Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Arınç: Tüm kimliklerin hakkını vereceğiz
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       


Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası
 

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Mar 14, 2003
İletiler: 326

İletiTarih: Per Arl 22, 2011 2:26 pm    ileti konusu: Arınç: Tüm kimliklerin hakkını vereceğiz Alıntıyla Cevap Gönder

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kürt kimliğinin 30 sene önce çıkmadığının altını çizerek, "3 bin yıllık bir gerçektir. Bunu inkar ederseniz, 80 öncesine döneriz." dedi.
.....................
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kürt kimliğinin 30 sene önce çıkmadığının altını çizerek, "3 bin yıllık bir gerçektir. Bunu inkar ederseniz, 80 öncesine döneriz. Bir kimliği inkar etmek, o insanı inkar etmek gibidir" dedi. Arınç, "Kimliğini tanıdığımız insanların tüm haklarını vereceğiz" dedi.
TBMM Genel Kurulu'nda, 2012 Merkezi Yönetim Bütçe Yasa Tasarısı'nın tümü üzerine görüşmeler gerçekleştirildi. TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in yönettiği oturumda hükümet adına bir konuşma yapan Arınç, bugünkü bütçe görüşmelerinin üslup ve içerik açısından çok düzeyli olduğunu belirterek, tüm parti sözcülerine teşekkür etti. Arınç, şöyle devam etti:
"Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. 2003'ten bu ayna hükümetlerimizin icraatları bütçe uygulamalı öngörülerimiz başarılıdır. Bugüne kadar hedefimize vardığımızı düşünüyorum. Elbette yanlışlarımız olabilir. 3 dönemden sandıktan birinci çıkıyorsak milletimizin güvenidir. Farklı tercihlerde de milletimiz bulunabilir. Demokrasinin gereği budur. Yüzde 47 veren millet yüzde 7 de verebilir.
Bugünkü öngörülerimizin de ekonomik hayatımızda da toplumsal hayatımızda da başarılı sonuçlar vereceğine inanıyoruz.
Ekonomik istikrar siyasi istikrar bağlıdır. Siyam ikizleri gibi. Türkiye yıllarca aradığı siyasi istikrara belli bir sürede kavuştu ve bu ekonomik istikrarı getirdi. Türkiye'de siyasi istikrarın da kazanılmış olması milletimizin tercihlerine bağlıdır.
Sayın hatipler Hamzaçebi, Kutluata ve Şandır'ın eleştirilerinden yararlanacağımızı düşünüyorum. Ayağımızı sağlam yere basmamız lazım. 24 saat gözümüzü açık tutmamız lazım. Eleştirileriniz bu kapsamda bize ışık tutacaksa, size şükran duyarız, bundan dolayı eksilmeyiz."
Bütçe görüşmeleri Türkiye'de siyasetin toplam kalitesini göstermesi bakımından önemli olduğunu ifade eden Arınç, "Milletin kürsüsünde söylediğiniz her söz ve eylem milletimiz tarafından kaydediliyor. Bizler de milletimizin üslubuna rızasına uygun siyaset yapmaya mecburuz" dedi. Arınç, şunları söyledi:
"Hiçbirimiz doğuştan masum imtiyazlı değiliz hatadan yanlıştan münehhiz değiliz. Her sözümüzden sorumluyuz. Bu sorumlulukla siyaset yapmak durumundayız. Bu sorumluluk duygusuyla diyoruz ki siyaset şeklimiz ve üslubumuz de milletten bağımsız olamaz. Hepimiz bu milletin evlatlarıyız. 74 milyon vatandaşımızın emanetini taşıyoruz. Bizim kumaşımı, mayamız, özümüz bir. Farklılıklarımızı birlik içinde eriterek millet olduk. Bir arada aşama tecrübesi olmayan bir millet değiliz. Yüzyıllarca bu topraklarda birbirimizin hukukunu koruduk ve Allah'ın izniyle de korumaya devam edeceğiz."

...............


En son cCcBilgecCc tarafından Pzr Oca 01, 2012 11:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Mar 14, 2003
İletiler: 326

İletiTarih: Per Arl 22, 2011 2:30 pm    ileti konusu: Bahçeli'den Arınç'ın konuşmasına sert tepki Alıntıyla Cevap Gönder

MHP lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Meclis Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmanın hükümet tarafından kabul edildiğinin açıklamasını istedi.
.....................
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın bütçe konuşmasını, Hükümetin benimseyip benimsemediğinin netleşmesi gerektiğini ifade ederek, ''Bugün yapılan görüşme, çok büyük talihsiz bir görüşme, bir provokasyondur'' dedi.
Bahçeli, 2012 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'nın TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Devlet Bahçeli, 61. Hükümet'in 2012 yılı bütçesinin millete, devlete hayırlı olmasını diledi.
Bütçe görüşmelerinde, Hükümet adına söz alan kişilerin genellikle Hükümetin görüşünü yansıttığını belirten Bahçeli, ''Dolayısıyla bugünkü Hükümet adına yapılan görüşmede, Sayın Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın görüşlerini bu Hükümet, benimsiyor mu benimsemiyor mu, bunun netleşmesi lazım'' dedi.
Bugün yapılan görüşmeyi, ''çok büyük bir talihsiz görüşme'' olarak değerlendiren Bahçeli, şunları kaydetti:
''Bugünkü yapılan görüşme bir provokasyondur. Bugün yapılan görüşmeyle, görüşme sırasında BDP'den ve AKP sıralarından toplanan alkışlarla, Türkiye bir yere doğru, şuurlu şekilde sürükleniyor. Bir rol paylaşımı sezintim var. Eğer Başbakan Yardımcısı'nın bu konuşmaları Hükümetin görüşü ile bağdaşıyorsa, örtüşüyorsa, Hükümetin yapacağı bir tek şey var; KCK operasyonlarını durduracak, Güneydoğu Anadolu'daki PKK ile terörle mücadele eylemlerini durdurup, BDP, PKK ne diyorsa, Bülent Arınç aracılığıyla onu yerine getirmesi lazım.''

