YETER
Tarih: 22.01.2007 Saat: 18:56
Konu: Ülkücü Tavır


Ne yazıkki bir cinayet işlenmiştir.. Katil yakalanmış, Türk adaleti tarafından yargılanmaktadır. cezasını çekecektir..Olay benim açımdan bitmiştir..
Kendi kültür değerlerine en fazla hakaret ve küfür ederek çağdaşlık ispatı yarışı ise beş para etmez yaratıklar tarafından epeyce sürdürülecektir..Bizede bu haymatlozlar için dua etmek düşer…
Başınıza Bolu Dağı kadar Batı aferini düşsün..


Hırant Dink bizim vatandaşımız olan ermeni kökenli bir insandı.Gazeteciydi ve gazetesini ermeni cemaatinin sesini içte ve dışta duyurabilmek için çıkarıyordu..Hiç kabul edemiyeceğimiz fikirleri vardı.Kendimi ne kadar zorlasamda Türk’e dosttu diyemiyeceğim bir insandı..Sahsen tanımadığım halde yazılarından dolayı hiç sevmezdim..Ama toplumumuzun bir parçasıydı ve ortaya attığı fikirlere karşı fikirlerimiz, iftiralarını çürütecek doğrularımız vardı..Hiç bir zaman öldürülmesini arzu etmedik, ölümünden dolayıda samimi olarak üzüldük, ailesinin acısını hissettik..

Asla tasvip etmediğimiz bu olay, ne yazıkki olmuştur..Katil Türk polisi tarafından yakalanmış ve Türk adaletine teslim edilmiştir.. Meselenin artık soğuması gerekir..

Fakat burası Türkiye..Batı yalakalığının en büyük madalya bilindiği bir medyası var.Olay olur olmaz Tüm Türkiyeyi ve Türk milletini suçlu ilan ettiler..Bu arada Batı hükümetlerindende bir muz *****huriyeti imişiz gibi beyanlar gelmeye başladı, adalet sistemimizin bu olayda nasıl çalışması gerektiği bize anlatıldı..
.Bugünkü haberlerde ise bizim yalaka medya tarafından ortaya atılan bir haber okudum, daha doğrusu bir teklif..

-Bolu dağı tüneline Hırant Dink adı verelim, ayıbı gurura çevirelim….

Pes doğrusu..haysiyetsizliğin bu kadarına ne denir bilmem..Hiç alakası yokken Türk milletine topyekün giydirilmeye çalışılan bu suçluluk gömleğinin sebebi nedir..Yaşatamadık bari unutturmayalım ne demek..Hırant Dink’in Türk milleti için yaptığı hangi hizmeti unutturmayacaksınız..Vatan uğruna şehit olan subay-assubay erlerimizin hangisine bu kadar yandınız, hangisinin adını yapılan eserlere teklif ettiniz…
Ne diyelim, demekki alçaklığın,haysiyetsizliğin yalakalığın alt sınırı yokmuş, yaşadıkça göreceğiz..

Olay olur olmaz, müneccim gibi bunu milliyetçilerin sırtına yükleyen, böyle bir bağlantı çıkmayıncada oldukça rahatsız olan soysuzlara ne demeli..Vatanseverlere ve değerlerine sahip çıkan insanlara saldıran, hiç bir değere sahip olmayan, Tom amca ruhlu yaratıklar bu cinayeti fırsat bildi, hemen salya akıtmaya başladılar..Batının gözüne girebilmek, bir aferin alabilmek için koro halinde havlamaya başladılar..Maalesef aklı başında zannettiğimiz birçok insanda bu havlamalardan, kuru gürültüden ürktü, eli ayağı dolaştı.

Bu batı yalakaları, acaba batıda yaşayan insanlarımızın, özellikle politik arenada başarı kazanmış, bulundukları ülkelerin parlamentolarına seçilmiş insanların ne kadar tehdit aldıklarını, bizzat partileri tarafından düşünce özgürlüklerinin zincire vurulduğunu bilmiyorlarmı..Toplumu yazılarıyla , söylemleriyle rahatsız ettiği için değil, sadece Türk oldukları için canlı canlı yakılan insanlarımızi duymadılarmı..Gelsinlerde o çok hayran oldukları Avrupada ”ırkçılık” kelimesinin gerçek manasını yaşayarak öğrensinler..Kemik yalayacaklarsa ondan sonra, bari köpekliği kabul ederek yalasınlar, çağdaşlık masallarıyla sahtekârlık yapmasınlar..

Bu yalakalara sormak lazım..sehid edilen o kadar diplomatımızdan hangisinin adı ermenistanda veya şehid edildikleri ülkelerde bir sokağa-caddeye verildi..Bu güne kadar şehid edilen askerlerimize, polisimize hangi Batı ülkesi bir başsağlığı diledi, veya bu günkü teklifi getiren, buna destek olan yalaka basından hangisi şehitlerimiz için samimi bir yazı yazdı…

Bekara karı bosamak kolay derler..Bu soysuzlarda milli kimlik, vatan anlayışı, bağımsızlık sevdası, yurt sevgisi olmadığı için tümünü birden rahatça satabiliyorlar…Ama biraz ağır olun bakalım, tüm
bunların sahipleri var, hemde kuru gürültüye pabuç bırakmayacak sahipleri..

Hırant Dink’i sevmiyordum, ölümünden sonrada bu duygum zerre kadar değişmedi..Ancak olayı tasvip etmiyor, acılı ailesinede başsağlığı diliyorum..

Ne yazıkki bir cinayet işlenmiştir.. Katil yakalanmış, Türk adaleti tarafından yargılanmaktadır. cezasını çekecektir..Olay benim açımdan bitmiştir..

Kendi kültür değerlerine en fazla hakaret ve küfür ederek çağdaşlık ispatı yarışı ise beş para etmez yaratıklar tarafından epeyce sürdürülecektir..Bizede bu haymatlozlar için dua etmek düşer…

Başınıza Bolu Dağı kadar Batı aferini düşsün..

Ilhan Esen


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2830