Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Sizden Gelenler: Türkiye'yi Yönetenlerin Etnik Kökenleri
Gönderen:: -ULKUCU-GARDAS-
alt1
Konu Sizden Gelenler

Tayyip geçen sene memleketi Rize'nin Güneysu Beldesi'ne gittiğinde hemşehrileri Tayyip'i 'POTAMYA'YA HOŞGELDİN' pankartıyla karşıladı. Medya bu pankart üzerinde hiç durmadı. Potamya ne demekti?


Güneysu beldesinin Rumca ismi Potamya'dır. Bu beldeninahalisinin bir kısmı sonradan Müslüman olmuş Rum'dur. Hala beldenin Rumca adını kullandıklarına göre Türklüğü
içlerine tam sindirememişler demektir. Tayyip Erdoğan bu pankarttan rahatsız olmadı. İhtimalki kendisi de Rum kökenlidir.

Yine geçen sene Tayyip Erdoğan Gürcistan Devlet Başkanı'yla görüşmesinde kendisinin de Gürcü olduğunu söyledi. Bu bağlamda Tayyip'in Gürcü olma ihtimali de yüksek.
Kısacası Tayyip Erdoğan Türk kökenli değildir. Zaten Türklük şuuru da taşımamaktadır. Zorunlu olmadıkça Türk sözünü kullanmaz. Türklüğü ve Türk milliyetçiliğini ayrımcılık olarak değerlendirdiğini çok kere vurgulamıştır. Başbakan olduğundan beri ağzından bir kez bile "Türk milleti" sözü çıkmamıştır. Hep Türkiye halkı der.

TBMM Başkanı Bülent Arınç:
Manisa doğumlu, Manisa milletvekili olduğu için ve Türkçe'yi de güzel kullanmasından ötürü halk tarafından Manisalı bir Türk olduğu sanılmaktadır. Halbuki Bülent Arınç'ın kökeni Tunceli'ye dayanmaktadır. Yıllar önce Manisa'ya göç etmiş bir Kürt ailesinin torunudur.

Dışişleri Bakanı Abdullah Gül:
Kayseri doğumlu ve Kayseri milletvekili olan Abdullah Gül, baba tarafından çok eskiden Kayseri'ye yerleşen Siirt kökenli bir ailenin oğludur. Baba tarafından Arap ana tarafından sonradan Müslüman olmuş Ermeni kökenlidir.

İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu:
Diyarbakır doğumlu olan Abdülkadir Aksu Kürt'tür. Göreve geldiğinden sonra Emniyet teşkilatındaki Fetullahçı Kürt kadrolaşma inanılmaz artmıştır. Yurtsever Turkler (Necip Hablemitoglu, Muammer Aksoy, Ugur Mumcu) hep onun doneminde katledildi. Emniyette Kurdcu ve Dogu'cu kadrolasmayi sagladi. Istanbul'daki Kurd kokenli PKK'ya yardim saglayan mafyayi temizleyen polisleri aciga aldi veya pasif gorevlere surdu.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik:
Van'lı olan Hüseyin Çelik Kürt-Arap melezidir. Kürtçe şarkılarla eğitim - öğretim sezonu açılşı yapılması ilk kez Hüseyin Çelik'in bakanlığı döneminde görülmüştür. Turkiye sadece Turkleremi ait ait iddiasini ortaya atti.

Başbakan Yardımcısı Dengir Fırat :
Hükümette en kilit kişi olarak gösterilen Başbakan YardımcısıDengir Fırat 1925 yılında idam edilen Kürt isyancı Şeyh Sait'in torunudur. Mersin milletvekili olan Fırat, Mersin'deki Kürt nüfus hareketini yönlendiren kişilerin başındadır. Dengir Fırat, 2 Ağustos 2002 *****a günü Meclis'te, sinir oynatan ses tonuyla, Abdullah Öcalan'ı kast
ederek "Asamadınız! Asamazsınız! Asamayacaksınız!" diye bağırmıştır.

Bayındırlık ve İskân Bakanı Zeki Ergezen:
Kürt kökenli olan Zeki Ergezen, bir de ayrıca Nakşibendi tarikatının Tillo koluna mensuptur

Başbakanın Danışmanları :
1. Danışman: 1994 yılında PKK'ya maddi yardım yaptığı için öldürülen Kürt işadamının yeğeni bugün Tayyip Erdoğan'ın danışmanı. 10 Aralık 2002 tarihinde, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Bush ile o dönem Başbakan olmayıp AKP Genel Başkanı olan R.T Erdoğan'ın yaptığı toplantıya katılan birkaç isimden biri. Babası milletvekili. Babası bir dönem insan
hakları meseleriyle çok yakından ilgiliydi; dernek başkanıydı. Fırsat buldukça da İstanbul-Ankara belediyelerinin köprü, yol ihalelerini alırdı. Ailece S-300 Mersedeslere biniyorlar. Danışmanın üniversite mezunu bile olmadığı söyleniyor.
Başbakan Erdoğan'ın bu danışmana özel bir sevgisi olduğu biliniyor. > 

