Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Gündem: MHP KURULTAYINA ERDEMLİ YÜRÜYÜŞÜYLE DEVAM EDİYOR
Gönderen:: reisbey
alt1
Konu Haberler
Milliyetçi Hareket Partisi 12 Ekim 2003 tarahinde yapılacak olan Büyük Kongre’ye hazırlanıyor.
MHP Genel Merkezi tarafından belirlenen takvime göre, ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor. Kongreler, birlik, beraberliğin ve ülkücü hareketin yeniden şahlanışa geçtiği şölenlere dönüşüyor.


Bu hafta Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Bursa, Gaziantep, Hatay, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Kahramanmaraş, Samsun, Tokat ve Osmaniye illerine bağlı ilçe kongreleri yapılacak. Geçen hafta tamamlanması gerekirken çeşitli sebeplerle yapılamayan ilçe kongrelerinin bir bölümü de bu hafta sonu gerçekleştirilecek. MHP Lideri Bahçeli, kongrelerin ülkücü hareket için yüreklerin kenetlendiği zeminler olduğunu vurguladı. Bahçeli, mesajında şu görüşlere yer verdi: “İlçe kongrelerimiz, dargınlıkların, kırgınlıkların ve kısır çekişmelerin bir tarafa bırakılarak, ülkümüz ve davamız için yüreklerin kenetlendiği zeminlerdir. Kongrelerimiz, ülkü ve ilkelerimize yakışan bir olgunlukla siyasi nezaket kuralları içinde devam etmektedir. Türkiye, tıpkı geçmişte olduğu gibi, ancak siz büyük ülkü erlerinin, yiğit bozkurtların, bütün Türkiye sevdalılarının enerjilerini birleştirdiği ve hedefe doğru ilerlediği ölçüde gelecek ümidi içerisinde olacaktır. Hiç şüphesiz gelecek bu durumda çok daha anlamlı ve onurlu bir şekil alacaktır.”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İlçe Kongremizi, ülkü ve ilkelerimize yakışan bir olgunlukla siyasî nezaket kuralları içinde tamamlamış bulunuyorsunuz. Bu vesileyle, şahsınızı ve görev üstlenmiş bütün ilçe yöneticisi arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Bahçeli, MHP İlçe başkanlarına gönderdiği tebrik mesajında şu görüşlere yer verdi: “Hiç şüphesiz şahsınız ve çalışma arkadaşlarınız ülkemiz ve partimiz açısından çok hassas ve kritik bir dönemde önemli görev ve sorumluluklar üstlenmiş bulunuyorsunuz. AKP iktidarı çeşitli teslimiyetçi ve ard niyetli lobilerin tesiri altında savrulmakta; millî değer ve çıkarlarımızı hor gören çarpık zihniyetleri kendini giderek daha çok belli etmektedir. Bu durum, şüphesiz Türk Milleti ve vatanı için çok büyük bir endişe kaynağı ve risk oluşturmaktadır. Böyle bir süreçte Türk milliyetçilerinin her zamankinden daha uyanık, dikkatli ve gayretli olması gerektiği açıktır. İhtiyaç duyduğumuz kudret ve kararlılığın kaynağı, eşsiz vatan ve Türklük sevgimiz ile engin tecrübe birikimimizdir.
Bizlere düşen temel vazife, uluslararası gelişme ve entrikaları, lobici unsurların millî refleksi köreltme oyunlarını, siyasî iktidarın duyarsız, tutarsız ve teslimiyetçi tavırlarını çok iyi tahlil edip deşifre etmek ve bıkmadan usanmadan vatandaşlarımızla paylaşmaktır.
Bu sebeple, millî ve ulvî bir görevi omuzlayan yönetici arkadaşlarım olarak daha fazla çalışmak ve her açıdan duyarlı olmak zorunluluğu vardır. Bu çerçevede, öncelikle yörenizde bulunan bütün Türkiye sevdalılarını, bütün ülküdaşlarımızı kucaklayan düzenli istişare zeminleri geliştirmek önem taşımaktadır.
İkinci olarak; yöre halkıyla sürekli diyalog halinde olmak gerekmektedir. Dolayısıyla, bir taraftan ilke ve hedeflerimizi anlatmak, diğer taraftan da iktidar partisine karşı muhalefet görevimizi en etkili şekilde yerine getirmek için yoğun çalışma programları hazırlanıp uygulanmalıdır.
Son olarak; hem 3 Kasım’ın yol açtığı üzüntü ve sıkıntıların tamamen ortadan kalkması, hem de partimizin önümüzdeki genel seçimlere güçlü bir iktidar alternatifi olarak girebilmesi bakımından yaklaşan yerel seçimleri iyi değerlendirmemiz lazımdır. Bu sebeple, yerel seçimlere yönelik ön hazırlıklar süratle tamamlanmalı, bütün teşkilatlarımız seferberlik halinde olmalıdır.
Bu onurlu yolda hepinize bir kez daha kolaylıklar ve üstün başarılar diliyorum. Yüce Allah, milletimizin ve bizlerin yardımcısı ve koruyucusu olsun, bizleri utandırmasın.”