AA


.....................
NOT :Hicmi yurekli mert beylerimiz kalmadi bu ulkede ,siz ihtilali yapamiyorsaniz sukrolsun biz bayanlarin vatanimiz icin yapamayacagi sey yoktur,acikca yazin yuregimiz yetmiyro diye bizler yapalim ihtilali ,su soysuzlarin boynuna yagli ilmigi takacak yurek var bizde!......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site YöneticisiKayıt: Jun 03, 2004
İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Arl 28, 2011 7:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bülent Arınç samimiyetsiz bir kişi olmasının yanısıra ayni zamannda büyük bir yalancıdır.Meclis de yaptıgı bütçe kapanış konuşması da bunun ispatıdır.Bir taraftan
Alıntı:
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kürt kimliğinin 30 sene önce çıkmadığının altını çizerek, "3 bin yıllık bir gerçektir. Bunu inkar ederseniz, 80 öncesine döneriz." dedi.
.....................
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kürt kimliğinin 30 sene önce çıkmadığının altını çizerek, "3 bin yıllık bir gerçektir. Bunu inkar ederseniz, 80 öncesine döneriz. Bir kimliği inkar etmek, o insanı inkar etmek gibidir" dedi. Arınç, "Kimliğini tanıdığımız insanların tüm haklarını vereceğiz" dedi.
diyerek ayrışmayı körükleyecek ve pkk nın tüm isteklerini verecegiz diyeceksin,gerçek niyetini ortaya koyacaksın,diger tarafından konuşmanın son bölümünde
Alıntı:
Bizim kumaşımı, mayamız, özümüz bir. Farklılıklarımızı birlik içinde eriterek millet olduk. Bir arada aşama tecrübesi olmayan bir millet değiliz
diyerek bir potada eriyip millet olduk diye edebiyat yapıp zırvalıyacaksın.Bu konuşması ile Bülent Arınç ne yazık ki O POTADA ERİYİP BİR TÜRK OLAMADIGINI KANITLAMIŞTIR.Bülent Arınç,rte nin hastalıgı sırasındaki tavırları ile de ilgi çekmiştir.Erbakana biat ettigini ben en az 50 milli görüşçü tanık ile kanıtlıyabilirim.Ama çıkmış,"ben kimseye biat etmedim,etseydim Erbakan a ederdim"diye milletin gözünün içerisine baka baka yalan söylemiştir.Ve liderinin hastalığı sırasında hiç utanıp sıkılmadan post kavgasına başlıyarak,ne kadar ihtiraslı ve gözü nerelerde,hangi koltuklarda olan bir siyasetçi oldugunu ortaya koymuştur.Şike yasasında ortaya çıkmış,iddialı laflar etmiş;yasanın meclisten aynen geçmesi sırasında ülkeden kaçmış,döndügünde "affedilmez bir hata yaptım"diyerek kıvırmasını bilmiştir.Arınç bir gösteri adamıdır.Ciddiye alınamaz.Ama böyle bir kişi eger hükümet sözcüsü ise,sözleri iktidarın sözleri olarak kabul edilir.Arınç ortaya çıkıp erkekçe;etnik kökenini,dedesinin kimliğini,akibetini,ve kiminle ve neden problemi oldugunu bu millete açıklamak zorundadır.Bir toprak üzerinde İKİ MİLLET OLMAZ.BU DEVLET BİR TÜRK DEVLETİDİR.ARINÇ NE SAÇMALARSA SAÇMALASIN BU GERÇEĞİ DEGİŞTİREMEZ!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör ÜyeKayıt: Dec 20, 2008
İletiler: 172

İletiTarih: Per Oca 12, 2012 10:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Devleti; TÜRKiye Cumhuriyeti
Bayrağı; Kırmızı arka plan üzerine beyaz hilal ve beş köşeli yıldız şeklindeki, TÜRK Bayrağı,
Ülkesi; 783.562 km² lik yüzölçümü ile TÜRKiye
Dili; Binlerce yıldan beri Türkün konuştuğu dil TÜRKçe'dir.
Ordusu; Mete Han'ın M.Ö. 209'da oluşturduğu sistem üzerine şekillenen ve bugün 720 bin aktif personeli bulunan TÜRK ordusu.
Kurucusu; Mustafa Kemal AtaTÜRK
Dağlarından, caddelerine kadar hemen her yerde yazan ve gururla söylenen; "Ne Mutlu TÜRKüm Diyene"
Kışlasından sokaklarına kadar hayatımıza ışık tutan; "TÜRK,Öğün,Çalış, Güven"
Okullarda her sabah göğsümüzü kabartarak ve nefesimiz yettiğince söylediğimiz; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun"
Peygamber Ocağında iman edercesine haykırdığımız; "Her TÜRK Asker Doğar"
Parlamentosu; TÜRKiye Büyük Millet Meclisi olan TÜRK Yurdunda,
Bir Milletvekilinin, TÜRK'ün tanımını yapması oldukça manidardır.
Demek ki gelinen nokta, kendi milletvekillerimize Türk'ü hatırlatmayı gerektirecek kadar vahim bir haldedir.
ALİNTİ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

  


 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB

alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1