Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Sizden Gelenler: HAYDİ DURMA VAKTİ GELDİ KALKMANIN
Gönderen:: Yaman_Turk
alt1
Konu Sizden Gelenler

Üzerinde durulması gereken ikinci husus ise bu olaydan hareketle “milli direncin mihenk taşı” nı oluşturan KARADENİZ İNSANINA yapılacak psikolojik harekat kapsamındaki olası saldırılardır. Bu saldırıların tetikçisi de elbette medya olacaktır.
Türk Milliyetçilerine düşen görev gerçeğin, üzerindeki bu sis perdesini sıyırıp atmak ve dışımızda belirlenen gündeme takılmak yerine, ülkemiz gündemini belirleyecek çalışmalar yapmak olmalıdır. Bu ülke 16 yaşındaki bir çocuğun sebep olduğu vasat bir adli olayı konuştuğu kadar, DİYARBAKIR’ da Atatürk posterlerini toplatarak şehrin sokaklarını “KÜRDÜM, TÜRKİYELİYİM , AVRUPALIYIM” pankartlarıyla donatan Vali’ yi de konuşmalıdır.


Trabzon’ da İtalyan Papaz’ ın kilise de, 16 yaşında bir çocuk tarafından vurularak öldürülmesinden hemen sonra yine maaşlarını yeşil renkli dolar ile alan bir takım gazeteciler aynı teraneyi terennüm etmeye başladılar: “FANATİZM HORTLADI…” “NEDEN HEP TRABZON” vs başlıklar temcit pilavı gibi günlerdir ısıtılıp ısıtılıp önümüze sürülüyor.

Bu sefer “malum cephe” psikolojik harekat operasyonunu daha da genişleterek işin içine “görevli sosyoloji uzmanları” nı da katmaktan geri kalmadı. Bu uzmanlara göre Trabzon’ da cereyan eden bu münferit olay aslında Karadeniz insanının çabuk parlayan yapısı ile ilgili bir şeydi. Hatta bu cinayet olayını aylarca önce Maçka’ da yakalanan Suriye’ li teröristle bile irtibatlandıranlar oldu.

Olay bir cinayettir. Zanlısı yakalanmıştır ve konu mahkemeye intikal etmiştir. Elbette bununla ilgili karar ve yorum artık sadece ve sadece Yüce Türk Mahkemelerinindir. Ancak biz olayın başka bir boyutunu gözler önüne sermeye çalışacağız.

Çok değil henüz birkaç ay önce Türkiye’ de medya tarafından “BİREYSEL SİLAHSIZLANMA” kampanyası başlatılmıştı. Ve ne hikmetse bu kampanya da hedef kitle özellikle KARADENİZ insanıydı. İkide bir jeneriklerde Trabzon’ un yaylalarında aşka gelip çakaralmazını ateşleyen yöre insanı gösterilirken, nedense Güneydoğu’ da şehir merkezinde bile düğün kutlamalarını KALEŞNİKOV’ larla yapanlar görmezlikten geliniyordu. Tıpkı son elli yıldır uygulanan “nüfus planlaması” programları gibi, tabiri caizse BİREYSEL SİLAHSIZLANMA kampanyası da ülkenin belli bir bölümünde hayata geçirilmeye çalışılıyordu. O zaman biz de “TÜRK TÖRESİYLE YAŞAR” diyerek bu duruma dikkat çekmeye çalışmıştık.

Tam da o günlerde güneydoğudan bize ulaşan bir mektup oldukça enteresandı. Diyarbakır Otogarında çalışan, üniversite öğrencisi bir Kürt genci bize gönderdiği mektupta bayrak yakma hadisesinden hemen sonra güneydoğudan metropollere, özellikle İstanbul’ a, bölge insanı tarafından sistemli olarak silah gönderildiği yönündeydi. Zira bölgede “Türkler şehirlerde ayaklanıp, Kürtlere zarar verecekler” propagandası yapılıyordu. O mektupta yer alan dikkat çekici asıl iddia ise gönderilen silahların tamamının “qlock” marka olduğuydu. Yine bu gencin yazdığına göre Amerika Irak’ ın Kuzeyinde bu silahları kürt gruplarına dağıtmıştı. Ve Güneydoğu’ da yaşayan insanlar, Irak’ tan 200-300 dolara aldıkları bu silahları Türkiye’ ye partiler halinde getirip 1000-2000 dolar arasında değişen fiyatlardan satıyorlardı..

O günlerde Mardin’ de yakalanan bir tır dolusu “qlock” ve yine İstanbul’ da yapılan operasyonlarda ele geçirilen “qlock” lar bu gencin yazdıklarını doğrular nitelikteydi aslında. Şimdi Trabzon’ da İtalyan papazın öldürülmesinde kullanılan silah “qlock” marka. Ve bütün medya kuruluşları 10 bin dolar piyasa değeri olan ve tasarımıyla vasat x-ray cihazlarına yakalanmayan bu silahın, bir çocuğun eline nasıl geçtiğini irdeleyerek olayda örgüt bağlantısı kurmaya çalışıyorlar.

Karadeniz insanını tanıyanlar bilirler ki, silah orada bir tutkudur. Yedisinden yetmişine herkesin adeta bir uzvu gibi yanından ayırmadığı kutsal bir emanettir. Araştırmacı gazetecilere (!) birilerinin söylemesi gerekir ki; bu silahı diğer silahlardan farklı kılan tek şey tasarımında kullanılan özel yöntemdir. Yoksa kullanımı özel uzmanlık gerektiren bir silah değildir. Ve gerçekte değeri on bin dolarlarla ifade edilse de bin dolara rahatlıkla yasadışı yollardan temin edilebilecek bir silahtır.

Burada bizim asıl düşünmemiz gereken ve gözden kaçırılmaya çalışılan ilk husus, İtalyan Papaz’ ın ölümünden bir gün sonra, Roma’ da yaşanan tuhaf trafik kazası ve neticesinde yitirdiğimiz 12 Türk vatandaşı olmalıdır.

Devletimiz bu olayın bir kaza mı yoksa, bir cinayet mi olduğunu mutlaka titizlikle araştırmalı ve hesabını sormalıdır. Zira; İtalyan yetkililerin yapmış olduğu çelişkili açıklamalar kafalarda ciddi soru işaretleri bırakmıştır. Lastiği patladığı söylenilen, karanlıkta virajı alamadığı için devrildiği açıklanan otobüsün lastiklerinde kaza sonrasında bile bir deformasyon olmadığı haber ajanslarının geçtiği fotoğraflarda rahatlıkla görülebilmektedir. Ha keza bölgenin karanlık olmadığı da yapılan çekimlerde aşikar görülmektedir.

Üzerinde durulması gereken ikinci husus ise bu olaydan hareketle “milli direncin mihenk taşı” nı oluşturan KARADENİZ İNSANINA yapılacak psikolojik harekat kapsamındaki olası saldırılardır. Bu saldırıların tetikçisi de elbette medya olacaktır.

Türk Milliyetçilerine düşen görev gerçeğin, üzerindeki bu sis perdesini sıyırıp atmak ve dışımızda belirlenen gündeme takılmak yerine, ülkemiz gündemini belirleyecek çalışmalar yapmak olmalıdır. Bu ülke 16 yaşındaki bir çocuğun sebep olduğu vasat bir adli olayı konuştuğu kadar, DİYARBAKIR’ da Atatürk posterlerini toplatarak şehrin sokaklarını “KÜRDÜM, TÜRKİYELİYİM , AVRUPALIYIM” pankartlarıyla donatan Vali’ yi de konuşmalıdır.

Son söz…

Haydi durma vakti geldi kalkmanın…
Çıbanın başını tutup sıkmanın
Faydası yoktur ecele korkmanın

Durma sen yürü hele
Gönülde umut ile
Ha vardık varacağız..
Ne kaldı ki menzile…

Tarih vermiş öğütler
Bitsin yaslar ağıtlar
Sonsuz gelecek için
Yürüyelim yiğitler…..


alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Sizden Gelenler
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Sizden Gelenler:
GÜZEL SÖZLER


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.25
Toplam Oy: 20


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


Üzgünüm, bu yazı için yorumlar aktif değil.
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1