Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Meçhule Sorular( Kürt Konusu)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Oca 11, 2005 4:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa akyol gibi bir insanın nasıl zananın çıkışını iyi bir şey olarak gösterdigine şaşıyorum. Ki oglu mhp yönetiminde bulunmuş bir insan. Lakin bir yıl önce yayınlana bu yazıdan sonra eminim yanıldıgını anlamıştır. Arkadaş yazının devamından iyi niyetli olma ihtimaline inanıyorum. Ama ya yazdıgını oku öyle yolla yada kendin yaz. Zanayı savunan bu yazının başını nasıl savunursun nasıl bir kulp bulursun bilemiyorum. Ama yazının diger bölümlerinin büyük kısmına katılıyorum. ........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Oca 11, 2005 7:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kendime bir kimlik aramadığım için,yazdıkların beni hiç ilgilendirmiyor.Gözümüzün önündeki tarih bu kadar tahrif edildikten,evrim teorisi insanlara yutturulmaya kalkışıldıktan ,bunu desteklemek için java adasında bilmem kaç bin yıllık kafatası bulduk diye ortaya çıkanları gördükten sonra ben artık fen bilimleri dışında hiçbir bilime de bilim adamına da inanmıyorum.Parayı bastırırsan,istediğin makaleyi yazdırırsın.Neden dürüst davranmıyorsun?Senin bu kadar yaptığın laf salatasının amacı ne?Bize yapacağımızı öğretmeye kalkma.Sen yazdıklarımıza itiraz edebilirsin.Ayni benim sana itiraz ettiğim gibi.Ama kendi milliyetçilik anlayışını bana dayatamazssın.Bana ne yapmam gerektiği konusunda da hiç akıl veremezsin.Sen dürüst ol.Bak ben sana söyleyeyim gerçeği.Bu sitede bir insan var.Sana bunları yazman için o akıl veriyor.Ben onun kim olduğunu biliyorum.Sana yardım da ediyor kaynak konusunda.Çünkü onunla kaynaklarınız aynı.Savunma tarzınız ,ifadeleriniz,insanlara tepeden bakışınız da aynı.Ayni kişi değilseniz,ortak çalışıyorsunuz.Ben bu şahsın ismini açıklamıyacağım.Yanlız işi uzatma.Sen fikrini yaz.Ama şöyle yapıyorsunuz böyle yapıyorsunuz deyip durmaktan vazgeç.Türkiye bunları artık aştı.Türkiye labaratuvarlarında artık deneyler yapıldı herkes turnusol kağıdı gibi açığa çıktı.Bu insanlar aptal değil.Onun için bu teorilerle,maksatlı yazdırılmış makalelerle falan bu düşündüğün şeyler olmaz.Sen bana masal anlatıyorsun ben sana yaşanmış olayları,gösteriyorum.Neden kürtlerden başka bir grup çıkıp da böyle düşünce safsataları ile ortalığı ve milletin kafasını karıştırmaya çalışmıyor?Neden göçmenler,pomaklar,boşnaklar,lazlar,karadenizli,egeli,yörük,şu bu,birtakım şeyler kanıtlamaya ,soyunu sopunu araştırmaya kalkmıyor,ben Türküm deyip geçip gidiyor.Oysa bir de senin iddiacı haline bak.İlla bir şeyler ispatlayacaksın aklınca.Bu ne inat anlamadım gitti.Ben Urfada kaç yıl kaldım sana yazdım.Orada kimseden bu lafları duymadım.Sen bunları niye dayatıp duruyorsun?Türküm diyorsan Türksün mesele bu kadar basit.Ama sen burada benim düşüncelerime karışamazsın.Senin aşiretin madem milliyetçi,bana oradan mhp ye kaç oy çıkıyor bi söylesene?Sen tepki görmeyeceğini,buradan atılmayacağını bilsen Başbuğ'u bile sorguluyacak bir tipsin.Geçenlerde,bir devlet dairesinde otururken"ben kürt milliyetçiliğini bilmiyordum;Türkeş'in sayesinde mükemmel öğrendim" diyen bir kürt müteahhiti elimden zor aldılar.Buna kaç kişi şahittir.Sen bana ne anlatıyorsun?Ben senin mhp li olduğun iddialarına gülerim.Seni asla bu lafınla ciddiye almam.Kendini ele veriyorsun.Senin aşiretin eğer onlardan olduğun doğru ise ampule oy vermedi mi?Çok nokta yerler dışında mhp nin oralarda kaç oyu var?Bak ernest renault der ki"yeryüzünde belli başlı bütün mezhepler,güpegündüz gökyüzünü seyrederken;şimdi gecedir diyen adamların eseridir."Hakikat ortaya çıkmış;sen hala bana diyorsun ki,hayır böyle bir mesele yok,olayın aslı tarihi gelişim içinde şöyledir,böyledir.Bu işi çıkaranlar,bunları kışkırtıp Bize bağlılıktan çıkaranlar sizin gibi adamlardır.Dediğin bu.Bu kadar laf salatasının gerekçesi bu.Doğrudur.Oraya ben gidip provakatörlük yaptım.30.000 kişinin katili benim.Oraya giden askere ,polise,öğretmene,eşiktekine beşiktekine ben sıktım.Bölücü mitingleri ben organize ettim.Apoya özgürlük diye ben ayaklandırdım insanları.Bu ne biçim ne sakat kafa yapısı?Sen diğer tarafa zerre kadar toz kondurmuyorsun ama.Hepsi haklı.Hepsi mağdur.Hepsi zulme uğramış.Gidip onların sitesine yazsana yapmayın,ayıptır,bak kardeşiz desene?Yapıyor musun bunu?Hayır.Milliyetçiyim diye zırhı giymişsin,boyuna konuşuyorsun.Boyuna suçluyorsun.Bak ben sana katlanmak zorunda değilim.Benim hakkımda ne düşünürsen düşün.Senin asla milliyetçi olduğuna inanmıyorum bu bir.Benim satırlarımın altına yazı yazma bu iki.Senden çekindiğim için değil.Sen bana çok hafif gelirsin.Ama tartışmasını bilmediğin için,buradaki insanların sinirlerini bozmak istemiyorum.Çünkü zırhı giydin geldin milliyetçiyim diye ya.Aç bir başlık fikirlerini yaz MİLLİYETÇİLİĞİNE DAİR.Ama bana akıl vermeye kalkışma.Bu kadar olaya sebep olan insanlara tek bir toz bile kondurmayıp da hatayı devlete ve bizim gibi insanlara fatura eden yazılarının altına;tarafsızlığını kaybetmiş bir kürt milliyetçisi olarak,yazman ve akıl vermen mümkün değildir.Senin savunduğun dilinin altındaki bakla,ümmetçiliktir.Milliyetçilik değil.Ben de elhamdülillah müslümanım.Senden aşağı müslüman da değilim.Ama benim kimliğim Türk.Benim kurtuluş reçetemde islamcılık yok açık söyleyeyim.Senteze kesin karşıyım.Böyle bir şeyi dünyada bir kez osmanlı başardı.İkincisi olmaz.Hele hele islamcıyım diye gelenleri nefretle gördükten sonra,fikrim iyice kemikleşti.Tekrar ediyorum anlamıyorsan.Bedenim Türk.Ruhum islam.Hem de kalu -bela dan beri.Sentez anlayışım;bedenim ile ruhumu aynı potada eritip tek bir insan olmamdır.Yoksa aşure yapmak değil.Ben bizi satan,dışarı ile çalışan insanlarla,beni arkadan vuran,ingilizin ve amerikanın uşağı,yahudi bankalarının en büyük müdavimi arap ile aynı potada erimeyi kabul etmem.Yaratılış kanunlarına da asla karşı çıkmam.Ben Türk olarak yaratıldım.Aşure olmam istenseydi öyle yaratılırdım.Mesele bu kadar basit.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Oca 12, 2005 4:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım tam hatırlamıyorum arkadaşı bir ay önce yine uyarmıştım. Devamlı söylüyorum herkez buna dikkat etsin dedimki Kürtler her fırsatta türkiyeye saldırıyor. Türkiye hakkında iyi birşeyler yazdıkları bir site dahi yok. Cevap hemen bundan geldi ya işte sen bana kötüledigi bir site söyle hemen bir çok örnek verdim hatta eger isterse binlercesini mail olarak gönderebilecegimi yazdım. Cevap gelmedi bu günde aynı bu konuda cevap veremez hiçbr kürt ama dikkat ettim. Sende bende diger ülküdaşlarımızda hep müslüman ve türkiyeye saygı duyan tc. vatandaşlıgından gurur duyan kürtleri ayrı tutmaya çalıştık bence bu bile kürtlere lüks ama yinede elimizden geldigi kadar dikkatliydik bence. Ülküdaşım bence bu provakatörler karşısında geri adım atmayalım derim. Sustukça sayıları artacaktır. Ayrıcana düşüne biliyormusun böyle bir insan bu tip konuşmalarla özünü saklayıp ya gerçek hayatta içimize sızdıysa. Bence en büyük sorunlardan biri içimizdeki hainler ilk onlardan kurtulmalıyız. Buradaki kastım motuntuman degil ondan tam emindegilim. Çünkü defalarca ben Türk milliyetçisiyim diye yazdı zaten tek sevdigim yazısıda bu..................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız