovaya anında yetiştirdim.Bunlar beğenmediğiniz o iktidarlar döneminde oldu.Ama nerede siz de o insanlık!Her şeyiniz yalan,her şeyiniz tantana gösteriş!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 8:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Devlet Bahçeli, BBP'yi aradı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Merkezi'ni arayarak Yazıcıoğlu'nun durumu hakkında bilgi aldı.

Saat 16:00 saatlerinde helikopteri düşen ve kendisinden haber alınamayan Muhsin Yazıcıoğlu'nun durumunu öğrenmek isteyen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, BBP Genel Merkezi'ni arayarak bilgi aldığı öğrenildi.

Konuyla yakından ilgilenen Bahçeli'nin, helikopter kazasının gerçekleştiği yerlere yakın olan MHP Teşkilatlarına, arama kurtarma çalışmalarına katılmaları için talimat verdiği ve partiye ait olan helikopterin çalışmalarda kullanılması için Kahramanmaraş'a yolladığı öğrenildi.

2023Haber
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 8:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Agabeyim ne alistirarak söylemesi?

Biz insaniyet namina bu kadar kizginken, partililerinin halini düsünüyoruz da bu sekil sakinlestirmek mi olur?

Insansiz ucaklar termal aramalar yapabilirken, cep telefonlarindan alinan sinyallerle kordinat belirleyebilirken bütün bunlarin devre disi görünmesi akil sinirlarini zorlamaktadir. 30 kilometrekarelik alan yürüyerek gecilmisti hicbir arac olmadan.

Sahis olarak sakat bir yapimiz var. Aklimiza dilimize getirmek istemedigimiz türlü seyler geliyor. Hele burada panige yol acacak sekilde bosyere birseyler atmak istemiyoruz ama bu konuda disimize tas degmistir. Birseyler normal seyrinde degil. Uzun bir yelpazede aklimiza cok sey geliyor.

Hakkimizda hayirlisi...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 9:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

IHA muhabiri ile 112'nin son konuşması yayınlandı

112: Neredesiniz? İHA Muhabiri: Her taraf kar, sis. Her taraf sis.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken bindiği ve düşen helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş'in 112 Acil Servis görevlisi arasındaki telefon görüşmesi kayıtlara şöyle geçti:

112 görevlisi : 112.

İsmail Güneş (İ.G): Ben İHA Muhabiri İsmail Güneş, helikopter ile düştük.

112 : Nerede? Neredesiniz?

İ.G : Bilmiyorum nerede olduğumuzu. BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu ile birlikteydik.

112 : Neredesiniz?

İ.G : Hatırlamıyorum.

112 : Etrafınıza bakın, ne görüyorsunuz?

İ.G : Her taraf kar, sis. Her taraf sis.

112 : Helikopteri nereden kiraladınız?

İ.G: Bacağım kırık olduğu için konuşamıyorum. Erhan ağabey nereden çıkış yapmıştık. Çağlayancerit orada bir yerde düştük. Hangi yere düştüğümüzü hatırlamıyoruz, her taraf sis, göremiyorum. ... 35 00 benim numaram.

112 görevlisi: Telefonu kapatmayalım, yerinizi tespit etmeye çalışıyoruz.

İ.G : Kahramanmaraş'ın dağlarından, her taraf sis. göremiyorum.

112 görevlisi: Parti merkezinden kiminle görüşebiliriz, sizinle ilgili?

İ.G : Bilmiyorum, şarjım bitmek üzere. Alo. Biz nereye gidiyorduk? Yozgat tarafında bir yere gidiyorduk hanımefendi.

112 görevlisi: Kapatmayın yerinizi tespit etmeye çalışıyorlar.

İ.G : Erhan ağabey, nereden geldik, nereye gidiyoruz. Şu an Çağlayancerit'ten gelip, nereye gidiyoruz. Yozgat-Yerköy mü? Çağlayancerit'ten, Yozgat-Yerköy'e gidiyoruz. Burası çok soğuk. Alo. Yer tespit edemiyor musunuz?

112 görevlisi: Siz kapatmayın beyefendi telefonu.

İ.G : Hanımefendi şarjım bitecek.

112 görevlisi : Alo, Alo. İyi misiniz?