2. Danışman: Cuneyt Zapsu Bu danışman Güneydoğu'nun en büyük Kürt aşiretinin üyesi.Dedesi ilk Kürtçe tiyatro eseri yazan bir edebiyatçı. Ehl-i Sünnetdergisinin sahibi. Türkçe-Kürtçe yayınlanan "Jin" dergisinin önde gelen isimlerinden. Danışmanın halası,
faili meçhul bir cinayete kurban giden Kürt hareketinin önde gelen isimlerinden Musa Anter'in eşi. Danışmanın eniştesi Musa Anter öldürüldüğünde Abdullah Öcalan başsağlığı mesajı yayınlamıştı. Öldürülen Musa Anter'in bir yeğeni milletvekili de yine faili meçhul bir cinayete kurban gitmişti. Danışman yakın akrabaları gibi Doğu ve Güneydoğu'da gezmiyor. O'nun bir ayağı hep  Amerika'da TÜSİAD üyesi bu danışman, Başbakan Erdoğan' ın özellikle yurt dışındaki bütün resmi-özel görüşmelerinde bulunuyor. Bu danışmanın Erdoğan'ın "aklının yarısı" olduğu iddia ediliyor. 

3. Danışman: Bu danışman aslen Diyarbakırlı. Kürt olduğunu açıkça vurguluyor. Bir dönem radikal ıslamcıydı. Yoksuldu; üniversitede yurtta kalıyordu; şimdi lüks otellerden çıkmıyor, 100 bin dolarlık jeeplere biniyor.

4. Danışman: Babası Güneydoğu'da bir şehrin Belediye Başkanı'ydı. O ise Beyaz Saray'ın yeminli müşaviriydi. Arap kokenli. Nerden nereye... ABD vatandaşı olduğu biliniyor. Ama şimdi o hem
danışman hem milletvekili.

Barzani 2 sene önce Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kendisine bağlı 75 milletvekili olduğunu açıklamıştı. Kimse bu milletvekilleri kimlerdir,diye araştırmadı. Kaynadı gitti bu açıklama.

Namik Tan Disisleri bakanligi sozcusu Disisleri Bakanligindaki Kurtcu gurubun basi, Mardin dogumlu, Disisleri Bakanliginda hizmete Ozel yazdigi bir Kurt raporunda Kurtlere daha fazla kulturel haklar verilmesini talep etti. Akparti icinde ki Kurt gurubun en yakin ismi. Disisleri Bakanligindaki Kurt guruplar ile Meclisteki Kurtcu milletvekilleri arasindaki iliskiyi kordine ediyor. 30 Agustos onlarin (askerleri kastederek) 29 Ekim bizim bayramimiz diyerek askerlere olan nefretini belirtiyor. PKK'nin finanse ettigi lokantalarda odedigi hesabin Turk askerine ve Turk milletine kursun olarak geri dondugu kisi.

Baki Ilkin, Arap Kokenli, Disisleri bakanliginda Kibris masasi baskaniydi simdi Turkiye'nin Birlesmis Milletler Temsilcisi, Denktas'in tasfiye edilmesi operasyonunun bas aktoru, 12 Eylul Kenan Evren Diktatorlugu doneminde sagci veya solcu idam edilen gencleri Guvenlik Konseyine sunan kisi. Turklugu ve Milliyetciligi zararli, hastalikli ve kontrol altinda tutulmasi gereken bir akim olarak tarif ediyor. Devsol mensubu 12 Eylul'de yasi buyutulerek asilan 16 yasindaki sol goruslu Erdal Eren'in yasini buyutme islemlerinde rol alan kisi.

Ugur Ziyal, Disisleri bakanligi eski mustesari, Disisleri icinde Akpartiye en yakin isim, Kurt kokenli, > Disislerindeki Kurtcu kadrolasmanin planlamacilarindan, Talabani ve
Barzani'nin asiret lideri oldugu donemlerde onlara Disisleri bakanligi makam araci tahsis eden kisi. PKK'ya yakin olmasa da modern Kurt Miliyetciligini destekliyor. Cuneyt Zapsu ve Dengir Firat'a en yakin isimlerden.

Türk mileti içindeki düşmanını yanlış yerlerde arıyor; biraz kafasını kaldırıp yukarıya bakması gerekiyor...

Atatürk; "Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki asli cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalınmasın."

"Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır. Doğuşumdaki tek olağanüstülük, Türk olarak dünyayagelmemdir."

"Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz.
*****huriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur." demişti.

Niçin Atatürk'ü dinlemiyoruz

Kaynak: Stratejik Calisma Gurubu, Ankara
Washington Haber Forum


alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Sizden Gelenler
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Sizden Gelenler:
GÜZEL SÖZLER


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 25


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


Üzgünüm, bu yazı için yorumlar aktif değil.
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1