Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Basın-Yazarlar: Buyurun cenaze namazına!.. /Servet Kabaklı
Gönderen:: Bozkurt
alt1
Konu Basın-Yazarlar
BAKINIZ 9 Haziran’dan 15 Haziran’a 6 gün içinde neler gelişti?..
PKK adlı eli kanlı terör çetesine yardım ve yataklık ettikleri için mahkum edilen 4 eski DEP milletvekili, tam da devletin radyo ve televizyonundan ilk Kürtçe yayının yapıldığı güne tesadüf eden 9 Haziran’da, ’acil’ sıfatlı, hukukî bir kararla, ama ’ahlak”’ olup olmadığı tartışılır bir kararla, ’tutuksuz yargılanmak üzere’ serbest bırakıldılar.


Zana ve arkadaşlarının tahliye anı, öncesi ve sonrasıyla, ’Truva Atı’ kılıklı bir kısım televizyon yorumcularının sevinç ifadeleriyle, canlı olarak ekranlara taşındı. ’Belçikalı Memoliler’in, her zaman olduğu gibi, kendisinden değil, cezaevi önünü bir anda korsan gösteri zeminine çeken, ’İmralı ve Kandil Dağı eksenli’ üç buçuk soysuzdan yana olduğunu, milletimiz bir defa daha tespit etmiş oldu.
40 bin insanımızın kanına giren ’İmralı Hilton’un şeref misafiri ’Sayın Başkan’ın (!) terör kampı yoldaşı Leyla Zana, cezaevinden çıkar çıkmaz, birkaçı hariç, bilcümle basın ve yayın organlarımızın yazıp söylediği gibi ’barış, demokrasi ve kardeşlik mesajları’ mı verdi?.. Yoksa bu barış, demokrasi, kardeşlik ambalajının satır aralarında, boyuna posuna bakmadan, haddini bilmez bir tavırla, Türkiye *****huriyeti Devleti’ne ve Hükumeti’ne aba altından sopa mı gösterdi?.. 

91 Ruhu ne demek?
LEYLA Zana cezaevinden çıkar çıkmaz, ’Değerli dostlar, çok sevgili dava arkadaşlarım. Bundan uzun bir süre önce yola çıkıldı. Bu yol sancılı, dikenli, engebeli ve bir o kadarda zordu ama şunu açıklıkla ifade edeyim ki, ben ve dava arkadaşlarım büyük bir onurla bu zorluğa katlandık.’ diye başladığı konuşmasında bir burukluğunu ifade etti. ’Tutsaklar var’ diyerek, nerelere gönderme yaptığı malumdu. ’Tutuklu, hükümlü, mahpus, hapis’ gibi kelimeler dururken ’tutsak’ın tesadüfen kullanıldığını söyleyecek safd”ller beri gelsin... ’Tutsak’ sadece ’esir’ kelimesinin karşılığıdır... Yani kast edilen İmralı Hilton’daki eli kanlı çetebaşı ve ’sevgili dava arkadaşları’dır.
’Daha yolun başlangıcındayız. 91 Ruhu ile kaldığımız yerden devam edeceğiz’ derken, birileri ’91 ruhu’ ile neyi kast ettiğini düşünmediler bile... Oysa ’91 Ruhu’ndan kast edilen ’nane ruhu’ veya ’minare gölgesi’ değildi. 91 Ruhu’nun temelinde ’komünist mantıkla harmanlanmış Bölücü Kürtçülüğün’ olduğunu ve 1986 Ağustosu’nda başlayan PKK terörünün bulunduğunu, çok iyi bilenler bile unutmuş görünüyorlardı.
Leyla Zana, ’yolun başlangıcındayız’ ve gelinen aşamada gibi tabirlerle, içinde bulunduğumuz vaziyeti yolun başlangıcı olarak gösteriyorsa, ileride ne gibi cür’etlerle karşılaşabileceğimizin tahmini de zor değildir. Herhalde hayal ettiği ilk aşama(!) da ’Türkiye’nin esaretinden kurtulmuş Apo Canisi’nin başında bulunduğu bir Komünist Kürdistan Federasyonu’dur. Çünkü terör çetesi elebaşısı, sözüm ona Kürt Milliyetçiliği’ne şiddetle karşıdır. Şiddetin derecesi ise kuryelerinin veya avukatlarının, ’İmralı Hilton’dan PKK sitelerine taşıdığı görüşme notlarında saklıdır. Varın geri kalan aşamaları siz hesap edin lutfen...

