Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - @@@Rahmetli ATATURK Ingilizlerin bir Kuklasimiydi@@@
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Erhan1977
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Çar Şub 02, 2005 4:14 pm    ileti konusu: @@@Rahmetli ATATURK Ingilizlerin bir Kuklasimiydi@@@ Alıntıyla Cevap Gönder

Bugune kadar Ataturkun ingilizlerle ve yabanci guclerle yaptigi gizli calismalardan bahsedilmekte.

Riza Nurun yazdigi kitap bir zamanlar yasaklanmis olmasina ragmen bircok insan tarafindan okunan ve bu kitapta Ataturke karsi yapilan bazi suclamar benim bu sorunun cevabini arastirmama sebeb oldu??

Arti benim bildigim kadariyla Ataturk ve ingilizler arasindaki iliskileri analatan mektuplar ve yazismalar, belgeler su anda Londrada bir muzede saklanmakta ve herkesten gizli tutulmakta. Umarim birgun aciga cikarda herkes akla karayi ayirt eder!!!

Bu konuda ulkudaslarimin ve buyuklerimizin dusuncelerine ve onlarin tecrubelerine basvuruyorum, konuyla ilgili bilgisi olanlardan daha fazla bilgi edinmek temennisiyle...

Allah hepimizin imanini ve ulkemize olan sevgimizi Kuvvetlendirsin!!!!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Çar Şub 02, 2005 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Böyle aptalca şeylere inanan kimlerdir biliyor musun?Ya bütün gün GÜDÜMLÜ şeyh sakalı yalayan saflar,ya da hainlerdir.
Onun için böyle şeyler düzmecedir.Söyleyen bellidir söyleten bellidir.
Atatürk içki içiyor olabilir o bizi ilgilendirmez ama şereflice bu vatana bu millete yaptığı hizmeti görmezden gelmek başlı başına idam suçudur.

Bunlar birer savaş metodudur.Ülkeye hizmet etmiş kişileri karalamak onlara toplumu düşman kılmak ve milletin bağrından çıkmış kahramanları hain ilan etmek ...vs.

Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Şub 02, 2005 10:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Erhan1977 'ye
Bu yazdıklarını onaylamıyorum.Bunları hangi amaçla yazıyorsun?Bunları konuşmanın da hangi mantıki gerekçesi var?Burayı karıştırıp yanlışlıkla üye oldun galiba.Senin bu sözlerine hiçbir ülkücü onay vermez.Ülkücülük tarihi böyle bir ülkücü tipi yetiştirmemiştir.Sen rte ile iyi anlaşırsın bu kafayla.Git oralara takıl.Bu sitede böyle bir konu sorgulanmaz ve tartışılmaz.Bir topluma giriyorsan,bunun bir adabı ve usulü vardır.Bilmiyorsan forumları oku,ondan sonra gel yaz.İki günlük üyeliğinle,siteyi de,üyeleri de zan altında bırakma.Bu sitede böyle bir konu tartışmaya açılamaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Erhan1977
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 12:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Sadece bilgi edinmek amaciyla bu konuya degindim benim herhangi bir sekilde Ataturku kotuledigim yazimda mevcut degil art niyetim olmadigi gibi sorumada onun rahmetiyle basladim!!

Daha once dedigim gibi bu olaylarin aslini ogrenmek icin sizlere basvurdum!! Bu sorumu herhangi bi tartisma ortami yaratmak icinde soylemedim!!!!

Bilgileriniz varsa benimle paylasmaktan sakinmayin, eger bilmiyorsaniz bence sizlerde arastirmasi yapin!!

Kidemli uyelerin veya buyuklerimizin aklina danistik fakat bi cevap yerine suclamalarla karsilastik...

Arti bu siteye sizlerden daha once uye oldum oteki Nickin sifresini unuttugum icin iki gun once yeni kayit yapmak zorunda kaldim!!

Soruma cevabiniz varsa adam gibi karsilik verin yoksa da adam gibi yazin yok kardesim boyle seylerden yanlistir falan deyin, ornekler verin!

Lafin ozu dedigim gibi bu bir tartisma yaratmak degil boyle bir suclamanin arastirmasini yapmaktir!!!