Sivas’ta birlik beraberlik
Yurdun dörtbir yanında olduğu gibi Sivas ilçe kongrelerinde de bozkurtlar birlik beraberliğin en güzel örneğini sergiledi. Kongrelerin ardından listeler şöyle oluştu.
GEMEREK
İlçe Başkanı: Şelçuk Kahraman. Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Ebazer İncegöz, Kemal Karadağ, Nuran Sağır, Nurullah Şebap, Mustafa Teker, Ünsal Şenen, Naki Karabulut, E. Ali Şenol, Necmettin Ünalmış, Salih Gök, Alpaslan İncegöz, Seyit Alkan, Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Sevban Toksoy, Ali İncegöz, Dursun Duman, Osman Kahraman, Nevzat Gündoğdu, İbrahim Şenen, Bekir İnceöz, Duman Çelik, Muzaffer Sarıdağ, Hüseyin Çetin, Mustafa Yıldız, Osman Gök. İl Delegeleri Asil Üyeler: Selçuk Kahraman, Ebazer İnceöz, Kemal Karadağ, Duran Sağır, Nurullah Şebap, Mustafa Teker, Ünsal Şenen, Naki Karabulut, E. Ali Şenol, Necmettin Ünalmış, Salih Gök, Alpaslan İncegöz, Seyit Alkan, Sevban Toksoy, Ali İncegöz, Dursun Duman, Osman Kahraman, Nevzat Gündoğdu, İbrahim Şenen, Bekir İnceöz, Duman Çelik, Muzaffer Sarıdağ, Hüseyin Çetin, Mustafa Yıldız, Osman Gök, Mehmet Topaktaş, Celal Köse, Hasan İnceöz, Cesur Şenen, Ender Duman, Feyzullah Kahraman, Hidayet İnceöz, M. Kemal Işık, Süleyman Karabulut, Demir Kahraman, Murat İnceöz, Murat Şimşek, M. Turan Teker, Galip Ulutaş, Şener Kahraman, Halil Kabasakal, Erol Kaya, Hüseyin Güldiken, Davut Tamer, Niyazi Köse, Osman Altuntaş, Atilla Turgut, Süleyman Çelik, Şenol Erdem, Ömer Bulut, Faruk Sazak.

HAFİK
İlçe Başkanı: İbrahim Taşçı. Yönetim Kurulu Asil Üyeler: İbrahim Çoşkun, Tayyur Harput, Fahrettin Güven, Nihat Göktaş, Süleyman Özbek, Namık Aydoğan, Fatih Soğancıoğlu, Adem Özmen. Yedek Üyeler: Savaş Güven, Semih Emiralioğlu, Mustafa Ercan, Yusuf Özbek, Muhittin Öztemur, Ahmet Gültay, Murat Kocak, O. Osman Yalçın, İl Delegeleri: Hüsnü Taşçı, İbrahim Taşçı, İbrahim Çoşkun, Rafet Özbek, Metin Harput, Fahrettin Güven, Burhan Kocak, Tayyar Harput, Fahrettin Güven, Nihat Göktaş, Altan Taşçı, Süleyman Özbek, Abuzer Hiçyılmaz, Ahmet Gültay, Murat Koçak, Fatih S. Soğancıoğlu.

Pazara kadar değil mezara kadar MHP

Doç. Dr. Hamdi Doğan, AKP’nin sıkıtıntıların çözüm değil üretim merkezi olduğunu belirterek, “Verilen sözler çok çabuk unutuldu” dedi. Adıyaman İlçe Teşkilatları tüm hızıyla yeni yönetimlerini belirliyor. Gölbaşı , Samsat ve Tut İlçe kongrelerinde bozkurtlar iktidar yemini etti. İl Başkanı Özgün Gölbaşı İlçe Kongresi’nin zirveye tırmanışın başlangıcı olduğunu söyledi. Doç Dr. Doğan ise, MHP’yi sıkıntıları çözmekmekle suçlayan AKP’nin tek başına iktidar olmasına rağmen, hiç bir meselenin çözümlenemediğini hatırlatarak, “İç ve dış politikada izlenen basiretsiz tutum ortada. Vatandaş AKP’den umudunu kesti. Verilen sözlerin hiçbirisi yerine getirilmedi. Pazara kadar değil mezara kadar MHP’liyiz. İktidar ortağı olduğumuz dönemde parti binamızdan ayrılmayanlar şimdi semtimize uğramıyor ”dedi. İlçe kongrelerine MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP 22. Dönem Adıyaman Milletvekili adayı Doç .Dr. Hamdi Doğan, ocak başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

GÖLBAŞI
80 delegenin oyunu alan Seydullah İster İlçe Başkanlığı yarışını kazandı. Divan Başkanlığı’na Kamu-Sen eski İl Başkanı M. Baki Kara, Katip üyeliklere ise Turan Alan ve Mahmut Yılmaz’ın getirildiği kongrede Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Şaban Özbay, Rasim Yıldırım, Kemal Menevşe, Mehmet Ali Öngören, İbrahim Sepet, Durmuş Yıldırım, Mustafa Çakıroğlu, Derviş Arslan, Mehmet Nebilir, Yılmaz Aykut, Salman Küpelikılıç, Hüseyin İncirli, Cengiz Bilen, Remzi Yurdakonar, Ayhen Çakır, Salih Demir, Mustafa Özdemir, Mehmet Kirpi, *****a Etker, Kemal Karakuş, Memet Akbaş, Alparslan Yanık, Şevket Buluç ve Mustafa Sokar

SAMSAT
Mevcut başkanın aday olmadığı kongrede Bekir Berk İlçe Başkanı seçildi. Divan Başkanlığının oluşumunun ardından faaliyet raporları okundu. Yönetim Kurulu’na ise Suphi Taşkın, Kasım Berk, Mehmet Can Uyar, Kazım Berk, Abdullah Berk, Ömer Taşkın, Sıddık Berk, Deniz Berk, Abdurrahman Deniz ve Abuzer Toprak.

TUT
Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından degelelerin büyük çoğunluğunun oyunu alan Mehmet Yılmaz İlçe Başkanı seçildi. Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Yusuf Kurşun, Mehmet Doğrul, Mehmet Gültekin, Mahmut Doğan, Mahmut Yılmaz, Veli Yakaryılmaz, Şeyho Yılmaz, Şeyho Yiğit, Mustafa Yücel, Mustafa Aşkun, Halil Şahin, Mahmut Paksoy, *****ali Cengiz, Ahmet Yılmaz, Muzaffer Gürbüz, M. Ali Korkmaz, Orhan Öpçin, Bayram Tüysüz, Kemal Arbaş ve Osman Aydın.