Eşit mesafe...
GÜYA ’Türkiye Partisi’ olma iddiasındaki DEHAP, Genel Başkanı olan ’soylu’nun, Tuncer Bakırhan’ının ifadesiyle, ’DEHAP, PKK (kendileri ısrarla Kongra Gel diyorlar) Terör Örgütü ile Türkiye *****huriyeti Hükumeti’ne eşit mesafedeymiş... PKK’nın İmralı’daki Çetebaşı Öcalan ile Kandil Dağı’nda, AB ve ABD himayesindeki elebaşı Zübeyir Aydar da ’Sayın Başkan’larmış... Helal olsun!.. ’Merd-i Kıptî şecaat arz ederken’ ne güzel de ’sirkatin söyler’miş... Haydi bu atasözünü, bir de yaşayan Türkçe ile söyleyelim de anlasınlar... ’Çingenenin merdi, ne yürekli, ne yiğit olduğuna misal diye hırsızlığını söylermiş...’ Terör çetesinin başındakilere ’Sayın Başkan’ demesini de aslında çok yadırgamıyorum. Bu bir bağlılık ve sadakat ifadesi olarak kullanılmıştır. Üstelik ’bebek katili’ Apo için ilk defa ’Sayın’ ifadesini kullanan ’soylu’ Tuncer Bakırhan değil ki... Biri yalakalığından, hadi diğeri nezaketinden ve zarafetinden dolayı diyelim, ’Belçikalı Memoli’nin ve ’Yozgatlı Taha Bey’in ’Sayın’larını unuttunuz mu yoksa?..
Bu gibilerin ’barış’tan kast ettiği nedir, biliyor musunuz?.. Bir köhne masaldır!.. Elinde binlerce şehidimizin kanı olan PKK terör çetesinin başı ve diğer katillerinin serbest bırakılması ve Güneydoğumuz’un yeni zulümler, yeni kanlar, ahlar ve gözyaşları pahasına bu çeteye teslim edilmesidir!..
İşte yine hain saldırılar başladı, askerimiz, polisimiz, korucu vatandaşlarımız kalleşçe saldırılar ve pusularla şehit edilmeye başlandı ya...
Leyla Sultan (!) lutfetmiş, ’Kongra Gel silahlı güçlerine hiç olmazsa 6 ay daha ateşkesi sürdürsünler’ demiş de çete bunu reddetmiş... Dikkat ediniz, ’PKK’lı caniler, kalleşçe saldırıları, cinayetleri durdurun’ diyemiyor. Yani ’6 ay daha bekleyin, eğer istediklerimizi alamazsak, PKK’lı caniler, bizler gibi serbest bırakılmazsa, 6 ay sonra yine kalleşçe saldırın’ mı demek istiyor?.. Peki, bu sözleri, Diyarbakır’da, otobüs tepesinden söylerken yanında kim var? PKK Elebaşısı’nın ablası ve kardeşi... ’Niçin oradalar’ diye sormayın, onlar ’bu ülke’nin, hem özgür, hem demokrat hem de ’soylu soplu’ vatandaşları... Miting Alanı’nda, özellikle kime ’yaşa’lar değil ’biji’ler gönderiliyor, kimin posterleri eller üstünde?.. Canilerin elebaşı Apo’nun... İstanbul’daki DEHAP mitinginde 13-15 yaşındaki çocuklara hangi bayrak yaktırılıyor?.. Türk Bayrağı Türk!.. ’VİP Leyla’ iddialı... ’Biz ve (diğer) Türk vatandaşları’ çizgisinden şaşmıyor...
O halde, buyurun cenaze namazına!..

Servet Kabaklı / H.O Tercüman

alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Basın-Yazarlar
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Basın-Yazarlar:
Erdoğan'ın yeni uyutma taktikleri


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.89
Toplam Oy: 19


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


"Buyurun cenaze namazına!.. /Servet Kabaklı" | Hesap Aç/Yarat | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Misafir kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1