SAYGILARIMLA
ERHAN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 6:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sen bu konuda araştırma yapmışssın,bu konu hakkındaki görüşlerin de bence malum.Ama anlamayanlar açısından bildiklerini bizimle paylaş da şu araştırmalarının sonucunu bir görelim.Konuyu ortaya atan sensin.Konuyu ortaya atan adam,yazdıklarının arkasında durur.Konuyu ortaya atan adam önce kendi fikrini söyler.Burası forum.Araştırma merkezi değil.Burada herkes çıkar konuşur.Burası serbest kürsüdür.Doğru fikir kadar yanlış fikir de vardır.Senin amacın araştırma falan yapmak değil.Kafandaki,söyleyemediklerini burada millete söyletmektir.Usta deliye söylettirir misali.Ortaya bir şey atıyorsun,araştırma yaptım diyorsun,ortada tek sonuç yok,milleti de bu konuda araştırmaya yönlendirmeye çalışıyorsun,bir kitabın propagandasını yapıyorsun ama nedense ortada tek görüşün yok.Önce adam olduğunu kanıtla.Bu yazdığın başlık dedikodu ise,dedikoduyu adamlar yapmaz.Yok elinde bildiğin bir şeyler varsa çık burada milletle paylaş.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 1:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Erhan1977
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 3:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rıza Nur kurtuluş savaşı kadrolarının en dikkat çekicilerinden bir tanesidir.Ataturkun en yakin ardaslarindan bir tanesidir ve onun doktorudur. Türkçü bir dünya görüşüne sahip bu Zat, Meclisin ilk başkanlarından bir tanesidir. Lozan`da bizzat Delegasyonda bulunmuştur.
Bugünkü Türkiye`nin oluşumunda çok büyük çabalarda bulunmuştur.
Ancak M. Kemal ile olan fikirsel ayrılıkları, O`nu Fransa`da yaşamaya mecbur bırakmıştır.M.Kemal`e en yakın insanlardan birisi olan Rıza Bey, Milli Şefi ile çelişkilerinin derinleşmesi sonrası hatıralarını kaleme almıştır.
Bu hatıralar, merkezi statüko`nun ilahlaştırdığı M.Kemal`in en yakın arkadaşı tarafından maskesini düşürmüştür.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Rıza Nur, Atatürk'ün yakın ya da uzak arkadaşı da özel doktoru da değildir. Atatürk'ün, Cumhurbaşkanı oluncaya dek, doktorları olmuştur ama özel doktoru olmamıştır.

Rıza Nur, Atatürk’ün doktorlarından biri olabilir mi diye baktığımızda; Rıza Nur’un 2 Nisan 1920'de Ankara'ya geldiğini, Kasım 1923'te Ankara’dan ayrıldığını, bu 3,5 yıllık süre içinde Sinop milletvekili olarak çalıştığını, Maarif Vekilliği (4 Mayıs 1920-4 Aralık 1920), Sıhhiye ve İçtimai Muavenet Vekilliği (24 Aralık 1921 - 2 Kasım 1922), Lozan Heyetinde delegelik (3 Kasım 1922-24 Temmuz 1923), Sıhhat Vekilliği (14 Ağustos 1923 - 27 Ekim 1923) yaptığını, ayrıca bakanlığı arasındaki zamanlarda da Rusya'ya, Afganistan'a, Ukrayna'ya görevli olarak gönderildiğini görüyoruz.(2) Yani 3,5 yılın (42 ay) 21 ayını bakanlık, 11 ayını da dış görevlerde geçirmiştir. Dolayısıyla bu kişi Ankara'da doktorluk yapmamıştır ki, Atatürk'ün doktoru olsun. Atatürk Cumhurbaşkanı olduktan sonraysa bu kişi, milletvekili olmakla birlikte Ankara'da değil, İstanbul'da yaşamıştır
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Bu kitabin detaylarina inmeye ve Mustafa Kemal Pasaya atilan itiraflarin detaylarina inmeye gerek yok!!

Benim Dusuncelerim: Ataturk yuce Turk Milletinin yetistirdigi ustun insanlardan birisidir.!!

Kadir 21 e :: Elestirilerini kendine sakla dedigim gibi bilgin varsa paylas ve kelime oyunlarindan uzak dur ve arastirmaci ol !!!

Saygilar

Allah Turk'u korusun!!
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rıza Nur'un ifadeleri

Alıntı:
"
"Kadın, erkekten aşağı bir mahluktur. (s.1530)"

"Ne hayvan, ne de insan sevmem. Hele insanlar, iğrendiğim şeylerdir. (s.1531)".

"Arnavutları isyana teşvik ettiğimi ben kendi elimle yazdım. Bu kusur değil, iftiharım sebebidir (s.378). Bugün de bununla iftihar ederim. Bana büyük şereftir. (s.1305)".

Herşeyden önce bu senin sorduğun kukla meselesini ancak bir ajan ya da bir aklıevvel sorabilir.Bu iftiraların doğru olup olmadığını soracak kadar akılsızların bizimle ne işi olabilir?