Salonlar yine dar geldi

MHP Gümüşhane İl Başkanı Mustafa Adil Gürses Merkez İlçe dahil 6 ilçeden 5’inde kongrelerin tamamlandığını söyledi. Başkan Gürses, Köse İlçe Kongresi’nin 31 Mayıs 2003 tarihinde yapılacağını hatırlattı.
Kongrelerin ülkücü harekete yakışır olgunluk içerisinde geçtiğini vurgulayan Gürses, “Gönüldaşlarımızın yoğun ilgisi bizleri çok memnun etti. Taşkınlıklar, kırgınlıklar olur diye bekleyenler boşa heveslendi” dedi.
Hükümeti de sert bir şekilde eleştiren Başkan Gürses, AKP’lilerin Gümüşhane’de Genel Başkanlarının söylemlerini ters yüz eden kadrolaşma hareketi içerisinde bulunduklarını belirterek, “Gerçek isimleri Akrabayı Kalkındırma ve Kadrolaşma Partisi. İnsanlar aç, işçi, memur perişan. AKP’nin mumum yatsıya kadar bile yanmadı” diye konuştu. Kongrelerde faaliyet raporu ve gelir gider bütçeleri okunarak aynen kabul edildi. MHP Lideri Bahçeli’nin başarı telgrafının okunması sırasında salonlar “Başbakan Devlet” sloganları ile inledi.

MERKEZ İLÇE
Başkan: Ali Ateş
Yönetim Kurulu: Nurettin Koyun, Recep Gök, Ertuğrul Özdemir, Cengiz Günday, Mehmet Özdener, Davut Kaban, Kadir Şahbenderoğlu, Murat Beşiroğlu, Halis Koç, Mustafa Köprülü, Emrehan Kullukçu, Süyelman Şahin, Adem Çakmak, Hicabi Özener, Fahri Gürler, Özcan Kadakal, Recai Akhan, Köksal Berker, Orhan Gündüz ve Cevdet Dolan.

KÜRTÜN
Başkan: Alim Yılmaz
Yönetim Kurulu: Şahin Yılmaz, Rıfat Kaval, Kerim Özer, Fehmi Koca, İlyas Güldalı, Metin Kacamer, Kemalettin Çalışır, İsa Koca, Halil Karakaş, Seyram Koca, Şeref Yöndemir, Erol Turan, Abdulvahap Yılmaz, Yaşar Bayrak, Bayram Güllü ve Muzaffer Yılmaz.

TORUL
Başkan: Muzaffer Doğan
Yönetim Kurulu: Ali Yılmazer, Osman Kodalak, Zafer Küçüköner, Şefki Demirci, İsmail Odabaşı, Nazım Kalaycı, Faik Demir, Hakkı Başnak, Ali Kuru, Sinan Hacıalioğlu, Gürcan Boştan, Cahit Küçüköner, Mustafa Aydın, Erkan Pırıltan, Mustafa Demirci, Davut Özdemir, Sefa Uğur, Bülent Açıkel, Nedim Bektaş ve Mehmet Günen.
KELKİT
Başkan: Osman Kılıç
Yönetim Kurulu: Hasan Daltaban, Güngör Atalay, Necdet Tok, Alişan Çevik, Fazlı Mansız, Osman Güney, Hayati Sel, Ensar Çakır, R. Nabi Sözer, Muammer Gül, Yaşar Yengin, Seracettin Demir, Rahim Özmen, Maşuk Üstün, Kemal Türker, Metin Mete, Erdal Çalgan, Yaşar Polat, Hacı Çelik ve Mumammer Duman.

ŞİRAN
Başkan: İsmail Karabıçak
Yönetim Kurulu: Mustafa Yeniçeri, Özcan Polat, Rüstem Çakmak, Güven Kapucu, Şükrü Kara, Arif Yılmaz, H. İbrahim Ertürk, Fatih Tosun, Ahmet Işık, Vedat Mallı, Ekrem Kaya, Aziz Kaya, Seyfi Güneş, İbrahim Celepçi, Fikret Aydın, A. Mütalip Bölükbaş, İlhami Saatçı, Neşat Özel, İshak Yılmaz ve Osman Kara.

İpsala’da çifte sevinç
Dr. Gürsel Şimşek, mevcut siyasi iktidarın dış politikadaki görüntüsünün çok sesli, çok başlı olduğunu belirterek, “Hükümet tecrübesiz ve akortsuz orkestra konumundadır” dedi. MHP İpsala İlçesi kongresi Belediye Düğün Salonu’nda yapıldı. Divan Başkanlığı’na H. İbrahim İlkdoğmuş, katipliklere Onur Ovalı ve Nurkan Yıldız’ın getirildiği genel kurul; saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel Kurul’a başarı telgrafı gönderen MHP Lideri Bahçeli ayakta alkışlandı. Kongrede; İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Müldür, Süleyman Namlı, İbrahim Bozkurt, H. İbrahim İlkdoğmuş ve Dr. Gürsel Şimşek’e hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
MHP’YE KATILIM
Adeta bir şölen havasında geçen kongrede İpsalalı bozkurtlar çifte sevinç yaşadı. İpsala eski Belediye Başkanı Emin Başaran ve beraberindeki çok sayıda vatandaş MHP’ye iltihak etti. Başaran ve diğer katılımcılara üç hilalli rozetleri Şimşek ve İlkdoğmuş tarafından takıldı. Başaran, haksızlık ve hırsızlıklara dur demek için MHP saflarına geçtiğini vurguladı.
Katılım töreninin ardından MHP eski Milletvekili adayı Dr. Gürsel Şimşek, Dünya’nın ve Türkiye’nin içinde bulunduğu durumun Türk Milliyetçilerine daha büyük görevler yüklediğini ifade etti. Medyanın MHP’ye ambargo uyguladığını hatırlatan Şimşek, “Bugünkü hükümetin icraatları ortada... Ama dün bizi eleştirenler herhalde halinden memnun. Hükümetin tecrübesiz ve akortsuz olduğu kamuoyu tarafından çok iyi biliniyor” dedi.
Genel Merkez Yöneticisi Refik Üstün, seçimlerde mazot fiyatlarını indireceğiz diye nara atanların geçen sürede 12 defa zam yaptığını hatırlattı.
Diğer konuşmacılar ise, bütün milliyetçileri MHP çatısı altında toplanmaya davet etti. Başkanlık yarışını kazanan Yakup Turunç ise yaptığı teşekkür konuşmasında , “Hedefimiz İpsala Belediye Başkanlığını kazanmak. Bunu başaracak güç ve azimdeyiz” dedi.
Yönetim Kurulu: Bahattin Karaman, Ekrem Ege, İsmail Boz, Kerim Bayraktar, Mustafa Karasulu, Menderes Şenkol, Necmettin Kocaman, Numan Bakır, Yılmaz Aydın ve Yusuf İder.
Trabzon’da iktidar yemini
Trabzonlu bozkurtlar ilçe kongrelerinde iktidar yeminietti. İlçe Kongrelerinin tümüne iştirak eden MHP 21.Dönem Trabzon Milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu, MHP’nin tek başına iktidar günlerinin yakın olduğunu belirtti. Bıçakçıoğlu, AKP iktidarının keyfi uygulamalarının vatandaşı canından bezdirdiğini söyledi. Kongreleri tamamlanan ilçelerde listeler şöyle oluştu:
ARSİN
Başkan: Sinan Öksüzoğlu Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Hamdi Yılmaz, Orhan Sarı, Haydar Şengül, Necati Beşir, Ahmet Şahin, İsmet Çalık, Aydın Ustaömer, Kamil Bektaş, H. Cahit Gürsoy, Mehmet Emir. Yedek Üyeler: Mümin Canbakkal, Refik Koç, İsmail Şengül, Kemal Tüysüz, Ali İskenderoğlu, Yasin Canbakal, Metin Aygün, Afşin Zengin, Ali Şahin, Metin Dağ. İl Delegeleri Asil Üyeler: Ahme Şahin, Ömer Canbakal, Sinan Öksüzoğlu, Ali Temel Beşir, İsmet Çalık, Kamil Bektaş, Bilal Beşir, A. Haydar Şengül, Yusuf Özdemir, Yakup Hacıhasanoğlu, Adem İskenderoğlu, Haydar Örnek, mümin Canbakal, Recep Ataoğlu, Alaattin Şengül, Süleyman Öztaş, Emrullah Nas, Alaattin Olgun, Eyüp Yıldız, Necati Beşir, Hüseyin Gündoğdu, Mehmet Emir, Mustafa Tiryaki, Yasin Canbakal. Yedek Üyeler: Abdul Midi, Rizvan Öksüz, Şükrü Pektaş, Fuat Aygün, Ali Şahin, Ali İhsan Öztaş, Ali İskenderoğlu, Murat Albayrak, Hüseyin Azak, Musa Şahin, Mehmet Dorul, Refik Koç.
TONYA
Başkan: Mustafa Baki Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Salih Hacısalihoğlu, Mustafa Kalyoncu, Lütfü Korkmaz, Yüksel Köksal, Abdurrahman Atalay, Muhammet Büberoğlu, Ahmet Şanlı, Ayhan Bozoğlu, Tahsin Aslan, Metin Yılmaz Yedek Üyeler: Murat Hacısalihoğlu, Abdul Yıldız, Hasan Korkmaz, Ali Bozoğlu, Ali İnce, Şener Koç, Hasan Saygın, Hayri Küçük, Fuat Sağlam. İl Delegeleri Asil Üyeler: Mustafa Baki, Yakup Aydın, Mehmet Yılmaz, Osman Rahmi Yıldız, Burhan Kalyoncu, İzzet Latifoğlu, Ali Osman Yavuzarslan, Nurettin Atalay, Ali Karakoç, Salih Beşel, Muhammet Bilek, Ahmet Hilmi Baki, Muhammet Karaca. Yedek Üyeler: Erol Başar, Kadri Baki, Kemal Bozoğlu, Ahmet Kalyoncu, Mehmet Şanlı, ahmet Kalyoncu.
DERNEKPAZARI
Başkan: D. Lütfi Dilmaç Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Osman Bozdemir, Doğan Akbulut, Yahya Çevik, Hüseyin Kahveci, Mehmet Koça, Yakup Korkmaz, Ömer Dağdeviren, M. Hanifi Yaka Yedek Üyeler: Mehmet Mangan, R. Kemal Dilmaç, A. Köksal Terzi, Mehmet Kara, Hüseyin Sarı, M. Hanifi Atmaca, Mikail Atmaca, Semanur Dilmaç.
ŞALPAZARI
Başkan: Naci Özkan Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Ahmet Öztürk, Mustafa Çömez, Yaşar Tok, Alipaşa Arslan, Sami Küçük, Muhammet Tarhan, Mustafa Karabayır, Mustafa Kasap, Hasan Ali Karagöz, Mustafa Mumcu, Yedek Üyeler: Hüseyin Kurukız, Mehmet Özkan, İbrahim Küçük, Orhan Karaçoban, Hasan Konak, Hüseyin Yamaç, Engin Çalık, Ahmet Turan Keskin, Metin Özdemir, Metin Tokal. İl Delegeleri Asil Üyeleri: Ali Sait Al, Hüseyin Aydemir, Refik Kurukız, Hasan Karabayır, Muhammet Özdemir, Turan Özen, Rüştü Türkmen, Aliosman Kıran, Ali alkurt, Mehmet Ali Çolak, Hüseyin Sağlam, Hasan Yazıcı, Haşim bayraktar, Miktat Koşgin, Şentürk Usta, Muhammet Muhcu, Mustafa Kabataş, Yakup Özer, Yakun Kandil Yedek Üyeler: Aslan Bekdemir, Muhammet Yavuz, Ali Kılıç, Necati Çömez, Ertan Kabataş, Hasan Geldi, Ahmet Kurtkaya, Ali Uçar, Suat Angıt.
AKÇAABAT
Başkan: Ö. Adnan Erten. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa Karabulut, Aydın Bıyıklı, Yaşar Şen, Mahmut Sivrikaya, Ali Yılmaz, Mahir Çolak, Mehmet Kazancı, Adnan Çelik, Muhammet Şentürk, Zafer Köstereli, Hasan Yol, Rasim Yıldırım, Abdullah K. Kolut, Ali Sait Azıklı Yedek Üyeler: Ali Serdar, Osman Memiş, Alper Öncü, Ali Keskin, İshak Kırali, Osman Eraydın, Pehlül Kudal, Emrullah Cesur, Erkan Akbulut, Gamze İsgent, Murat İşçi, Filiz Banu Aytin, Mahmut Kardeş. İl Delegeleri Asil Üyeleri: Ali Mollaosmanoğlu, Necati Özlü, H. Baki Eyüpoğlu, Osman Akbulut, Nail Ertem, Emine Özlü, Mesut Serdar, Temel Akgün, Erdoğan Neziroğlu, İsmail Çelik, Aydın Öztürk, Nurcan Bozali, Rıfat Üçüncü, Muharrem Çolak, Mustafa Cinemre, Kenan Çelik, Özkan Şengün, Mustafa Öztürk, Mehmet Altunay, Hilmi Aktepe, Esra Eraydın, İsmet Kırali, Yaşar Memiş, Osman Topçu, Kadir Azaklı, Ahmet Ziya Topal, Neşat Bayram, Hayati Bayraktar, Mehmet Dertli, Emine Çolak, Mehmet Boğuçlu, Selahattin Mollaosmanoğlu, Kenan Memiş, Ferhat Türkay, İrfan türkay, İrfan Armutçu, Özcan Akkol, Fevzi İşçi, Sezgin Kalkısım, Necati Yıldırım, Ayşe Serdar, Bedir Sağuer, Mustafa Mumcu, Yusuf Terzi, Selim Sevim, Mustafa Karaduman, Hasan Öztürk, Zeki Ertem, Şükrü Kahveci, Osman Cinemre, Seyfettin İnan, Kasım Uzun, Cemal Mumcu, ali Kara, Ö. Adnan Ertem, Ömer Karabacak, Erdal Memiş, Yahya Uzunosmanoğlu, Süleyman Erten, Hüseyin İşçi, Ömer Hotaman, Ali Kustil, Cemil Ceren, Aydın Memiş, Osman Ertem, Muarrem Yılmaz, Hasan Sevim, Metin Gedikli, Orhan Sensöz, Arzu Özlü, H. Ali Kahraman, Turhan Civelek, Hasan Kutrup, Selahattin Akbulut, İrfan Özkurt, Ahmet Selim İsgent, Ali Tuna, Kenan Sivrikaya, S. Cemil Kolaylı, Onur Gaydam, Erol Zorlu, Zafer Seyis, İsmail Hakkı Akkol, Orhan Şal, Hacı Ali Çelik, Abdurrahman Koç. Yedek Üyeler: Abdurrahim Aslan, Hayri İşçi, Mustafa Orhan, Muhammet Kardeş, Yakup Bayram, Kemal Koç, Recep Öztürk, Erkan Akbulut, Göngör Akın, Ali Aydın, Erol Poyraz, Ali Çil, İsmail Akın, Ercan Cinemre, Burhanettin Sağır, Erdoğan Demirci, Aydın Mollaosmanoğlu, Bahri Tütüncü, Haydar Yetim, Neşat Akdeniz, Fahri Gedikli, Ömer Mısır, Mehmet Ali Bayram, Numan Özdemir, Hasan Komar, Selahatin Öztürk, Mustafa Küçükosman, Ahmet Sak, Münir Öncü, Muhammet Yılmaz, Mustafa Bayram, Ersin Yılmaz, Alper Borucu, Ali Yaşar Kahraman, Selahattin Öztürk, Ahmet Kurt, Semittin Güner, Osman Memiş, Abidin Aydın, Aynur Civelek.
ARAKLI
Başkan: Mehmet Arslantürk Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Mehmet Gümüştaş, Metin Hasançebi, Hüseyin Şahintürk, Hasan Demiray, Ahmet Soyyiğit, Bayram Kökdemir, Kemal Albayrak, Osman Bal, Ömer Ertürk, Ali Erbay, Süleyman Altuntaş, Kibar Danışmaz. Yedek Üyeler: Mecit Apdi, Eray Çebi, Selahattin Karakuş, Mustafa Taşkın, Recep Alemdar, abdurahman Aslandağ, Tahir Şahintürk, Afan Çelik, Yusuf Ertürk, Ali Karlıdağ, Ali Harbi, Resul Aktaş. İl Delegeleri Asil Üyeleri: Murat Şahintürk, Mehmet Gümüştaş, Mehmet Aslantürk, Hüseyin Şahintürk, Kemal Akbayrak, Ömer Ertürk, Ali Harbi, Eray Çebi, Mecit Abdi, Selahattin Karakuş, Tahir Şahintürk, Yusuf Şahintürk, Muzaffer Sırtlı, Murat Akbayrak, Alaattin Çapkın, Muri Soyyiğit, Ferat Uzun, Zeki Aslantürk, Ali Aslantürk, Miktat Rizeli, Ahmet Soyyiğit, Muhammet Gümüştaş, Osman Bal, Süleyman Altıntaş, Yakup Koçaslan, Vahit Fidan. İl Delegeleri Yedek: Sinan Şahintürk, Mehmet Demir, Nurettin Şahintürk, İrfan Aslantürk, Resul Aktaş, Recep Alemdar, Mustafa Taşkın, Sedat Akbayrak.
YOMRA
Başkan: Mehmet Salih Baydar Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Hüseyin Altınışık, Rasim Arslan, Z. Hurşit köse, Gündoğdu İskender, Teyfik Güler, Hüseyin Beser, Osman Karatal, Enver Köse, Mustafa Hatipoğlu, A. Haydar Karabina Yedek Üyeler: Harun Küçük, H. Salih Baydar, Yılmaz Paslı, Hamza Aydın, A. Salih Turgut, Hüseyin Yılmaz, Ömer Adanur, Faik Tosun, Harun Yıldırım, Yusuf Kul.

Emaneti geri alacağız
MHP Kars İl Teşkilatı ilçe kongrelerini tamamladı.
Adeta şölen havasında gerçekleştirilen kongrelerde Serhat’lı Bozkurtlar birlik beraberlik masajı verdi.
Kongrelerin yapıldığı salonların hıcahınç dolması MHP’nin Kars’ta her geçen gün gücüne güç kattığının bir göstergesiydi.
Kongrelere MHP 21. Dönem Kars Milletvekili Arslan Aydar, İl Başkanı Reşat Ilgar ve çok sayıda partili katıldı.
Aydar yaptığı konuşmalarda meydanlarda esip gürleyenlerin Ankara’da tam aksi tutum içerisinde olduklarını vurguladı.
MHP Kars İl Başkanı Reşat Ilgar ise, yurdun dörtbir yanında olduğu gibi Kars’ta da kongrelerin ülkücü olgunluğa yakışır bir şekilde yapıldığını hatırlattı.
Başkan Ilgar, AKP’nin uzmanlık alanının kardolaşma konusu olduğunu belirterek, “Koltuğa oturur oturmaz başlattıkları kadrolaşma hareketi tüm hızıyla sürüyor. İnsanları perişan ettiler. Vatandaş açlığa çare bulacak diye AKP’ye oy verdi. AKP ise akrabayı kalkındırmaktan başka bir icraat yapmıyor ” dedi.
18 Nisan 1999 seçimlerinde kaybettikleri Belediye Başkanlığı yarışını mutlaka kazanacaklarını vurgulayan Başkan Ilgar, “Emaneti geri almak için yılmadan, bıkmadan çalışacağız. AKP başta olmak üzere diğer partilerden umutlarını kesen hemşehrilerimizin MHP çatısı altında buluşması bizlere güç veriyor. Katılımlar devam edecek” diye konuştu. Kongrelerin ardından listeler şöyle oluştu:
MERKEZ
İlçe Başkanlığı yarışını Nevzat Haskarabağ’ın kazandığı kongrede Yönetim Kurulu ise Hüseyin Dönmez, Haydar Kesgin, Cafer Yıldırım, Gülmemet Enç, Yalçın Çelik, Coşkun Kaya, Murat Abak, Muhlis Saynaz, İsa Eşit, Yüksel Atalayın, Zafer Kuytul, Şemsi Aydar, Mehmet Ömür, Yakup Ulu, Cahit Karayazı, Hanlar Tanı, Haydar Yolcu, Yakup demirbaşı, Özer Özmen, Özgür Lükü, Nüsrettin Demir, Aytekin Kartay, Musa Kerehan, Güven Oktay, Celal Samaraz, Muhlis İşbeceren, Muharrem Taşdemir ve Abdullah Kocaağ.
KAĞIZMAN
Delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alan Ünal Ataş Kağızman İlçe Başkanlığı yarışını kazandı.
Ataş, Kağızman’da ülkücülerin tek yürek olduğunu belirterek, “Çok uğraştılar ama bizi parçalamaya, bölmeye güçleri yetmedi. Biz bu oyunları yıllar önce gördük. Ülkücü Hareket her zaman bu tür oyunları bozdu yine bozacak” dedi.
Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Yılmaz Erol, Ersavaş Kardaş, Hikmet Öztürk, Fahrettin Şen, Nejat Keleş, Hafız Uğur, Ahmet Nuray, Nebi Zeytun, Kamil Seloğlu, Tuncay Çelik, Cengiz Sakinci, Yaşar Keler, Çetin Turan, Yavuz Karaçorlu, İdris Ağdaş, Ercan Keleş, Haluk Sönmez, Emin Gülderen, Halit Budak ve M. Ramazan Adalar.
SARIKAMIŞ
Başkan: Battal Gazi Sağlam. Yönetim Kurulu: Zafer Ural, Yavuz Taş, Doğan Hazman, Baki Güzün, Tuncer Yıldırım, Necattin Akgül, Turan Demirci, Suat Öğel, İsmail Enis, Zeki Şimşek, Zülküf Kolçak, Cevdet Aksu, Turgay Sifil, Aslan Cebir, Hüsnü Demirci, Sönmez Zengin, Alparslan Şimşek, Burhan Boydak, Kamuran Karakurt, Ahmet Yenice, Esat Şahin, Behsat Sağlam ve Canip Altıntaş.
SELİM
Başkan: Arif Mert, Yönetim Kurulu: Mehmet Akbaba, Turan Gök, Erdoğan Aslan, Şerafettin Yediel, Recep Süleymanoğlu, Kazım Alaca, D. Ali Taşdemir, Zakir Yaşartürk, Hakim Bulut, Nuralı Susan, Rasim Yocu, Neşat Şentürk, Milas Ertuğrul, Saim Demirdağ, Binali Çiftçi, Sabri Atalar, Tolga Kurbanoğlu, Fatih Aslan, Sezai Taşbaş ve Ali Gürler.
ARPAÇAY
Başkan: Oktay Kemer
Yönetim Kurulu: Cengaver Ilgar, Tekin Durmuş, Erkan Daşdemir, Alibey Nebioğlu, Erkan Aslan, Şemistan Aydın, Nusret Aslan, Erol Kazak, Necmettin Taşlıova, Mihrali Adıgüzel, Uğurlu Kurum, Ataman Bulut, İbrahim Birdal, Emir Aslan Topkaya, Yenitürk Bulut, Hulisi Mert, Hasan Taş, Tuncay Bakır, Ersin Işık ve Coşkun Timur.
AKYAKA
Başkan: Turgay Demir, Yönetim Kurulu: Selter Yıldırım, İbrahim Erdağ, İsmail Evelek, Rıza Turan, Topçu Aslan, Mehmet Rıza Demir, Himmet Özmen, Kenan Akbaba, Zeki Sarıkaya, Turan Çiftçi, Oktay Aktaş, İlhami Aslan, Ünal Deniz, Muzaffer Çetin, Mansur Demir, Halis Koçak, Arif Yıldırım, Velibey Ergül ve Ziyettin Soysal.

Birliğin adresi İnebolu
MHP İnebolu İlçe Kongresi, diğer ilçelerde olduğu gibi birlik ve bareberlik içinde tamamlandı. Eski Başkan Tarık Uzunmehmetoğlu’nun yeniden başkanlığa seçildiği kongrede, Türkiye için MHP’nin önemi bir kez daha vurgulandı. İstiklal Madalyası sahibi olan Kastamonu’nun İnebolu ilçesi MHP ilçe kongresi eski belediye düğün salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’nı Emin Çınar’ın yaptığı kongreye, Kastamonu eski Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, eski İl Başkanı İlhan Engin ve çok sayıda ülkücü katıldı. MHP Kastamonu eski Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, kongrede bir konuşma yaparak, devlet yönetiminde MHP’nin eksikliğinin bugün daha iyi anlaşıldığını vurnguladı. MHP’nin hükümet olduğu zaman süresinde millete verdiği sözleri tutmaya çalıştığını kaydeden Serdaroğlu, “Ama bazı çeveereler bizi tek başına iktidara gelmişiz gibi yargıladılar. Yaptıkları sadece milliyetçi kadro kıyımı. Halkımız, MHP’nin eksikliğini şimdiden hissetmeye başladı. İnanıyorum ki, Milliyetçi Hareket en kısa sürede yeniden iktidar olacaktır” dedi. Yeniden ilçe başkanlığına seçilen Uzunmehmetoğlu da, ülkücülere teşekkür ederek, MHP’ye yakışır hizmetlere devam edeceklerini belirtti. İki liste halinde gidilen seçimde Tarık Uzunmehmetoğlu yeniden MHP İlçe Başkanı olurken yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu: Talat Reis, Mustafa Karaaslan, Yaşar Akbaş, Ali İhsan Gümüş, İbrahim Delen, Fatih Bayraktar, Tolga Gümüş.
SEYDİLER: İlçe Başkanı: Satı Mehmet Subaşı, Yönetim Kurulu Üyeleri: Kazım Demir, Mehmet Doğan, Ergin Çalkaya, Murat İnan, Kamil Korkmaz, Ayhan Karatürk, Hüseyi Aral.
AĞLI: İlçe Başkanı: Yaşar Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri: Mustafa Kalan, Nail Kılınç, Murat Yanıkkaya, Niyazi Köse, Selim Yörür, Mehmet Yalçın, İdris Taşay, Satı Mehmet Aydilek.
İHSANGAZİ: İlçe Başkanı: Kamil İncedemiroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri: Hüseyin Kapucuoğlu, Abdullah Karaçam, Mustafa Yaldız, Mehmet Kalasbaşıoğlu, Ömer Başımoğlu, Necati Aynos, Ziya Tafracı, Tahir Ormancı.

