“VAKİT” DALKAVUKLARIN VAKTİDİR…
Tarih: 1.05.2004 Saat: 00:19
Konu: Basın-Yazarlar


Evini alemler için kullandıracağın şeyh bozuntuları bulamayınca krizlere giriyorsun, Müslüm Gündüz’ler, Fadimeler artık sana uğramıyor herhalde?
Ya da “Boynuzlu Yahudi Cesaret Ödüllü” AKP iktidarı, sana “Aman Hüseyin Üzmez, şu MHP’yi biraz bizden uzak tut” talimatı verdi, seni MHP üzerine saldı.


Hüseyin Üzmez, sana adam ol dedik ama adam olmaya niyetin yok herhalde ?
Adam olmaya niyeti olmayanların ne vicdanı olur,ne de kıyaslama ahlakı!
Senin MHP ve Dr. Devlet Bahçeli’ye duyduğun kinin altında hangi gerekçeler var?

Evini alemler için kullandıracağın şeyh bozuntuları bulamayınca krizlere giriyorsun ,Müslüm Gündüz’ler, Fadimeler artık sana uğramıyor herhalde?
Ya da “Boynuzlu Yahudi Cesaret Ödüllü” AKP iktidarı,sana “Aman Hüseyin Üzmez, şu MHP’yi biraz bizden uzak tut” talimatı verdi, seni MHP üzerine saldı.

Dikkat ediyoruz, saldırdığın ve kaleminden salyalar akarak benzetmelerle suçlamalar yaptığın tek parti MHP ve Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’dir.

Başbuğun sağlığında da MHP düşmanlığı yapan Hüseyin Üzmez, öyle bir yazı yazıyor ki,sanki o zaman sahip çıkarmış gibi, mevcut durumu yerden yere vuruyor.Bu ‘adam olamayan’ yazarın düşman denince ilk akla gelen partinin MHP ve kişinin Devlet Bahçeli olduğunu her yazısında görmeniz mümkündür.

MHP’nin 57.hükümet zamanı yanlışlarını akıl ve vicdan ölçüsünde sorgulamayan ve AKP iktidarının cıvık cıvık yağ akan kalemi ile yalakalığını yapan Hüseyin Üzmez, geçtiğimiz gün yine bir yazarın nasıl karakter erozyonuna uğrayacağını, nasıl menfaat cephesinin emireri olacağını, dalkavuk duruşunu, yazdığı yazısı ile göstermiştir.

Adamlığını Vakit köşelerinde kaybeden Hüseyin Üzmez,hala MHP’nin başörtüsü meselesini çözemediğini anlatıyor. Bu kadar mı körlük olur, bu kadar mı düşmanlık olur?

Hüseyin efendi, uyanda balığa gidelim !
Şu an Türkiye’de, arkasına ABD ve AB geçmiş tek başına AKP iktidarı var. Her gün methiyeler dizdiğin AKP “Başörtüsü Meselesini çözmek bizim namus bor*****uz” diyerek iktidara geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,iktidara geldiği ilk gün “Bizim böyle bir meselemiz,böyle bir önceliğimiz yok” dedi. 28 Mart seçimleri öncesi miting meydanlarında “Bu mesele herkesin meselesi” deyip, topu herkese attı.

28 Mart seçimleri sonrası AKP’li Adana Belediye Başkanı Aytaç Durak,tören sırasında ‘başörtülü hanımları törenden
kovdu’, daha geçtiğimiz gün AKP’li Denizli Belediye Başkanı, 23 Nisan törenlerinde başörtülü hanımının başını açarak,törene getirdi.

Ey kaleminin namusunu yitirmiş,gözü dönmüş MHP düşmanı !

Homoseksüeller için, hortumcular için bile yararlanacağı yasalar çıkaran AKP iktidarına hergün yalakalık yapacağına,tek başına iktidar olan bunlara “Başörtüsü konusunda” bir “ne yaptınız?” diye bir soru sor! Soramazsın… Çünkü patronun onlar, değil mi?

MHP’yi Kıbrıs konusunda “Vurguncu, soyguncu, hortumcularla” beraber hareket etmekle suçlayan Hüseyin Üzmez, sende hiç mi vicdan yok, hiç mi haysiyet yok? Sayın Devlet Bahçeli’yi hangi gün hortumcularla toplantı yaparken gördün, hangi gün onların helikopterine binerken gördün ? Hangi bakanımız oğluna Deniz yollarını peşkeş çekti, hangi bakanımızın oğlu ‘tavuklarıma yem olarak getirdim’ diyerek, Türkiye’nin bütün tavuklarına bir sene boyunca yetecek mısır getirtip yerli mısırcılığımızı baltaladı ? Belli ki sende ne Allah korkusu kalmış, ne de kuldan utanma… Bari eski günlerini hatırla ve bir kere erkekçe çık, bu soruları yeni efendilerine sor. Kaldı mı o erkeklik sen de ?

MHP’nin fedakarlıklarla ve zorluklarla çalıştığını Allah da biliyor, kulu da… Sen hangi yüzle bu suçlamayı yapabiliyorsun?

ABD,AB,Tüsiad,hortumcu medya patronları,tüm çıkar çevreleri hangi parti bayrağında toplandı,bunları bildiğin halde bu suçlama ile niye günden güne iğrençleşiyorsun?

İğrençleşen yazısı içinde,adam gibi bir cümle kuruyor,yalnız o da kanı bozukları kamufle etmek için..

“Elbette her karış toprağı ecdat kanlarıyla yoğrulmuş Kıbrıs’ımızı Rumlara vermek isteyen bir tek kanı bozuk yok içimizde” diyor..Cümlenin başı çok güzel,ama bu ülkede “Rum’a toprak vereceğiz” diyen kanı bozukları kulağı duyamıyor, gözü göremiyor herhalde?

AKP’nin yayın organı Vakit’te ,MHP üzerine salınmış Hüseyin Üzmez, bu son yazısında MHP’ye, Kıbrıs davasına sahip çıktığı için akıl almaz suçlamalarda bulunmaktadır.
Kıbrıs davasında AKP hariç,Türkiye’deki tüm partiler aynı şeyleri savunurken,aynı çizgide birleşmişken, Denktaş’a sonsuz destek verirken AKP borazanı Hüseyin Üzmez, MHP ve Dr. Devlet Bahçeli’ye neden düşman? Çünkü AKP’nin gafletleri, ihanetleri karşısında en büyük engel Ülkücü Harekettir.

İhanet şebekeleri,Türk milleti üzerinde hangi adımları atsa, korkulu rüyaları olarak Ülkücüleri görüyor.O yüzden Ülkücüler, salyalı ağızlardan sürekli saldırganlık görüyor.

Hüseyin Üzmez, MHP’ye ve Dr. Devlet Bahçeli’ye her haksız ve iğrenç saldırısında bizlerden gereken cevabı hak ettiği şekilde alacaktır.

Hüseyin Üzmez, Milliyetçi Hareket Partisini, Vakit Gazetesi’nde köşesini dolduracak ve düşmanlık yapacağı malzeme görmediği gün, MHP Genel Başkanı’na saygılı olduğu gün adamlık yoluna adım atmış olacak… AKP’ye ürettiği yağlardan kurtulursa tabii…


Yıldıray ÇİÇEK
www.yildiraycicek.com


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2184