İşte savunduğun adam budur senin.Senin kafa yapın da buna benziyordur.Senin tipindeki insanlar bizlerin arasında bulunamaz.Bu böyle biline...
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 4:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 4:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onları yazmadım.Çünkü yazdığım taktirde bir seviyesiz için seviyemizi düşürmek istemedim.
Night-Wolf
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 5:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle daha hos görüslü bütün Ülkücü Arkadaslara ve Abeylere selam ederim ve saygilarimi sunarim. Hos görüslü olmayanlara selam etmiyorum! Cünkü hos görüssüs insanlarda var burada anladim kadariyla.
Benim ismim Enis, almanyada dodum, yasim 18e girdim. Gecenlerde buradaki Üniversiteye giden bir tanidiktan "BOZKURT NET" adresini yeni aldim ve hemen yeni üye oldum buraya.

Kadir21´ín bir cok yazilarini okudum cok bilgisi var politik konularda. Iyi bilgileri cok iyi yazilari var olan kisilerin, Forum da, ne yazikki bilgili cevab yerine böyle insani hisleri kirmak ne yazikki insanlari, sempatizanlari küstürür, uzak etmezmi?

kadir21 ve bir de turhanbey ve belki banada saldiracaksiniz cünkü size kiritik ettim icin banada saldiracaksiniz biliyorum dogruyu söyledim icin. Ya yasim ufak diye ya yeni üye oldum icin belki bena konusma kakki vermiyecek, beni belki kovacaksinizdir biliyorum.

Fikir hakkindan siz ikinizi de kiritik eddiyorum ve cok toleranzlizsiniz.

