ANA GİRİŞ MHP
Tarih: 31.05.2006 Saat: 01:32
Konu: Basın-Yazarlar%10...
%20...
%30...
%40...
%60... değil
Alayı...
Türk Milliyetçilerini, siyasal erkle alakalandırmada tercihte, iktidarı, muktedirlikle, ilişkilendirmemek için, gereken oy paydasını açık, buçuk, yüzde çarpımı kılarak, maniplasyon metodu sergilenmektedir.


Tek başına muktedir, bir MHP iktidarı için, gereken oy sayısını seçmen tercihinin, bilmem kaç kısmı ile ilişkilendirerek, bahşediciliğin taksimatçılığına soyunanlara, verilecek cevap, "alayı" olmalıdır.
Türk Milliyetçilerinin lideri, Sayın Devlet Bahçeli, hedef olarak tek başına iktidarı işaretlemiştir.
İşareti, parola kabul etmesi gereken herkes, bu sonucu elde etmek için, imkanlar ölçüsünde değil imkanların ötesinde bir gayretle işareti adres kılmalıdır.
Adres MHP'dir!
MHP' Türkiye'dir!
Bu gün bunalan, daralan, şikayet eden, tüm sosyal parametrelere; gösterilecek yol, ve çözüm adresi MHP' olarak işaretlenmelidir.
İnanç, bu tesciliyeti şüpheye, tereddüde kayıtsızlığa, lakaytlığa, gevşekliğe mahal bırakmayacak bir şekilde iman hükmü, olmazsa olmazlıkla şiar kılmalıdır.
Düsturumuz hedefi geçiktireçek tüm olumsuzluklara destur olmalıdır.
Her ne sebep, her ne bahane, her ne engel, gösterilirse, gösterilsin, bizatihi "kati bir eminlikle" tüm duruşlar, gayret ve çabalar, istenilen ve arzu edilen bir şeymiş gibi değil olmazsa olmaz hak olarak "ya hep ya hiç" de kesinliğinin kararında kararlılık addedilmeli ve idrak şuuru ile bilinmelidir.
Gün; bu iradeyi, okutup, yorumlatıp, anlamlandıracak, kesin inançlılığın hükmüne zaferi taçlandırma çağrısıyla sefere koyulma zamanıdır!
Olmak yada Olmamak işte bu zamanın ruhunda kendini bulup, liderin işaret ettiği yerde, "üç hilalli" sancağı burca çekip, dalgalandırmada "başka zaman yok" şimdiki zaman kati hükmüyle, istiklale, istikbal çağrısı seda vuslatıdır!
"Ahmet Bakkal, büyük bir sokağın tek bakkalı olarak, oldukça iyi iş yapmaktadır.
Ama rekabet hiç durmaz.
Yeni bir bakkal, Ahmet Bakkal'ın hemen sağ yanındaki dükkanı kiralar ve kapısına dev harflerle, "MÜTHİŞ İDRİM" yazar.
Ahmet Bakkal, bu duruma çok bozulur;ama harekete geçmek için bekler.
Sokaktaki potansiyeli fark eden bir başka bakkal, Ahmet Bakkalın sol yanındaki dükkanı tutar ve kapısına, "DAHA UCUZA VE KALİTESİ YOK" diye bir tabela asar.
Ahmet Bakkal,bu gelişmeler karşısında önce kızar,ama sızlanıp mızmızlanmak yerine kendi yararına kullanacağı bir formül arar.
İzleyen gün dükkanının girişine dev harflerle şöyle yazar:

"Ana giriş"

Türk'ün varlıgına ve bekasına iman etmiş, her Ülkücünün, meşruiyet adresi olan MHP'ni tek başına iktidar etmek için varlık idrakinde "ANA GİRİŞ" Vukufiyetini ferasetleştirmesi gerekir.
Ferasetimiz imanımız olmalıdır.


Alişan Satılmış


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2764