İ.G : Kötüyüm, ayağım kırık.

112 görevlisi: Şu anda siz helikopteri görebiliyor musun?

İ.G : Şu anda helikopterin içindeyim.

112 görevlisi: Alo. diğer beş kişi yanınızda değil mi şu anda? Size cevap verebiliyorlar mı?

İ.G : Diğerlerinden ses yok. Erhan ağabey, Erhan ağabey de ıhlayarak cevap veriyor. Alo, hanımefendi, yerimizi tespit edemediniz mi?

112 görevlisi: Şu anda emniyet bulmaya çalışıyor, sakin olun.

İ.G: Erhan ağabey, ıhlıyor sadece. Bende üşümeye başladım. Ben sakin olmaya çalışıyorum.

112 görevlisi: Sakin olmaya çalışın, tespit etmeye gayret ediyorlar.

İ.G: Muhsin Bey'i göremiyorum.

112 görevlisi: Aynı helikopter ile mi havalandınız?

İ.G: Evet. Ayağım çok kötü kırıldı. Ölende var herhalde. Bu arkadaş kim ya.

112 görevlisi: Ayağı kırık, yerinden kımıldayamıyorum. Emniyetle görüşüyorum.

İ.G: Alo, hanımefendi.

112 görevlisi: Açık kalsın telefon.

İ.G: Şarjım bitmek üzere. Benim numaramı görebiliyor musun?

112 görevlisi: Kapatmayalım, ulaşıyorlar, kapatmayalım numarayı. Sizin nereye gittiğinizi anladık. Yozgat-Yerköy'e gidiyoruz dediniz.

İ.G: Alo. Sakin olalım da şu anda donuyoruz burada, ayağım da kırık.

112 görevlisi: Kapatmayın, bir saniye.

İ.G: Alo. Erhan ağabey, Erhan ağabey. Sen kalkabiliyor musun yerinden? Hanımefendi.

112 görevlisi: Şarjınız bitinceye kadar açık kalsın, aramaya devam ediyorlar çünkü. Kapatmayın alo.

İ.G: Alo. Ayağım kırıldı.

112 görevlisi: Başka yerinizde kanama var mı?

İ.G: Gözükmüyor.

112 görevlisi: Kravatınız var mı? İp gibi kravat gibi bir şeye elinizi uzatabilir misiniz?

İ.G: Kravat yok. Şu anda gözükmüyor.

112 görevlisi: Polis ekipleri yerinizi bulmaya çalışıyor. Siz moralinizi yüksek tutun. Zaten sizin yerinizi tespit edecekler. Edemediler daha. Tespit etmeye devam ediyor.

İ.G: Herkes öldü herhalde.

112 görevlisi: Kanamadan dolayı sessiz kalmış olabilirler, endişe etmeyin, sizi kurtaracaklar.

İ.G: Erhan ağabey, Erhan ağabey. Kırık ayağımın altında, kaval kemiğinde. Kanama değil, kırıldı ya.

112 görevlisi: Alo, beyefendi. Şu anda bacağınızın durumu nasıl?

İ.G: Ağrıyor. Alo. Yeri tespit edemediniz mi? Donmaya başladım, üşümeye başladım. Üşüyorum. Tipi var. Helikopterin içine girdim. (İnleme sesleri) Buradakiler öldü herhalde ya. Erhan ağabey, Erhan ağabey. Yok. Kimseden ses gelmiyor, gelmiyor. Eyvah çok kötü.

112 görevlisi: Ayağınız sıkıştı mı?

İ.G: Evet. (inlemeler) Tespit edemediler mi ya. (inleme) Ayağımı oynatamıyorum.

112 görevlisi: Emniyet yerinizi tespit etmeye çalışıyor.

İ.G: Erhan ağabey. Ağabey bir kendine gelmeye çalış. Bak ben kendime gelmeye çalışıyorum. Yatıyor ıhlıyor.

112 görevlisi: Başka kimseden ses gelmiyor mu?

İ.G: Yok, yok. Çok kötü ayağım kırıldı. (İnleme) Hanımefendi hala bulamadınız mı yerimizi? Burada donacağız, diğer insanlar öldü herhalde. (İnleme sesleri) Ayağımı oynatamıyorum. Çok pis kırıldı ayağım. Yerimizi ne zaman tespit edeceksiniz hanımefendi.

2023Haber
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 9:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anlamıyorum anlamıyorum anlamıyorum !!!

Nasıl bulunamaz yaaaa !!!

Uzaydamı düştü bu helikopter???

Sinirlerim tepeme çıkıyor, gözlerim doluyor !!!

........................................................
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 9:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Genelkurmay'dan 2 özel tim bölgeye gitti
2 Skorsky helikopter daha gönderildi.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da bulunduğu düşen helikopteri arama çalışmalarına katılmak üzere Genelkurmay Başkanlığına ait 2 Skorsky helikopter ile 12'şer kişilik 2 özel timin daha bölgeye hareket ettiği bildirildi.

Başbakanlık Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğünden saat 08.45 itibariyle yapılan yazılı açıklamaya göre, kaza bölgesindeki arama çalışmalarına katılan ekip ve ekipmanlara ek olarak, Genelkurmay Başkanlığına ait 2 Skorsky helikopter ile Doğal Afet Kurtarma Taburu'ndan (DAK) 12'şer kişilik 2 özel tim saat 08.20 itibariyle Ankara Gölbaşı'ndan bölgeye hareket etti.

Ekiplerin hava indirme yoluyla arama bölgesine bırakılarak, arama kurtarma çalışmalarına katılacakları bildirildi.

Habertürk
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 10:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hürriyet den alıntı:
Alıntı:
BAKAN ATALAY'IN YOLU KESİLDİ

Olayları yakından incelemek üzere bölgeye giden İçişleri Bakanı Beşir Atalay, kazanın yakınındaki Göksun İlçesi'ne bağlı Kurucaova Köyü'ne giderek yetkililerden bilgi aldı. İncelemelirini tamamlayan Bakan Atalay, beraberinde Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır ile Valiliğe ait makam aracıyla Göksun'a dönmek üzere hareket etti. Ancak 46 001 plakalı cipin yolu, geceyi köy ilköğretim okulunda bekleyen ve çoğunluğunu Alperan Ocakları üyelerinin oluşturduğu partililer tarafından kesildi. üç otomobil ile için Bakan Atalay ve vali Tanılır'ın bulunduğu makam aracının yolunu kesen yaklaşık 10 kişi çalışmalardan sonuç alınamamasına tepkilerini gösterdi. Korumalar ile partililer arasında tartışma yaşanırken, öfkeli kalabalığın sayısı bir anda 150 -220'e ulaştı.

1 KİŞİ ARBEDE SIRASINDA BAYILDI

Öfkeli kalabalık, "Muhsin nerede hesap verin, hepimiz Muhsin'in askerleriyiz. Vur de varalım, öl de ölelim" diye slogan attılar. Makam aracı kalabalığı yarıp uzaklaşmaya çalıştığı bir sırada ise bu kez bir başka otomobil, resmi aracın manevra yapmasını tamamen engelledi. Bunun üzerine sivil polis, jandarma ve korucularla, BBP'liler arasında sert tartışmalar yaşandı. Arbede bırasında bayılan 1 kişi ambulansla hastaneye götürüldü.

Slogan atıp yolu kesen partililerden bir kişi, Alperen Ocakları adına açıklama yapacağını belirterek, "Dün geceden beri Alperen ülkücüleri, 3-5 jandarma ve bir o kadar dağcı ile birlikte arama yapılması, gerçekten tepki çekicidir. Bu devletin gece görüşlü helikopterleri ve diğer imkanları yok mudur? Genel Başkanımız saatlerdir kayıptır. Kendisinden haber alınamamaktadır. Sorumlular bunun hesabını vermelidir. Bu işin içinde bir bityeniği olduğunu düşünmeye başladık. Siz basın mensupları da bu söylediklerimizi yazın. Bu açıklamamız sizedir" dedi.

YARIM SAAT ARACINDA MAHSUR KALDI

Yaşanan arbede sırasında makam aracının sağ tarafından bulunan Türk Bayrağı forsunun demiri ile birlikte kırıldığı, daha sonra sivil polisler tarafından yerine tutturulduğu görüldü. Gerginlik, kazazede Muhsin Yazıcıoğlu'nun gelişmeleri takip etmek üzere bölgeye gelen ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu, göstericileri ikna etmesiyle sona erdi. Yaklaşık yarım saat süren eylem sırasında Bakan Atalay ile Vali Tanılır inmedikleri makam aracı ile hızla bölgeden uzaklaşarak ilçeye doğru hareket etti. Makam aracı giderken partililerin 'yuh' sesleri yükseldi.

YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI ÇOCUKLAR.DEVLET NEREDE?
Biz de yukarıda bundan yakındık.Devlet bir helikopteri nasıl bulamıyor diye?ARTIK SAĞ KALMALARI MUCİZELERE KALDI.SİZİN YAPACAĞINIZ İŞİN ....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 11:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Maalesef korktuğumuz başımıza geldi ve S.Muhsin Yazıcıoğlu hayatını kaybetti.Az önce haberi telefonla aldım.10 dakika sonra da şehir genel hoperlorundan bu konu ile ilgili duyuru yapıldı.
BASINA SANSUR VAR.RTE MARAS A GİDİYOR.ORADAN SANIRIM AÇIKLAMA YAPILACAK.BU ÜZÜNTÜ ARASINDA RTE NİN BU TUTUMUNU ELEŞTİRMEYİ BİR TARAFA BIRAKIP;
REİS İN AİLESİNE,SEVENLERİNE,PARTİLİLERİNE VE OCAKLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.ACILARI HEPİMİZİN ACISIDIR.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 11:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah (c.c.) gani gani rahmet etsin.

Söyleyecek söz bulamiyoruz...

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 12:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mitinglerini bugün iptal eden tüm siyasi partilere gösterdikleri hassasiyet icin tesekkür ediyoruz.

akp chp ve MHP´nin bugün icin planlanan mitingleri iptal edilmistir.

Siyasi liderlerin Kahraman Maras´a gidecekler yönünde haber aldik.

Bilginize...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 12:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üşüyorum

Bir coşku var içimde bu gün kıpır kıpır

Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum

Gözlerim parke parke taş duvarlarda

Açılıyor hayal pencerelerim

Hafif bir rüzgar gibi süzülüyorum

Kekik kokulu koyaklardan aşarak

Güvercinler ülkesinde dolaşıyor

Bir çeşme başı arıyorum

Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp

Mis gibi nane kokuları arasında

Ruhumu dinlemek istiyorum

Zikre dalmış her şey

Güne gülümserken papatyalar

Dualar gibi yükselir ümitlerim

Güneşle kol kola kırlarda koşarak

Siz peygamber çiçekleri toplarken

Ben çeşme başında uzanmak istiyorum

Huzur dolu içimde

Ben sonsuzluğu düşünüyorum

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum

Durun kapanmayın pencerelerim

Güneşimi kapatmayın

Beton çok soğuk, üşüyorum..

Muhsin YAZICIOĞLU

Mamak Cezaevi'ndeyken yazdığı ve okuduğu 'Üşüyorum' şiiri
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 12:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Liderlerden FLAŞ KARAR

Yazıcıoğlu'nun bulanamayan helikopteri siyasileri harekete gecirdi. Erdoğan ve Bahçeli ve Baykal'dan son dakika kararı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerini taşıyan helikopterin düştüğü Kahramanmaraş'a gidecek.

Başbakanlık Genel Merkezi'nden edinilen bilgiye göre Başbakan Erdoğan'ın Erzincan ve Gümüşhane'deki mitinglerini iptal ederek Kahramanmaraş'a gideceği öğrenildi.

BAHÇELİ'DEN DE İPTAL

Bir iptal kararı da MHP lideri Devlet Bahçeli'den geldi. Bahçeli bugün ve yarın yapacağı mitingleri iptal etti.

BAYKAL'IN KARARI

CHP lideri Deniz Baykal da bugünkü mitinglerini iptal ettiğini duyurdu... CHP'nin Bartın ve Zonguldak mitingleri yapılmayacak.

SP lideri Numan Kurtulmuş'dan da mitinglerini iptal ettiği açıklaması geldi.

TOPTAN GERİ DÖNÜYOR

TBMM Başkanı Köksal Toptan, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi üzerine Tunus'a yaptığı resmi ziyareti yarıda keserek, Türkiye'ye dönecek.

Internethaber
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız