ŞEHİT AİLELERİNİN ÇADIRI KURŞUNLANDI
Tarih: 10.04.2003 Saat: 23:21
Konu: Derin Haber


Ümraniye Şehit Aileleri Derneği'nin faaliyetlerini sürdürdüğü çadır kurşunlandı. Kazımkarabekir Mahallesi'ndeki boş bir arazi üzerine kurulan çadır, dün gece kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlandı. Çadıra 4 kurşun isabet ederken, herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Gönüllü olarak çadırda kalan Engin Keleş (35), olay sırasında büyük bir korku yaşadığını söyledi.

Saat 24.00 sıralarında meydana gelen olayı anlatan Engin Keleş, "Televizyon izlerken birden silah sesleri gelmeye başladı. Çadıra 4 adet kurşun isabet etmiş, silah sesleri kesilinceye kadar dışarı çıkmadım. Daha sonra polisi arayarak olayı haber verdim" dedi. Engin Keleş'in haber vermesiyle olay yerine gelen polis, çadıra isabet eden kurşunların boş kovanlarını toplayarak, olayla ilgili ipuçlarını incelemeye başladı.

Ümraniye Şehit Aileleri Şube Başkanı Necati Selvitop, saldırıyı kınadığını söyleyerek, "Biz bazen geç saatlere kadar çadırda kalıp sohbet ediyoruz. Allahtan bu gece sadece bir kişi çadırda vardı. Yoksa bir kaç cankaybı olabilirdi" dedi. Necati Selvitop, saldırıyı kimin yapmış olabileceğiyle ilgili olarak ise "1999 yılında ölüm tehditleri alıyorduk, ancak bu sefer kurşunlama olayı yapıldı. Düşmanımız kim ise karşımıza çıksın bilelim" şeklinde konuştu.Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=748