ORTAK PAYDASI TÜRKİYE OLAN HERKESİ KUCAKLAYIN !
Tarih: 13.09.2004 Saat: 16:06
Konu: Ülkücü Tavır


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ’’Düne kadar MHP’ye hangi mesafede durursa dursun, eğer Türkiye çatısı altında bir ortak paydamız varsa o insanı mutlaka kucaklayın ve MHP’ye getirin’’ dedi.
Bahçeli, Eskişehir İl binasının açılışında, yeni hizmet binasıyla MHP’nin Eskişehir’de çok büyük hamleler yapacağını söyledi.


Türkiye’nin iç ve dış siyasetinde beklenmedik gelişmelere tanık olunduğunu ifade eden Bahçeli, şöyle konuştu: ’’Gelişmeler yakından izlendiği vakit, hızlı bir şekilde Türkiye’nin bir yol ayrımına doğru gitmekte olduğunu görüyoruz. Yine bu gelişmeler yakinen takip edildiğinde Türkiye’nin çok sinsice kuşatıldığını görüyoruz. Türkiye, çok kısa zaman içinde kimsenin beklemediği bir ortama düşürülmek isteniyor. Artık, buna bir dur deme zamanı gelip geçmiştir. AB-Türkiye ilişkileri, KKTC’deki gelişmeler, Irak’ta meydana gelen olaylar, Türkiye’nin ekonomik ve sosyal meseleleri, ülkeyi bir gerilime, iç çatışmaya ve kamplaşmaya sürükleyen konular ülkenin geleceğini karartan konular olarak karşımızda durmaktadır.’’
Tek başına iktidar olan AKP’nin uygulamalarına bakıldığında teslimiyetçi bir anlayışın gözlendiğini öne süren Bahçeli, iktidarın ne yaptığının farkında olmadığını savundu.
Partililerden, iktidarın tek alternatifinin MHP olduğu bilinciyle hareket etmelerini isteyen Bahçeli, şöyle devam etti: ’’Düne kadar MHP’ye hangi mesafede durursa dursun, eğer Türkiye çatısı altında bir ortak paydamız varsa o insanı mutlaka kucaklayın ve MHP’ye getirin. Köy köy, mahalle mahalle dolaşarak geçmişte neler yapmak istediğimizi, faaliyetlerimizin neler olduğunu ve neler yapacağımızı anlatın. Basın bize yer vermemiş olabilir, ancak kim ne yaparsa yapsın biz varız ve bu ülke sahipsiz değildir’’
Bahçeli ve beraberindekiler daha sonra MHP Eskişehir il binasının açılışını yaptı.


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2302