Sapanca’da Ekmen dönemi
İlçe Başkanı: Murat Ekmen, Yönetim Kurulu: M. Emin Gür, İbrahim Kabalak, Muttalip Açıkgöz, Mustafa Demir, R. Haşim Mahiroğlu, Yavuz Dutucu, Lütfü Kılıç, Yüksel Arapoğlu, Erdal Yazıcı, Nihat Balkaya, Yedek Üyeler: Mithat Yüksel, Süleyman Onbaş, Hüseyin Şahin, Erhan Çömlek, Hasan Dilber, Ekrem Tiryaki, Cengiz Bostancı, Levent Erdem, Ergün Ekmen, Rıza Boz. Asil İl Delegeleri: Murat Ekmen, M. Emin Gür, İbrahim Kabalak, Muttalip Açıkgöz, Mustafa Demir, R. Haşim Mahiroğlu, Yavuz Dutucu, Lütfü Kılıç, Yüksel Arapoğlu, Erdal Yazıcı, Nihat Balkaya, Yüksel Arapoğlu, İbrahim Kabalak, Süleyman Onbaş, Rauf Bayrak, Mithat Yüksel, Abdullah Tamay, Zekeriyya Tanta, Ethem Tiryaki, Ergün ekmen, Temel Güç, İsmail Ceylan, Şaban Buz, Ahmet Ayhan. Yedek İl Delegeleri: Rıza Boz, Hüseyin Şahin, Levent Erdem, Kenan Gezen, Sabahattin Çatan, Cengiz Bostancı, Latif Kılıç, Eyüp Özen, Türker Özbahçe ve Metin Kılıç.