Yasasin Bozkurtlar, Türklerin Düsmanlari Kahrolsun!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 6:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Genç kardeşim Enis;
ben sana selamlarımla başlıyorum.Genç kardeşlerimin,ülke meselelerine duyarlığı beni en çok mutlu eden konulardan birisidir.Ben 400 geçen sayıda ileti gönderen,buna zaman harcayan bir insan olarak,bunları okunması için yazıyorum.Sizden fazla yaşamış olmanın gereği doğal olarak kazandığım deneyimleri,bu ülkenin neden ilerleyemediğini,bu memlekette çok büyük yolsuzlukların ve yanlışların olduğunu gördüğüm,bildiğim dilimin döndüğü kadar sizlere aktarmaya çalışıyorum.Bu yaştan sonra da başka bir beklentim yok.Beklentileri olan insanlar zaten forumlara yazmazlar.Giderler bir yerlerde amaçları doğrultusunda çalışırlar.Ve bunları yazıp sizlere aktardıkça da hep diyorum ki;benim yazdıklarımı,ya başka yazan,hatta aksi görüşte olan arkadaşları da dinleyin,düşünün,sorgulayın ve son kararınızı vicdanlarınız doğrultusunda verin.Asla herhangi bir şeyi dayatmıyorum.Ama bunları yapmak kolay olmuyor.Bazan insanlara kendinizi anlatamıyorsunuz.Sataşmalar oluyor.Birilerine hizmet etmek,makam hırsı olmakla suçlanıyorsunuz.Bunları da göğüslüyorsun,hayatta kimsenin yüzüne söylemeye cesaret edemediği eleştirileri ve suçlamaları da bu sanal ortamda alıyorsun.Bu haliyle bir iki derken bir gerilim oluşturuyor insanda.Bazı insanlar,bir şey söylemeseler de,imalarıyla bir şeyler anlatırlar.Biz bu sitede öyleleri ile karşılaştık ki,artık ilk cümlelerinden işi nereye getireceğini anlıyoruz.Benim şu son harekette ani çıkışım sebepsiz değildir.Ülke yoğun bir bunalımın içerisinde.Çok ciddi bir tehdit altında.Bu;ülkenin varolma yokolma savaşıdır.Siz genç olduğunuz için bunları pek yaşamaya fırsatınız olmadı.Ama ne yazık ki;Mustafa Kemal,bu ülkede çok tartışmaya,çok bölünmeye,çok ayrı yönlere çekilmeye,istismar edilmeye en çok sebep olan isimdir.Onu en fazla istismar edenler,izindeyiz diyen insanlar olmuştur ne yazık.Herkes eline bir kalem kağıt almış yazıyor Mustafa Kemal hakkında.Ben de onun dönemini yaşamadım.Ben doğmadan yıllar önce vefat etmiş.Yazanların içinde çıkarları olanlar var,umduğunu bulamayanlar var,dış güçlerin paralı askerleri var,ülke insanını birbirine kırdırmaya odaklanmış kararlı satılmışlar var?Etraf toz duman.Peki bunlardan hangisine inanacaksınız?İzindeyiz diye,ülkeyi başka yerlere çekmeye çalışan,onun yaşarken yapmadıklarını bugün pervasızca yapanlar var.Ama gerçek bir tane.Bu gün sistemin bozukluğunu bahane edip ona fatura edenler de var.Kim kurduğu devletin 40-50 yıl içinde darmadağın olup parçalanmasını ister de böyle bir sistem koyar?O günün koşullarına göre son derece iyi bir sistem kurulmuş.Sistem iyi yönetilmememiş,yanlışl adamların eline geçmiş ise,bu kuranın suçu mu?Bunlar düşünülüp sorgulanmadan bir bombardıman gidiyor.Şimdi RTE olsa,hepimiz görüp yaşıyoruz.Bir değerlendirme yaparız iyi kötü.Onda bile ittifakla kötü diyebiliyor muyuz?İyi diyen de çıkıyor ortaya.Bu millet yıllarca bu konu yüzünden bölündü.Bu konuya sahip çıkıyor görünen Kemalist geçinenler,onun ismini kullanarak pirim yaparken,ayrıcalıklara sahip oldular.Fırsatlar,kanunlar önünde farklı muamele gördüler.Bundan çıkar sağladılar.Benim gibi düşünen insanlar artık bu konunun bitmesini istiyor.Mustafa Kemal ismi bu ülkede artık parçalanma,kamplaşma sebebi olmamalıdır.Özellikle aşırı dini kesimlerin oynadığı bu oyun son bulmalıdır.Atatürkçüyüz diye diye olmayacak işleri yapan,mandayı,himayeyi kabul eden israil uşağı sahtekarlar bu milleti artık bölmemelidir.Bunun için bu konunun tartışılması sakıncalıdır.Bu konu tabu olduğu için değil,milleti böldüğü için sakıncalıdır.Oysa bu gün o gün değil.Bizim birlik beraberlik içinde olmamız gereken bir gün.Bu gün önünüzde en yakın RTE,biraz geride Özal gibi iki uc ve bana göre zaralı insan varken,bundan 80yıl öncesini tartışmak faydasızdır.Bugün Kenan Evren dururken, 1.cumhurbaşkanını tartışmak yanlızdır.Unutmayın,ülkeyi böyle duyarsız bir toplum haline getiren,dini sulandırmaya çalışan Kenan,Marmariste keyf çatıyor.Savaşarak ülkesini o günün koşullarında düze çıkarmış mezarda yatan bir insan hakkında aklına gelen konuşuyor.Ben bu haksızlığa karşı çıkıyorum.Bugünün mimarı Kenan Evren sorgulanmıyor,Mustafa Kemal sorgulanıyor.Bu ayıptır.Tepkim bu nedenledir.Bunu o şahsa üstü kapalı ikazda bulunarak anlattım.O mesajı aldı.Ama hala diretiyor.Bundan sonrası site yönetiminin işidir.Selam ve sevgilerimle.
Night-Wolf
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 8:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 abey, beklediim gibi saldiriya ugramadiim icin saygilar sunarim. Fakat aydinlatici gücünle daha nazik bir türlü yolla anlatamaz misin? Benim icin deil sade, yani; Erhan1977 kardeste icinde olan, belki eksik olan aradii bilgilerini dogru yabmak icin.
Her seyden önce sunu söylemek isterim:
Kemal Pasa, ne oldunu, ne icin, yasadiini ve Ülkesine ve Milletine sadikliini, Birinci Dünya Savasinda ve sonrada göstermis. Babamla dedem bunu bana ufak iken heb anlatirdi bunu iyi biliyorum. Avrupali hiristiyanlar, Türkleri yok edeceklermis iken, Kemal Pasa gelmis Türkleri ve Türkiye´yi kurtarmis.

Saygideger Büyüklere Abeylere Ve Kardeslerede Selamlarimla..

En son Night-Wolf tarafından Per Şub 03, 2005 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Şub 03, 2005 8:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada herkesin konuşma hakkı vardır.Lakin biz bu forumda bulunduğumuz sürece yazılardan kimin ne olduğunu anlıyoruz.Bu forumda yazan arkadaşların yaş ortalamaları sandığın kadar yüksek değil.
Birçoğumuz genç insanlarız belkide.Dediğim gibi bu tip insanlar üç gün sonra işi azıtıyorlar,akabinde sitenin huzurunu bozuluyor.
Senin böyle bir önyargıya kapılmana hiç gerek yok herhangi birşey kafana takılır, tereddüt edersen elimden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız