Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRK BİRLİĞİ ŞART
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       


Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası
 

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jul 20, 2004
İletiler: 712
Şehir: türkiye

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 9:39 am    ileti konusu: TÜRK BİRLİĞİ ŞART Alıntıyla Cevap Gönder

Kurtulus savasindan beri gorulmemis senaryolarin, guruplasmalarin ve Emperyalist guclerinin acikca oynadigi tiyatrolarin, Turk yurdunu adeta kiskaca almis oldugu, bu gunlerde, bati yanlisi bir takim medya ve kuruluslarin, hatta siyasilerin, Turk Milletine gosterdigi tek hedef; kayitsiz sartsiz Avrupa Birligi uyeligidir. Hic bir siyasi kurulus, medya vb..gibi kurumlarin bahsetmedigi tek sey ise, TURK BIRLIGIDIR!..

Turk’un ait olmadigi, her turlu pakt ve olusumlar desteklenirken, Avrupali kimligimizin olmadigini iddia eden ve geleceginin hala tartisma halinde oldugu bu birligin, bu kadar koru korune, Turk Milleti icin tek hedef haline getirilmeye calisilmasinin, kimlerin menfatine oldugunu sormamiz gerekmektedir…

Birinci dunya savasindan once, Paris antlasmasi ile tezgahlanan ve Sevr ruyasi ile Turk yurduna sahiplenmeye calisanlar, o gunku Ingiliz diplomatin dedigi gibi; ‘Bugun siz kazandiniz, ancak sanmayinki kendi basiniza basarili olabilirsiniz, er veya gec bize ihtiyaciniz olacak iste ozaman bilinki her bizden istedikleriniz bizi Sevr’e daha cok yaklastiracaktir…’ Soylemleri tarihin icine gomulmus inanclardan ote, hala gundemini koruyan hesaplarin bir parcasidir.

Ingiliz aydinlari, Hitlerin, Ikinci dunya savasi ile Avrupa’ya hukmetme hedefini, Avrupa Birligi’nin bugun Almanya’nin hegomanyasina girmesiyle basardiginin altini cizmektedirler. Buna son verdirmek icin, Ingiltere’nin kendi cikarlari dogrultusunda, Blair hukumeti ile baslattigi siyasi calismalar varken, Turk Milleti, tepsiyle kendi bagimsizligini hangi sebeple Avrupa Birligi’ne teslim etmek istemektedir?

Bazi siyaset bilimcileri bunun cevabini; ekonomik ve siyasi olarak aciklamaktadirlar . Bu cevaplarin dogrulugunu sorgulayalim….

Ekonomik olarak guclu gozuken, Avrupa Birligi’nin guclu ekonomisini devam ettirebileceginin, garantisi yoktur. Avrupa Birligi, kendi icerisinde her gecen gun yaslanan nufusu ile kalifiye eleman bulmakta zorlanmanin otesinde, gerek ABD nin gerek Cin ve Japonya nin gucunun golgesinde kalmaktadir. Tarim ve ozellikle Balikcilik’ta artan sorunlarin yani sira, buyume hizi her gecen gun dusen Avrupa Birligi’nin Turkiye’ ye kisa vadede sagliyacaklari kaynaklarin onceliginin sosyal haklar ve demokrasi oldugu iddia edilmektedir.Bu haklara sahip olmak icin Avrupa Birligine girmek zorunlulugu oldugunu iddia edenler once kimin menfatine calistiklarinida aciklamak zorundadirlar. Sosyal adalet arayisi icerisindekiler bu adaleti kimin icin? ne icin? istediklerininde cevabini versinler..

Dunyada bir tek demokrasi yoktur! Cumhuriyet’le veya demokrasi ile yonetilen her ulke kulturel ve siyasi gelisimi boyunca, kendi demokrasisinide gelistirir ve uygular. Turkiye Cumhuriyeti’nin demokrasisini sorgulamaya kalkanlar once hangi demokrasiyi Turk Milletine yakistirdiklarinin cevabini vermek zorundadirlar.

Farkli kultur ve siyasal gelisimden gelen ulkelerin demokrasisini Turk Milletine uygulatmaya calismak, sisman insani dar sandalyeye oturtmaya benzer. Turkiye Cumhuriyetinin var olan demokrasisini begenmeyenler veya Turk kultur ve siyasi yapisina gore Turkiye Cumhuriyeti’nin gelisimini istemeyenler, bati demokrasisini tek demokrasi olarak Turk Milletine dayatmaya kalkanlar, arzu ettikleri ulkelerde yasamakta ozgurdurler! Turkiye Cumhuriyeti bunu sagliyacak kadar demokrasini gelistirmistir!

Turk Milletinin kendi demokrasisi ve gelisimi dogrultusunda sosyal haklarin saglanmasi cok daha dogru bir yaklasimdir. Baticilarin ikinci iddiasida; ekonomik olarak Avrupa birligi’nin saglayacagi kaynaklardir, kisa vadede bu imkanlar istah acsada, uzun vadede, Turk Milleti gerek ekonomik, gerekse siyasi olarak bunun bedelini agar odeyebilecek riskleride tasiyacaginin bilinmesi gerekmektedir.

Siyasi olarak olaya baktigimiz zaman, Turkiye cografyasindan dolayi, ciddi stratejik oneme sahiptir ve yuzunu yanlizca batiya donmustur. Yanliz batiya yuzunu donmenin Ataturk’culuk oldugu dahi iddia edilmektedir.. Ataturk batici degil, Medeniyetcidir! Halbuki, Turk Milletinin yuzyillardir sahip oldugu medeniyet, Helenci zihniyetinin tesiri altindaki Batinin tekeline girmis, bugun, Turk Milletine utanmadan bati medeniyeti adi altinda satilmaya calisilmaktadir!..

Turkiye’nin yuzunu yanlizca batiya donmesinin yani sira, kendine guven duymayan Turk siyasetcilerinin, belki art niyetle, belki vizyonsuzluk sebebi ile, isi daha ileriye goturerek, bagimsizligimizin sorgulanmasi noktasina kadar gelen ulkemizin, bugunku durumunu da hazirlamislardir.

Ekonomik olarak bagimli hale gelen Turk Milletine verilen recete, bugun, bagimsizligimizdan daha cok taviz vererek, karnimizin toklugunun, adeta garanti altina alma recetesi oldugu iddia edilmektedir. Aslinda var olan gercek ise; ‘BAGIMSIZLIGI GARANTI ALTINDA OLMAYAN HIC BIR MILLETIN KARNININ TOKLUGUNUNDA GARANTI ALTINDA OLAMAYACAGIDIR’ Ne zamandan beri Ataturk’culuk; Turk Milleti’nin bagimsizligini, ekonomi adi altinda parayla satilir hale getirmistir?

Butun bu gelismeler ortadayken, Turk Birligi’nden hic bahsetmeden, Avrupa Birligin’den bahsetmek, nasil oluyorda Turk Milletinin tek cikisi olarak gosterilmektedir?

Turk Birligi, once, kendi icimizde saglanmalidir, Hic bir akli basinda Turk yokturki, Turk Birligine karsi ciksin… Turk Birliginden kastimiz, once, Turk Milletinin yuzde yuz bagimsizliginin saglanmasidir, Turk Milleti’nin bagimsizligini saglamak, ekonomik gucten geciyorsa iste adres: Turk Cumhuriyetleriyle kurulacak, Ekonomik ve Kulturel bir birlik, guclu bir Turk Dunyasi yaratacaktir. Yuzunu yanlizca batiya donen bir siyasi anlayisla, bu mumkun degildir. Turk, kendi anayurdlarindaki kendi kulturel baglari olan cografyaya yani Orta Asya’ya once yuzunu donmelidir.

Bugun Orta Asya da bulunan batinin ‘Turkic’ olarak adlandirdigi bu Cumhuriyetler emperyalistlerin istahini kabartmaktadir. Cok gec olmadan, bu bolgelerde ekonomik ve kulturel bir birlik kurulmalidir. Petrolden, dogal gaza kadar bir cok zenginlige sahip, bu bolgelerde kurulacak Turk Birligi, dunyadaki butun Turkleri, kendisinin efendisi konumuna getirecektir.

Avrupa Birligi’ne bu kadar taviz vermekten yana olanlar dusunmelidir; Avrupa Birligi’nin finansal ve bankaciliktaki ustunluklerinden baska, ne turlu bir ekonomik ustunlukleri vardir? Ne turlu kaynaklara sahiptirler? Bugun borsa ve Bankacilik sektoru cokse, Avrupa Birligi’nin hali ne olur? Bu sorularin cevabi gayet aciktir..

Siyaset vizyonsuzlugu affetmez, bugune gore yapilan siyasetler, ancak, kucuk devletlerin gecici, gunluk, yasamasini saglar. Turk milleti gibi buyuk bir Milleti, kucuk devlet konumuna, vizyonsuzluklari ile sokmaya calisanlar, yarin tarih onunde bunun hesabini vereceklerinide hatirlamak zorundadirlar!

Guclu ve bagimsiz olmayan milletler bir gun yok olmaya mahkumdurlar. Turk Milletini 5000 yildir yok edemeyenler, bugun herzamankinden daha cok neselidirler. Avrupa Birligi’ne girmeyi, hayat, memat meselesi haline getirenler, ayni zamanda Turk’un yuce kimligini, Avrupali kimligine satmaya calismaktadirlar.


Misaki Milli sinirlarimiz, Ataturk’un gosterdigi hedeflerden yanlizca bir tanesi, Avrupa Birligi’ne girildigi zaman ne olacaktir? Avrupa Birligi sinirlari varken kim Turk’un kendi Misaki Milli sinirlarini kaile alacaktir? Musul ve Kerkuk’u geri almayi birakin kendi sinirlarimizi dahi tartismaya acmayacaklarinin garantisini kim verebilir? Ataturk’culuk nezamandan beri farkli hedefleri savunur hale gelmistir?

‘Bagimsizlik benim karekterimdir’ diyen Atamizin istismar edilmesine hangi Turk seyirci kalmaya devam edecektir?

Turk Milletinin yuzyillardir yasayan varligi, tarihe hep onurla, serefle, adini yazdirmistir. Turk kendi ecdadina layik olmak gibi bir luksun icindedir. Bugun belimizin bukuk, dusuncelerimizin kontrol edildigi bir dunya da Turk’un daha fazla hapsedilmesine goz yumacak degiliz! Tek receteye mahkum hale getirilmeye calisilan Turk Milletinin, dogru alternatiflerininde oldugunun gosterilmesi ve bu esaretligin son bulmasi gerekmektedir!

Avrupa Birligi tek care degildir! Esas cozum Turk Birligidir! Ilk once Turk Birligini kuralim. Turk Milletini her konuda guclendirelim, kendi bagimsizligimizin garantisini elimize alalim, Turk kimliginin sonsuza kadar yasayacagini ispatlayalim, Turk Milletini dunya arenasinda ait oldugu yere getirelim, ondan sonra Avrupa Birligi’ne girelim.

Ne icinmi giricez? Turk Milletinin dunyada bir esi benzeri olmayan yonetme gucunu Avrupali’ya gostermek icin…


Burdan turkuaz51 kandaşıma teşekkür ederim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Apr 18, 2003
İletiler: 510
Şehir: Bordeaux / KahramanMaras

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 12:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence her yandan Turk birligi iyi olur
sosyal ekonomik her açidan isimize gelir !

Insallah bir gun kurulur çunku avrupa'dan bize hayir yok !

bizim birligimiz ATA topraklari'ile olur !

Hepimiz Tek Vucut olmaliyiz !

bir elin nesi var, iki elin sesi var !

Allah yardimcimiz olsun !
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör ÜyeKayıt: Aug 15, 2005
İletiler: 186
Şehir: TÜRKİYE (MERSİN)

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 1:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jul 20, 2004
İletiler: 712
Şehir: türkiye

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 1:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rehber KUR'AN
hedef TURAN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Jan 02, 2006
İletiler: 447
Şehir: İstanbul

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 1:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk birliğini kurmak için en büyük çözüm Nihal Atsız'ın da dediği gibi içimizdeki azınlıklardan kurtulmak...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Oct 25, 2005
İletiler: 806

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 6:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

türkiye ve bütün türkler için tek çıkış yolu türk birliğidir.türkiye sonu belli olmayan avrupa birliği yolunda ilerlemeye devam ederse ,gfelecek yıllar türkiye için karanlık yıllar olacaktır.çünkü avrupa birliğine girmek için çok zor yollardan geçmek zorundadır türkiye.bu yolda topraklarımızdan vazgeçeceğiz..birliğimiz bozulacak.dilimizi.kültürümüzü unutacağız,dinimizi unutacağız ve bunun karşılığında elimize hiç birşey geçmeyecek.türk birliğini kurduğumuz taktirde geçmiştede olduğu gibi yeniden dünyaya nizam verebilkiriz.kendi öz kaynaklarımızı işleyerek.ortadoğuda,asyada dengeleri belirleyen güç olabiliriz.tek çıkış yolu türk birliğindedir bu fikri bütün türkiyeye aşılamalıyız.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
truk
Yeni Üye
Yeni ÜyeKayıt: Mar 14, 2005
İletiler: 4
Şehir: türkiye

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 8:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖZELLİKLE ÜLKEMİZİN VE KOMŞU ÜLKELERİN DURUMLARI GÖZÖNÜNE ALINDIĞINDA SADECE TÜRK DÜNYASININ DEĞİL ORTADOĞUNUN DA KURTULUŞU TÜRK BİRLİĞİNDEDİR.
TARİH BUNUN ÖRNEKLERİ İLE DOLUDUR.TÜRK'ÜN BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE GÜÇLÜ OLDUĞU HİÇBİR DÖNEMDE TÜRK'E VE KOMŞULARINA İLİŞMEYE KİMSE CESARET EDEMEMİŞTİR.
BU GERÇEĞİ EN İYİ ANLAYAN LİDERLER RAHMETLİ BAŞBUĞ VE ELÇİBEYDİ.
ONLAR 'DA GÜZEL TÜRKİSTAN'IN GÜZEL ÇAĞINI GÖREMEDEN HAKKA YÜRÜDÜLER.
ALLAH BİZLERE ONLARIN YANINA ONLARA LAYIK BİR ŞEKİLDE TURAN'A ULAŞIP GİTMEYİ NASİBETSİN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jul 20, 2004
İletiler: 712
Şehir: türkiye

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 9:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neden mi TÜRK birliği:

Çünkü son yaşadıklarımız bize şunu öğretti ki TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR...........

Neden mi TÜRK birliği:

Tarihte de bugünde de görüyoruz ki ya içimizde ki azınlıklardan yada örf ve adetimizi bırakıp dışarı sevdamızdan hep yanlışlar yapmış koskoca bir imparatorluğun yıkılmasına sebep olunmuştur...........

Neden mi TÜRK birliği:

Yüreğimizdeki Kızılelma ülküsü ve beynimizdeki Büyük Turan düşüncesi ile Kuzey Sibiryadan Mançuryaya yada Amarikanın öteki ucunda bulunan Turan Soylu bir Kızılderili şefinden Yemen illerinde kalmış Türkçe konuşmakta inad eden Anadolu Türkü Şeyh efendiye kadar BİZ BÜYÜK AMA ÇOK BÜYÜK BİR MİLLETİZ!!!...................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Feb 10, 2004
İletiler: 395
Şehir: İSTANBUL

İletiTarih: Per Nis 06, 2006 10:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[yazı bu konu başlığı ile ilişkili olmadığından tarafımdan silindi
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jan 27, 2006
İletiler: 641

İletiTarih: Per Nis 06, 2006 11:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdasim fundani yazdiklarinda ben bir kötülük görmedim
tam terinse beni cok duygulandirdi burada bazileri ilgi cekmek icin sacma sapan konusuyor

TÜRK BIRLIGI iyi olur gerkemekdedirde zaten

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Jan 27, 2006
İletiler: 641

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 1:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ELHAMDÜRÜLLAH hepimiz MÜSLÜMANIZ
ama bazi MÜSLÜMANLAR bizi arkamizdan vurdugunuda capik unutmayiniz
sayin ÜLKÜDASIM
bana göre sunda ÜLKÜDASIMIN demek istedigi
MÜSLÜMAN TÜRKÜN TÜRKTEN BASKA DOSTU YOKDUR
evet birde son olarak ben almanyada bremende yasiyorum burada cok alevi var hepside TÜRKLÜGÜNDEN GURUR DUYAR
saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Jan 02, 2006
İletiler: 447
Şehir: İstanbul

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 1:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Osmanlılar balkanlardan çekildi balkan savaşları çıktı;ortadoğudan çekildi İngiliz ve fransız zulmü başladı;kafkaslardan çekildi moskof zulmü başladı;Kırım'dan çekildi,yine moskoflar katliama başladı;Cezayir'den çekildi Fransızlar 3milyon Türk'ü katletti...Bunun gibi daha onlarcası.Türk olmayan yerde nizam düşünülemez.Funda arkadaşımın eline sağlık...

Allah(c.c) Türk'ü Korusun ve Yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli ÜyeKayıt: Jan 02, 2006
İletiler: 447
Şehir: İstanbul

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 1:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chechen_laz demiş ki:
Ülküdaşım polat;ALLAH senden razı olur inşallah ama lütfen yazı yazarken biraz daha düzgünkelimeler yaz.Ne demek dikkat çekmek?
Amacımız sadece ülkümüzü yaymam ve yüceltmek.Burada herkes kardeştir,bu yüzden bir solcuyla konuşuyor gibi konuşmayalım.
ALLAHa emanet ol...
-------------
funda kardeşime verdiğim cevap "türkün türkten başka dostu yoktur" lafına idi.Bu insan insanı küfre götürür ve mazallah dinden çıkışa sebep olabilir.Bütün müslümanlar kardeşimizidir.
Peki sadece türk türke dost ise,neden biz solcuların kafasını kırdık veya onlar bizim kafamızı kırdı?
Veya,siz hangi aleviyi gördünüz türklüğüyle gurur duyan.
Dediğim şu;TÜRK-İSLAM birliği şarttır ve olacaktır inşALLAH.Ama bu birliği sağlarken,diğer mülüman kardeşlerimizden uzaklaşmak doğru değil.
Yaşasın TÜRK-İSLAM ülküsü.

ALLAHa emanet olun...

Ne alakası var dinden çıkmakla.Araplar I.Dünya Savaşı'nda bize karşı İngilizlerle ittifak kurarken bir şey olmuyo da biz ''Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur'' demekle mi dinden çıkacağız?

Türk İslamın Serdarı ve Kılıcıdır
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum YöneticisiKayıt: Nov 02, 2004
İletiler: 3121
Şehir: Turan/Almanya

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 2:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chechen_laz demiş ki:

Veya,siz hangi aleviyi gördünüz türklüğüyle gurur duyan.
Dediğim şu;TÜRK-İSLAM birliği şarttır ve olacaktır inşALLAH.Ama bu birliği sağlarken,diğer mülüman kardeşlerimizden uzaklaşmak doğru değil.
Yaşasın TÜRK-İSLAM ülküsü.

ALLAHa emanet olun...


Konu dallanip budaklanmasin... Türklügü ile gurur duyan cok alevi gördük. Ülkücü cepheyi cogaltmaz azaltir.

Bizler birileri gibi HILAL´i yükseltecegiz diye ortaya cikip Hilal icin cirpinan yüreklerden nemalananlardan degiliz.

Bir yazinizda belirttiginiz gibi Türk Birliginin kurulmasi akabinde Müslüman kardeslerimizin de gözünün yasina derman olmaya gayret edecegiz. Allah´in (c.c.) yardimi ile insallah bu ülkümüze ulasacagiz.

Ama önce Türk Birligi.... Bu birligin olusabilmesi icin de " Ne mutlu ki Türküm" diyenlere ihtiyac vardir. Inanclardaki eksik veya hatalar daha sonra telafi yoluna gidilmelidir. Aksi durum Türk düsmanlarina yarar saglar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »  


 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB

alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1