MHP ülkenin ve milletin sigortası
MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Serkan Bilen, Türk Milliyetçilerinin ülkenin değerleriyle oynayanların karşısında dimdik ayakta durduklarını söyledi.
MHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı’na Serkan Bilen seçildi. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından faaliyet raporları okundu. Gelir gider bütçesinin kabul edildiği kongreye partililer yoğun ilgi gösterdi. Başkanlık yarışını kazanan Bilen, sonuçların açıklanmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ciddi, tutarlı ve popülist politika yapmayan tek lider olduğunu hatırlatarak, “Gün birlik ve beraberilk günü. Dargınlık ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp MHP’yi yeniden zirveye taşımak için gece gündüz demeden çalışmalıyız. Bunun aksini düşünen MHP’ye ihanet noktasındadır.
MHP Meclis dışında da olsa , bu ülkenin değerleri ile kim oynarsa onların karşısında dim dik ayakta duracaktır. Sadece MHP için değil ülkümüz için de Dr. Devlet Bahçeli’yi kaybetme lüksümüz yoktur.
Türk siyaseti Sayın Bahçeli sayesinde uzlaşma kültürünü öğrendi. Türkiye’nin tek umudu olan MHP’yi yeniden iktidar yapmak için seferber olacağız. Bunu ülkemiz ve milletimiz için başarmak zorundayız” dedi. Şölen havasında gerçekleştirilen kongrede Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Fuat Yazıcı, Murat Yazıcı, Halis Coşkun, Fazlı Çolak, İrfan Bakır, Ahmet Asma, Rahmi Küçük, Erkan Yıldırım, İbrahim Çelik, Ensar Türüt, İbrahim Karaahmetoğlu, Harun Kazdal, Dursunali Köse, Kadir İslamoğlu.

Muğla için yeni dönem
MHP Muğla İl Teşkilatı, ilçe kongrelerinin belirlenen takvim ve prosedür çerçevesinde başarıyla yapıldığını açıkladı. Yapılan kongrelerde listeler şu şekilde oluştu:
KAVAKLIDERE
Başkan: Ümit Alper İlçe Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Seyfi Ünal, Şükrü Karabıyık, Selim Durkal, Orhan Soy, Turan Kartal, Mustafa Uyar, Hüseyin Çolak, *****hur Güler, Sakin Turgut, Sabri Çoban. Yedek Üyeler: Alattin Çan, Erol Karademir, Mustafa Ercan, Bahattin Kartal, Vahdettin Kayar, Mehmet Çalışır, Günay Atar, Cansever Kocakilit, Yılmaz Tufan, Abdullah Cesur. İl Delegeleri Asil Üyeler: Haydar Sarıkavak, Özkan Köroğlu, Yakup Çalışır, Yılmaz Gül, Fedayi Yıldız, Zekeriya Gündüz, Bircan Tınaz, Süleyman Girgin, Ergün Akkalı, Hasan Öztekin, Özkan Şahan. Yedek Üyeler: Şükrü Keskin, Nihat Demirtaş, Ahmet Çalışkan, Talat Öztürk, Gürsel Akyüz, Erkan Menemencioğlu, Serkan Usta.
YATAĞAN
Başkan: Asım Kuş Asil Üyeler: Adnan Kaptan, Av. Kamil Kök, Asım Demirel, Hasan Dağlı, Remzi Çay, Serkan Uzun, Mikail Açan, Burhanettin Adıyaman, Nurettin Özer, Ramazan Kızıl. Yedek Üyeler: Gazi Ağaoğlu, Muammer Özler, Selim Renda, Ahmet Emek, Mehmet Baş, İ. Aydın Çengel, Murat Safçı, Hamdi Özüpak, Alim Haney, Ünal Mavi İl Delege Aday Listesi: Asım Kuş, Adnan Kaptan, Kamil Kök, Asım Demirel, Hasan Dağlı, Remzi Çay, Serkan Uzun, Mikail Açan, Burhanettin Adıyaman, Nurettin Özer, Ramazan Kızıl, Rıfat Bayrak, Ali Çakmak, Nazmi Şahin, Hüseyin Eren, Hüseyin Çepel, Süleyman Çelik, Erol Bilgin, Hüseyin Karamanoğlu, Hasan Şımşırık, Durmuş Göncü, Kudret Aktaş, Menderes Kesik, Selahi Kesiktaş, Mehmet Özdemir (Elmacık), Mehmet Özdemir, Sedat Pak, Mehmet Öztemiz, Mehmet Boyalı, Yüksel Zeybek, Ünal Bostan, Türkay Ülkü, Süleyman Çandır, Kazım Çarpaş, Mehmet Türk, Mustafa Bay, Erdinç Canıtez, Halilibrahim Dülger, Rüştü Çelik, Bahri Çoban, Tefik Çelik.
BODRUM
İlçe Başkanı: Asınm Başaran Yönetim Kurulu Üyeleri: Cengizhan Sancar, Haşim Işık, Mehmet Tosun, Filiz Kılınçel, Nergiz Genez, Mehmet Ataş, Savaş Kıvılcım, Osman Yetgin, Vedat Uçar, Oktay Yanık, Yaşar Aydoğan, Burhan Çaloğlu Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: İlhan Altın, Teoman Erkin, Mustafa Arı, Mehmet Ataer, Osman Polat, Veli Serdal Taşkın, Ali Rıza Karbi, Dündar Ol, Hasan Konday, Mehmet Şahin Şevk, Hüseyin Finikelioğlu, Ali Top


alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Haberler
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Haberler:
MHP KURULTAYINA ERDEMLİ YÜRÜYÜŞÜYLE DEVAM EDİYOR


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.07
Toplam Oy: 27


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


"MHP KURULTAYINA ERDEMLİ YÜRÜYÜŞÜYLE DEVAM EDİYOR" | Hesap Aç/Yarat | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Misafir kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1